Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
no widzialam pare ciuszkow rozm 50 wazka- nie wiem co wytatuuje boje sie ...:P a z tym rozmiarem dziecka to nie bylabym taka pewna bo: przy cukrzycy ciazowej lekarze jak pierdolnieci pilnuja by rodzic w terminie- ewentualnie przed i robi sie wielki strach by dziecko nie urodzilo sie za duze itd i stad ta scisla dieta, tylko efekt jest taki, ze laski z cukrzyca ciazowa rodza dzieci ledwo 3kg :) a zdrowe laski bez cukrzycy (gdzie nie ma strachu o duza wage urodzeniowa ) rodza po 4-4,5 i nie ma o to krzyku :) dla mnie to jest chore i w zwiazkuz tym ta scisla diete planuje trzymac max 2 tyg jeszcze a pozniej worcic wmiare do normalnego jedzenia zeby moja mala nie urodzila sie za mala :) bo bym chciala by wazyla ok 3,5-4kg i mierzyla ok 56 cm :) lece na zakupy, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...nie bylam w Polsce przez okres ciazy ani mama u mnie.Miala przyjechac w wakacje,ale ja pracowalam wiec bez sensu bo siedzialby sama w domu dopoki bym nie wrocila.Bylam w domu chwile przed ciaza,sama bez swojego 1,5mies, mialam mase rzeczy do zalatwienia i po powrocie tak mnie moj przycisnal ze teraz siedze tu i pisze z Wami;) Faktycznie macie racje ze w tej paczce jest rozmiar 62 tylko wiec po co mi tak duzo z jednego rozmiaru?Rozmawialam z mama mowila zebym sie wstrzymala,bo ona nakupowala podobno(ciekawe zeby nie wyszlo jak z biletami);p ciezarowka...sledzilam paczke jest u mnie w miescie,ale ten osiol kurier nie zdarzyl jeszcze dostarczyc,napewno juz odebral ze swojej bazy.Co do pracy kuriera to nie jest taka wdzieczna praca.Naginaja od rana od 7 dopoki nie skoncza moze nawet do wieczora,najgorzej zima. Nie nawidze tatuazy!!!!Dobrze,ze moj nie chce sobie niczego wytatuowac,bo nie recze za siebie;) wazka...jak robisz tego kurczaka?z fileta?napisz moze jutro upitole cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, filety kroje w kawałeczki, przyprawiam, smażę, wrzucam szpinak, czosnek i ugotowany makaron i już:) Ja lubię szybkie dania i proste. Pod sam koniec kilka plasterków sera można dać. A teraz oglądam Teda ( komedia o misiu), nawet fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien21, 1 dziecko, chlopiec , termin 5 listopad aaa_wazka,2 dziecko,chlopiec, termin 12 listopad wglowiesieniemiesci,1 dziecko,dziewczynka,termin na 12.11 senioritka 26,1 dziecko,chlopiec,termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko,dziewczynka,termin, 2.11, lub 9.11 Creamyful, 1 dziecko, dziewczynka, termin 21.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...chyba Cie normalnie wycaluje tylko nie mam jak;/ Posciel doszla,daje rade podobno no i tyle elementow i wlasnie mi oznajmila,ze nie wie gdzie ona to spakuje;)dziekuje Ci bardzo!!! wazka...a smietany nic nie dajesz?bo ja kiedys robilam i dawalam szpinak,smietane,ser lazur taki z niebieska plesnia(wiem ze teraz nie wskazane) i serek topiony z hochlandu.Pycha zawsze wychodzilo;)I takie geste przez te serki.Mialam sie spytac mozemy wlasnie jesc takie serki topione????Bo tak mi go brakuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie daję śmietany ale mogę spróbować. Jak robiłam kurczaka z pieczarkami to ser mascarpone dodawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem wszystko. Podobno tylko surowe mięso niewskazane:) Serki topione jem, my je do jajecznicy dodajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wazka- ddajecie te serki na etai smazenia? cy pozniej bo mi sie ten patent spodobal te wasze kurczaki tez kiedys zrobie :) senioritka- nie ma za co, polecam sie na przyszlosc :) dziewczyny 33 tydzien ciazy.......:) batman na tvn leci :) trzymajcie za mnie kciuki jutro obym dal rade, nie dosc ze te lozeczko, pozniej po tort do mojej mamy pozniej musze zrobic 2 salatki, grzanki, jakies drobne przekaski i bawic sie do bialego rana i patrzec jak goscie sie upijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pomysł mego męża. Najpierw jaja i serek od razu najlepiej z ziołami, jajecznica inaczej smakuje wtedy:)no i warzywa dodajemy jak mamy, ostatnio mój mąż nawet brukselkę dodał i też zła nie była:) Będę trzymać kciuki, a dokąd po to łóżeczko jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ok 100 km od wawy- za warke do jakiegos ryczywolu :) tak sie ta wies nazywa oooo to ja kiedys zrobie tak jajowke akualnie ja urozmaicam dodajac do usmazonej keczup :)- przed ciaza tego nie robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz to ja kiedyś z ketchupem