Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Senioritka gratulacje!!!W końcu się doczekałaś:):):)Czekamy na informacje:) Wgłowiesieniemieści - mój po butli też ma czkawkę, chyba po prostu łyka powietrze przy piciu. A dzisiaj odpadł mu pępek więc już w wanience dłużej sobie poleżał:) A na weekend filmy i nic innego, jutro pojedziemy kupić starszemu buty na halę bo mu się rozleciały stare a tak żadnych innych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Długo mnie tu nie było, bo niestety spedziłam ten czas w szpitalu- gratulacje dla wszytkich nowych mam. Ja tez się w końcu doczekałam , dokładnie tydzień temu przyszedł na świat mój synek Antoś :) ale dopiero wczoraj wyszliśmy ze szpitala, jak bedę miała chwilkę to poczytam wszytkie wpisy z całego tygodnia :) a teraz biegnę Małemu mleko przygotować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
knika- gratuluje! w wolnej chwili opowiedz ze szczegolami, maly na sztucznym? dlaczego tyle w szpitalu ( ja tez tydzien siedzialam) jak ty sie czujesz itd :) creamyful- a ty jak tam? ja caly dzien spedzilam u tesciow- tesciowa ma totalbnego pierdolca na punkcie Matyldy :) caly czas by ja tulila zaczepiala itd non stop jej cos dokupuje i ja rozpieszcza hehehe zauwaylam ze jak wszystkie bylysmy w ciazy to non stop tu siedzialysmy i pisalysmy o zakupach zainteresowaniach sytuacjach zyciowych a teraz prosze albo sa oczekujace na dzidzie albo swiezo upieczone mamy ktore wpadly w wir pieluch i karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
no to trzymam kciuki za ciebie i oby jak najszybciej ale z drugiej str urodzisz donoszonego dorodnego bobasa :), wiedz ze na serio troche ci zazdroszcze bo ciaze mimo wszytskich dolegliwosci wspominam jak b fajny stan :) bedziesz rodzic naturalnie czy cc bo juz nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naturalnie, okaze sie we wtorek w szpitalu jak do tej pory nic sie nie zacznie samo dziac. Troche mnie ten paciorkowiec martwi, no ale zobaczymy jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika - gratulacje! No właśnie - dlaczego na mleku sztucznym Antoś? Czekam jeszcze na wiadomości od 2+3 i senioritki:) Wczoraj byliśmy na długim spacerze i mały spał super - spi do teraz, chyba dotleniony porządnie:) Miłego dnia mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heja ale w wawie super pogoda! sloneczko,wzglednie cieplo, idziemy zarzaz na spacer minimum 1h crreamyful- a do kiedy masz czekac? tzn kiedy mialabys sie zglosic na wywolanie niunia zaczela nam noc przesypiac- juz 3-cia noc pod rzad o 1-szej butla i pozniej dopiero o 6 a dzis to wogole o 9!!!! jakie plany? ja sie nie moge zebrac do ogarniecia porzadnie chalupi i wszelakich spraw bierzacych wogole moje dziecko wazy prawie 4500 i ubranka na 56 juz sie robia za male, caly czas ma b duzy apetyt i je jak maly dinozaur jak dobrze pojdzie to pewnie dzis senioritke wypuszcza knika czekamy na relacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie byla awaria internetu od piatku rano az do teraz i nie mialam do Was dostepu.. knika , senioritka - gratulacje!! :) Mamy kolejne mamusie :) wglowiesieniemiesci - jak narazie z naszego grona to tylko Twoja corcia blondyneczka :) Slodziutka! mamucha - super ze malutka zaczyna przesypiac noce! U nas Filip tez od dwoch dni robi coraz dluzsze przerwy w jedzeniu nocnym bo mniej wiecej co 4h je. No i widze ze Twoja corcia naprawde musi miec apetyt skoro tak przybiera na wadze, ale to dobrze :) wazka - pisalas kiedys o stekaniu Huberta - moj Filip tez duzo steka jak spi. Ale u nas to raczej wynika bardziej z tego ze od kilku dni ma znowu problemy z kupka.. wkurza mnie juz to bo nic mu nie pomaga. Najlepiej