Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość hania****
babeczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja narazie nie chcę z nim się kochać za wcześnie no co wy na drugiej randce co sobie pomysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnij o tym ,żeby z nim sie kochać. Dopiero jak się przekonasz ,że facet jest tego wart. Jeśli jemu będzie zależało tylko na seksie z toba , takim bez zobowiazań to kopa, szkoda tracic czas na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też właśnie sex jakbym chciała to mam w domu ile razy bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania, ja nie jestem taka sobie, w tym sensie co myślisz.Taka sobie nie znaczy byle jaka, ja jestem taka przykładowa babeczka, jedna z wielu. A z wyglądu nikt nie śmiał by powiedziec o mnie taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Hania - napisz proszę jeśli możesz jakie to okolice.. Może to ten wypadek Co do jego syna - spokojnie nie powiem mu, chyba że on już coś wie i sam coś powie. Na razie zbieram się,żeby do niego napisać ale nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jak się kogoś kocha to wtedy jest się w raju w tę kilka chwil narazie milczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he też się wystraszył i uciekł co my tu wyrabiamy he h e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na imprezie a tu net do bani ... Jesteście cudowne a dla kary buziaka i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara, woodo jest na imprezie to możemy go obgadać. co ty na to? Jak myślisz ? Jak on wygląda? Facet napewno jest inteligentny, z życia chyba jest zadowolony, ciekawe jak wygląda. Szczupły czy odwrotnie, może ma brodę, a może jest brzydki jak noc. A może ma 1,50 wzrostu, albo jest łysy jak kolano? Jak sobie go wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje że jest przystojny bo jakby był jak kwazimodo to by nie miał kochanki do tego też trzeba miec warunki he he mądrością też błyszczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara, a może zmienimy strategie. On nie pisze, możę mysli że się przestraszyłaś? Może coś delikatnie..... jak myślisz? woodo, potrzebny jesteś, możemy teraz cos do niego napisac?. Czekał byś na odpowiedz po takim swoim smsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałbym "tylko troszeczkę ? :) ) Dziewczyny jestem przystojny facet w kwiecie wieku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, teraz musi wyleźć z krzaków i zobaczymy co w trawie piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Woodu - dopiero teraz przeczytalam Twojego erotyka... Niemożliwy jest - gratuluję pióra P.S. Zżera mnie ciekawość - z życia to pisałeś czy fikcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×