Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

heh moze masz racje ze to nie moze za dlugo trwac. Ja musze zapytac mojej poloznej czy Maz bedzie mogl byc obok podczas zabiegu, wydaje mi sie ze w niektorych szpitalach jest to mozliwe.. ja wlasnie po obiadku, dzis byly nalesniki na slodko a z achwile na deser robie soczek z buraczkow :P Juz mam go po dziurki w nosie :D ale maz mnie terroryzuje ze powinnam jeszcze troche go pic.. blee. No wlasnie a gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny nie śpijcie!!! Mój mąż był przy cesarce ale widocznie nie do końca mu się podobało bo teraz stwierdził, że poczeka na korytarzu. Może ma racje, wiadomo, że wzrok i tak z ciekawości pójdzie w tamtą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wazka tak zachwalasz tę cesarkę, że sama bym chciała :) oczywiście nastawiam się na sn ale nie obraziłabym się jakby się okazało, że trzeba cc robić :) no to nieźle Cię tam kontrolują..właśnie a wyszłabyś to by potem było tłumaczenie przed komisją i jeszcze mogliby cofnąć L4..mój gin opowiadał o dziewczyna dostawała od niego L4 leżące i ona sobie na Majorkę chciała z mężem polecieć..a kontrola przyjechała w dzień ich wylotu..jeszcze babcia ją wrobiła bo powiedziała, że przecież ona już na lotnisku z mężem :O i jak na odprawie czekali, dziewczynę zawołała obsługa i niestety..L4 cofnięte.. :O niektórzy to bezmyślnie trochę się zachowują :O 🌼 marien ja też z tych z niskim progiem bólu i bardzo długo dochodzę do siebie :O ale jak się zobaczy takie maleństwo przy sobie to pewnie wszystko mija i trzeba się szybciej ogarnąć bo dzidziuś czekać nie będzie :) fanie, że zajęcia się podobały..ja nie wiem jak My sobie poradzimy, ja z dziećmi kontaktu nie miałam nigdy, mąż to samo..wierzę głęboko w intuicję :D 🌼 senioritka ja mam tak do torebek :P mój po prostu jak widzi mnie przy zakupie kolejnej torby to dostaje szału :) ostatnio jak robiłam porządki, wysypałam je na środek pokoju z takiej wielkiej walizki co ją trzymam tylko po to by torebki tam upychać i normalnie się rozbeczałam bo nie wiedziałam którą mam zabrać a którą zostawić :( wybrałam kilka dosłownie sztuk ale już zapowiedziałam mężowi, że po przyjeździe kupuje sobie torebkę jakąś i o dziwo nie zaprotestował :) ach ciąża jest wspaniała :) a no właśnie widziałam w tv, że w Atenach strajki i zamieszki, uważaj tam na siebie :) 🌼 ja dziś jakaś taka nieprzytomna chodzę, rano zrobiłam zakupy, zamarynowałam sobie udka z kurczaka bo dziś mnie naszło na coś z kury .. ogarnęłam w mieszkaniu i położyłam się po śniadaniu..i tak wstałam dopiero po 14stej :O muszę dokumenty jeszcze raz przejrzeć, swoje i męża, 4 grube segregatory :( mąż wczoraj mi listę dał rzeczy jakie mam mu jeszcze kupić przed wyjazdem i jakie rzeczy mam zabrać..może zabiorę się za to to szybciej dzień zleci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maskotki niesamowite, może zamiast misia czy słonika teraz będzie moda na sinicę albo wirus grypy:P Wgłowiesieniemieści zachwalam cesarkę bo w tamtym czasie miałam też usuwaną ósemkę i o wiele dłuzej i bardziej bolesna była ta ósemka:) Mam nadzieję, że teraz nie będę miała jakiś powikłań i komplikacji i że nie zapeszę tymi pochwałami dla cesarki. Coś dzisiaj senioritki i cieżarówki nie widać, senioritka pewnie przygotowaniami zajęta,mam nadzieję, że u ciężarówki wszystko ok. Ja dzisiaj jakas zmęczona, mąż wróci z psem i będę już tylko leżała i odpoczywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wglowiesieniemiesci skad wytrzysnelas te maskotki :D haha bym nawet nie pomyslala ze takie cos ktos moze wymyslic dla dzieci :D ja popoludniu jak sobie zrobilam sieste o 14.30h tak obudzilam sie teraz o 17.50h :D Bylam z tesciowa na zakupach i juz sie ciesze na jutrzejszy obiadek - zupa serowa. Moja tesciowa robi chyba najcudowniejsza taka na calym swiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz synus tak mi po nerkach daje ze leze zwinieta w mozliwie malutki klebuszek i nie moge juz z bolu chwilami.. ahh jeszcze 2 tygodnie i bedzie mogl sobie kopac ile wejdzie obok mamusi :D Zycze Wam milego wieczorku dziewczyny! P.S. Senioritka dzis pewnie mega szczesliwa ze mamuski odebrala :) A ciezarowka juz chyba wczoraj u nas nie byla nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