jeszcze dziala masaz brzuszka ale to nie powoduje ze lepiej mu sie robi ta kupke.. moze macie jeszcze jakies pomysly oprocz cieplych okladow, herbatki koperkowej i masazu? My w weekend siedzielismy w domku, oprocz spacerkow nigdzie sie nie ruszalismy. Jutro przyjezdza moja mama na 3 tygodnie i juz sie nie moge jej doczekac.. :) Lece teraz przygotowac cos do obiadku, wpadne do Was jeszcze pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien, właśnie u mnie położna była (chciała przyjść w srodę ale wymogłam dzisiaj by pępek obejrzała) i mówiła, że to stękanie przy kupie jest normalne, że mu ciężko zrobić kupę zwłaszcza na leżąco. Mój kolek nie ma ale może termofor? Sa takie fajne w postaci misiów czy innych zwierzątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, no mi tez sie wydaje ze to stekanie jest normalne ale czasem tak mi go zal, zwlaszcza w nocy.. no ja wlasnie jak masuje mu brzuszek to taka podusia w ksztalcie kroliczka wypelniona pestkami wisni. Rozgrzewam ja w mikrofali i na brzuszek. Super sprawa, tylko ze to mu pomaga na bol brzuszka i wtedy sie mocno wycisza ale kupy przez to nie robi.. moze po jakims czasie ale nie dziala jakos szybko.. Teraz tez go nosimy z mezem na zmiane od 9h bo steka i steka i placze i kurczy nozki i brzuszek glosno mu pracuje a kupy jak nie bylo tak nie ma.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja Meli też miała problem z kupką ale na masażu się skończyło i jakoś poszło a z tym stękaniem to chyba normalne bo moja też stęka i napina się jak balon :) knika GRATULACJE :) 2+3 już pewnie dawno urodziła, ciekawe co u kruchej ??? my też wczoraj na spacerze, padało niesamowicie ale w sumie norma tutaj i taka będzie pewnie cała zima :D Mała cały spacer przespała i po powrocie jeszcze ponad 3h :) ja niestety muszę ogarniać wszystko, Małą, dom, położne, telefony od teściowej, maile i tysiące spraw bo mój mężul tyra na dwie zmiany i tak będzie do końca grudnia :( ale w styczniu bierze tydzień urlopu i lecimy do PL :) uciekam bo Mała śpi a ja mam chwilę dla siebie i domu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej znowu, wlasnie ze spaceru wrocilysmy i zjadlysmy i teraz lezymy i podziwiamy karuzele :) marien- wspolczuje Filipkowi- b sie maluszek meczy, moze faktycznie ten espumisan? wglowiesieniemiesc- u mnie tez wszytsko na mojej glowie i powiem ci ze dosc ciezko jest :) wlasnie zaraz usg ogarniam bo mi odwolali ciekawe jak tam nasze nowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas poprawa dziewczyny. Wymyslilam ze pomasuje malemu troszke dluzej brzuszek i potem na prawie godzine zostawilam mu ta ciepla podusie z pestkami na brzuszku i tak sie urobil ze obesraany po pachy byl :D Nawet niewiecie jak mi ulzylo na serduchu jak zobaczylam radosna mine Filipka. Od razu go wykapalismy, pocycal sobie 5 minut cycusia i teraz spi jak zabity a ja zastanawiam sie czy uda mi sie body i spiochy doprac ;) ale to najmniejszy problem.. wglowiesieniemiesci kurcze podziwiam Cie ze tak dajesz rade wszystko sama ogarnac, naprawde szacun! wazka espumisan chyba poczeka ale bede pamietala na przyszlosc zeby kupic i miec w apteczce w razie W. mamucha Ty widze tez dajesz rade ogarniac wszystko. Nie masz problemu z plecami? Ja w weekend jeden dzien wiecej sama z malym bylam i powiem ze kregoslup mi wysiada... U nas dzis pogoda do dupy, nieda sie wyjsc z domu tak leje i wieje od rana.. Moj Fifi tez mocno lubi spacerki ale jak wozek stoi w miejscu dluzej niz 5 minut to od razu krzyczy.. jak tylko wracamy do domu to juz w drodze po schodach otwiera oczy i tyle mamy ze spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
