Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
wglowiesieniemiesc- wazka ma racje- njlepiej sie uczyc jezyka na miejscu i poradzisz sobie, jak cos kup sobie fiszki takie do nauki i ok 1h dziennie sobie powtarzaj- slownictwo i zwroty same wchodza do glowy no ja po tej turystyce jestem- z namiastka filmu :) ale nie chche isc w tym kierunku, ja lubie jakies wyzwania, niby rezydent dobra opcja ale ja lubie jak sie duzo dzieje, prace w pospiechu, nienormowane godziny pracy i lekki stresik- wtedy najlepiej funkcjonuje i najbardziej sie motywuje do pracy a i nie boje sie duzych wyzwan :P swoja droga ciekawe jakie te dzieciaki beda :) ja tylko nie chcialabym takiej sieroty co sie potyka o wlasne nogi i cigle placze :) owszem jak taka bedzie to bede kochala itd ale wolalabym aby tak nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hehehhe wglowiesieniemiesc- widze ze podobnie tylko u mnie bylo tak z fitnessem i tancem :) zw tancem, jak bylam mala to chodzilam na ajkies kursy taneczne wszytsko cacy tylko im starsz bylam tym mialam trudniejszy charakter i sie nie dawalam a moi rodzice nie wiem czy zwatpili czy traktowali to zbyt lekko pozwolili mi zrezygnowac i gnerlanie sie w tym kierynku nie rozwiac dopiero jak skonczylam ok 20 lat to spowrotem sie wzielam za to tylko ze poszlam w kierunku fitness i siedzialam pare lat az zaczelam skupiac sie na zajeciach tanecznych typu erotic dance, sexy dance itd )tylko w szkolach tanca i jako instuktor ew jako uczestnik warsztatow) az wkoncu odkrylam Pole dance (taniec na rurce )- tez tylko szkoly tanca, zade kluby nocne itd, wkrecilam sie w to na maksa i przez ok 4 lata sie tym zajmowalam az zaszlam w ciaze :) i lekarz mi zabronil skakc na rurce :) i teraz bidna stoi i czeka na mnie az sie ogarne z pologami itd zeby do tego wrocic, bo musze wma powiedziec ze to zajebista frajda, zabawa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam ćwiczenia online za free z mężem :P on mnie gania bym z nim gadała po ang :) jego się nie wstydzę tylko nerwy mi puszczają jak się czepia akcentu..bo on z racji tego, że pracuje tam tyle lat to ma wyrobiony już taki styl mówienia, bardzo mi się podoba bo mówi jak rasowy angol a ja kilka lat uczyłam się francuskiego i mam pewne nawyki z tego języka i jak mówię po ang to brzmi to jakoś tak dziwnie i mi się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheh moj smiga tez po angielsku ale ma fatany akcent- jak by niemiecki ja po angielsku tez gadam bez problemu ale zdecydowanie bardziej wole i mi sie podoba ruski b lubie ten jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka super sprawa z tym tańcem, sama z chęcią bym pofiglowała z takim sprzętem :P najważniejsze by rozwijać swoje pasje i czerpać z tego max radości a jak przy tym można zarobić to już wg jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wilku mowa, mój właśnie dzwonił, że wcześniej wraca z pracy i za ok pół godziny chce pogadać na skype bo jest ważna sprawa do obgadania..ciekawe o co mu chodzi, aż mnie ciary przeszły bo taki był poważny jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wgoliwesieniemiesci- mam nadzieje ze cos pozytywnego, jak cos daj znac dobra ja do tych garow ide bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci ja tez skonczylam technikum hotelarskie :D zaraz po technikum wyjechalam do DE i od razu dostalam prace w hotelu totez nie zastanawialam sie nad