spróbuję. A w ciąży mam ochotę na ostre i musztardę. A lubisz omlety z fetą, oliwkami i pomidorem, tez pycha na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj wieczór jak słomiana wdowa spędzam:) Mąz z synem w fife zasuwa, a ja przy laptopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...a mnie sie chce chlebka z salcesonem i na to musztarda;p oh jak sobie pomysle...omletow nie lubie. ciezarowka...jajecznica z ketchupem???chyba nie dla mnie.ja robie zawsze z boczkiem i cebulka,a jak nie mam boczku to kielbaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie ciasta nadziewane z jablkami,cynamonem,orzechami i rodzynkami i tak patrze teraz i takie mi wyrosly duze;/jak nigdy. A orzechowiec lezy w lodowce pol blachy jeszcze mam(szkoda,ze tak daleko jestescie;()Wszystkie bym na kawe wziela.A ja widze ze my sie tu nie tylko nauczymy jak sie zajmowac niemowlakiem ale takze gotowac;)jedna drugiej cos doradzi,podpowie i juz obiad jest. Milego wieczoru;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania_KRK
Witam przyszłe mamuśki mam małe pytanko czym byście się kierowały przy wyborze niani jakbyście musiały wracać po urlopie do pracy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym bardzo chętnie na tą kawkę i ciasto przyszła, mmmm... Ja wczoraj kupiłam sobie 2 kit kety w białej czekoladzie, pycha:) Miłej soboty dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wczoraj posiedziałam do wieczora u teściów a od rana znów na nogach :) ciezarowka też mam takie samo odczucie, że organizm przygotowuje Nas do opieki nad maleństwem, czujny i niespokojny sen, częste budzenie w nocy jak u mnie ostatnio etc.. heh mój też będzie się dziarać ale jak Meli się urodzi i chce jej imię wytatuować :) a ja zawsze marzyłam o tatuażu, takim na wzór węża którego głowa zaczyna się na szyi, tułów przeplata się przez którąś ze stron ciała i kończy na kostce :D niestety wiem, że w życiu go nie zrobię bo po prostu boję się panicznie bólu :( senioritka faktycznie pośpieszyła się Twoja mama, ale z drugiej strony tęskni i chce Cie zobaczyć a w takim wypadku cena dla niej po prostu nie gra roli :) dawaj te ciastka i kawę :D z chęcią skorzystamy z zaproszenia :P wazka pewnie widzieliście bo z Was kinomaniaki ale ostatnio obejrzałam sobie "czwarty stopień" takie thiller s-fi a jak nie widzieliście to polecam :) heh zrobiliśmy z mężem zakupy :D no wiem, że śmiesznie brzmi w Naszej sytuacji ale poniekąd zrobiliśmy je razem :P od tej rodzinki wziął łóżeczko bez materaca ale ono jest z Ikei to materac bez problemu kupimy, wózka nie chciałam jednak, przewijak, krzesełko do karmienia, nosidełko i taki a la bujaczek ale nie taki bajerancki jak te co można kupić :P mimo wszystko jak za 20 F to jak za darmo :) mhmhmh.. jajecznica :) uwielbiam na kiełbasce, pieczarkach i z dodatkiem pomidorów, szczypiorku, przyprawami :) chyba sobie jutro na śniadanko zafunduje :) u mnie dziś spaghetti na obiad a jutro chyba mam teściów na wizycie, jeszcze nie wiem co zrobić na obiad bo dla teściowej musi być mięso i ziemniaki..niestety takie ma podejście, obiad bez mięsa to nie obiad...bardzo długo walczyłam z przyzwyczajeniami męża właśnie do takiego jedzenia..ale w ciągu 7 lat udało się co nie co udoskonalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nie oglądałam 4 stopnia, chyba że nie pamiętam. Co do tatuaży to my mamy z mężem jeszcze z młodzieńczych lat i ( wstyd się przyznać ale co tam) głupota jaką zrobiłam to był tatuaż wokół pępka:) Niestety po ciąży nieco się zmienił i wygląda paskudnie. Może kiedyś usunę wraz z rozstępami, uzbieram na operacje:) Teraz już tatuaże mnie nie pociągają bo teraz ma każdy. Dosłownie. Jak 15 lat temu robiłam to nie było to takie modne. Najbardziej oklepane u kobiet na dole pleców. Ale imie córki fajne;) U mnie dzisiaj spagetti - mąż robi. Wgłowiesieniemiesci - a u mnie ziemniaki są rzadko na obiad bo po prostu nie lubię obierać...Ryż czy makaron czy kaszę robi się szybciej ale ja już Wam pisałam, że jestem leniwa jeśli chodzi o gotowanie:( Był okres ze prawie codziennie chińszczyznę robiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej ja na chwile :) nie chce mi sie szykowav tego zarcia 4 stopien to bylo to z jovovich o porwaniach przez komitow? jak tak to ogladalam calkiem spoko lubie dziary ale nie takie tandetne, na swoja 30-stke tez se walne kolejny (mam na lewym ramienieu nietoperza) Meli- ladny skrot-zdrobnienie, my z mezem caly czas sie zastanawiamy nad zdrobnieniem do Matylda: Mati (jak