Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Seniortka maila mojego podawałam. Jest taki sam jak nik na kafe tylko o2.pl trzeba dodać:) Napisz to wyślę inne jeszcze zdjęcia a potem Ty odeślesz swojego maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halo dziewczeta! Witam spowrotem na pokladzie mam i rodzacych ;) My od wczoraj w domu. Podroz w strone do tesciow byla super , wczoraj do domu maly juz troche marudzil i potem od 21h do prawie 3h w nocy siedzial mi na cycu i sie poprostu tulil. Niewiem czy tak odreagowawal podroz ale masakra jaks byla.. myslalam ze nie wyrobie.. Co go odstawialam to w ryk i nie do uspokojenia. No ale dzisiaj juz jest spowrotem ten sam pogodny grzeczny i spiacy synus :) wglowiesieniemiesci - opis Twojego poorodu brzmi dosyc ciezko ale ciesze sie ze spobie ze wszystkim poradzilas i teraz mozesz sie juz tylko cieszyc swoja coreczka :) Jeszcze raz moje gratulacje! A co do karmienia to sila wyzsza.. nie przejmuj sie tylko zbyt mocno! senioritka - trzymam za Ciebie mocno kciukasy zeby wszystko bylo dobrze no i zeby juz lada moment maluszek byl na swiecie! wazka , mamucha - my kapiemy malego nadal 2 razy w tygodniu a codziennie mycie myjka na reczniku. Filip bardzo lubi sie kompac ale nie chce przesadzac , mysle ze jak maly skonczy 3 miechy to bedziemy go kapac juz codziennie i wtedy zaczniemy tez z uzywaniem kosmetykow. Mamucha - slicznosci ta Twoja corcia. Ja tez chetnie Wam podesle zdjecia ale znam tylko maila wazki.. wiec jej tez wysle dzis albo jutro i moze wazka podzielisz sie jakims adresem emali co masz jeszcze, hmm? wazka - super ze laktacja sie wkoncu rozkrecila na maksa, ja tez nie moge narzekac na brak mleka ;) Jestem z siebie dumna ze nie musze malego niczym dokarmiac jak narazie! :) Ja dzis bylam u kardiologa odnosnie mojej waddy serca i tak sie dowiedzialam ze na wiosne bede miala operacyjnie zamykana zastawke serca.. :( Teraz uciekam na obiadek ,wpadne jeszcze do Was wieczorkiem zobaczyc czy cos sie dzieje! buziaki! :* P.S. Izabela moje gratulacje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...ja tez chce Twojego malego zdjecia;)Mamucha ma mojego maila i wazka mam nadzieje ze sie podziela;)Moj jak sie urodzi tez Wam wysle...ale nie wiem kiedy to nastapi. Chcialam Wam powiedziec,ze mam juz lozeczko i wozek;)Tatus dzis ze swoim bratem pojechal na zakupy i jestem nawet zadowolona z ich wyboru... Moja mama nigdzie sie ruszyc nie moze,bo myla jej sie ulice i mam maly klopot bo zaczym zalapie gdzie co i jak to troche minie;/A wszystkie ulice prawie takie same. Milego wieczorku;* wazka...swietny film ogladalam ;Narodziny obledu; o kobiecie ktor a miala depresje poporodowa,ale bardzo fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha-83
Hej U nas bez zmian A co do kapania to tez chcialam 2-3 razy w tyg ale i pediatra i polozne i moja mama mowia ze lepiej codziennie bo masaz hartowanie dziecko lepiej funkcjonuje wyrabia sobiensystem mycie zarcie spanie poza tym b lubi dlatego mala kapiemy codziennie zw ze ona uwielbia sie kapac Dzis na spacerze wjechalam w psie gownomwszystko cacy tylko my wozek w domu trzymamy i musialam dokladnie wyczyscic Marien fajnie ze wypad sie udal szkoda tylko ze na koniec maluszekmrozdarciuszek i wspolczuje ooperacji ale jak mus to mus dobrze ze na wiosne a nienteraz Senioritka ja myslalm ze t sie rozpakujesz tej nocy a tu dupa :-) czekamy :-) a co u pozostalych ciezarnych? Wglowiesieniemiesci wazka a u was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja zalatana, żyję wg zegarka bo odkąd Mała jest na mm to wiem kiedy się wybudzi i wówczas mogę sporo rzeczy zrobić :) mąż ciągle w pracy, wziął dwie zmiany bo w styczniu chcemy na kilka dni do PL przylecieć i trzeba trochę kaski odłożyć a zatem jestem praktycznie sama i muszę wszystko ogarniać ale ogólnie myślałam, że będzie gorzej :) dziewczyny to mój mail ireth3014@gmail.com jak coś podeślijcie swoje to podzielę się fotkami Meli :) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja zalatana, żyję