Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Słuchajcie,po co obrzucać się wyzwiskami i podważać słowa pisane przez każdą z nas???Myślę,że chęć podzielenia się z innymi własnymi problemami i otrzymanie wsparcia to priorytet na tym forum.Nie staram się nikogo oceniać,bo choć nic jeszcze nie zrobiłam,trwam przy mężu któremu za grosz nie ufam,to nie potrafię stwierdzić czy za jakiś czas nie podzielę się podobnymi problemami-:)Choć bym jednak nie chciała,bo zawsze byłam wierna i taka chce pozostać,to tylko życie nas skłania do takich czy innych wyborów.Kompletnie nie wiem co zrobić,bo choć ślub był jak z bajki,dotychczasowe życie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_Wokulski
tak czytam i czytam co szanowne panie tutaj pisza i zastanawia mnie; ...jak nisko musi czlowiek upasc i ile przezyc upokorzen zeby zrozumiec ze zwiazek w ktorym trwa nie daje mu nic poza cierpieniem i rozczarowaniem konczacym sie zawsze gleboka depresja i utrata szacunku do samego siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak może i jestem seksocholikiem i co w tym złego kocham seks i nic nie poradzę...Nie bzykam wszystkiego ale kocham się w kobietami które kochają seks tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby z tego powodu taki elegancki mezczyzna w dobrej formie (sam sie PAn tak okresla) szukal tylko romansow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy szuka czegoś innego,jeśli więc Pan dyskretny szuka partnerki tylko deo sexu,to jego sprawa i jeśli panie się na to godzą to nie widzę problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajljaljaaaa
kochanka 1976 jestem o wiele lat starsza od Ciebie i wiele mam na sumeiniu i wiele przezyłam i dlatego uwazam,ze wkrecasz,a jak nei,to jestes niespełna rozumu :-) I nie pisz o jakichs alkoholikach i maltretowaniach,bo akurat nie o to chodzi :-) Chodzi o Ciebie i o to,ze niby miaąłś kochanka powtórze"posiadającym 6 dzieci,zyjącym z żoną wariatką,rezygnujacym ze wspołózycia z żona dopiero po spłodzeniu 6 tego dziecka,nie chcącego leczyc zony psychiatruczmnie ze wzgledu na opinię w pracy " I o to,ze Ty jak to sie mówi protolinijnie "spadąłś z gorszego konia niż masz w domu" Miłość jeste ślepa,ale trzeba byc niezłą idiotką aby się wdawać w romans z kims gorszym od swojego meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram_____
takie zachowanie. Maz to przezytek, urozmaicenie musi byc. Kochanek rowniez. bez ekscytacji zycie nie ma sensu. dziewczyny, kobiety moejcie kochankow, bo zyje sie tylko raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajljaljaaaa
przyszło* :-) cha,cha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 1976
Glupi przyklad jakbys byla inteligentan to bys wiedziala,ze nawt jednej buzki nie wstawilam przebrzydly podszywie.I jak z takimi kretynkami dyskutowac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agonia 36.... wymysl sobie jaikis tymczasowy e-mail i napisz na o mniel a odpowiem ci na twoje pytanie bo to nie jest odpowiednie miejsce na takie wyznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Kochanka 1976" sadzac po zacieklosci z jaka zwalcza cie pani o nicku "lajljaljaaaa" zastanawiam sie czy to nie jest czasem zona twojego kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczowam płycizne
a ja mysle ze jest tak ze idziemy na łatwizne i krecą nas meżczyzn i kobiet nowe osoby i roznorodnosc , seks w koncu na poczatku sie podoba bo przeciez nie chcecie mi powiedziec kobietki ze poszłyscie za maz jako białe dziewice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zgadzam sie z tym calkowicie, wszystko co nowe kreci ludzi niemilosiernie a ci co twierdza inaczej nie maja odwagi albo mozliwosci do nowych podbojow sercowych bo co moze bardziej odurzyc ludzki umysl niz swiezy jak wiosna flirt albo goracy jak lato romans, chocby nawet mialy trwac kilka dni. Bo takie wlasnie chwile pamietamy przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 1976
Tak sex sie podoba i to bardzo,ale w momencie jak obie strony sie staraja.Wiesz jak jest w malzenstwie na poczatku super uniesienia a potem nuda irutyna.Partner odwali od niechcenia numer,odwraca sie tylkiem i albo oglada telewizor,albo idzie spac.Co innego jest jak np.poznajemy kogos nowego,albo wdajemy sie w romans.Kochankowie jadac na spotkanie nie wiedza czego sie moga spodziewac i staja na wysokosci zadania,zeby sie nie osmieszyc.Facet predzej by sie zesral nia nie dogodzil kochance na maxa.I to jest wlasnie super,bo tu rutyny nie ma tylko najwyzsza jakosc w najlepszym wykonaniu.No coz a w malzenstwie po latach ciagle to samo nuda,nuda,te same pozycje,ten sam sposob kochani.Znamy partnerow na wylot i nie musimy sie starc.Niewiele jest malzenstw,ktore po wielu latach kochaj sie tak jak na poczatku.Moze to jest