Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość juras ogoras
twardy man ktory lubi rozkapryszone panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkapryszone panienki mają chyba po 16, 20 parę lat chyba nie masz na myśli kobiet 38 lub 35 letnich? przecież to są już dojrzali ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i za głowę się łapię....piszecie jakbyście mieli po 16 lat o jakiś rozkapryszonych panienkach.....Temat jest o dojrzałych kobietach 38 letnich a nie o 19 letnich panienkach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
rozkapryszona panienka to charakter i moze wystepowac w roznym wieku choc wsrod pan po 30 ktore poznaly zycia i zostaly sprowadzone na ziemie wystepuje oczywiscie rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
sprowadzone na ziemie przez zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
kobiete 30stoletnia trzeba zaprzac do pracy po 10 h, pracy jako drugi etat w domu, plus dzieci i maz, to oznacza kobiete sprowadzona na ziemie przez zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
oczywiscie opisałem swoje marzenia wzgledem kobiet i mojego ich traktowanie. zycie weryfikuje wszystko a marzenia, coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoim marzeniem jest kobieta na dwóch etatach? To faktycznie Twoje marzenia mogą dotyczyć tylko 30 tek, kobiety 40 letnie mają już dzieci dorosłe i tylko pracują, już nie wychowują dzieci bo dzieci są na studiach albo po prostu też w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha fajną masz robotę cały dzień na kafie? gdzie Ty pracujesz? czy jesteś bezrobotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie boję się nieboszczyków ani szpitali ale chyba rozmawiamy teraz na inny temat niż topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×