Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

halo halooo :) ja dzis spalam jak zabity kamien, rano przebudzilam sie tylko zeby zrobic sobie zstrzyk i spalam dalej az do 10h ;) teraz mama robi pyzy i gulasz :D a ja kontynuuje produkcje dzemu sliwkowego :) jakos mam dzis sporo energii mimo wszystkich pobocznych dolegliwosci. Ale ciiii.. zeby sie nie odmienilo do wieczora ;) wglowiesieniemiesci hehe wierze ze taki sen moze bardziej zmeczyc niz dac odpoczynek w nocy. wazka ja bym nie umiala spac ze swiadomoscia ze ja spie sama i moj Maz tez spi sam :D ja nawet przed ciaza go budzilam w nocy jak szlam do kibelka i na odwrot i zawsze razem siusiu chodzilismy i nadal chodzimy :D Wiem wiem, glupia sprawa.. :D No ale jesli sie lepiej wysypiacie to czemu nie? :) ciezarowko, trzymaj sie tego co mowia lekarze, mysl pozytywnie i lepiej posiedziec dzien dluzej w tym szpitalu niz o dzien za szybko wyjsc i zeby sie niedaj co stalo. Ja tez staram sie myslec ze dam rade do tego 37 tygodnia wytrzymac i ze za tydzien u lekarza uslysze ze nic wiecej sie nie dzieje.. Bedzie co bedzie, jestem juz gotowa na wszystko jakby co :D mam tylko nadzieje ze nie zaczne kiedys spontanicznie rodzic bo bedzie dupa wielka przez te moje zastrzyki :D No wlasnie jesli chodzi o laktacje.. pamietacie , mowilam kiedys ze mam strasznie duzo siary i jest to dosyc uciazliwe. Teraz od prawie 3 tygodni nie zauwazylam doslownie ani kropelki. Czy myslicie ze cos sie we mnei popsulo czy to normalne ze kiedys sie zatrzymuje ten proces a karmienie i tak bedzie mozliwe..? :D milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien w pierwszej ciąży też razem spaliśmy ale teraz jakoś mi niewygodnie, brzuch mam naprawdę wielki a poza tym poczekamy czy za 18 lat też nie będziesz chciała czasem od męża odpocząć:D:D:D Ja wróciłam właśnie i ledwo dycham bo strasznie gorąco się znowu zrobiło. Chwilkę odpocznę i zabieram się za porządki. Co do siary to ja nie wiem jak to jest bo sama ani kropelki jeszcze nie miałam, mam nadzieję, że będę miała mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh my tylko raz od w sumie na przestrzeni 7 lat spaliśmy osobno tak będąc razem w domu, nie biorąc pod uwagę wyjazdów męża :( 🌼 ciezarowka trzymaj się tam i najważniejsze, że z Małą wszystko dobrze :) 🌼 marien Ty masz dobrze :) hehe Wy chodzicie razem siusiu a My odkąd razem zamieszkaliśmy chodziliśmy razem do łazienki tzn mąż wskakiwał pod prysznic a ja np w tym czasie zmywałam makijaż czy tam coś innego etc.. potem ja pod prysznic :P przy okazji jeszcze jakaś pogawędka czy coś milszego :) i tak zostało do tej pory, zawsze mąż podkreśla, że najbradziej brakuje mu wspólnych łazienkowych rytuałów :D a ja się śmieję, że teraz już byśmy razem się nie pomieścili :P z tą siarą ja mam podobnie, tzn nie ustała całkowicie ale są tygodnie, że leci sporo a są tygodnie, że praktycznie wcale, wydaje mi się, że nic strasznego się nie dzieje :) też mam nadzieję, że będę karmić, nastawiam się na to psychicznie i wg :) 🌼 heh postanowiłam pyzy zrobić sama, przeczytałam kilka przepisów i chyba to nie jest takie straszne jak się wydaje :) tylko na pierwszy raz zrobię bez farszu :) zobaczymy jak to wyjdzie, czy się nie porozpadają etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...ja juz nie mam tego uczulenia,ale jak oni Ci to wykryli?Pytalam sie doktorka czy to jest ta cholestoza powiedzial ze nie mam nadzieje,ze sie nie myli...z wyprawka czekam do po slubie;)Wkurzam sie bo nie mam dobrego fryzjera obok domu na sobote.Za 2 dni mamuski przylatuja... wglowiesieniemiesci...ja dzis tez nie moglam spac. wazka...nie jestes sama ja juz od dawna spie sama;/ale czasem jak mi sie zateskni to ide do mojego albo on do mnie;)A sieste po