Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka83
a wazka to na maksa zapracowana w ten weekend te okna chyba wymienia :P eweli tez cos nie ma bo senioritka to lata jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ciężarówko w niedzielę to okien nie wymieniają, za dwa tygodnie mają dopiero przyjść:) Ale już powiedziałam, ze palcem nie tknę - najlepiej jakby wymieniali jak będę w szpitalu, mąż niech sobie radzi. Ja byłam w Pile, najpierw w lesie na grzybach - bo tam tego pełno, potem na obiedzie u mamy i pojechaliśmy na cmentarz bo 1.11 nie będziemy więc znicze pozapalaliśmy teraz. A wieczorem oglądaliśmy Gniew Tytanów ( po raz drugi) I teściowa mi dała całą wielką michę kopytek ( ona jak coś robi to od razu ogromne ilości) więc mam obiad na 2 dni bo gulasz też dała. Miło, że pomyślała, że już sił nie mam stać przy garach. Marien tak jak pisałaś, szybko się męcze, już wolę iść niż stać jak stoję to mi jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, witam po weekendzie :) U nas dzsiaj piękna pogoda, właśnie czekam na przyjaciółkę, trochę poklachamy i idziemy na kawiarni na jakieś lody i cisttka. W piątek u gina dowiedziałam się, że Igor wielkim chłopem nie będzie bo teraz czyli 35 tc waży 2370 i około środy będzie ważył 2500 więc wtedy ciąża będzie donoszona. Skurcze nic nie powodują, nie ma skróconej szyjki ani rozwarcia. Troszkę szkoda bo myslałam, że będzie cosik prędzej. Jeżeli chodzi o ciuchy to już nic nie dokupuję, po porodzie zmienię garderobę bo raczej zdaję sobie sprawę że na początku nie wejdę w 38 ;) . Teraz mam jedną sukienko-tunikę, spódnicę biodrówkę jeansową, ponczo i jednen swetr zapinany na jednen guzik, musi wystarczyć. Płaszcz mi się nie dopina, więc po ciuchtku mam nadzieję że nie zrobi się mego zimno. aaa_wazka - masz cudowną teściową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
Hej ja od 8 nie spie bo pomiary cisnien itd gowno sie dowiedzialam jutro powtoka badan i wtedy ewentualnie decyzja kiedy co i jak :) snilo mi sie ze zdradzalam mojego meza jakims typem ktory byl do niego b podobny i ja sciemnialam ze to nowy kolega :) a pozniej snilo mi sie ze zalakladali mi cos na ksztalt cewnika ktory wygladal/polegal na wkladaniu mi kilku dlugopisow.......dziwny :| wazka- fakt okna to srednio w niedziele ale mi sie tu dni tyg zlewaja na maksa wylapuje jedynie dni miesiaca jakie plany na dzis? ja mam zamiar skonczyc czytac "Piecdziesiat twrazy Greya"- o typie, ktory jakas mloda laske namawia na sado-maso ogolnie spoko ksiazka tylko caly czas sie w niej pukaja albo o tym gadaja akurat na szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela - wcale nie mam cudownej teściowej, ona czasem ma jakies takie "odbicia" a o wanience pisałam jakie ceregiele robiła, jakby auto kupowała:) Oj Twój Igor wcale nie taki duży, chyba całkiem normalna waga. Mój w 35 tyg miał 3200:) I nie chciałabym by tak szybko przybierał, bo ja tą wagę odczuwam i ledwo chodzę:) Ciężarówko - to sobie fajną książkę wybrałaś:D Ja dzisiaj z młodym do lekarza bo go meczy straszny kaszel a poza tym to nie mam planów, może do Rossmanna pojedziemy i to wszystko. Po intensywnej niedzieli dzisiaj poodpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