klucz.Jakbysmy sie wszyscy na maxa starali to nie bylo by checi na zdrade bo po co?.Moze latwiej kto wie jest znalezc nowego partnera niz starac sie przy starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Agonia 36.... Sloneczko! piszac moja mysl wczoraj nie mialem na mysli ciebie tylko byla to tylko ogolna refleksja zwiazana z tym tematem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze mezowie ktorzy zaniedbuja swoje zony powinni wybaczyc zonom, ze ich zdradzaja bo to jest w czesci takze ich wina i powinni podziekowac kochankom swoich zon za to ze odwalaja za nich kawal dobrej roboty na ktora oni albo nie maja czasu bo sa zeczy wazniejsze niz zona albo poprostu brakim juz ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 1976
Tu pewnie chodzi o ten dreszcz emocji.O porzadanie,o strach przed niewiadomym i ciekawosc.Czlowiek chce sie sprawdzic a jak mu sie spodoba to nie moze przestac.To jest jak narkotyk wciaga doglebnie i nie odpuszcza.Uwielbialam tez dreszcz emocji i podniecenia,bo rzadna rzecz nie moze sie ztym rownac.Kurcze i jak tu zapomniec o kims lub o czyms jak to bylo takie fantastyczne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanko 1976 nie zapominaj bo przecież życie człowieka to są bezustanne w spomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zjadlem tylko nie posiadam ogonka :-) kochanka 1976, poprostu znajdz sobie innego faceta, ktory da ci tyle samo a moze i wiecej emocji. Z twoja uroda chyba nie powinno byc problemow a ten glupek ktory ciebie sobie odpuscil niech sobie pluje w brode bo to on najwiecej stracil. Jezeli wygladasz tak dobrze jak ta policjantka, ktorej Irlandczycy oswiadczali sie przed kamerami TV to ja biore pierwszy samolot do Polski, kupuje najwiekszy bukiet roz jaki znajde i rzucam ci go pod nogi i prosze tylko o jeden usmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 1976
Musze sie najpierw wyleczyc z jednej nieszczesliwej milosci a za jakis czas kto wie.Serce boli i szaleje jak diabli,ale faktycznie to co przezylam to moje nikt mi tego nie zabierze.A wdzieku i urody mam nie mniej niz miss Euro okrzyknieta w internecie w tym roku.Ten sm typ i podobny rodzaj urody.Oczywiscie jest ladniejsza,ale nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten twoj facet to musi byc baran nie z tej ziemi a ten kochanek to jakis kompletny idiota..... a tak na marginesie to i moze moglbym ci pomoc w leczeniu tej paskudnej choroby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do wokulskiego
ile masz lat i skad jesteś? żonaty? szukasz kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 1976
Nie szukam przygod Panie Wokulski.Dzieki za troske,ale musze sobie sama z tym poradzic.Nie naleze do kobiet klin klinem.Musze sobie wszystko w glowie poukladac i tyle.Ach Ci mezczyzni czarusie cale zycie ale czym by byl swiat bez was?Ja to forum traktuje jak wizyte u psychologa.Nawet spory z ta dziwna pania dodaja mi sil i zmuszaja do myslenia.Jestem wdzieczna,ze moge sie podzielic swoimi troskami a to ze ktos to czyta i odpowiada na moje psyt wiele dla mnie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kochanko 1976" Rozumiem cie doskonale i mam nadzieje, ze szybko wyleczysz sie tej toksycznej dla ciebie milosci bo facet napewno nie zasluguje na takie uczucie z twojej strony. On cie zawiodl jak tylko mogl, zniszczyl w tobie poczucie kobiecej wartosci i zostwil cie sama z bolem i tesknota z ktora musisz teraz codziennie walczyc. On nie jest nic wart i ktoregos dnia bedziesz szczesliwa, ze uwolnilas sie od niego i dasz szanse komus kto doceni twoje uczucie tak jakbys tego chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajurajuuu
pan_Wokulski ty tak piszesz,jakby ona męża nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 1976
Mam nadzieje,ze tak bedzie bo na razie jest bardzo zle.Totalna masakra w glowie,nie wiem co myslec,co robic za daleko to zabrnelo.Zle zrobilam,ze zangazowalam sie za bardzo i teraz za to place.Oddalam cala siebie a dostalam kopa w zamian a teraz cierpie.No coz co nas nie zabije to nas wzmocni.Kolejne doswiadczenie w zyciu chociaz bardzo bolesne.Nie mam nudnego zycia i pewnie nie bede miala ale wnukom bedzie co opowiadac na starosc,ze babcia niezly numer byla.Chcialabym w koncu pozbyc sie tej goryczy i zaczac zyc normalnie.Wszyscy sie pytaja kiedy zobacza usmiech na mojej twarz?Mam nadzieje,ze juz niedlugo i nawet bede mogla ta historie wspominac z usmiechem i dreszczykiem podniecenia na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tej osoby ktora zadala tyle pytan to moge tylko napisac, ze nie moge odpowiedziec na te pytania na Forum, sorry! Jezeli juz to tylko prywatnie i jedyne co moge to tylko podac moj e-mail. pan_Wokulski@hotmail.se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×