poludniu mamy razem;)Co do mojej kuzynki to rodzi w Walczu i jednak chyba w listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka mnie po prostu jest wygodniej samej, w sobotę mu dałam popalić jak ciągle wstawałam ( mąż śpi od zewnątrz więc po nim się gramoliłam) szłam siku, do wanny, po tabletkę, potem pozycji znaleźć nie mogłam tak mnie te bóle męczyły i on się przeze mnie w ogóle nie wyspał i dzisiaj spałam sama i było fajnie:) Kuzynka będzie w wojskowym czy powiatowym? Podobno w tym wojskowym ordynator jest super facetem. Ja tam rodziłam baaaardzo zadowolona z opieki i fachowców ale ordynator był inny. Tam jak się ma poród rodzinny masz swoją salę z tv i łazienką więc nawet 3 osoby mogą odwiedzać. Senioritka jakieś zdjęcie ze ślubu chyba pokażesz? I sukienka zostaje różowa? Wgłowiesieniemieści i jak wyszły pyzy? Ja dzisiaj miałam naleśniki z musem jabłkowym i pomidorówkę. Coś na jutro trzeba pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci hehe to widze z emy podobne zwyczaje z naszymi mezami mamy :D my naprzyklad teraz caly czas jeszcze razem chodzimy pod prysznic i tez zawsze jak moj M. sie np goli to ja sie maluje itd :D wiec rozumiem ze Wam teraz tego brakuje ;) No i ciesze sie ze nie jestem sama z ta siara, ja tez sie nastawiam na dluugie karmienie. wazka hehe no faktycznie Wasz staz malzenski mocno przebija nasz wiec moze to tez robi swoje :D poki co ja kleje sie do mojego mezusia kiedy tylko moge.. senioritka, dasz rade z tym fryzjerem napewno. Pewnie sie juz cieszysz na mauski co? :) A moje tzn tesciowej pyzy byly dzisiaj cudowne, na jutro w menu mamy zrazy wolowe.. :D A jakie macie dzis plany na wieczor? ja wlasnie wrocilam z wyprawy do poloznej i zakupow teraz kanapa i goraca herbatka na rozgrzanie bo pogoda juz iscie jesienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien a jaki Wy macie staż? To najnormalniejsze jest że w pierwszych latach ciężko bez siebie 5 minut wytrzymać, ja myślisz że miałam inaczej? Ja pamiętam, że po filmie 6 Zmysł tak się bałam, że też budziłam męża i szliśmy razem do wc. Raz jak mój mąż wyjechał na szkolenie na 5 dni to myślałam, że umrę - nie było komórek to codziennie jedną kartę wygadywaliśmy ( z budki) Karta 25 impulsów razy 3 minuty:D A teraz stawiam na wygodę, na serio brzuch to mam ze 120 cm - jutro zmierzę bo po bokach jest wąski ale baaardzo do przodu wysunięty, 3/4 łóżka zajmuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my dopiero i az 2 lata po slubie, wiec do waszych 18 to pryszcz :D aczkolwiek zycze sobie abysmy wytrwali razem ze soba do kocna swiata i o jeden dzien dluzej... ahh :D Kurcze jak lezalam w szpitalu to na intensywnej terapii lezala obok mnie kobieta, 92 lata i codziennie odwiedzal ja maz i raz mi opowiadali ze sa juz po slubie 72lata.. az sie wierzyc nie chcialo bo babcia byla juz po drugim udarze i wszystko jej sie cofnelo i powiedziala ze ona jeszcze nie chce umrzec bo nie moze swojego ukochanego samego zostawic teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka na pewno fryzjer się znajdzie :) mamuśki przylecą to odciążą od domowych spraw i będziesz mogła się zająć tylko sobą :) 🌼 marien no brakuje brakuje, a teraz tym bardziej ale ja już żyję wyjazdem i ciągle z mężem o tym gadamy :) to jest dopiero miłość jak opisujesz tych staruszków, ale te starsze roczniki tak mają, że razem aż po grób a teraz to się przyjęło, że jak coś się sypie to od razu rozwód etc... 