wazka- u cibie to na maksa byk bedzie u mnie mala w 36 tc pawie 2800 wiec nie wiem zastanawiam sie czy do nast tyg dobije do 3kg w sumie bym chciala i wtedy moge rodzic na luzaku tzn nawet w tej chwili moglabym rodzic jutro mi badania powtarzaja i hemoglobine robia i mam nadzieje ze czegos konkretnego sie dowiema nie trzymaja mie ija sobie tu kwitne nawiezli mi wczoraj pelno zacia w szpitalnej lodowce zajmuje najwiecej miejsca :) ale tak to jest jak jestem na tych dietach tez bym poszla do knajpy na ciasteczko i kawe wogole caly czas mi sie marzy ta kajzerka z drzemem i kakao :)po porodzie bede mogla to zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że tak, prawie wszystko możesz jeść. Oprócz ciężkostrawnych potraw:) i niektórych cytrusów. Zresztą niektórzy jedzą wszystko i nic im nie jest. Ja u mamy sie obiadłam, bo babkę i sernik miała i miałam już się ograniczyć ale jakoś nie potrafiłam. A potem brzuch ogromny i z boku na bok nie mogę się przekrecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
mi mama ostatnio do szpitala przywiozla senik i jakies ciacho toffi znalazlam u niej w torebce- niby nie mialo byc dla mnie ale rzucilam sie jak glupia i zjadlam po 2 kawalki tego i tego :) pozniej jak zmierzylam cukier to sie przerazilam na maksa bo b wysoko podskoczyl :) mam juz dosc tych diet na maksa ciekawe co u reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówko jeszcze chwilka i sobie ogromny tort z bitą smietaną zamówisz:) No właśnie może śpią jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halo :) witam was, ja zombie :D Dzis w nocy spalam jakies 2h z przerwa na siusiu. Masakra poprostu. Do tego humor do dupy.. co prawda mezus sie troche postaral i juz mi lepiej ;) No ale teraz musialam go oddelegowac do pracy na popoludnie :( Obiad zrobiony, mieszkanie ogarniete i powiedzcie mi co ja mam robic do 23h? Czytac mi sie za bardzo nie chce.. ehh. ewela to dobrze w sumie ze wszystko dobrze :) jeszcze bedziesz chciala zeby dluzej maluszek w tym brzuszku posiedzial ;) No i zazdroszcze ciacha i kawki. ciezarowko, juz tylko kilka dni i koniec dieeet :D Wierze ze dni tygodnia Ci sie zlewaja, ja od siedzenia w domu czasme gubie rachube czasu.. a w szpitalu to jeszcze gorzej. Fajna lekture sobie wybralas na pobyt w szpitalu ;) wazka fajnie ze tesciowa miala odchyl ludzkosci i pomyslala z tym obiadkiem :) Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze teraz na sam koniec apetyt jeszcze wam wzrosl? Ja od kilku dni mam wrazenie ze synus troszke sie obnizyl w brzuchu bo z pecherzem coraz gorzej ale za to oddycha mi sie mega przyjemnie no i.. miejsca w brzuchu tez sie wiecej na jedzenie zrobilo :P Moj Mezus nie moze wyjsc z podziwu ile potrafie chwilowo zjesc. Normalnie zaczynam sie bac tych ostatnich 2 tygodni bo tak jak z waga bylo super tak teraz laduje w siebie wszystko co mam pod reka.. Do tego mam przyplyw energii taki ze postanowilam codziennie gotowac jakies obiadki ktore moge zrobic np podwojna porcje i mroze w pojemnikach dla M. zeby mial cos fajnego do jedzenia jak bede w szpitalu. Poza tym brzuch zaslania mi polowe swiata , taki duzy sie zrobil no i co najgorsze zauwazylam wczoraj pierwszy rozstep na piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