Mateusz), Matysia, Tysia, Tyska i nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...a ja dzis bede robic filecika z serkiem topionym,smietanka,ale bez szpinaku bo w ciazy mi nie podchodzi;/Bylam specjalnie w polskim sklepie i jak na zlosc nie bylo serka z salami,ale wzielam z szynka a drugi z pieczarkami/ wglowiesieniemiesci...masz racje co do mojej mamy taka jest podjarana wnukiem ze cena nie gra dla niej roli. Ciekawe jak tam ciezarowka walczy przy garach:) Z moim znow akcje,wczoraj to ja poszlam spac bez slowa...U mnie dzis za oknem masakra,krzyki wrzaski-jest ryneczek warzywno-owocowy na calej ulicy od rana i teraz powoli sie zwijaja,ale halas niesamowity. Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hehe ciezarowka teraz lezy i sie opierdala :) dobra ale tak na powaznie spadam bo kurde sie nie wyrobie (moja mama zrobila ZAJEBISTY tort- dzis mam dyspense od cukrzycy ciazowej :) i bede sie nim opychac :P) Buziaki do kiedyindziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - to fajny taki filecik:)Ja szpinaku jem sporo w ciąży bo miałam słabe wyniki krwi i wolę szpinak czy buraki niż obciążać żołądek kolejnymi tabletkami. Aha jak byś rozmawiała z kuzynką to ten ordynator z Wałcza nazywa się Gołębiewski, podobno jest super, kobiety z Piły do niego jeżdżą, przyjmuje w Pile, mam numer do niego jakby chciała. Ja jakaś dzisiaj zamulona jestem, sąsiad od rana wierci w ścianach ( już chyba z 2 miesiące robią ten remont) Ciężarówka, no nietoperz to oryginalny tatuaż:) Nie jak "nigdy nie więdnąca różyczka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka właśnie ja też za obieraniem ziemniaków nie przepadam :( ale dobra teście raz na wielki dzwon przyjadą do mnie to mogę się poświęcić :D ciezarowka Tyśka, Tysia fajnie :) o to sobie odpuść na jeden wieczór i opychaj się do woli :) senioritka ja też mam bazarek pod nosem, w tygodniu jest spokojnie ale w weekend to się tu dzieją sceny takie, że szkoda gadać :) a Twój facet co? jakieś fochy ? :) zauważyłam iż ze zbliżającym się terminem porodu faceci zaczynają dziwnie się zachowywać :D Meli rozpycha się dziś na maxa :) hehee i czkawki miała już 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci...maly sie dzisiaj pcha tak samo jakby w pilke gral;)Co do mojego to znow poszlo o swiadka do slubu i zostanie ta pizda jego kolezaneczka,bo zmienil nam sie termin slubu,a moj brat nie moze wczesniej przyjechac bo ma egzamin i musi zrobic karte pojazdu czy cos takiego i czekaja go 3 dni w Poznaniu...Ahh zawsze cos. ciezarowka...ale robisz ochote na tego torta;/ wazka...jadlas moze trufle biale z wedla???Bo dzis widzialam,ze przywiezli do polskiego sklepu i sie zastanawiam czy sa dobre? Ide sobie cos skubnac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka nie jadłam białych trufli, jadłam tylko belgijskie w takim kartonie, chyba z Wedla ale nie białe:) A czemu Twój brak kartę pojazdu musi w Poznaniu wyrabiać? Kartę to chyba się wyrabia jak się auto nowe kupuje? W każdym bądź razie współczuję Ci świadkowej, szkoda, że nie masz możliwości by to była jakaś Twoja przyjaciółka... Wgłowiesieniemieści - no pewnie, dla teściów trzeba się poświecić. Cieżarówko - no nie wiem jak na Matyldę? Samo przyjdzie, ja na mojego syna nie miałam zdrobnień a teraz ma takie różne w ogóle nie podobne do imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...wlasnie moze to zle ujelam ale zrobil prawko C+E i zdal z tym ze musi jeszcze miec karte kierowcy chyba a nie pojazdu pomylio mi sie chyba.Wiem ze w Poznaniu pisza jeszcze jakis egzamin i pozniej jazda po miescie.Te trufle z kartonika tez jadlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też sobie kiedyś zrobił C+E ( teść tirem jeździ i mąż kiedyś " na wszelki wypadek" tez zrobił bo przecież nigdy nic nie wiadomo:)) no i do tego badania są psychofizyczne jakieś bardziej skomplikowane na zawodowego kierowcę niż normalnie ale to robił jak jeszcze w Pile mieszkaliśmy wiec wszystko w Pile załatwiał. Ja ostatnio mam ochotę na słodkie, dzisiaj kupiłam banany i zrobię koktail zamiast znowu 5 batonów, bo potem na serio będę miała problem żeby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, coś dzisiaj też cichutko. Wczoraj oglądaliśmy galę KSW zamiast filmu i pod koniec usnęłam:) A zaraz jedziemy do kfc, od rana mnie boli głowa, zjadłam ibuprom - chyba się nie powinno ale nie miałam apapu i w sklepie pod domem mieli tylko ibuprom i na razie nie pomaga... Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×