Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Hej dziewczyny, a u nas chłodno. Senioritka - no to masz załatwiania z tym ślubem...Ja bym szła w różowej sukience jak tak na róż Cię wzięło, ja miałam błękitną a jak chodziłam po salonach ślubnych to były i czerwone i bordowe ze złotymi dodatkami i zielone:) Białe wtedy wszystkie na jedną modłę były i żadna mi się nie spodobała. A co do zbieractwa to się tak nie ciesz :P bo my manii też nie mieliśmy i dopiero syn to wprowadził do domu, moze dzieci nasze też będą zbieraczami. Szwagierki syn to nawet kamienia z domu nie pozwalał wynieść jak znalazł ładny a ubranka po nim dawała mi w tajemnicy bo w życiu by się nie zgodził ( jak mniejszy był oczywiście) Ja jeszcze się położę ( meczy mnie to wstawanie na siku po 2 - 3 razy w nocy) Miłego poranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się dziś fatalnie czuję, rano miałam mdłości i strasznie bolała mnie głowa :O po śniadaniu zasnęłam i spałam do 12, teraz się chyba znów położę...dziwnie się czuję, jakbym była mega osłabiona tylko nie wiem dlaczego :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kurier przyniósł łóżeczko z materacem, ale jakieś wąskie w tym kartonie się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...moze to lozeczko trzeba bedzie zlozyc?Daj znac co i jak.Mnie tez sie biale sukienki nie podobaly,a w blekicie mi nie dobrze(chyba ze niebieski),a z tym rozem to tak przypadkowo wyszlo... Ja juz po pracy skonczylam dzis wczesniej i ja czekalam na mojego w pracy,a on na mnie w domu i sie nie zgadalismy;/Teraz pije kawke,mam tez ciasto czekoladowe;)Jade zaraz do kolezanki bo jej obiecalam na chwile zajrze bo mi zyc nie daje (od niej bo mam nie daleko) do tego lekarza,a pozniej jade zamowic obraczki...ale sama.Moj ma dzis sporo roboty i nie da rady,a czas nas goni... Co macie dziewuszki na obiad?Ja nic moze pozniej cos ugotuje,ale bez tej soli jak tu zyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci...co z Toba?mam nadzieje,ze Ci szybko przejdzie.Zebys sie dobrze czula przed samym wyjazdem. Ciekawe jak tam ciezarowka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, no na pewno trzeba złożyć bo ma ten karton szerokosci z 20 cm, ale dla mnie to jakoś mało jak tam ma też szuflada być, no zobaczymy po rozpakowaniu, tylko że ja chciałam rozpakować w październiku ale może lepiej wcześniej w razie jakiś reklamacji. Ja zupę pomidorową ( od wczoraj) i pierś z kurczaka z sałatką ( bez ziemniaków czy frytek) Wgłowiesieniemiesci - no jak tam Twoja głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...mysle zebys otworzyla bo moze czegos brakowac srubek albo czegos zebys nie latala na ostatnia chwile.byc moze jest szuflada,tylko rozlozona na czesci pierwsze;)Uciekam pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej :) u mnie ok nie urodzilam i nic na to nie wskazuje Szyjka nadal minimalnie za krotka niz norma przewiduje ale jest ok jestem na luteinie i jakis gownianych zastrzykach i msze polezec gin mowil ze to troszke bardziej chuchanie na zimne zeby nic ciekawego sie nie wydarzylo :) mam OFICJALNY temin na 9.11 hehe na 11.39 wg usg i przewiduja ze dzidzia bedzie wazyla ok 3500 mialam znowu usg i z mala wszystko wzorcowo zajebiscie itd wazy 2kg Wygadalam sie na izbie przyjec ze mnie czasem w nocy swedziala stopa :) zlecili znowu pobranie krwi pod kontem choleostazy i mi wyszly lekko podwyzszone proby watrobowe dostalm jescze jakies lekarstwo I kurd myslalm ze wyjde najpozniej w pon a tu lekarz gada ze we wtorek bedzie rozmowa o jakimkolwiek wychodzeniu :) Czuje xie dobrze mala kopie slabiej- przez te zastrzyki i wszystko jext pod kontrola i ok maz mi kompa bedzie co wieczor przywozil to bed zagladala Wogole b mila obsluga w szpitalu Ale kurde KTO ZA MNIE WYPRAWKE OGARNIE ja mam adhd i juz chce wyjsc :) i tesknie za moja Kocilla :) U was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka super, że wszystko ok..musimy się jeszcze trzymać w dwupakach i nie ma co się spieszyć z rozwiązaniem :) ja się czuje okropnie, nie mam siły na nic i boli mnie nadal głowa, nie biorę nic tylko dużo leżę ale co wstanę to zaczyna znów...może to przez ciśnienie bo skacze jak szalone a do cholery jasnej końcówka września a tu nadal ciepło... miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżarówko - dobrze, że wszystko ok i jestes pod opieką wgłowiesieniemiesci- to odpoczywaj dużo,mnie głowa już mniej ale plecy zaczęły nawalać...ale już niedługo i skończą sie dolegliwości. