Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

On wali z grubej rury. To napewno on bo zadalam mu pytanie pomocnicze. Wykonczy mnie ten dzieciak za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladnalem posty Ani i tylko tyle znalazlem "Darli koty, ona miała wybuchowy charakter, robiła sceny... Nie miał z nią lekko, nie zasługiwał na takie traktowanie. Miała za dobrze - to fakt. Teraz myślę o niej w innych kategoriach, ona też go przecież straciła."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwiedzam, nie zasne dzisiaj dopoki sienie dowiem jak Ani poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, rozsadny chlopak ... chyba nie strace wiary w facetow, mimo, ze mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok, byl maly zarzut ale juz sie naprostowal. On zataje strasznie ciezkiepytania. Pyta ile trwalo ale nie moge mu powiedziec ze az tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktyka na to spotkanie nie bedzie latwa ale mysle, ze szybko ocenisz sytuacje i bedziesz wiedziala ilemozesz mu powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotuj sie dobrze na spotkanie. Chyba nie mozesz juz nic zatajać. Kwestia tylko tego w jaki sposób mu to wszystko powiesz. Niech wie ile jego ojciec dla ciebie znaczył. Napewno będą lzy, ale nie kryj tego. Opowiedz mu jak o nim rozmawialiscie, jaki był z niego dumny....opowiedz mu jakim w twoich oczach był wspaniałym człowiekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze bedzie gorzej... Wlasciwie postawil mi 1 zarzut ktorego sie spodziewalam - zdradzil zone ktora urodzila mu 2 dzieci... I wiecie co napisal - prosi mnie zeby mama o niczym sie nie dowiedziala... Ja mialam go prosic o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, czapki z glow, ten zarzut siedzial (z jego punktu widzenia jest OK), mysle, ze bedziesz miala z nim dluga rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×