dalsza nauka ale tarz moim marzeniem jest na wiosne zrobic kurs jezyka francuskiego i w przyszlosci dalej kontynuowac nauke zwiazana z hotelarstwem wlasnie. Kto wie, moze uda sie kiedys wlasny hotel otworzyc.. ;) ciezarowko, masz bardzo ciekawe zainteresowania musze powiedziec! zazdroszcze zwlaszcza tego tanca ;) Ja jako malolata cwiczylam gimnastyke artystyczna ale tez tylko do pewnego momentu i potem jak zrezygnowalam to nikt nie namawial zebym wrocila do tego i tez tak zostalo.. odnosnie czkawki to moj synus wlasnie teraz ma czkawke , tez czuja ja 3-4 razy dziennie a najczesciej jednak rano. Mam dzis na maksa leniwy spiacy dzien.. teraz jeszcze troszke sie pokrece po domku z mezem i potem smigam na joge i wieczorkiem na basen troszke sie rozruszac bo chodze dzis okrakiem przez to krocze :P Normalnie sie czuje jakbym wczoraj jezdzila na rowerze pierwszy raz po kilkuletniej przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Wy wszystkie hotelarki:D Marien jak otworzysz hotel to mam nadzieję, że jakieś zniżki dostaniemy?:D Ja tańczyć nie lubię i nie umiem:( Ale chodziłam do szkoły muzycznej, podobno miałam talent i też jakoś nic dalej z tego nie wynikło. Może nasze dzieci lepiej niż my wykorzystają swoje talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci...marien...ja tez skonczylam technikum hotelarskie;)ale sie zgadalismy;) Dzis wstalam o 9,nie mam juz sil co dzien to samo. Co myslicie o tej pace z tego linku co ktos nam podeslal???Nawet ladne? ciezarowka...ja tez jestem za tym zeby podkreslac swoje walory tym bardziej teraz.Moj unika zblizen jak ognia ze wzgledu na dzidzie,a jakbym byla w luznych ubraniach to by chyba nawet na mnie nie spojrzal.Wkurza mnie tylko jak ide ulica wszyscy sie gapia na brzuch.Co do makijazu,od 3 mies ani pudru,ani podkladu,nic z tych rzeczy jedynie tusz i kredka...ze wzgledu na upal! Moj juz wybral zawod dla naszego dziecka...a mianowicie ma byc lekarzem,ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to kurde faktycznie sie zgadalysmy :D senioritka jak na mnie to bardzo ciekawie sie prezentuje ten pakiet z linka co podalas, aczkolwiek ja chyba nie naleze do tych co maja najwieksze doswiadczenie w takich aukcjach wiec warto tez poczekac na opinie reszty dziewczyn :D wazka oczywiscie ze dla wybranych beda rabaty noclegowe w moim przyszlym hotelu :D ;) Na marginesie to nigdy nie chcialam byc w branzy hotelowej. moim najwiekszym marzeniem bylo zostac farmaceutka :D no ale to trzeba bylo liceum najpierw i potem studia.. i tez za namowa rodzicow musialam wybrac technikum zeby jakis zawod juz byl po skonczeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien,...ja podobnie jak Ty za namowa mamy,to nie bylo moim marzeniem;/Ale milo wspominam czas szkoly praktyk i ogolnie poznalam kilku wartosciowych znajomych z ktorymi do tej pory mamy kontakt.Chcialam zostac architektem,mialam isc do technikum,ale pozniej konieczne byly studia bo bez nich bezuzyteczny zawod by byl...a nie wiedzialam jak to bedzie itd...W szkole zawsze na technice pamietam wszystko co mielismy na szkicowac mialam gotowe w 5min i pozniej szkicowalam calej klasie;)tak to lubialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hmmm....- czyzbysmy wszystkie byly niesoelnione? :) a ja wlasnie pozegnalam gosci, padam na pysk wnienka i ide spac :) senioritka- b fajna ta paka ja bym ja brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