wg zegarka bo odkąd Mała jest na mm to wiem kiedy się wybudzi i wówczas mogę sporo rzeczy zrobić :) mąż ciągle w pracy, wziął dwie zmiany bo w styczniu chcemy na kilka dni do PL przylecieć i trzeba trochę kaski odłożyć a zatem jestem praktycznie sama i muszę wszystko ogarniać ale ogólnie myślałam, że będzie gorzej :) dziewczyny to mój mail ireth3014@gmail.com jak coś podeślijcie swoje to podzielę się fotkami Meli :) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn dzisiaj oszalał,przespał cały dzień - budził się tylko na karmienie, które trwało wyjątkowo krótko i teraz od ok 19.30 nie śpi i się boję, że w nocy mi da popalić. Na razie dałam go tatusiowi na kolana i sobie patrzy co się dzieję. Ja za to zaraz idę spać a małego zostawię z chłopakami. Senioritka to obejrzę ten film, też podobno fajny jest ten Atlas Chmur ale nie wiem czy już jest w necie. Marien ja mam mleko ale jakoś mało tłuste chyba bo tylko po butki porządnie śpi ( poza dzisiejszym dniem -dzis to jakiś wyjątek) ciekawe co u 2+3 i kniki, chyba urodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemiesci - i tak ogromne gratulacje ze sobieradzisz tak dobrze z dala od rodziny i z pracującym mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Wazka tez slyszalam ze atlas chmur fajny i tez poluje na niego No maly moze ci dac popalic jak cos kondolencje i udanej nocy Wglowiesieniemiesci to jest wlasnie urok butli :-) ja to tez doceniam nawet w nocy juz sie przyzwyczailam zw ze zaczyna mi to wszystko zajmowac przewiniecie butla odbicie ok 20 min i spanie :-) Ciekawe jak reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka,wglowiesieniemiesci - wyslalam Wam maila ze zdjeciami synusia. Poprosze w mailu zwrotnym zdjecia Waszych pociech i adresy email do senioritki i mamuchy to tez podesle ;) wglowiesieniemiesci super ze tak sobie radzisz! :) wazka hehe moj maly tez dzis w jednym spaniu, wieczorami ogolnie zauwazylam ze maly sie rozbudza ok 22h i potem ma takie 1,5 godzinki co by tylko na cycu siedzial i sie tulil i potem jak juz zasnie to w nocy budzi sie co 3-4h na jedzenie a w dzien jak z zegarkiem w reku co 2h cycus, przewijanie i dalej spac. Senioritka - no nareszcie juz zakupy zrobione ;) Czas najwyzszy zeby teraz szybko sie rozpakowac zeby sie nic nie zdazylo zakurzyc ;) mamucha kurcze no to szybki ekspress widze z tym przewijaniem i karmnieniem i odbiciem ;) U nas w nocy to trwa zazwyczaj prawie godzinke, przewiniecie i karmienie w miare szybko ale potem odbicie to juz dluzsza sprawa. Filip nie zasnie dopoki sobie porzadnie nie beknie a czasem to musze go 30 minut nosic zeby wogole jakis maly bekus wyszedl.. wczesniej nie mam co go klasc bo i tak za 5 minut sie budzi i steka.. no ale zawsze moze byc gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien jak bym nie dała butli wieczorem pewnie co godzinę na cyca by się budził a to by nas meczyło. Fajne jest to w mleku z butli że wiadomo że 4 godznki dziecko pośpi i można coś zrobić. Mamucha no właśnie nie wiem czy uda nam się do kina na to wyjść - mama moja musiała by wpasć a jak nie to poczekamy na ten Atlas aż w necie się pojawi. Wczoraj oglądaliśmy ten z Brusem Willisem nowy co się cofnął do przeszłości ale usnęłam ( zapomniałam tytuł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta! Gdzie sie podziewacie? my mamy za soba ciezka noc.. maly obudzil sie w nocy przed 2h i nie spal do 5h siedzac tylko na cycu :D Myslalam ze umre.. tak mi sie spac chcialo ;) Teraz jestesmy po sniadanku i uciekamy zaraz do poloznej sie wazyc :) Dziewczyny jak to u Was wyglada z bujaczkami-lezaczkami? Ja caly czas mowilam ze zaczne uzywac dopiero tak gdzies od 3 miesiaca ale wczoraj sie skusilam z mezem i zlozylismy i maly jest w niebowziety jak w nim lezy. Nie myslalbym ze az tak mu sie to spodoba a dla nas to duze odciazenie ze nei trzeba tyle nosic ;) Jak Wam minela noc i jak sie dzisiaj macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien u mnie noc super ale w dzien ok 11 do 12 wisiał mały na cycu:) obejrzeliśmy 