Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
hehehe faktycznie wazki jeszcze nie bylo :-) a mi mala spala na maksa na KTG polozne kazaly mi zjesc cos slodkiego a ja nic nie mam :-) zjadlam kawalek banana i sie rozkrecila ona zawsze sie budzi po 10 i wariuje do ok 14 pozniej znowu idzie spac i jest ozywiona od ok 17 do 22 caly czas mi z lewej str tylek wypina :-) szukam jakies ladnej wyprawki do szpitala dla malaej by miala jeden komplecik nowiutki i ladniutki jak znajdziecie jakiegos linka z jadnym ubrankiem to dawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, dzisiaj mamy z córką wagary tzn córka ma bo nie zaprowadziłam jej do przedszkola, ale rano tak lało ... więc wskoczyłam pod kołdrę o 9.00 przyszła do mnie Amelka z informacją że zaspałyśmy :) Teraz oglądałyśmy rodzinkę i będziemy obiadek gotować, dzisiaj jakieś spagetti , totalne lenistwo. ciężarówka_83 w brzuszku noszę Igora , termin mam na 14 listopad. Igor to będzie moje drugie dziecko :) i mieszkam w Tychach. Od jakiegoś czasu męczą mnie skurcze, toszkę bolesne i nieregularne, wiem że to jeszcze nie te ale i tak sie martwię że urodzę przed terminem. Bardzo chciałabym żeby Igor pomieszkał jeszcze min 2,5 tyg aby zacząć ten 37 tc . W związku z tym dużo odpoczywam, czytam książki i siedzę na kafe :D. Moje włosy urosły już prawie do pasa , są wiewiórczo - rude i wogóle nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Obiecałam sobie, że na dniach pójdę do fryzjera to może coś mi tam wymyśli, oczywiście długie włosy muszą zostać może nie aż tak długie ale inaczej mój mąż by się zapłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, że tak na raty ale komp coś mi się wiesza. aaa_wazka jestem pod wrażeniem , ale wysoka waga 3200 wow jestem pod wrażeniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakiegos tygodnia wogole nie poznaje tych cykli malucha.. wydaje mi sie ze on wogole nie spi i rusza sie non stop.. :D Ciesz sie ciezarowko ze jeszcze chociaz troszke jest spokojna Twoja malutka ;) Ja mam juz przygotowany komplecik na droge do domku dla syncia tylko zaczelam sie teraz zastanawiac czy nie bedzie za gruby i za cieply jak na pazdziernik.. :D No ale wyjdzie w praniu. Masz racje ze na takie wyjscie to fajnie jest miec cos nowiutkiego i ladnego, jak cos gdzies w necie spotkam to podesle linka. ewela no ladnie tak wagarowac :D No i zazdroszcze kolorku!Jak tylko malutki wyskoczy z brzucha to farbuje wlasnie na taki rudy. Ja zawsze mialam dlugie wlosy. Na poczatku tego roku sie zdecydowalam znacznie skrocic i do teraz nic nie robilam z nimi i byly takie juz opadajace na ramiona, wczoraj opitolilam tak krotko ze nawet uszu nie zakrywaja dobrze :D Jesli chodzi o skorcze to mi sie wydaje ze tez raz po raz lapia mnie takie nieregularne ale KTG niczego nie wykazuje.. wiec moze tylko mi sie tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma15000
ale do tego czasu przyda sie sensowna praca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja mam dlugie i czarne chialam przed porodem isc do fryzjera ale cos czuje ze dupa sama bede musiala sobie tu w szpitalu koncowki jedyne co mi sie udalo wstepnie zaklepac kolezanke kosmetyczke ze jak wyjdzie ze bede musiala tu siedziec do porodu to ona w nast tyg przyjdzie i mi zrobi manicure pedicure i brwi :-) ewela mi sie tez wydaje ze mam skurcz ale jakos nie widac tego na ktg tez w sumie moglabym w 37 juz rodzic ewentualnie ale wolalabym w 38 bo wtedy dziecko na maksa donosszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) haha mnie nie było bo miałam gościa - była u mnie forumowa koleżanka:) i trochę sobie pogadałyśmy:) Dopiero pojechała a ja wstawiłam obiadek. No dziecko duże ale coś wierzyć mi się nie chce że aż tak. Facet ma z 70 lat, mógł się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazla sie nasza zguba :D jeszcze dzis tylko wglowiesieniemiesci i senioritki tu brakuje. Ja mam dzis takiego leeenia od rana, ale juz grzecznie zrobilam prasowanie, ogarnelam mieszkanie i teraz czas zabrac sie za jakis obiadek.. dzis w planach u mnie makaron na slodko. juz mi tak w brzuchu burczy a tu musze jeszcze prawie godzine na mezusia czekac.. ehh.. wazka tez trzeba wlasnie pamietac o granicy bledu pomiaru wiec moze wcale nie jest takie duze malenstwo, a nawet jesli jest to tez trzeba sie cieszyc :) ja bym mocno chciala zeby synus mial chociaz mase zblizona do 3kg jak sie urodzi. Pamietam