🌼 wazka wyszły tak pół na pół :) ale to było na próbę więc nie spodziewałam się cudów hehe :D 🌼 ja z moim siedzę na skype i taki mój wieczór jak każdy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski przyjada,napewno mi pomoga ale nie chce ich tez wykorzystywac i chcialabym zeby dobrze sie u mnie czuly i zebym to ja ich ugoscila jak najlepiej...Dzis dopiero sie wzielam za te okna i wiecie co mialam 3 butelki Ajaxu i jedna wyrzucilam pusta (bo umylam jedno okno),otwieram nowa spryskalam szyby i co sie okazalo....ze to nie do szyb tylko do lazienki myslalam ze wyjde z siebie...Bylam przekonana,ze to do szyb;)Ah ta ciaza...Kupilam do szyb,ale juz za pozno jutro dokoncze reszte,moj sie smial ze boje sie mamy i robie mieszkanko na glanc;) Z tym fryzjerem to bedzie klopot,bylam dzis rozmawialam z jedna(umowilam sie na stopy-juz ciezko mi siegnac,a nie chce malego gniesc) i spytalam o fryzure z rozmowy wyniklo ze niezbyt powaznie wziela to do siebie....Spytalam,ze chcialam cos ladnego ale do konca nie jestem pewna co i chcialabym zobaczyc jakies zdjecia bo moze cos mi wpadnie w oko...a ona ze jak przyjde w czwartek na stopy to wtedy poogladam.troche mnie zdziwila bo ja juz w czwartek musze miec postanowione...totalna olewka. wazka...rodzi w wojskowym;)Co do zdjecia to nie wiem jak,na forum ciezko bo jak widzisz wiele obcych osob nas podczytuje...Zostaje przy rozowej,a co tam.Ona nie jest ani taka jasna,ani taki zajebisty roz taki w sam raz(nie wiem jak to opisac)Nie mam duzo rzeczy rozowych cos tam na lato jedynie.Wole czarne rzeczy,niebieskie brazy berze krem musi mi cos w oko wpasc... Bylam teraz w takim sklepie niedaleko mnie,bo zawsze co przejezdzam to zamkniety i kupilam sobie az 4 pary butow letnich;)Wszystkie ze skory,ale zaszalalam.Beda na przyszly rok;) Co do lazienki to moj zawsze wchodzi jak sie maluje,albo zeby myje i na rozmowe mu sie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski przyjada,napewno mi pomoga ale nie chce ich tez wykorzystywac i chcialabym zeby dobrze sie u mnie czuly i zebym to ja ich ugoscila jak najlepiej...Dzis dopiero sie wzielam za te okna i wiecie co mialam 3 butelki Ajaxu i jedna wyrzucilam pusta (bo umylam jedno okno),otwieram nowa spryskalam szyby i co sie okazalo....ze to nie do szyb tylko do lazienki myslalam ze wyjde z siebie...Bylam przekonana,ze to do szyb;)Ah ta ciaza...Kupilam do szyb,ale juz za pozno jutro dokoncze reszte,moj sie smial ze boje sie mamy i robie mieszkanko na glanc;) Z tym fryzjerem to bedzie klopot,bylam dzis rozmawialam z jedna(umowilam sie na stopy-juz ciezko mi siegnac,a nie chce malego gniesc) i spytalam o fryzure z rozmowy wyniklo ze niezbyt powaznie wziela to do siebie....Spytalam,ze chcialam cos ladnego ale do konca nie jestem pewna co i chcialabym zobaczyc jakies zdjecia bo moze cos mi wpadnie w oko...a ona ze jak przyjde w czwartek na stopy to wtedy poogladam.troche mnie zdziwila bo ja juz w czwartek musze miec postanowione...totalna olewka. wazka...rodzi w wojskowym;)Co do zdjecia to nie wiem jak,na forum ciezko bo jak widzisz wiele obcych osob nas podczytuje...Zostaje przy rozowej,a co tam.Ona nie jest ani taka jasna,ani taki zajebisty roz taki w sam raz(nie wiem jak to opisac)Nie mam duzo rzeczy rozowych cos tam na lato jedynie.Wole czarne rzeczy,niebieskie brazy berze krem musi mi cos w oko wpasc... Bylam teraz w takim sklepie niedaleko mnie,bo zawsze co przejezdzam to zamkniety i kupilam sobie az 4 pary butow letnich;)Wszystkie ze skory,ale zaszalalam.Beda na przyszly rok;) Co do lazienki to moj zawsze wchodzi jak sie maluje,albo zeby myje i na rozmowe mu sie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka no ze zdjęciami masz rację, sporo osób czyta a nie wiadomo kto, ale możesz na maila wysłać jak będziesz miała ochotę:) Marien - uuu 2 lata najlepszy okres i życzę Wam aby zawsze było tak fajnie:) Zresztą wszystkim tego życzę:) Moi pradziadkowie też obchodzili rocznicę chyba 50 ślubu ( tą co w urzędzie celebrują:)) Niestety obie babcie straciły mężów dosyć