1 odcinek Mentalisty i było ok. Lezaczka nie mam - kupimy w sobotę. Myslałam, ze jako lezaczek posłuży fotelik - bo tez się buja ale tam są te pasy i klamra więc małemu niewygodnie a starszy syn miał wiec wiem, że to super sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej a mys palysmy do 11 45 bo mala w nocy wariowala tzn ladnie zjadla i byla polonona tylko jej spac sie nie chcialo i lazala i gadala do siebie a ja wtedy nie moge spac bo mi jej szkoda albo cos sobie zrobi, pozniej oszla spac no i spalysmy dlugo marien fajny ten twoj synek, tez taki kudlaczek jak moja Matylda i Hubert u wazki jest ladna pogoda ale nie chce mi sie na dwor wychodzic wiec malej zrobie werandowanie dzis- wystawie ja na ogrodek wazka a ten film- to looper w petli czasu tez chce to obejrzec hehhe tylko osttanio tez usypiam na filmach, wogole zauwazylam ze od ok 23 dzialam na autopilocie wogole widze ze tylko ja na maksa jawnie pokazalam mala- w sensie fotki normalnie na forum wrzucilam :) spoko jak sie czuja nasze nierozpakowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u Nas nocka całkiem nieźle ale od 9 do praktycznie teraz Mała mi nie spała, teraz pewnie ze 3 h spokoju :) bujaczka użyłam kilka razy i całkiem nieźle się sprawdza :) kupiliśmy matę edukacyjną 0 + ale Mała jeszcze nie jest specjalnie nią zainteresowana :D ciekawe jak u nie rozpakowanych dziewczyn :) może już na porodówkach siedzą hehe minął tydzień i 1 dzień od mojego porodu a wydaje mi się jakby minęło dużo więcej czasu :D też tak macie ? :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert ma dzisiaj 2 tyg a też wydaje mi się, ze już tyle czasu minęło:) Właśnie śpi i steka przez sen, zawsze jak robi kupę to stęka, Wasze tez tak robią? Knika pewnie w szpitalu,2+3 już na pewno urodziła i mam nadzieję, że niebawem się odezwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
aha ja tez bede chciala kupic bujaczek bo to wygodne, ale czkamy na kase z becikowego to wtedy kupimy wglowiesieniemiesci- na mksa szybko czas leci, ja zanim sie obejrzalam to mala skonczyla miesiac- dzis juz minelo 5 tygodni powiedz wogole wymiary i wage swojej malej - urodzeniowa bo jestem ciekawa a chyba nie pisalas moja juz 4kg wazy massakra pakuje w siebie tyle jedzenia ze to w pale sie nie miesci najlepsze jest to ze nie jest spaslakiem- tylko na buzi ma pucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;)Jestem jeszcze nie rozpakowana,malemu sie nie spieszy.Dzis zawiozlam moja mame do pracy(niby w zastepstwo za mnie)bo ona ma tak jak ja ze na dupie nie wysiedzi i tak mi sie spodobalo ze zostalam do 16;)Czulam sie jak nowonarodzona,boje sie tego siedzenia w domu. Juz wszystko mamy,tylko ze mamucha to przescieradlo od kompletu poscieli okazalo sie za male;p i musze dokupic jakies przescieradelko...ale to nic wykorzystam do wozka albo gdzie indziej. Brat mojego dzis pojechal,bo juz nie mogl dluzej czekac na malego naszego,ale za to w sobote przyjezdza tesciowa!!!Pelna chata mowie Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha,marien,wazka,wglowiesieniemiesci.....cudne te Wasze dzieciaczki,wszystkie ciemne wloski tak patrze i zastanawiam sie jak ten moj bedzie wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
jestescie? ale dzis pustki :) jak zalatwilam becikowe a poza tym wsyztsko po staremu tylko mala troche mniej grzeczna pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) moja Meli wczoraj miała buntowniczy dzień, dziś jest ok i budzi się średnio co 3,5 h :) właśnie walczymy z czkawką heh mamucha pytałaś o jej wagę i wzrost, przy urodzeniu wagę miała 3090 a wzrostu oni tu w uk w kartę porodu ani książeczkę dziecka nie wpisują, wg tego nie sprawdzają, parę dni temu sami z mężem ją zmierzyliśmy to miała 54 cm :) biedna ta moja Melka bo czkawki ją łapią co 2,3 karmienie :( tak mi jej wtedy szkoda bo sama nie lubię mieć czkawki a co dopiero taka kruszynka :( za pierwszym razem to płakałam nad nią aż mnie mąż opieprzył żebym nie ryczała bo ona mój nastrój wyczuje i zaraz będziemy obie