*niespelnione mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co do linka to moim zdaniem za dużo ubrań w rozmiarze 62 a cena dosyć wysoka ale jak nie masz w ogóle w tym rozmiarze to bierz. Kurde faktycznie same hotelarki, czuję się wyobcowana:( A marzenia jeszcze się pospełniają, spokojnie... Życzę wam milutkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, witamy Creamyful. Ja już od 6.45 na nogach bo musiałam jechać z synem na badanie krwi i moczu ( potrzebuje do badań sportowych) i było bardzo zimno, teraz powoli się ociepla, chyba już jesień przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej wazka- hehhehe znowu na maksa aktywna z smego rana :) fakt ze ja tez o 6 sie obudzialm, tylko czytalam ksiazke i robilam meskie urodzinowe przyjemnisci :) hej creamyful zapraszmy ja dzis konkretniej zamje sie wyprawka :) zw ubrankami posegrguje rozmiarami i oznakuje od kogo kurde jak ja szukalam na allegro pare meisiecy temu tych paczek to nie bylo, dorwalam z to sporo na tej tablica.pl a teraz kurde zdnowu pelno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżarówko, ja jak szukałam też nie było tyle tych pak co teraz...Ale dostałam dwie na serio ogromne i za małe pieniążki ( za obie nawet 100 zł nie było) Dużo jest też pak dla dziewczynek. Nie wklejałam takich ale sama zerknij. Na tablicy jak patrzyłam to ceny z kosmosu np po 10 zł za sprane body ( a w pepco masz za 4.99 )Może pecha miałam ale nie znalazłam nic godnego uwagi. No ja od rana już mam dyżur u nas, ale zaraz się zdrzemnąć pójdę bo jakoś mnie muli mimo kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ale się zgadałyśmy z tym hotelarstwem :P jaki ten świat mały :) ja z make up'u to używam kremu już z podkładem, tusz i coś na usta i wsio :) całe 5 min przed lustrem, za to zawsze mam problem z włosami, są długie, grube i ciężko się układają...:O senioritka Twój wybrał lekarza a mój powiedział, że w wieku 16 lat córka ma już zaliczyć Wielkiego Szlema i tyle w temacie :P jeśli chodzi o link to w sumie nie tak źle, coś koło 30 ciuszków + kombinezon, ja bym się zastanowiła ale poszperaj jeszcze :) Creamyful hej, rozgość się i zapraszam do wpisania w Naszą skromną tabelkę :P marien21, 1 dziecko, chlopiec , termin 5 listopad aaa_wazka,2 dziecko,chlopiec, termin 12 listopad wglowiesieniemiesci,1 dziecko,dziewczynka,termin na 12.11 senioritka 26,1 dziecko,chlopiec,termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko,dziewczynka,termin, 2.11, lub 9.11 wczoraj gadałam z mężem, bo miał WIELKĄ sprawę :) okazało się, że ktoś tam od niego z pracy ma sporo rzeczy do oddania dla dziecka, łóżeczko, wózek i jakieś pierdoły, pojechał wczoraj oblookać i łóżeczko jest super bo wysyłał mi fotki ale wózek mi się średnio podoba, jeszcze ta rodzinka dokłada nosidełko i mąż powiedział "jakieś rzeczy" których nie za bardzo wie do czego się używa :P oni chcą za to wszystko jedynie 20 funtów...:D dobra ja uciekam bo sporo dziś mam na głowie, jeszcze muszę do teściów podjechać a nie po drodze mi kompletnie :O miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ja znalazlam od tej pindy od przesylki :) i bylo na masa korzystne bo to byla pocja 100 sztuk z 100pln a ubranka sa na serio b fajne z tych co ty tu pokazlas to super jest: http://allegro.pl/mega-paka-ubranek-duzo-nowych-syn-56-74-bcm-50szt-i2601437480.html - tylko widze ze trzeba bedzie sie roche namachac z