szybko, jedna wyszła ponownie za mąż a druga jest sama już 20 lat:( Musimy dbać o facetów bo żyją krócej i stresów im ograniczać;) W ogóle Marien ogladałaś ten film o którym pisałam? Bo tam taki moment jest że jedna dziewczyna jest w ciaży, ma termin na 11 listopada i druga mówi, że będzie chuligan skorpion:D Te skorpiony na serio takie niegrzeczne są? Znacie jakieś? Mój mąż stwierdził, że ma kolegę skorpiona to straszny egoista z niego i zapatrzony w siebie i żebym lepiej pochodziła w ciąży do 16.11 by skorpionem nie był, ale chyba nie jest tak źle, co myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka hehe ja jestem skorpion :) :) ja tam nie zwracałam nigdy uwagi na mój znak zodiaku ale wiem, że ludzie różnie reagują :) no i córeczka też będzie skorpion i bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nasze dzieci będą skorpionami a ja żadnego do tej pory nie znałam:) E to jak Ty jesteś skorpion to nie może być źle:) A nawet jeśli trochę będa egoistami to w tych czasach taka cecha to zaleta:) Kupiłam sobie właśnie wielkiego pączka i go wtryniłam:D Pychaaaa... A obiadek dzisiaj mąż przywozi z obiadków rodzinnych, ma pod pracą taką "jadłodajnie", za 8,50 zupa i drugie danie z surówką, ładnie zapakowane więc dzisiaj laba z gotowaniem:) A obiadki na serio dobre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) wazka hehe ja nie ogladalam tego filmu i nawet o nim wczesniej nie slyszalam. Ja osobiscie nie znam ani jednego Skorpiona wiec tak naprawde niewiem jacy oni potrafia byc. Ja ogolnie mysle ze moj synus zmiesci sie jeszcze spokojnie w Wadze ( tak jak mamusia :D ) bo jesli bedzie tak jak mowil moj gin to spokojnie sie wyrobie przed 23 pazdziernikiem.. senioritka widze ze lubisz buty :D ja tez ostatnio sobie jedne zafundowalam bo znalazlam taka okazje ze az zal bylo nie kupic tylko niewiem czy wejde w nie w przyszlym roku.. :D wglowiesieniemiesci, Ty tylko uwazaj bo od teraz bedziemy Cie obserwowac co piszesz i jak sie zachowujesz nasz Skorpionie :D Trzeba wybadac czy naprawde to takie cholery jak sie o nich mowi czy nie, choc Ty jak narazie jeszcze nie podpadlas ;););) ciezarowko jak sie masz dzisiaj? i jakie plany na dzisiaj dziewczynki? wazka fajnie ze obiad Ci dzisiaj odpada, ja tez dzis nic nie robie - mamusia siedzi w kuchni :D teraz sie zbieram powoli zeby do lazienki leciec sie ogarnac ale mi sie nie chce.. popoludniu smigam z mezusiem na kurs pielegnacyjny noworodkow :D Moj kochany jest tak podjarany i ja zreszta tez, jestem ciekawa czy czegos pozytecznego sie nauczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien ja liczyłam, że mój będzie baranem ( bo ja jestem,moja mama i znam kilka fajnych baranów :P) ale się przeliczyłam bo urodził sie4 dni po baranie i jest byczkiem:) A co do szkoły rodzenia powinnam iść dzisiaj ale nie chce mi się a dwie ostatnie srody zapomniałam pójść ( serio wypadło mi z głowy) i raczej już nie pójdę... Kąpać będzie mąż więc niech się martwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co dobrze pamiętam to ciezarowka też skorpionek :D :D senioritka poszalałaś na zakupach :) ja na sezon jesienno/zimowy mam buciki i dopiero na wiosnę będę czegoś szukać ale coś mi się wydaje, że będą to głównie kalosze :D wazka te dania z jadłodajni to się zgadzam, jak domowe :) a z tym egoizmem to się zgodzę, w tych czasach trzeba myśleć o swoich potrzebach przede wszystkim :) ale skorpiony bardzo ambitne są i jak kochają to na zabój, są dominujące, oddane aaa i pamiętliwe - ale to już z mojego doświadczenia :P marien na tym kursie obstawiam, że będziecie się bawić lalkami, przewijać, karmić etc :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka u mnie tez kapal bedzie maz i wlasnie dlatego chcemy aby on tez