jak moja bratowa rodzila , tez urodzila wczesniej niz powinna bo chyba w koncowce 7 miesiaca i jej malutka miala nieco ponad 2kg to niewiadomo bylo jak sie do niej zabrac, taka kruszynka malutka,kruchutka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale jak teraz ma 3200 a zostało 5 tygodni ( a mówią że w tym okresie 200 g na tydzień wypada) to będzie z 4200 conajmniej. No zobaczymy, dziadek sympatyczny ale jakiś taki trochę nieogarnięty, pół wizyty myślał że jestem 38/39 tydzień i że mogę już rodzić ( listopad z październikiem mu się pomylił) Na obiadek mam zupke pomidorową i coś ala leczo z pyrkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
senioritka tez ale u niej to akurat zrozumiale ja meza pogonilam ze szpitala bo mi robi lache ze mnie odwiedza zla jestem obejrze jakis film milego wieczoru dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżarówko ja dzisiaj też mam zły dzien, syna zrypałam w sumie za nic i jakoś wkurzona chodzę. To spokojnego wieczorku w tym szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z wieczora :) u mnie dziś nic specjalnego się nie działo, spałam długo potem zakupy, w domu trochę ogarnęłam, odkurzanie etc.. potem znów spałam..jakiś taki mam dzień z dupy..teraz siedzę z mężem na skype :) wazka super, że wizyta się udała..kawał chłopa Ci się szykuje :P ciezarowka moja Mała dziś tak podskakuje, że cała chodzę :) chyba na pół godziny dziś się nie uspokoiła, tyle że ja dłużej dziś pospałam i może ona razem ze mną się wyspała i szaleje cały dzień :) ewela ładnie to tak wagary już w przedszkolu zaczynać :P u mnie też dziś spaghetti było :) o widzę, że masz termin w moje urodzinki :) ja mam marzenie takie malutkie, że może uda się Naszej córci w ten termin wstrzelić :) ja to nie wiem jak to jest do końca z tymi skurczami, chyba nie do końca je rozpoznaję tak samo jak całe to stawianie brzuszka, nie mam pojęcia czy wg coś takiego mi się dzieje :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem tu nowa , chciałam dołączyć do was , termin mam na 16 listopada , to moje pierwsze dziecko bedzie chłopiec. Możecie mi powiedzieć jak wyglądaja u was zakupy co macie co trzeba miec na pierwsze dni malucha macie juz spakowana torbe?? Jak sie czujecie mnie wczoraj w nocy złapały jakies skurcze na dole brzucha . chwile bolało i przestało tak z 3 razy na godzine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemiesci - czy wizyta do końca udana to nie wiem, bo cesarki nadal mi nie obiecał, w dodatku staruszek ledwo na oczy widział:) Jutro jadę do mojej i ciekawe czy sie nie obrazi, ze byłam u kogoś poza nią ( bo dziadek mi wpis w karcie ciąży zrobił) Ja dzisiaj mam samotny wieczór bo moje chłopy na meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zioko:) Ja torby nie mam spakowanej jeszcze. Poza kosmetykami mam wszystko kupione. ( wanienki nie mam bo tesciwa obiecała wiec nie kupuję) Jesli chodzi o ubranka mam 3 kombinezony - dwa takie jesienne (polarowe) i jeden zimowy. Bóle podobne do Twoich to miałam kilka razy i to tak że myślałam że zaraz zwariuję. Co ciekawe dziadek ( lekarz u którego byłam wczoraj) powiedział mi, że te bóle są normalne ale jedna wariuje a druga nie. dziwne, bo nie sądzę, że ja przesadzałam. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Warmi , no ja torbe mam spakowana i rzeczy przygotowane w razie wczesniejszego porodu , torbę dla małego tez mam przygotowaną.z kosmetyków mam oliwke i emolium do kąpieli , no i wózek zamówiony , wy macie wózek upatrzony lub kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już wózek, no wszystko poza kosmetykami. Torbę to spakuję tak z 3 tyg przed terminem najwcześniej. Szybko się spakowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowałam sie bo położna mi kazała zeby torba juz była ...A jaki masz wózek jak moge spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedo fyn ale kupiłam używany:) na kilka miesięcy starczy. Fotelik też mam nawet nie wiem jakiej firmy- czerwony jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam tez wózek czerwony ale tako monodi , może któraś z was miała taki lub ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
