Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Stworzył tu się sympatyczny klimat ... aż serce się raduje jak widzę, że Lara odzyskuje wiarę w siebie ... Babeczka chwała ci za to, to twoja zasługa ... I też czekam na historię truuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak tylko napiszę już wam powiem co to było :) narazie cisza w eterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi nigdzie nie uciekajcie a jakby tak było podam emaila do siebie to może ktoś z was odezwie się prywatnie :) liczę na Babeczkę he he bez niej zginę ;D sniezka851607@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara dasz rade sama i nie zginiesz.Troche wiary w siebie i we wlasne sily.Pisz z serca przy pomocy rozumu i nic wiecej.Nie udawaj,nie wymyslaj i jednoczesnie nie przesadzaj i samo pojdzie.Facet jest toba najwyrazniej zainteresowany,wiec nie musisz wychodzic z siebie zeby go zdobyc.Pomalu i spokojnie a dostanisz zasluzona nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilę zerkam do mojej komóry i czekam na relację od Lary a kciuki tak ścieżkami, że już żona się dziwi. A swoją drogą to już zwąchała, że na pewno jakąś kochankę sobie znalazłem, bo od 3 dni tylko w czacie siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozwodem jeszcze nie grozi, więc jest ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he woodo rozwodem od razu powiem wam że nic nie odpisał i wiecie co wydaje mi się ze nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by już dawno odpisał a tak to się waha, bo nie chce żeby Lara od razu się domyśliła, że bardzo mu na niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisze,dzis sobota,moze czyms jest zajety i niekonecznie siedzi caly czas przy telefonie.Nie to co my od trzech dni nieustannie piszemy z przerwami na jakis mniej istotne rzeczy,praca i jakis domowe obowiazki.Wciaga jak cholera,ale fajnie ,bo ludzie symbatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he kochani no narazie cisza w eterze a jechał już do domku z pracy jakieś 10min temu Przepraszam że ja tak z przerwami ale trawkę koszę w ogrodzie ale jestem obecna tutaj także nie rozchodzcie się nigdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka wiem że to forum wciąga każde z was jest tak bardzo pomocne kiedy płaczę podtrzymujecie mnie na duchu i dajecie wiarę jak sie boję dodajecie otuchy w tym co robię jest super że jesteście :) a właśnie żeby on wiedział ile ludzi czeka na eska od niego he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, aż sam się dziwię i cieszę jednocześnie, bo wraca wiara w ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores76
He he ja też czekam na wieści o smsie Słaby mam tu zasięg net wolno chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wieści napisał tak że ale jesteś zaracowana zapatrzona w trawnik przejechałem obok a mnie nie widziałaś a specjalnie jechałem wolno tak mi odpisał ;D i co teraz odpisać chyba to że trzeba trawkę kosić he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to z nim jest nigdy nic miłego i konkretnego więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu napisałam że nie widziałam bo kosiarka tam głośno trala lala a później chciałam udać taką pokrzywdzoną i napisałam że sobie nóżki poraniłam a on mi napisał że jakby był przy mnie by podmuchał przytuił moje słonko jak to określił i od razu przestałoby boleć no Babeczka zadanie dla Cioebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara . Piszesz że nic miłego i konkretnego. A czego oczekujesz po takiej krótliej znajomości? Zobacz to z mojej strony. Facet jechał obok twojego domu , zwolnił, chciał żebyś go zauważyła. A mógłby przejechać i nawet nie popatrzeć w twoją stronę. Widocznie to zasiane ziarenko kiełkuje. Daj mu wyrosnąc ,nie oczekuj cudów. Za szybko na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mu nie odpisałam na tego a przed chwilką dodał że bardzo ładnie wyglądałam w tych spodenkach krótkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×