jestem na sekunde wszytsko bez zmian, mamy tu slaby net na maksa a poza tym talaska daje mi niechetnie komputer..... bez zmian w pon mam powtorzenie badan i wtedy bedzie wiadomo wyklarowaly sie 2 opcjie: 1- wyniki spadaja ide do domu i w 38 tc zzglaszam sie na wywolanie porodu- TRZYMJACIE KCIUKI ZA TE OPCJE!!!!!!! 2- wyniki nie sadaja- trzymaja mnie do tego 37-38 tc i mi wywoluja porod czuje sie bez zmian nie mialam czasu teraz poczytac co u was- mam nadzieje ze dobrze udalo mi sie skompletowac cala wyprawke :) uciekam, jaks ie nie bede odzywala pare dni to sie nie martwcie :) bo to po prstu wynik tego, ze laska nie chce mi dawac netu i moj maz mnie olal i mi nie przywiozl mojego :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...ja dzisiaj słabo spałam, wypiłam kawkę i trzeba coś zrobić ze sobą:) Ciężarówko trzymamy kciuki. Dzisiaj wyczytałam że od 34 tygodnia należy zrezygnować z sexu:) także uważajcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dzisiaj zabiegana i tak będzie do końca dnia, mam nadzieję że nie padnę gdzieś po drodze :D ciezarowka trzymam w takim razie kciuki za 1 opcję w takim razie, 3 maj się i nie daj się :) wazka też dziś słabo spałam, heh mi seks nie grozi :D aczkolwiek jak przyjadę do męża to nie wiem czy się powstrzymamy :) uciekam, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ciezarowko ja tez trzymam kciuki za 1 opcje;-) trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. jesli chodzi o seks to u mnie tez tak czy inaczej chwilowo niewskazane wiec niestety ale pewnie zostanie tak do konca... no ale co zrobic:-) mi maly tak dzis dokazuje ze chodze z krzywym brzuchem. wglowiesieniemiesci tylko nie przesadz dzisiaj z tym lataniem ;-) ja mam dzis w planach jechac z mezem kupic firanki do pokoju malego i dokupic te biustonosze a wtedy moge juz jutro jechac urodzic bo nie moge sie doczekac juz tego smyka malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
No i jakie plany na weekend kurde jka ja jestem przy kompie to was nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja zaraz mykam do teściów na cały dzień :) mam dziś zamiar nic nie robić, leniuchować i się obżerać :) wreszcie ktoś przy mnie poskacze :P :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dziś jadę do teściów na cały dzień, mam zamiar nic nie robić, leniuchować i się obżerać :P a co tam, niech ktoś wreszcie przy mnie poskacze :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, weekend i puściutko:( My dzisiaj byliśmy w centrum handlowym i poszliśmy do kfc ( nie mogłam sie powstrzymać) i tak mi głupio było bo ja jadłam mojego mega pocketa ( i pepsi) a obok siedziała dziewczyna też w ciązy i jadła sałatkę i piła soczek i z takim wyrzutem na mnie patrzyła, że aż mi się głupio zrobiło, że może też powinnam sałatkę...a ja mam w ciązy taką ochotę na te mega pockety... Film na dzisiaj Oszukana ( stary ale fajny i sobie przypomnę) A co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Wazk ja bym ssie nie przejmowala ta laska i makiem kazdy podtepuje po swojemu i je ns co ma ochote jatez bym wciagnela takibzestaw dopuki mozna bo Pozniej dojdzie karmienie cycem i nic nie bedziesz mogla jesc Sorry za mega literowki ale pisze na tablecie z dziwnie ustawiona klawiatura i ledwo ogarniam Jak mija niedziela? Hehehe mij maz pojechal na weekend z kumplem do sztokcholmu i