licytacja ciekawe ile wzrosnie cena na sm koniec :) to tez spoko: http://allegro.pl/mega-paka-33-szt-dla-chlopca-jesien-do-6-miesiecy-i2621135170.html ja juz nie kupuje ubranek bo mam tego 3 wielkie 100litrowe wory wypchane po brzegi a wiem ze ejszcze cos dostane :) bo dwie kolezanki sie deklarowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżałam, leżałam ale nie usnęłam. Wgłowiesieniemieści - no to super jak wszystko za 20 funtów mieć będziecie:) To dobra wiadomość. Pogoda trochę lepsza bo słoneczko świeci, może nawet wyjdę z domu. A planów na dzisiaj nie mam, coś ugotować muszę. Co dzisiaj na obiad macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheh tez tak mam, na serio uwazam ze ten koniec ciazy nas przygotowuje do wczesnego wstawania do dzieciaka, mnie w nocy budzi cokolwiek (juz nie wspome o rozpychajacym sie mezu) i ogolnie bardzo szybko przechodze w stan czowania :) ja dzis mam: udka z kurczaka w kminku i oregano z piekarnika- naprostrze na swiecie danie miesne, salatka z pomidorow i oliwek, fasolka szparagowa ja koncze kawe i za te ubranka sie biore, tylko najpierw musze sie wygrzebac z lozka i ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych paczek jedynie ta spoko;http://allegro.pl/mega-paka-33-szt-dla-chlopca-jesien-do-6-miesiecy-i2621135170.html reszta mi sie taka sprana wydaje. Dzisiaj wcale nie spalam w nocy tak maly dokazywal;/Na obiad nie mam nic,bo moj wroci dopiero o 1,a samej nie chce mi sie jesc;/ Wkurzylam sie dzis niesamowicie,za 2 tyg mam slub!;/A mial byc 10 pazdz i moja mama wykupila przed wczoraj bilety na 10 pazdz i dzis musiala zmienic termin z doplata 1000zl prawie(ale byl miala lumpeczkow dla malego);/ale co nigdy mnie nie slucha.Mowilam jej ze dopoki nie jestem pewna terminu zeby biletow nie kupowala,a ona sie pospieszyla,bo bala sie zeby nie braklo;)Cala mama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje senioritka;) Ja dzisiaj się słabo czuję, osłabiona i głowa mnie boli. A na obiad zrobiłam kurczaka ze szpinakiem i makaronem, szybko i prosto. Ale chłopakom smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej senioritka- no fakt mma sie pospieszyla a jakimi liniami bedzie leciec ze to tak drogo? jak my kiedys przebukowlismy bilet to wyszlo ok 300pln hehe a mama po prostu teskni za toba. ty bylas w polsce albo ona u ciebie od kiedy jestes w ciazy? bo moze bardzo teskni :) a ja ogarnelam te ciuszki- mam tego wizdziec, nawet nie sadilam ze tak duzo, nic nie dokupuje ewentualnie cos w rozmiarze 50-54 zaraz na zkupy jedziemy bo jutro bedzie masakryczny dzien najpierw ok 100km za wawe po loeczko i kilka innych bajerow dla dziecka pozniej do garow :) troche bo wieczorem robimy 30-stke impreze dla znajomych zejdzie sie kupe luda, ciekawe do ktorej dam rade :) wogole sie trosze wkuzylam na mojego i zdziwilam bo sie od znajomych dowiedzialam co sobie moj maz zazyczyl :) dowiedzialam sie ze od wiekszosci dostaje kase bo chce sie zrobic dziare n polowe plecow smiesznie ze ja sie o tym dowiaduje osttania, dobrze, ze nie po fakcie a Mala w nocy jest grzeczna tylko odrobinke sie wierci ale bardziej aktywna w ciagu dnia (teraz sie przepycha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są takie rozmiary jak 50cm? Myślałam, że 56 to najmniejsze, ale cieżarówko nie wiem czy Ci się taki rozmiar przyda... Polecacie jakiś fajny film na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×