hej marien tez mam rozstepy na piersi takie malenkie i tyle :) i mam wrazenie ze mi sie zmniejszaja zmienilam krem nie wiem zreszta tez mi sie polepszyl apetyt ale racej ie od obnizonego brzucha tylko bo juz nie moge patrzec na to zarcie dietetyczne meczy mnie to psychicznie na maksa i caly czas mis ie spac cche a w nocy nie za barrdzo moge spac wlasnie dziewczyne z lozka obok zlapaly skurcze porodowe :) bidula cierpi ale troszke jej zazdroszcze bo jej sie zaczela cala akcja i jest juz po terminie- ok 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez te rozstepy takie malutkie narazie mam. W sumie to ja nie uzywam na piersi zadnych kremow ani oliwek bo mam tak wrazliwa skore ze pelno wypryskow od razu mam od kosmetykow :( no ale prawie tak jakby ich nie bylo bo sa tak bardziej od dolu. Tragedii nie ma. Kurcze ja tez chyba zazdroszcze tej Twojej sasiadce z lozka obok. Ja mysle ze ostatnio spac nie moge nocami bo za duzo rozmyslam. Juz chyba bym mocno chciala zeby u mnie tez cokolwiek sie ruszylo.. Zaczynam sie powoli stresowac tym wszystkim ;) A w dzien mam podobnie , moge spac budzic sie na siusiu i jedzenie i dalej spac :) Teraz tez wypije jeszcze herbatke i poloze sie na godzinke bo inaczej oczy mi wypali.. Swoja droga sie naogladasz ciezarowko teraz w tym szpitalu akcji co ? ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
no wlasnie nie naogladam sie bo to w sumie pierwsza taka akcja :) a tak to w innych salach a ja nie chodze jakos po nich i sie nie dopytuje tylko caly czas odwiedza mnie jedna dziewczyna i zdaje sprawozdanie co ciekawego sie dzieje na oddziale :) tez bym chciala miec to juz troche za soba a tu nic nie iwadomo marien u ciebie na razie stanelo na 30.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie narazie stanelo na 30.10. Zyje od czwartku do czwartku, (mam w te dni wizyty u gina) z nadzieja ze moze cos sie juz ruszy ;) Juz ostatnio ktg wykazalo pojedyncze skorcze i sie cieszylam ze moze juz cos jest na rzeczy ale to jeszcze takie nic nie znaczace chociaz moze teraz w czwartek bedzie inaczej bo sa coarz czestsze. Lekarz ostatnio powiedzial ze juz teraz bedzie dziecko w pelni donoszone z waga ok 2800g wiec starczy. Szyjka mi sie tez skraca ale powolutku i wczoraj zaczelam sie zastanawiac co by zrobic zeby do czwartku sie mocniej poskracala ;) No ale na sile tez nie chce kombinowac... Kurcze gdzies w sercu mam jeszcze nadzieje ze moze jednak w szpitalu stwierdza ze moge urodzic sn. Od kad biore te zastrzyki to czuje sie super, nic wiecej nie dolega a i maluszek sie obrocil glowa w dol. Serce mi peka jak pomysle ze to glupie cc tylko ze wzgledu na mnie musi byc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
marien- a ile teraz maluszek wazy? z tego co wiem to na szyjke dbry jest seks :) wiec do roboty :) a tu w szpitalu dziewczyny przed wywolaniem porodu dostaja jakies czopki rozkurczowe wlasnie na skrocenie sie szyjki bym chciala by moja mala do 3kg dobila u ciebie troszke wiekszy postep skurczowy bo u mnie wczoraj 1-szy raz jakies konkrety wykazalo :) ale nie duze a tak to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien to może pomyśl tak, że to cc ze względu na Ciebie ale za to dla dziecka jest to bezpieczniejsze niż poród sn. Bo akurat tu wątpliwosci nie ma. Ja odebrałam wyniki jak byłam z małym u lekarza i okazało się że w moczu miałam krwinki wiec od razu spytałam co to może być - a lekarka do mnie "może okres pani jakoś miała teraz" hahaha, ja tu z ogromnym bebzonem, po prostu na mnie nie patrzyła. Ale mówi, że to się mieści w normie i że to nic poważnego. Młodemu tylko leków za ponad 50 zł wykupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...ja juz po pracy i po