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiero co wrocilam i padam,a jeszcze mam prasowanie;/Zamowilam w koncu obraczki sama zadecydowalam,ze beda standardowe najzwyklejsze jakie moga byc.Juz jestem troche spokojniejsza przez to.Przynajmniej to juz mam z glowy;)Jutro znow do pracy,a wieczorem na imieniny ciekawe jak dlugo dam rade...Po slubie biore sie na calego za wyprawke,bo nie ma co.A mieszkania jak nie widac tak nie widac;/Maly dzis kopie niesamowicie,czuje taki ucisk.Boje sie ze mnie wczesniej wezmie przez to moje latanie;/A ja nawet torby nie mam gotowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Trzymajcie sie wszystkie! ciezarowko, doskonale rozumeim co przezywasz w tym szpitalu :P ja pytalam codziennie kiedy moge do domu az sie wkurzali lekarze :D wglowiesieniemiesci, moze jak sie dobrze w nocy wyspisz o ile corcia Ci pozwoli to jutro bedzie juz lepiej? wazka ja tez bym najlepiej od razu rozpakowala to lozeczko jesli Cie cos niepokoi ;) zawsze jest jeszcze w razie co czas na reakcje jak czegos zbraknie. senioritka i jak, obraczki zamowione ?;) Ja tez nadal czuje sie bezsilnie i slabo. Co prawda kazdego dnia mi troszke lepiej no ale do normalnosci mi jeszcze daleko. Dzis przyszla paczka z cala reszta zakupow dla malenstwa, tzn kosmetyki , pieluchy , dla mnei do szpitala srodki higieniczne i laktator wiec jutro torba bedzie zapakowana na 100% do szpitala i odstawiona juz do auta tak na wrazie co. Mam nadzieje ze synus wytrzyma jeszcze te trzy tygodnie w brzuszku aczkolwiek tez nei czuje w sercu pewnosci co do tego :( Ehh lece teraz do lazienki i potem spac.. Chwilowo dzien trwa dla mnei zbyt dlugo.. Milego wieczoru dziewuszki, trzymajcie sie calo i zdrowo i do jutra! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Co tu dzis tak ciuchutko? czyzbyscie wszystkie gdzies uciekly na weekend ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja na swoje usprawiedliwienie mam to, że malujemy pokój syna ( mąż maluje ja asystuje)i niby to jeden pokój a syf w całym domu bo meble i szpargały powynosić trzeba było, przy okazji zrobić w tych szpargałach porządki i już dwa worki do smieci wynosiłam a nie widać by coś ubyło. W dodatku wywaliłam pościel na balkon a tak lunęło, że wszystko mokre:/ Lóżeczko będziemy składać jak farba będzie schła. A wiadomo, ze i obiad trzeba zrobić i z młodym lekcje i na chwilkę usiadłam odsapnać. Mam nadzieję, że w nocy nie urodzę:) Miłego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej u mnie zupelnie bez zmian dowiem sie dopjero we wtorek kiedy mnie wypuszczaja Tez maja dosc tych moich pytan o wyjscie Ale jest mi o tyle milo ze 2-gi dzien przychodzi do mnie moj lekarz prowadzacy i tez kontroluje co i jak :-) Bed jakos jutro trzymajcie sie Ciesze ze u was ok Marien oszczedzaj sie ta cesarka w 37 to na pewno? Senioritka- nie strsuj sie slubem bedzie dobrze i bedziesz slicznie wygladac:-) Wazka- jak rmont pokoju? Wglowiesieniemisci- oby bol glowy przeszedl Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem padnieta...bylam w pracy do 17!Po pracy pojechalam do lekarza,tylko po skierowanie na mocz,krew i ta glukoze i wyobrazcie sobie,ze frajer wzial 50e!Wkurzylam sie troche,bo zadnego badania mi nie robil i tylko napisal co musze zrobic...Niech juz urodze i druga ciaze niech ktos inny mi prowadzi.Dopiero co wrocilam ide sie wykapac i za godz jade na imieniny do naszej....swiadkowej;/Moj dojedzie po pracy.Zmieczona jestem jak pies,ale glupio mi jej odmowic.Jutro ide do pracy na 3godz moze tylko.Wogole kazal mi duzo odpoczywac i nie stresowac sie,ale jak tu sie nie stresowac jak tu