ryczeć :D ogólnie zły dzień miała tylko jak przyjechaliśmy ze szpitala do domu bo musiała się zaaklimatyzować i strasznie ryczała, poza tym ja ją przegrzałam bo mi się wydawało że jest zimno a to z powodu takiego, że w salach poporodowych było upalnie wręcz i stąd miałam jazdy, że mi zimno jej i wg.. :O senioritka jeszcze chwila i Twój maluszek będzie z Wami :) a moja Meli ma włoski jasne, ale ja i mąż jak się urodziliśmy mieliśmy blond włoski a ja to wg do 6 rż byłam blondyneczką, dopiero później zaczęły mi się ściemniać :) uciekam, miłego wieczorku :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal cisza :( co chwile mysle ze to juz, i nagle ustepuje jakikolwiek bol. Cos mi sie wydaje ze do mojego zgloszenia sie do szpitala czyli 27.11 nie urodze sama :( na dodatek w poniedzialek dowiedzialam sie ze mam paciorkowca z grupy B i jeszcze bardziej sie stresuje porodem naturalnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful....ja juz po terminie 6 dni!Jutro jade na badanie kto wie moze mnie zostawia.Boje sie jak nie wiem co.Mam bole teraz,ale takie niezbyt regularne.Dzis zrobilam spacer 5km i czulam sie swietnie. Zobaczymy jak tam moj maly jutro czy gotowy juz czy jeszcze nie... Milego wieczoru mamuski i te jeszcze nie mamuski;) knika....co u Ciebie urodzilas juz?Odezwij sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej dziewczeta? jakie plany weekendowe? my w domku, tzn ja ise zatsanawiam czy nie isc na impreze domowke z Matylda ( maja tam 2 pokoje z tego co wiem nikt nie choruje) moj maz jest przeciwko a ja nie wiem wogole znowu sie klucimy, maz mnie wkuza generalnie od powrotu ze szpitala :) a dzis byla mega awantura, caly czas sie wstrzymywalam i jak maialm sie wsciec to wychodzilam ale dzis nie wytrzymalam i wybuchlam, wszystko ekstra tylko mi szkoda malej i na sero chcialabym jej oszczedzic takich akcji bo ona przeciez wszytsko czuje i rozumie mam nadzieje ze maz sie ogarnie i zroumie co nie co :) poza tym mamy znowu dzien odwiedzin tym razem rodzina meza jakies ciotki itd mala zaczyna byc ozywiona w2 ciagu dnia, gada do spiebie oglada rozne przedmioty i zaczyna sie usmiechac jsk sie ja zaczepia, hitem jest nasza fototapeta z salonu od 2 dni jest w nia zaparzona bo est b wyrazista: http://allegro.pl/fototapeta-komar-8-899-foto-sza-l-i2750506640.html ta w te kwiaty w nocy ok, dala pospac bo zjadla o ok 1,30 my siedzielismy i jeszcze film ogladalismy i pozniej o 6 i obudzila sie o 11 takze jestemy dzis wyspane na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u Nas większych planów raczej brak, mąż cały weekend w pracy na szczęście wcześniej dziś kończy, kupiliśmy sobie mega box kawałków kurczaka i jak Mała po butli zaśnie to planujemy wieczór jakiś miły spędzić bo praktycznie dla siebie nie mamy czasu :( mamucha jak masz możliwość to wyjdź z domu, zawsze to zmiana otoczenia etc :) my też już byliśmy z Małą u znajomej a u niej dwa psy biegały, szczekały, co chwila dzwonił jej telefon a Mała spała jak zabita :D zresztą u Nas w domu nie ma słowa cisza, gra muzyka, radio albo laptop, my w miarę głośno rozmawiamy a jak Mała śpi nie chodzimy na paluszkach :) miłego popołudnia buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej mi nie chodzi o cisze bo u nas tez jest raczej glosno i malej to nie przeszkadz, tylkomezowi chodzi o bakterie i w sumie nie wiem o co :) zw ej mam info o senioritce urodzila!!!! szczegolami bedzie sie sama chwailila :) ale wszytsko ok tylko napisala mi ze jest padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
no a co z ewela knika i krucha? bo b dawno sie nie odzywaly creamfull jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a i sorry za permanentne przekrecanie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic, mam bole jak na miesiaczke, wody sie lekko sacza, ale prawie ze nic, nawet wkladki nie potrzebuje. Skurcz jak zlapie to delikatny raz na pare godzin. Dokucza mi tylko kregoslup. Nie spieszy jej sie na swiat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×