kawie ze stara znajoma.Zaoferowala sie z pomoca jak zmienimy mieszkanie i pojedzie tez ze mna na zakupy dokupic ubranek itd dla malego. ciezarowka...Ty zboczuszku tylko Ci jedno w glowie,jak nie ksiazka to jeszcze marien chcesz sprowadzic na zla droge hahaha;) wazka...a mama Twoja ten sernik sama robila???Ale bym sobie zjadla;pJa mam czekoadowe ciasto z piekarnii takie az czarne od tej czekolady;p Wstawilam pranie i czekam na swojego kiedy przyjedzie... marien...wzielam sie za prasowanie wczoraj i polowe ogarnelam reszta na dzis... Ja tez nie moge sie wyspac cos ostatnio moj jakis bardziej uczuciowy sie zrobil i od kilku nocy spi ze mna,ciasno sie nam troszke robi,ale przeciez mu nie powiem idz do drugiego pokoju.Rano mnie obudzil bo chrapal jak krokodyl no i do tego maly swoje piruety cwiczyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowko o tym sposobie to wiem ze dziala na szyjke, wiem ze niektore kobietki to nawet po 2 razy dziennie szaleja ze swoimi zeby tylko cos sie ruszylo ;) tylko szczerze powiem ze ja nie moge zbytnio szalec bo mnie tak gnaty bola w biodrach i to spojenie cale ze chodze chwilami jak kaczka :D aczkolwiek nie mowie ze wcale nie moge korzystac ;) Ostatnim razem maluszek mial jakies 2500g z tego co lekarz mowil. Wlasnie mi powiedzial ze jesli urodzilabym w 37-38 tygodniu to z granica bledu maluszek moze dobic do 3kg ale raczej ich mocno nie przekroczy. ja tez bym wolala zeby wlasnie synus mial juz blizej tych 3kg niz 2800g.. no ale zobaczymy co bedzie. wazka haha :D no faktycznie z tym okresem to moglo cos byc ;) oj ludzie czasem glupoty gadaja.. no ale jesli powiedziala chociaz ze nie wyglada to na nic powaznego to nie przejmuj sie za mocno. senioritka, dziekuje za obrone przed ciezarowka :D hehe. widzisz, to prasowanie to nie taka straszna rzecz :D wiedzialam ze kiedys ruszysz na zelazko ;) najgorzej jest sioe do tego zabrac a potem juz jakos idzie.. Ja juz jestem po malej dzemce i czuje sie o niebo lepiej. Teraz usmazylam sobie nalesniki z jabluszkami do tego malinowa herbatka i kolderka. A Wy co porabiacie ?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To znowu ja goszczę :) Ciężarówko Ty masz prócz cukrzycy cholestazę, tak? Powiedz mi czy miałaś/masz białko w moczu? Pozdrawiam Mamuśki Listopadowe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
heheheheh ojej straszna jestem i depawuje marien :) wlasnie po ktg zapis spoko wlasnie sie dowiedzialam ze w tym tygdniu na pewno bede miala wywolywany ze najpozniej w pt wtedy bedzie spoko bo bedzie zaczety 38tc wiec git wiec nie wiem madziulek- tak mam cholestaze i cukrzyce :) nie mam mialka w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ciezarowko, masz zly wplyw na inne ciezarne :D namawiasz nas do zlaaaaaa (przyjemnego zla :P ) :D hehe. Kurcze zazdroszcze Ci takich wiesci! ja dzis tylko o tym mysle zeby najdalej w przyszlym tygodniu sie rozpakowac bo nie wytrzymam juz dluzej chyba:D siedze sama w domu i sie tak mega nakrecammm.. A jak sie czujesz ze swiadomoscia ze to naprawde juz w tym tygodniu ciezarowko? ;) No i taka decyzja bo wyniki sie pogarszaja czy poprostu bo juz powolutku czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
