Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

no widzicie gamonie! pani doktor G pracuje na codzien z duzo iloscia ludzi i zdobyla dzieki temu wielkie doswiadczenie w sprawach sercowych..no nie!...chyba zaraz padne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
to z wątku na uczuciowym: "Mam 42 lata, mój mąż 65. Poznaliśmy się, gdy ja miałam 21 lat, a on miał 44. Było on wdowcem z dorosłym synem. To on mnie wprowadził w świat seksu, przed nim miałam tylko jednego chłopaka równolatka. Na początku nasze małżeństwo układało się wspaniale, kochaliśmy się dość często. Po urodzeniu dwóch córek mój mąż miał coraz mniejszą ochotę na seks. Od 5 lat spaliśmy ze sobą 3 razy, dopiero po 30-tce odczułam tę znaczą różnicę wieku i powiem szczerze nie wyszłabym już za maż za mojego męża, choć jest dla mnie bardzo dobry i kochany. Obecnie mój mąż ma cukrzycę, bierze leki, ciało już nie te, erekcja już nie ta. Ciągle wykręca się zmęczeniem, nie chce nigdzie wychodzić, całymi dniami przesiaduje w swojej firmie. Trzy lata temu niezamierzone przespałam się z kolegą z pracy,mieliśmy cudowny seks. Kolega w moim wieku, chciał kontynuować romans, ale ja wtedy urwałam to. Miałam ogromne wyrzuty sumienia wobec męża. Potem znowu żyłam długo bez seksu. W zeszłym roku w grudniu spotkałam koleżankę, która ma 40 lat, przedstawiła mi swojego męża 35-latka. Boże jak ja jej wtedy pozazdrościłam. W dodatku była w ciąży. Na mysl o moim męzu zrobiło mi się smutno. O seksie mogę zapomniec, a jestem młodą babeczką. Wtedy przypadkiem na czacie poznałam młodego studenta i ... " http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5273517 Cała prawda na temat młódka + dużo starszy partner. Tyle że po latach. Smutne i przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to naprawde
bardzo smutna historia zwlaszcza ten moment o 40 letniej kobiecie w ciazy :-) p.s mam nadzieje ze przynajmniej dziecko urodzilo sie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
dziecko się nie urodziło jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan Wokulski pomyliłeś niestety lekarzy, ja nie jestem kardiochirurgiem panem Mirosławem GARLICKIM a jestem Jan Ganavalagia - lekarz sądowy, patolog...więc w sprawach sercowych nie mam dużego doświadczenia a w ustalaniu przyczyn nagłych zgonów. Do tego wyżej -przeczytałam całą Twoją historię, więc zrobiłaś jeden podstawowy błąd, że gdy miałaś 20-lat temu chłopaka równolata , z którym zrozumiałam straciłaś dziewictwo, powinnaś była z nim założyć rodzinę......Nie rozumiem jak Twój starszy mąż wprowadził Cię w świat seksu, skoro przed nim miałaś równolata. Drugi błąd jaki zrobiłaś, że szukałaś sobie aż 20- lat starszego męża, to po prostu jest patologia...20 lat starszy mąż...To, że mąż miał z Tobą tylko trzy razy seks w ciągu pięciu lat, to jest dziwne....nawet mimo różnicy wieku....mógł po prostu Cię zdradzać, innego wytłumaczenia nie znam albo może był na coś chory, o czym nie piszesz??? Skoro zaniedbywał Cię w sprawach seksualnych aż tak bardzo, to tak naprawdę nie był już Twój mąż, chyba że był na coś chory????????bo cukrzyce ma teraz, tak? jak ma 65 lat??? Nie powinnaś była zdradzać męża wcale, powinnaś była się z nim rozejść gdy w ogóle z Tobą nie uprawiał seksu, chyba że był chory, to go usprawiedliwia....Teraz powinnaś podać starszego męża o rozwód, nie dlatego że jest chory ale dlatego że miał Ciebie w dupie w seksie....młodego, też powinnaś zostawić chyba że będzie chciał z Tobą mieć rodzinę, to spróbować ale dziecka nie usuwać i zdecydować się na samotne macierzyństwo, gdy 23 latek się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz czy naprawde nie wyczules ironii w moim tekscie? ... taki lekarz jak z koziej dupy trabka...pofantazjowac sobie mozesz, moze ktos ci uwierzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoręki.....doktor frajer??? czemu??? a Ty nie frajer bo jesteś Twardoręki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tu jesteście i doktorek i mr wokulski? No?? Chlopaki?? Ile lat tak naprawdę macie ..ale tak serio ...no...około ,Panowie/??co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokulski ...teraz doczytalem ,bo mecz oglądałaem !!!to baba !!! sory patolog,gożej niż proktolog!! Miałaeś rację szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
Panie Wokulski a ja ci mowie, ze jak dorosne to nadal beda mi sie podobaly mlode kobiety a nie 50ciolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to nie rzeczy
jak dorosnę :D Świetne :D Jak dorośniesz chłopcze do starczego wieku, to na 30 latki będziesz patrzył jak na dzieci. I tyle. W kręgu twoich "zainteresowań" pozostanie jendak różaniec i tadeo rydzol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
nie, jak bede stary to nadal beda krecily mnie mlode kobiety jakos dziwnym trafem na kochanki brane sa kobiety mlode a nie 50tki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi podobaja sie wszystkie panie bez wzgledu na wiek, wazne zeby tylko dbaly o siebie i mialy fajny styl..a jezeli chodzi o moj wiek to wedlug panujacej tutaj opini na tym forum to jestem juz starym flakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
tak miedzy nami facetami to tu na forum jest taka jedna niunia bo mi sie zaczyna podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
Panie Wokulski a mi sie nie podobaja wszystkie panie, tylko ladne panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
i z osobowoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
ja jestem bardzo gleboka osobowosc, choc tamto napisal podszyw a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiemy juz o co tak naprawde chodzi, to nie wiek tylko uroda i charakter maja znaczenie czyli tak samo jak u facetow, nic dodac i nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
dodac zawsze mozna :) ale ujac to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne też jest jakimi ludźmi otaczamy się na co dzień, jak na nas wpływają....czy nas motywują czy na odwrót, czy sprawiają że mamy uśmiech na twarzy lub nie....z kim żyjemy, pracujemy itd. to też ma wpływ na naszą urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
podszywie odfajkuj sie od mojego nicknamea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
ogolnie na to jacy jestesmy i jakiej krasy mamy urode sklada sie wiele czynnikow. nie tylko to czy o siebie dbamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×