Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikaczuuuuu

biala suknia na wesele, wypada?

Polecane posty

Gość gość
ja jestem 2 tyg po weselu,i powiem wam szczerze ze nie miało dla mnie znaczenia kto jaką miał suknię ani jaki kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada absolutnie. Nie wiadomo jaką panna młoda będzie mieć suknię czy skromną czy strojną i z jakimi dodatkami, a może nawet krótką. W sklepach jest taki wybór kiecek, że na prawdę można znaleźć sukienkę w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ,panna młoda nawet nie zauwazy kto ma jaką suknię,a pan młody na pewnoa się nie pomyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada - gdyby ktos zrobil taki numer na moim weselu to bym wyprosila. Moja znajoma niedawno odstawila taki numer - kiedy ogladalam jej zdjecia ze slubu kuzynki i zauwazylam jej biala sukienke - fakt byla krotsza ale dosyc odwazna, to powiedzialam jej ze gdyby zrobila taki numer na moim weselu to bym ja za przeproszeniem 'wykopala na zbity pysk'. To jest ten jeden jedyny dzien w zyciu - przynajmniej dla wiekszosci dziewczyn - kiedy chce wygladac wyjadkowo, pieknie, bajkowo - i w tym jednym jedynym dniu bialy jest tylko dla niej. Chyba kazda kobieta potrafi sobie dopasowac sukienke innego koloru na taka okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z panem młodym,czy on też ma wykopać wszystkich facetów w garniturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć1212
Zdecydowanie nie wypada, bo biel w tym dniu jest zarezerwowana wyłącznie dla panny młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam idę nie długo na wesele moja sukienka jest na dole tiulowa a góra to gorsecik moje pytanie brzmi dój ma kolor róż pudrowy a góra jest biała czy wypada pójść w takiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że wypad, idąc tokiem myślenia niektórych to jak ktoś już pisał trzeba by worek pokutny ubrać żeby nikogo nie urazić. Udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada już wiem że na moim weselu bedzie ktoś w bieli jest mi przykro bo to jest kolor panny młodej a kolorów jest wiele.Nawet się mnie nie zapytano czy nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×