siema z rana :-) co tak cicho? ja mam wozek mc'larena ( chyba to tak sie nazywa) i on jest czarno bezowo brozowo bialy fotelik do samochodu w podobnej tonacji :-) a do szpitala kupilam wkoncu to http://allegro.pl/wyprawka-do-szpitala-5czesci-0-4m-cy-z-kotkiem-i2667288697.html wow dziewczyny pstep nauczylam sie na tablecie robic kopiuj-wklej hehehe wystarczy dluzej przytrzymac :-) jakie plany na dzis ja czekam znowu na wyniki badan smiac mi sie chce bo teraz jestem na tych dietach urodze mala i bedzie dalej dieta tylko cyckowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny ja chyba też będę październikówką:D:D:D Byłam u mojej pani ginekolog na wizycie i jak zobaczyła wpis od innego lekarza ( w karcie ciąży) od razu zmiękła, powiedziała, ze ona mi tą cesarkę "załatwi" na termin, albo pod koniec października albo początek listopada w zależności kiedy miejsce będzie. Cieszę się, bo jednak jak zobaczyła, że poszłam do innego lekarza to się ogarnęła:) Szpital mi się zmieni na Polną, ale powiedziała, że o tyle o ile pacjentki naturalnie rodzące faktycznie są traktowane po macoszemu to cesarka jest zabiegiem przy którym jest komplet lekarzy i jest poważnie traktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dzwoniłam do ZUS bo jak zwykle czekają do ostatniego dnia z wypłatą zasiłku ( jutro ma być na koncie podobno) i spytałam babki czemu miałam dwie kontrole jak inni nie mają w ogóle, to mi powiedziała, że system tak wygenerował - czyli pech mój w losowaniu:) Trudno, i tak się cieszę z tej cesarki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ laseczki, Ja wózek mam już zaklepany u koleżanki (naprawdę kochana) , nie chciała go sprzedawać no chyba ze za 1 zł ;) pod warunkiem że jeżeli jej będzie jeszcze potrzebny to jej odsprzedam też za 1 zł ;) . Nawet nie pamiętam jak się nazywa, ale naprawdę jest ładny ;) i o dziwo czarny ale za darmo to biorę ... ;) aaa_wazka faktycznie z tym Zusem masz pecha, mnie na szczęście system nie wygenerował bo tak to byłaby wpadka, bo mnie ciągle w domu nie ma. Tylko troszkę zazdroszę tych cesarek , przynajmniej wiadomo kiedy będzie ten wielki dzień. W pierwszej ciąży modliłam się o jakieś ułożenie pośladkowe, żeby tylko cesarkę mieć. Po moim ekspresowym porodzie (2,5 godz) i pobycie w sali z dziewczyną po cesarce już mi się odechciało. Igor ułożony prawidłowo, wielkim bykiem nie jest więc mam nadzieję na równie szybki podród naturalny, bez nacinania bo to maskara była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! Widze ze Wy dziewczyny nadal w trybie wczesniejszego wstawania, ja codziennie mam coraz wiekszy problem zeby sie o 10h z lozka zwlec.. Do tego za oknem szaro-buro i ponuro - deszcz + mega wiatr i w mieszkaniu tak ciemno jak wieczorem o 19h ;) Mnie od wczoraj wieczora tak ciagnie w dole brzucha ze chwilami nie wiem jaka mam zlapac pozycje.. do tego ciagle tak ciezko sie oddycha. Dziewczyny czy brzuszki Wam juz powoli opadaja czy to jeszcze za wczesnie? Ja mam dzis wizyte dopiero o 16h, musze jeszcze tyyyyle czekac... buu My wozek mamy Navington Cadet w kolorze brazowo-kremowym. Ciezarowko z ta dieta to faktycznie nie zdarzysz z jednej wyjsc a juz w druga wchodzisz :D ale moze to i dobrze? Przynajmniej jakas motywacje masz ;) wazka super ze udalo Ci sie tak z ta cesarka! :D hehe wiedzialam ze zdolasz sobie taki zabieg zalatwic ;) pewnie teraz jestes najszczesliwsza na swiecie co? ewela faktycznie fajna ta Twoja kolezanka :) a jesli chodzi o cesarke, to fajnie ze sie wie kiedy bedzie ten dzien ale z drugiej gdybym miala mozliwosc porodu naturalnego to na taki bym sie zdecydowala. Tobie pozostaje tylko zyczyc aby drugi byl tak szybki jak pierwszy i zeby maluszkowi dobrze bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wazka no to witaj w klubie pazdziernikowym :-) marien macica ci sie jeszcze rozciaga wiec chyba dlatego boli pozantym sama mowisz ze maly sie wierci bardzo wiec to moze to ja bym profilaktcznie powiedziala o tym lekarzowi mam nadzieje ze u mnie to wywolanie porodu pojdzie gladko bo wiem ze dzoewczyny sie mecza bardzo przy tym no sie okarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela - pewnie gdyby mój pierwszy poród przebiegł gładko i szybko też miałabym inne zdanie odnośnie cesarki a tak to się cieszę:) Zwłaszcza, że wiadomo kiedy to będzie - mąz spokojnie weźmie wolne i syn sam na całą noc nie zostanie:) Marien ja spytałam moją o te bóle brzucha i uczucie "ciągnięcia" i powiedziała, że pod koniec tak to już bywa i by brać apap a najlepiej pochodzić trochę bo możliwe że dziecko naciska na jakiś nerw. Brzuszek mi nie opada raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×