Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość gość
Szczerze polecam Ci Black Pearl, swietna kosmetyczke maja, z kazdego zabiegu na ktorym u nich bylam wychodzilam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie skorzystałam z usług gabinetu Esthederma po raz pierwszy i jestem miło zaskoczona. Szkoda że nie wiedziałam o ich promocji mikołajkowej bo myślę nad permanentnym ale z tego co mi pani powiedziała przed świętami też coś planują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci pure diamond. Robie sobie tu paznokcie zelowe. Lubie oryginalne wzorki, a pani kosmetyczka bez problemu radzi sobie z nawet najbardziej wymyslnymi zdobieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaaaEsss
Polecam gabinet na Kazimierzu GALERIA PIĘKNA. Cudowne wnętrza i pyszna kawa, ale przede wszystkim swietne zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji w domu! Hydradermie i Hydraclin-świetne efekty, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Ja polecić mogę gabinet kosmetyczny Beauty&Bio z Krakowa. Cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami w sieci, więc chyba warto się wybrać :) Online możecie sobie zobaczyć jak wygląda - http://beautyandbio.pl/wirtualny-spacer/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl przy Krolowej Jadwigi jest bardzo dobry. Chodze do nich na manicure, bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyliapk
Polecam Vici Clinic na św. Sebastiana, ja do nich chodzę m.in. na depilację laserową ale ostatnio moim hitem jest REDUSTIM - zabiegi wyszczuplające całe ciało. 12 zabiegów kosztuje tylko 2000 zł, najtaniej w Krakowie, efekty są niesamowite. Wielu zabiegów próbowałam wcześniej ale nigdy jeszcze nie miałam takich super efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinet kosmetyczny na kazimierzu "galeria piękna". Bardzo profesjonalna obsługa jak i marka na której pracują (GUINOT) . Jest to mój ulubiony salon do którego chodzę już od roku, pozdrawiam Magda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, na Ruczaju powstaje nowy salon kosmetyczny. Mieszkam w tym bloku (Obozowa 64) i rozmawiałam z właścicielką. Autoryzowany salon marki Ericson Laboratorie (czy jakoś tak :) ), paznokcie Magnetic i wampirzy lifting. Jak wypróbuję, to napiszę czy warto iść. Ich strona: www.salondeneris.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriellla
Black Pearl przy Politechnice, maja fajne zabiegi w ofercie, szczególnei Klapp do cery dojrzalej sa godne uwagi, do najtanszych nie naleza, ale dla tekich efektów warto zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Dermiss Akademia Urody na Zakopiance wszystkie zabiegi jakie tam robiłam to 100% stysfakcji: depilacja laserowa - Pani Ewa robi to perfekcyjnie, szybko i dokładnie, laser bardzo dobry już po pierwszej sesji miałam świetny efekt makijaż permanentny - Pani Kasia to jedna z najlepszych specjalistek w POLSCE jest niesamowitą artystką Generalnie zabiegi na najlepszych produktach, przemiła atmosfera i przystępne ceny a niektóre promocj***ardzo atrakcyjne. Warto zaznaczyć że można u nich skorzystać z zabiegów na raty mnie makijaż permanentny ust kosztował 93 zł mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywałam w różnych gabinetach kosmetycznych, ale zdecydowanie polecam przy ul. Zdrowej, Medycyna Zdrowia i Urody. Kuzynka poleciła mi ten salon, byłam już na kilku zabiegach na twarz i muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych salonów w jakich bywałam. Super podejście do klienta i ceny przystępne. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest Black Pearl przy Królowej Jadwigi, przy Szlaku tez maja swoj salon, ale na Jadwigi mam blizej, wiec tam czasciej bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza9494
Wszystko zależy od tego jakich konkretnie usług się szuka. Warto sprawdzić co oferuje Klinika Urody EsteticDerm http://esteticderm.pl/ . Mają nowoczesny sprzęt, doświadczonych specjalistów i szeroki zakres zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na otwarciu salonu Deneris. Pięknie wykończony lokal, nowy sprzęt, miłe kosmetyczki. Był pokaz makijażu kosmetyków Emani. Ponoć w 100 % wegańskie. Inne kosmetyki też renomowanych firm, a ceny w miarę przystnępne, w dodatku w moim bloku :). Tu ich str www.salondeneris.eu już jestem umowiona na pierwszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszła za namową do salonu www.salondeneris.eu , jestem zachwycona. Bardzo miłe Panie, świetne lakiery do paznokci Magnetic. Pani Beatka fantastycznie robi brwi. Salon bardzo ładnie urządzony. Siedziska do pedicure inne niż wcześniej odwiedzanych gabinetach. Z ręką na sercu polecam i dziękuję za polecenie tego salonu. Do tego bardzo szeroki zakres usług. Naprawdę polecam. Na Ruczaju brakowało takiego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto podejść na Kapelankę w Krakowie do studia Genesis. Tam są całkiem miłe panie, które znają się na swojej pracy. chodzę tam regularnie na różne zabiegi na twarz (kwasy, peeling, maski) i ciało (masaż czekoladowy, gorącymi kamieniami). Jest bardzo sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle2, ciesze się że podzielasz moją opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Black Pearl, głownie na manicure, ale bylam tez kilka razy na innych zabiegach, m.in. na kwasach i mikrodermabrazji, bardzo fajne i dobrze wykonane, w przyjemnej atmosferze i za calkiem przystepna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworytka90
Tak jak moje przedmówczynie polecam Ci salon Vici Clinic na św. Sebastiana. Osobiście chodzę do nich do fryzjerki, Pani Eweliny, i na depilację laserową. Fryzjerka jest naprawdę świetna, potrafi stworzyć na mojej głowie dokładnie to, co sobie wymyśliłam :) Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pracuje w hotelu Doubletree by Hilton i chodzę tam do salonu. Szczerze polecam! Wysoka kultura i profesjonalizm zabiegów a do tego bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Benek
Polecam Clinic VIVIEN - miło , profesjonalnie . Zabieg spełnił moje oczekiwania . Wahałam się długo ponieważ chciałam wykonać makijaż permanentny a nie jest to zwykła henna. Poszłam tam z polecenia znajomej. Brwi wyglądają naprawdę dobrze jestem zadowolona. to ich str . www.vivienclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MTTEstetica na Mieckiego (Borek) kameralna atmosfera, duzy wybór zabiegów i profesjonalisći. Daje duży plusik za ich podejście i dbałość o klienta, można dzwownić 10 razy po zabiegu z najmniejszą pierdołą. Polecem iść na konsultację do dr. Tyc - Tyki, potrafi babeczka doradzić, rozpisuje zabiegi, pielęgnację w domy. A usta po mnie robiły już u niej 3 laseczki z mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukalibyście jakieś dobrej kosmetyczki od paznokci to mogę polecić salon Pure Diamond. Pani jest przesympatyczna i potrafi wyczarować na paznokciu nawet najbardziej skomplikowane wzorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej w Krakowie. Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Korzystałam z zabiegów tego gabinetu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×