Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

No,emeryci ,zero riposty?Wyśpię się to tu może zalampię ,biedaczki,co u was słychać ziomki zakłymię może o co wam tu biega hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twardoreki" Wybrales ten nick bo skora na dloniach stwardniala ci od nadmiernego onanizowania sie? zapytaj panie o jakis dobry krem na zmiekczenie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachim1972
Nie, Panie Wokulski...to od sztangi na treningach,masz pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachim1972
No...i od tego mam twarde dłonie...ziom,a pseudo ...no cóż kiedyś jeden taki miś jak ty zadał mi podobne jak ty pytanie w twarz,i wyjaśniłem mu że nie są twarde od walenia konia,,,długo go cucili koledzy : ) : )...narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie przestraszyles, Rahim! nieee! prosze przestan! bo powiem twojemu imamowi. czyli trenujesz na silowni! twarde dlonie to skutek sztangi, aha. a czy czasem cos u ciebie nie jest zbyt miekkie od koksu, ktory pakujesz w siebie na tej silowni. A moze masz takze juz dosc ladne piersi? wrzuc fotke i pochwal sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Oki stary walić buraka!Jak tak pisze o zabawie z własną prawicą i lewicą to pewno to lubi albo musi...lubieć buuuuuuuuhhaaaaa!!!!Alo Ziom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie!
znowu jakies dzieciaki na Forum dla doroslych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam myślę, że Rahim1972 wszystko ma twarde i że siłownia w niczym mu nie przeszkadza, żeby takie mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, oczywiscie ze nie, chlopcy moga bawic sie z innymi chlopcami jezeli tak lubia :-) ale wiesz co przyjacielu, homoseksualizm nie jest tematem tego topiku wiec moze zakonczmy juz te zenujaca dyskusje, zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
kobieta jest atrakcyjna fizycznie tak do 35-37 jesli dobrze sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
jakaż precyzja w wyliczeniach. Długo nad tym pewnie nie myślałeś(aś) :D Rozumiem, że to niemożliwe, żeby atrakcyjna była np. 38 latka ? :D Oj dzieci, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
"jeśli dobrze się prowadzi" :D Dobrze to się prowadzi mój audiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
to sa takie orientacyjne widelki, mozliwosc bledu = ok 2 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
nie przepadam za audi, ale ciesze sie ze masz frajde z samochodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
Bo na samochodach to się znasz tak jak na kobietach, czyli wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
Na kobietach znam sie swietnie, to nie sa skomplikowane istoty:) Na autach masz racje, znam sie slabo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
Twierdzeniem, że kobiety nie są skomplikowane ostatecznie udowodniłeś, że nie masz o nich bladego pojęcia. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
Cos ty, to wy uwazacie sie za skomplikowane i wmawiacie to naiwnym facetom:) A prawda jest taka, ze jestescie bardzo nieskomplikowane, przewidywalne i schematyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz mial 70 lat to 50 letnia kobieta bedzie dla ciebie bardzo mloda i atrakcyjna .. ...drodzy chlopcy! atrakcyjnosc kobiety zalezy od wieku faceta a w drugiej kolejnosci od tego jak on sam ocenia swoja atraktywnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
nie, atrakcyjnosc kobiety zalezy od wieku kobiety, jak bede mial 70 lat to nadal beda podobaly mi sie mlode kobiety, bo poczucie estetyki mi sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o proszę i żeleczek
nie no, rozpiergdalacie mnie normalnie :D A wam się ćwoki wydaje, że kobiety to niby mają inaczej ? Myślisz, że twojej starej żonie to będzie miło patrzeć na twój stary obwisły zad ? No przecież każdy jest estetą bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jestem kobietą, jestem doktor G ta co robi sekcje zwłok, nie słyszeliście o niej??? więc nie ma tu miejsca na homoseksualizm.....a po drugie mężczyźni są za bardzo zarozumiali i bardzo naiwnie myślą, że taka 10 albo 15 lat mlodsza się nimi strasznie podnieca jak z nimi jest.....Takie dużo młodsze kobiety wcale nie są zachwycone że idą do łóżka z 10 albo 15 lat starszym .....są to przeważnie kobiety które są pozbawione "uczuć" wyższych....nie myślcie że jak wskakuje Wam panowie do łóżka małolata to robi to z Miłości....no ale mężczyźni są naiwni albo udają takich, nie przyjmują do wiadomości że tak samo jak kobiety w ich wieku lub trochę młodsze, po prostu wraz z wiekiem tracą atrakcyjności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×