w takim czyms uczestniczyl bo my to nigdy nie mielismy az takiego kontaktu z takimi noworodkami. ja moze jeszcze bardziej ale wiadomo ze po cesarce zaraz to raczej maz bedzie bardziej sprawny ode mnie ;) A powiedz jak dlugo dochodzilas do siebie po pierwszej cesarce? Bo troche sie boje ze bede sie ze soba cackac za duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci masz racje ze o swoje dobro trzeba dzisiaj dbac. Mysle ze nie tylkko skorpiony sa egoistyczne ;) a na tym kursie to wlasnie tak bedzie z lalkami i wogole :D juz widze mojego Kochanego kapiacego dziecko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien ja na drugi dzień doszłam do siebie, kurde nie wiem czemu ale na serio. Ja dziecko odnosiłam 4,5 kg a położne mnie opieprzały, 2 tyg po cesarce mój ojciec grał turniej tenisowy i sobie odbijałam już piłki o ścianę i kilka podań z mężem wymieniłam ( dużo grałam przed zajściem w ciążę) Wypisałam się na własne żądanie po 5 dobach bo w Wałczu po cc trzymają 7 dni:) Szwy mi tata wyjął ( własciwie 1 szew był). Nie chcę zapewniać Cię, że tak będzie u Ciebie ale ja czułam się super.( Gdyby było inaczej nie upierałabym się tak teraz przy cesarce) Brzucha nie miałam od razu - płaściutki jak decha - bo dobrze mnie oczyścili i nie krwawiłam długo - króciutko. Nawet wyślę Ci kiedyś zdjęcie jak zeskanuje właśnie z tego turnieju tenisa.Blizny pod majtkami biodrówkami nie widać, płaska i biała kreseczka cieniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszajace jest to co piszesz wazka :) Normalnie dalabym wszystko aby i u mnie tak szybko wszystko sie zagoilo. Boje sie jednak bo moja granica wytrzymalosci bolowej nie jest zbyt wielka i juz po samej laparoskopii jak mialam to w sumie dobre 5 dni chodzilam jak kaleka z ogromnym bolem brzucha no ale moze teraz jak bede zafascynowana i zaangazowana nowa rola i bede miala maluszka obok siebie to szybciej zapomne o jakimkolwiek bolu :) Moja kumpela miala w lipcu cc i poweidziala ze u niej byla masakra, ze mocno zle sie czula po zabiegu(wymioty,biegunka,zawroty glowy..) no ale wierze ze kazda z nas przechodzi takie cos inaczej i staram sie o tym nie myslec co ona mowila a skupie sie na Twojej wypowiedzi :D Ahh juz sie nie moge doczekac tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, zapraszam do odwiedzenie nowego forum dla rodziców. Nasze miejsce, gdzie odnajdzie się każda przyszła, świeżo upieczona i doświadczona Mama oraz Tatusiowie. Zapraszam Was do dyskusji!!! Szukajcie rodziców ze swoich regionów, Mam, które rodzą w tym samym miesiącu co Wy i dyskutujcie o wszystkim co dotyczy Was i Waszych pociech!!! Zapraszamy: http://brzuchatki.pl/forum/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skąd wymioty? Bo wymioty to raczej po narkozie są. Będzie dobrze, ja miałam takie coś w sprayu do psikania na ranę, dostałam tez ketonal ale nie zjadłam ani jednej tabletki, na wszelki wypadek możesz sobie wziąć ze szpitala aby w razie czego mieć pod ręką jakiś dobry lek. Jedyne co to kilka dni po miałam zaparcia, musiałam stosować czopki glicerynowe ( też w szpitalu mi dały) Poczytaj to forum, dziewczyny na serio zachwalają cesarkę, 90% pozytywnych opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja tu dzisiaj dyżur pełnię?:) Obiadek był dobry - zupa serowa lub grochowa do wyboru, gyros w sosie, ziemniaki i surówki ( z marchewki i selera) ale podrożały do 9 zł, mimo wszystko uważam że dosyć tanio i smacznie. Dzisiaj mam labę cały dzień, zaraz filmu będę szukać na wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...te obiady sa jak domowe,jak pracowalam w Polsce to zamawialismy do pracy albo kolega jechal i kupowal dla wszystkich...Zdjecie przesle,ale to sie zgadamy bo nie mam glowy narazie