Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Atrakcyjność fizyczna Skocz do: nawigacji, szukaj Wzorzec przystojnego mężczyzny jest wykorzystywany w reklamach Rosie Huntington Whiteley, Najseksowniejsza Kobieta Świata 2011 według FHM Atrakcyjność fizyczna, dawniej seksapil (z ang. sex appeal) atrakcyjność erotyczna, związana przede wszystkim z wyglądem ciała, ale także zapachem, tembrem głosu, zachowaniem, wyraźnie pociągająca dla innych. Wygląd jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o zachowaniu wobec drugiej osoby. Wpływa także na przypisywanie ludziom określonych cech osobowości oraz sposób przewidywania ich zachowań w przyszłości. Wyobrażenie o cechach urodziwej i brzydkiej osoby pojawiające się w umyśle sprawia, że nieświadomie modyfikujemy swoje zachowania tak, aby potwierdzić owo wyobrażenie. Staje się to jedną z przyczyn tzw. samospełniającego się proroctwa. Atrakcyjność fizyczna jest silną determinantą sympatii i lubienia, obok podobieństwa, szczerości, częstości kontaktów i innych. Odgrywa ważną rolę zwłaszcza w początkowych fazach tworzenia się związków. Dotyczy to miłości, ale także przyjaźni. Obiektywność pojęcia urody Część osób jest przekonana, że oceniając urodę człowieka odwołuje się do indywidualnych preferencji i wyobrażeń. W związku z tym próby opisania cech wyglądu, które są trwale związane z atrakcyjnością fizyczną nie mają sensu. Okazuje się jednak, że w większości przypadków ludzie trafnie oceniają to, czy dana osoba (np. na fotografii) będzie się innym podobać. Oznacza to, że ludzie znają "wzorzec urody", obowiązujący i powszechny w danej kulturze w danym czasie. Ponadto indywidualne preferencje w zakresie atrakcyjności fizycznej są bardzo podobne i wykazują wiele cech wspólnych. Pewni mężczyźni podobają się zarówno mężczyznom, jak i kobietom, a kobiety wyglądające w określony sposób podobają się także obu płciom. Oznacza to, że wzory kobiecej i męskiej urody są powszechne w danej społeczności znakomita większość jej członków zgadza się co do tego, jaka osoba uchodzi za atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mam pogratulować znajomej? czy pozycji jakiej na fotce przyjęła? figurę może ma ale twarz ma starą jak na 39 lat, z twarzy dałabym jej 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi ze ona ladna twarz i zajebista figure. Atrakcyjnosc jest pojeciem subiektywnym. Dlatego pytam cie - jaka to dla ciebie kobieta atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
a wy po ile macie lat w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
no ja jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
a ja ide spac bo zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z ogórkiem???? aha o to źle....oj Ty Biest późno chodzisz spać,widzę "szalejesz" po kompie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tu ludzie spać nie mogą w nocy.Jakbyś była moją żoną dostawalabys codziennie wiadro środków nasennych : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
Biest to nie jest moja para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×