wiesz co ciesze sie ze konkretna infomacja a nie takie siedzenie w szpitalu decyzje podiela ordynator niezaleznie od wynikow badan bo badania mam dopiero jutro powiedziala ze najpozniej w pt bedzie wyywolywany porod wiec zobaczymy wiesz co na razie do mnie to nie dociera za bardzo i wogole sie z tym nie czuje i nie wiem czy sie boje dzis popatrzylam na 2 dziewczyny ktore lataly z cewnikiem jedna ma caly czas skurcze i strasznie cierpi a drugiej ten cewnik wypadl- z szyjki przemiescil sie nizj do pochwy :) i wypadl jej tez ten czop sluzowy i maja jej rano wywolywac no chyba ze w nocy sie zacznie samoistnie akcja :) do puki bede na chodzie bede wam dawac sprawozdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
aha uciekam od kompa bo dzis przez te laski nie moglam sie skuoic na tej zboczonej ksiazce i raz sobi ja poczytam :) buziaki i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przynajmniej wiesz na czym stoisz i niestety widzisz co byc moze Ciebie czeka patrzac na te dziewczyny. Ja proboje sobie to wszystko wyobrazic ale marnie mi idzie ;) i moze lepiej dla mnie.. Pisz sprawozdanie koniecznie, jak za dlugo Cie tu nie bedzie to bedziemy wiedzialy co sie dzieje ;) Milego wieczorku z ksiazka:) do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...to sie naogladasz w tym szpitalu,ale juz bardziej bedziesz gotowa na przyjscie swojego malenstwa na swiat.Ja mam wizyte w czwartek dopiero i zobaczymy co mi powie. marien....nalesniki...mniam tylko nie chce mi sie smazyc. Wiecie co sie stalo?Polozylam sie spac po poludniu z mysla ze jak moj wroci to mnie obudzi,a on jednak nie przyjechal i tak mnie wzielo ze spalam 4 godziny!!!!!!!!Obudzilam sie takiej niewiedzy to ja dawno nie mialam;)Nie wiedzialam gdzie jestem,co za dzien czy noc nic kompletnie.Ciekawe jak ja bede spac w nocy?:/Teraz wstalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Cieżarówko, weź mi wytłumacz bo ja nie wiem, po co dziewczynom cewniki u was zakładają? Tzn takim które naturalnie będą rodzić??? I to jeszcze biegają z tym? Przecież tu musi okropnie boleć i przeszkadzać. Aż nie umiem tego sobie wyobrazić, przecież cewnik to zakładają do operacji ( bo nie ma czucia od pasa w dół - wiec tez nie czujesz że siku się chce) Mnie dzisiaj przyszedł ten kobinezonik, ładny tylko się zastanawiam po co ma kieszenie:D Wczoraj oglądaliśmy dosyć straszny film "Barricade" a potem 1 odcinek kolejnego sezonu Walking Dead - nie wiem czy oglądacie, serial o zombiakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ciężarówka ja też bardzo jestem ciekwaw po co im cewnik ? aaa_ważka haahha dobre z tym okresem :D Ja na początku 6 miesiąca wylądowałam na pogotowiu na ból brzucha, było podejrzenie wywrostka robaczkowego, poszłam do chirurga , ten chyba zapomniał o ciąży i stwierdził że brzuch boli bo przepuklina duża i widoczna i że nadaje się do usunięcia :D Spierdzielałam z tego szpitala aż się za mną kurzyło :) Potem poszłam do innego lekarza , ten stwierdził zapalenie dróg moczowych i brak przepukliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela no 6 miesiąc mogłaś mieć malutki brzuszek , ale w 9 miesiącu? A ja na serio mam brzuch ponad przeciętny:):) W ogóle ta lekarka jakaś nieogarnięta była. Syn ma popękane naczynka na plecach wiec dała mu skierowanie do chirurga naczyniowego dzięciecego. Niestety w całej Polsce nie ma takiego specjalisty ( dzwoniłam do NFZ-tu) a do zwykłego naczyniowego nie chcą przyjąć dziecka. Muszę iść po skierowanie kolejne do chirurga dziecięcego:) Ta polska służba zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×