oj siada siada kregoslup a maksa :) wlasnie a jak u pozostalych stan kregoslupa? staram ratowac sie pilka i rurka :) bedziecie chodzily z maluchami na basen? jk tak to od kiedy? ja to juz bym zaczela ale poczekam do skonczonego 3-ciego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie też kręgosłup boli zwłaszcza ze po 1 ciąży nabawiłam się dyskopatii. Teraz te z dokucza bo zgarbiona siedzę karmiąc, nie umiem się oprzeć... U nas dzisiaj też słoneczko świeciło pięknie:) Marien super, że małemu lepiej. Mamucha, jakiś fajny film polecasz? Coś na wieczór musimy znaleźć do obejrzenia. Wczoraj oglądaliśmy "Przeczucie" - leciało w tv na jakimś programie i nagraliśmy - nawet fajny, z Sandrą Bullock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
wazka ja dzis wieczorem ogladam dokument na jedynce (chyba) cos o rodzeniu dziec- na zasadzie cud narodzin a jak jestes spragniona mocniejszych wrazen to np "wyspa tajemnic" z leo dicaprio jest niezly :) (1-sze co mi do glowy przyszlo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspę oglądaliśmy dwa razy, fajna i do końca nie wiem czy di caprio miał świra czy nie:P No własnie poza Atlasem Chmur nic ciekawego nie wychodzi ostatnio...W niedzielę chyba po raz trzeci oglądaliśmy Władcę Pierścieni bo nic nie mogliśmy znaleźć ciekawego. Kupujecie coś maluchom na gwiazdkę? Nic nie będą rozumieć ale my matę edukacyjną kupimy bo i tak byśmy kupili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
sciagnijcie sobie "99 frankow" gdzie gra ten typ co w artyscie- film super ale nie wiem czy twoj starszy syn to ogarnie- w sensie zrozumie, a jak on wogole na Hubiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dni był zachwycony, głaskał,przytulał, jak kolega przyszedł to powiedział "zobacz mojego brata, teraz już go będę miał na zawsze'. Był przy karmieniu, kąpaniu, przewijaniu - przyglądał się i pomagał. Potem mu zapał opadł i chyba mu koledzy w szkole nagadali, że teraz będzie miał w domu gorzej, bo nawet coś w tym stylu powiedział. Ale ogólnie jest ok, bierze go na ręce i głaska ale już nie tak często jak w pierwsze kilka dni - wtedy nas nie opuszczał:) Teraz znowu treningi i koledzy są ważniejsi:) Film obejrzymy dziś jeśli będzie dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis wieczorem z mezem mamy w planach obejrzec po raz kolejny TopGun ;-) jesli.chodzi o basen to ja tu u nas sie spotkalam z opinia ze dzieci od 3miesiaca spokojnoe moga zaczac przygode z basenem a mamy po cc dopiero po 6miesiacach od porodu-w tym drugim niewiem ile prawdy.. Zapytam polozna na nast. Wizycie.. Mamucha pomaga cos pilka naprawde?moze tez sproboje.. Pilka lezy w kacie i sie kurzy a moze byc z niej pozytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien no co Ty. Ja w następny weekend chciałam iść. Może 6 tyg od porodu? Ja już zapomniałam, że miałam cesarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
te 99 frankow? to spoko ze tak traktuje ja pamietam jak moj chrzesniak sie dorobil mlodszego brata ?( mial wtedy 5lat) to mega zazdrosc byla, wsadzanie paluchow do oka, sczypanie poszturchiwanie itd teraz jest luz obaj do szkoly chodza i ten mlodszy chrzesniaka zaczepia i chce bic a chrzesniak rzuca teksty z serii: a co ja bede bil takiego szczawia :P mama mi mowila ze ja tez bylam strsznie zazdrosna o mlodsza siostre i tez byllam okropna ale w sumie ten twoj jest juz w wieku szkolnym wiec to troche inaczej kurde dziecko mi od 15 spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha ale u nich to już taka różnica że nie będzie o co się kłócić, ani o komputer czy prezenty. Starszy sam się zastanawia co kupić bratu na gwiazdkę:) no poszukamy te 99 franków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×