slub za tydz!Jeszcze sobie dzis tak pomyslalam u nas co sobote jest ryneczek warzywno-owocowy na ulicy.Ciekawe jak ja wyjde w przyszla sobote w tej sukience z kwiatami i brzuchem na ten ryneczek,bo przeciez bede musiala jakos dojsc do samochodu;(Kurde uciekam dziewczynki,bo za pol godz musze byc na dole.Buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja chciałam się tylko pochwalić, że łóżeczko juz złożone, jest bardzo ładne, pokój pomalowany a na jutro poprawki i sprzątanie, układanie itd:( Wgłowiesieniemiesci - jak się czujesz? Cieżarówka, współczuję Ci pobytu w szpitalu ale wiadomo, że jesteś pod dobrą opieką i w razie jakiś bóli itd zawsze możesz zapytac lekarza o wszystko, a ja wizyte, mam dopiero 06.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co u Was?Ja dopiero co wstalam,na imieninach bylam do konca czyli do 4.00!!!tylek mnie strasznie bolal od tego siedzenia,a maly dokazywal szczegolnie(chyba przez halas i muzyke). Co macie na obiad dzis?Ja nie wiem co zrobic,mam pieczarki i filety z kuraka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ! Jak sie dzisiaj macie dziewczyny? my mamy sie calkiem calkiem.. wczoraj przyjechali tescie i mama zostaje u nas na tydzien. powiem Wam ze chyba sie nawet ciesze :) Mam jeszcze troszke do porobienia i posegregowania z rzeczami maluszka itd i samej byloby mi cholernie ciezko a tak to mamusia przynajmniej pomoze i dotrzyma towarzystwa jak mezus w pracy. ciezarowko, trzymaj sie! Fajnie ze Twoj gin przychodzi do Ciebie, zawsze czujesz sie pewniej. U mnie z ta cesarka to wszystko zalezy od moich nastepnych badan, w przyszlym tygodniu KTG no i za 2 tygodnie bede miala cale badanie, a wtedy lekarz oceni czy szyjka sie dalej skraca i czy wody nie uciekaja, bo jesli tak to dostaje od razu skierowanie na cesarke.. No i to lozysko.. Wiec wyjdzie wszystko w praniu, ale przygotowana musze byc na wszystko. wazka super ze pokoik skonczony, wiem ze sprzatanie po takim nawet malym remoncie nie jest fajne ale pomysl ze juz tylko to Ci zostalo i gotowe :) senioritka chyba powinnas troszke zwolnic tempo powoli, co? Powdziwiam Cie ze jeszcze dajesz rade tak latac wszedzie, do pracy i wszystko zalatwiac i wogole.. Obys w calej tej gonitwie nie zapomniala o sobie bo wiesz.. za miesiac rodzimy :D ;) wglowiesieniemiesci, jak Twoje samopoczucie? juz Ci troszke lepiej i wogole? Ja teraz lece robic kompot sliwkowy, bo mam taka ochote od kilku dni ze dzis juz musze sie za to zabrac.. Milego niedzielnego dnia dziewczyny, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mnie dzisiaj znowu bolała ta pachwina i brzuch - musiałam wejść do wanny o 3 w nocy i poleżeć w ciepłej wodzie, wzięłam 2 aspargany i apap. Koło 6 zaczęło przechodzić. W poniedziałek idę do mojej pani ginekolog. Na obiad mam pyzy i gulasz. ( pyzy kupne) Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze sie tak pojawiamy minuta po minucie :D senioritka , podziwiam poraz kolejny wytrzymalosci :D wazka niedobrze z tymi Twoimi bolami.. z nadzieja ze to nic powazniejszego.. u nas dzis na obiad kotlety schabowe z ziemniaczkami i do tego surowka z marchewki i jabluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie ból głowy przeszedł na zatokowy..jutro mam wizytę u gina i u internisty bo już nie wyrabiam, podczytuję Was na bieżąco ale chwile posiedzę i zaraz mi ból dowala :( robiłam sobie inhalację z rumianku ale g..pomaga :( 🌼 wazka fajnie że łóżeczko złożone :) 🌼 senioritka Ty się tak nie przemęczaj w tej pracy, podziwiam że masz jeszcze siłę, nie przejmuj się ryneczkiem w sobotę, to będzie Wasz dzień :) :) 🌼 ciezarowka szybko zleca te dni a Ty będziesz zawsze spokojniejsza 🌼 u mnie dziś pomidorowa, nie jestem w stanie na nic więcej się wysilić :( 🌼 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej a mi sie chce smaic z tego szpitalnego zarcia bo ono nie ma nic wspolnego z ta moja dieta cukrzycowa a te bidne kucharki staraja sie jak moga by cokolwiek mi dogodzic a robia wszytsko odwrotnie :) plusem siedzenia w szpitalu jest to, ze wszytsko mamy na gotowe kazdy