kolega nie ma roamingu w tel a mojmu padla bateria suuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Wazk ja bym ssie nie przejmowala ta laska i makiem kazdy podtepuje po swojemu i je ns co ma ochote jatez bym wciagnela takibzestaw dopuki mozna bo Pozniej dojdzie karmienie cycem i nic nie bedziesz mogla jesc Sorry za mega literowki ale pisze na tablecie z dziwnie ustawiona klawiatura i ledwo ogarniam Jak mija niedziela? Hehehe mij maz pojechal na weekend z kumplem do sztokcholmu i kolega nie ma roamingu w tel a mojmu padla bateria suuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) ale tu cisza :( dziś odpoczywam w łóżeczku głównie bo ostatnie 2 dni mnie wykończyły :) ale mam już zrobione zakupy dla siebie, dla Małej ostatnie jakieś pierdółki kupiłam takie co mogę zabrać, dostałam w pracy superaśny zestaw kocyk + ręcznik z kapturkiem + szlafroczek dla bobaska :) i już nie muszę kupować :) bo jeden ręcznik już miałam mniejszy a ten jest większy a kocyk tylko cienki miałam a ten co dostałam jest grubszy :) u teściów posiedziałam i nagadałam się za wszystkie czasy, w tym tygodniu zostaje pakowanie i ogarnięcie mieszkania i czekanie na wyjazd :) ciezarowka jak samopoczucie ? wiesz już kiedy Cię wypuszczą etc.. ?? wazka ja ostatnio miałam ochotę na chipsy, ale to tak strasznie, że musiałam kupić i to jeszcze lays ostra papryka..stałam akurat w kolejce w sklepie i taka laska stała obok no tak mi zaglądała do tego koszyka, że mało nie wskoczyła do niego..ale co mnie to..właśnie ciezarowka dobrze pisze, jak się karmi to wtedy już wiadomo trzeba uważać ale teraz, od jednego pocketa czy paczki chipsów nic się Naszym maleństwom nie stanie a swoją drogą..żeby tak wszystkie matki dbały o to co jedzą w ciąży...:O miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej no ja jutro mam powtarzane badania i bede cokolwiek wiedziec bedzie opcja 1 albo 2 no chyba ze jeszcze cos ciekawefo sie nie stanie a fakt namaksa cicho tu u was to sie cokolwiek dzieje ciekawego a ja tylko w szpitalu i jedyna ciekawostka to ze jakas laska wkiblu przed porodem robila sobie nieudolnie. lewatywe i ubrudzila caly kibel i prysznic massakra jaks byla :-) wlasnie bedziecie sobienrobic cos takiego bo ja mam rodzic mam w 37 38 tc i beda mi wywolywac i bede naturalnie rodzic no i raczej sobie zrobie te lewatywke a tez wiem ze wszystkie dziewczyny tu nie wazne czy naturalnie czy cesarka wszystkie trzaskaja kewatywe :-) hehhe idealny temat na niedzielny wieczor i rozpoczecie tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka :D ja sama się za to nie zabieram ale poproszę by mi zrobili albo dali coś na przeczyszczenie, nie wiem..ponoć organizm sam powinien się oczyścić :P hehe ale wcześniej też zastanawiałam się czy nie kupić zestawu do lewatywy :) :) http://allegro.pl/zestaw-do-lewatywy-poj-1-75-l-lewatywa-i2628488172.html hehe tu nawet mydło dokładają w płynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!Wy pewnie jeszcze smacznie śpicie a ja już na nogach:) jeśli chodzi o lewatywę to miałam robioną w szpitalu przez pielęgniarkę - i chyba lepiej ona to zrobi niż samemu, bo wiadomo, że my wprawy takiej jak ona nie mamy:) Nie jest to bolesne, tylko troszkę nieprzyjemne bo to jednak zimna woda:) Jutro idę prywatnie do lekarza z tego szpitala co prawdopodobnie będę rodzić a w czwartek do mojej ginekolog, więc przebadana będę gruntownie:) Jutro muszę tylko krew i mocz zbadać.Dziewczyny wam tez kazali zrobić badanie na grupę krwi? Mnie na słowo nie wierzą i muszę mieć wynik z laboratorium. Wgłowiesieniemiesci - fajny zestaw dostałaś, ja mam szlafroczek ( był w tych mega pakach) ale nie mam ręczników z kapturkami i zastanawiam się czy nie kupić. Przy synku miałam dwa i fajnie się sprawdzały ale tak jak wszystko inne wydałam. Miłego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