myslec o tym.Co za film ogladasz????Ja musze chalupe ogarnac,ale i na film starczy mi czasu;)Ale mi robisz ochote na tego paczka;pzjadla bym,ale tu nie ma.To znaczy sa w polskiej cukierni ale beznadziejne.Ide zaraz po cos slodkiego i kawke sobie robie na zimno;) marien...cale zycie mysle,ze jestem waga!!!23 pazdziernik,a to jest podobno pierwszy dzien skorpiona i co mam zrobic?A ciezarowka 24 pazdziernik skoprpion na calego;)To sa osoby z charakterkiem,pomoc Ci pomoga,starannie dobieraja przyjaciol,ale jak im zajdziesz za skore wtedy nie recza za siebie;) wglowiesieniemiesci...uwielbiam buty,ale dobrej jakosci nie jakies badziewia i byla okazja dlatego kupilam az 4 pary.A mojemu juz nic nie pokaze co kupie nowego,bo skrytykowal mnie tylko wczoraj;/ Jutro po pracy jade na lotnisko po mamuski;)Juz nie moge sie doczekac... Dzis mialam maly spacer rano 40min pieszo do pracy,bo byl strajk i nie jezdzily burobusy;)a teraz mnie tylek boli-chyba zakwasy....Maly sie rozpycha coraz bardziej,moj oszalal na jego punkcie ciagle gada z brzuchem;)Boje sie coraz bardziej soboty,jeszcze 2 dni...nadal nie mam fryzjera. Ciekawe jak tam ciezaroweczka? Co do tej cesarki to byc moze wymiotowala....z bolu.Jak znieczulenie puscilo.Ja mam tak nawet jak mnie glowa boli(a rzadko to sie zdarza,ale jesli juz to bol niesamowity) to wtedy wymiotuje.Nie wiem czemu tak sie dzieje,noge mialam zlamana to tak samo z bolu wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybrałam nic do oglądania jeszcze, nic nowego fajnego nie ma. A jak ja coś chcę to mąż nie chce i pewnie obejrzymy NIEZNISZCZALNEGO ( stary film z Brucem Willisem) ale maż się uparł. Miłęgo wieczoru dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, właśnie były u mnie dwie bardzo miłe panie z ZUSu przeprowadzić kontrolę dot.prawidłowości w wykorzystywaniu l-4 a że byłam w koszulce nocnej i szlafroku okazało się, że prawidłowo korzystam z l-4, podpisałam dokumencik i poszły:) Dobrze, że nie poszłam na pocztę bo akurat chciałam iść bo potem to tłumaczenie się. Były u mnie drugi raz a raz kontrola nie doszła do skutku z jakiegoś tam powodu, ciekawe czemu na mnie się tak uparli... No nic, myślę, że juz więcej razy przyjść nie zdążą. A co u Was tak ciuchutko? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wazka Ty to naprawde musisz byc wyjatkowa ze Cie tak kontroluja :D no ale dobrze ze masz to juz za soba, z nadzieja ze juz wiecej nie przyjda do Ciebie ;) Choc kto wie, jeszcze 5 tygodni maja czas :D Ja bylam dziewczyny wczoraj na tym kursie pielegnacji niemowlat - super sprawa dla kogos kto pierwszy raz zostanie rodzicem i chce jaknajbardziej radzic sobie samodzielnie :) Moj maz tez byl bardzo zadowolony i od wczoraj tylko gada o tym jak to bedzie kapal calkiem sam naszego synka i obiecuje ze wcale nie bedzie sie bal :D My tez zaczelismy teraz zalatwianie papierkow w urzedach powolutku odnosnie czasu po porodzie. Wracajac jeszcze do tej cesarki to mysle ze wlasnie te mdlosci i wszystko inne u tej kumpeli to bylo od znieczulenia. A Ty wazka mialam ogolne znieczulenie czy od pasa w dol? Ja mam narazie planowane od pasa w dol ale troszke sie oram czy dam rade sluchac tego wszystkiego co lekarze beda gadali podczas zabiegu.. :D Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien ja miałąm ZZO, wiec od pasa w dół, ale to tak szybko trwa, ze nawet nie zdążysz zastanowić się co mówią:) Moment i już dziecko jest na swiecie, troszke dłużej trwa zszywanie ( wiadomo ciecie to rach ciach i już) No nie wiem co z tym ZUSem, może dlatego że od samiutkiego początku na l-4 poszłam, ale jest z głowy:) Idę po warzywka do obiadku i trzeba brać sie za obiad. A ciekawe gdzie reszta dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×