sie nad nami cacka, same super pychoty przywoza i sie troszcza a ja musze tylko odpoczywac, relaksowac sie itd z 1 styr zle ze szpital bo nie mozna normalnie funkcjonowac ale z drugiej jest spoko bo wlasnie sie cackaja i ciesze sie bo w pokoju mam spoko dziewczyny, tez komunikatywne takie do pogadania i ciesze sie ze to szpital olozniczy i ze same laski w ciazy sa a nie np jakis zwykly babski oddzial gdzie moglaby kolo mnie lezec jakas strasza zasikana pani kotra jeczy cala noc :) wiem jestem okropna ale taka prawda dziewczyna z lozka obok ma laptopa i net wiec bede do wac czesciej zagladala ja na obiadek: salatka: mix salat, pomidorek oliwki i vinegret i kurczcaczek gotowany jutro mam pierozki z mieskiem bo moge jesc! czyli generalnie ok jutro bede miala jakis pakiet badan, ktor okresla (mam nadzieje) w przyblizeniu kiedy wyjde itd bo chce doogarnac te wyprawke :) wogole szkoda mi mojego meza- taka bidula chodzi do mnie, wyteskniona, pakuje mi sie do lozka, chce sie przytulac i jest spragniony milsci :) senioritka- na serio przystopuj, ja tez szalalam przez jakis czas i wyladawoalam w szpitalu, to nie ejst czas na takie cos i powinnas bardziej dbac o siebie ciesze sie ze ogolnie u was wszytsko ok, chociaz martwi mnie troche pachwina wazki- idz na serio wczesniej do lekarza, zeby tez jakies lipy nie bylo widze, ze ogolnie zaczynamy sie troszke sypac ciazowo :) ale na szczescie ostatnia prosta buziaki sprobuje byc pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to fajnie, że wszystkie jesteśmy w komplecie:) Wgłowiesieniemieści - spróbuj pół apapu, na serio nie zaszkodzi taka ilość a może przestaniesz się męczyć. Ja dzisiaj już odpoczywam, pozmieniałam pościel ( nam i młodemu) zrobiłam pranie, umyłam okno, pomyłam podłogi i na jeden poranek chyba wystarczy i już tylko laba. CIężarówko to może ja też bym się położyła na trochę do szpitala to i maż i inni nade mną poskaczą:) No i przebadają konkretnie. Marien, Ty też odpoczywaj i uważaj na siebie Senioritka, po weselu odpoczniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...dobrze,ze towarzystwo spoko w szpitalu... wazka...ja tez posciel zmienilam,pranie zrobilam i jeszcze mam prasowanie.Po slubie kochana to ja mam zakupy(musze ogarnac sie w koncu,bo mojego malego nie bede miala w co ubrac),wycieczki po miescie,przed porodem musze zaliczyc Akropol jeszcze;)Oczywiscie z mama i ciocia,a w czwartek juz po nie jade;)Ciesze sie jak nie wiem co. A z mieszkaniem ani widu ani slychu;/Nie wiem co zrobimy,jesli nie znajdziemy to tez nas czeka maly remoncik tutaj... Na imieninach najlepszy byl deser,cos takiego jak tort ale przepyszny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Senioritka wczoraj oglądaliśmy film: http://www.filmweb.pl/film/Enter+Nowhere-2011-566392 A poza tym nie ma fajnych nowych filmów ( ten jest z 2011) więc oglądamy jakieś stare. Wczoraj już pół dnia leżałam i w nocy na szczęście nic nie bolało. Zastanawiałam się czy sobie już torby do szpitala nie spakować, do kosmetyczki i tak kupię sobie miniaturki ( pasty do zębów, szamponu, żelu pod prysznic itd) jakoś tak się boję, że z niczym nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) rano byłam u gina, szyjka, wyniki badań ok, słuchałam bicia serduszka Naszej wierciochy :) dostałam masę jakiś ulotek, próbki jakiś mazideł na rozstępy i brodawki, próbkę sudocremu < hihi mam już dwie :P >, próbki Nivea i pieluszkę Papmpers :D wyprawka jak się masz :P ogólnie czuję się lepiej ale mam zapchane zatoki i wybieram się jeszcze do internisty na 15. 🌼 zaraz się biorę za porządki jakieś bo od paru dni nie tknęłam palcem 🌼 wazka nie wywołuj wilka z lasu :) odłóż sobie gdzieś te rzeczy do szpitala ale torby nie pakuj bo to na psychę działa i będziesz ciągle się zastanawiać czy to już :) 🌼 uciekam do domowych zajęć, zrobię ile dam radę...jak wracałam dziś od gina naszło mnie na jakąś rybkę..kupiłam filety śledziowe, pokroiłam w kosteczkę z cebulką, zalałam olejem i się marynuje, mniam :) już bym jadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×