siemano ja w sumie od 6 "na nogach" bo o tej porze mialam badane tetno malej jakies pomiary teperatury i pobranie krwii pod kontem tej cholestazy pozniej o 8 wparowali praktykanci i mierzyli cisnienie o 8.30sniadanko obchod imczekam na prysznic i na wyniki i na KTG :-) pochwale sie schudlam kolejne kilo bylo juz 80 kg a spadlo dom77 :-)czyli przytylam ok 10 kg czego niecale 2500 kg to mala lozysko ile? 1/2 kg? wody ok 2l czyli w sumie ok 6 kg wglowiesieniemiesi fajny tenzestaw dostalas ja kupilam jeden recznik z kapturkiem jakis neutralny jasny z pszczolkami i znalazlam jeszcze jeden na allegro i bede kupowac bo super wzorki sa na tym tablecie nie umiem robic kopiuj wklej ale jak wpiszecie nr aukcji : 2617496681 albo rcznik w stylu poncho z kapturkiem hit sklep wawa jak dla mnie wzorek 18 ten w wisienki wymiata ale pozostale tez sa super no i wygodne bo i dla maluchow i dla troche starszychp i nie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja nie śpię od 7 ale wygramoliłam się z łóżka koło 8 :P wazka ja miałam grupę krwi wraz z pierwszymi badaniami, mój gin pamiętam jak mówił, żeby obić w ramkę i zawsze nosić ze wszystkimi badaniami hehe :D mężowi też kazał zrobić wtedy ale , że mąż jest honorowym dawcą krwi i książeczkę zawsze z aktualnym wpisem nosi przy sobie to nie musiał :) ciezarowka te ręczniki super :) jakbym miała wybierać to owieczki "sweet dream" ale wszystkie są super :) mi waga waha się pomiędzy 14 a 15 kg na + ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuje :) zleci szybko i w to wierzę głęboko :P biorę się za dokumenty do przejrzenia, bo cały tydzień z tym zwlekam a i jeszcze listę rzeczy cały czas uzupełniam by niczego nie zapomnieć :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
mi tez gin na 1-szych badaniach zlecil okreslenie gr krwi bo ja glupia nie wiedzialam jaka mam i tez kazal nosic ze soba zara KTG mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie przyszła mi pościel ( pościel i poszewki na nią a także ochraniacz) i już na dzień dzisiejszy zostały mi tylko kosmetyki ( jakaś oliwka, coś do pępka,coś do mycia malucha, chusteczki do pupy , a i laktator ale z gumką taki kupię - i nie mam szczotki do włosów) Co do tycia ja utyłam już ok 16 kg ale się cieszę bo w pierwszej ciąży utyłam dużo więcej (26) 10 kg wtedy mi zeszło w sam dzień porodu ( dziecko, łożysko, pępowina, krew, wody to wszystko ma swoją wagę) a w kolejny dzień nastepne 3 ( to już chyba wina diety, "zejścia" wody itd) więc jak teraz zostałaby mi nadwyżka 3 kg to i tak będzie super!!! Ciężarówko, linka najwyżej do ręczniczków wkleisz jak wrócisz, przecież urodzisz i tak szybciej a ja na pierwsze dni mogę innymi ręczniczkami wycierac a jak te Twoje są takie super to lepiej poczekać i kupić lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien już kilka dni się nie odzywa i senioritka nawet na chwilkę nie wpadła. Mam nadzieję że wszystko ok i to tylko brak czasu. U senioritki całkiem zrozumiały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
nom u marien cisza mam nadzieje ze wszystko ok a nie znowu szpital z powodu tych paralizy fajnie ze ci te rzeczy przyszly mi tez zostaly takie kosmetyczne tylko jakis linomag oliwka itd no iten rcznik musze dokupic aha no i wielkie pranie i prasowanie wszytskich rzeczy bo jak kupilam to to wszystko lezy :-) mama mi powiedziala ze jak cos to ona przyjedzie do mnie do domu i bedzie prala i to prasowala ale mam nadzieje ze ja to wszystko ogarne :-) u senioritki to mam nadzieje ze jej nie ma bo slub a nie ze sie troszke zajezdzila i tez wyladowala z problemami a linka wklejac nie musze wystarczy ze skopjujecie ten nr aukcji wglowiesieniemiesci-te sweet dam tez sa super takie milutkie ale a sie w tych wisienkach zakochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×