Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

no to szansa na takie zaskoczenie jest stosunkowo mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ciekawy jestem comiala dzisiaj zrobic, brzmialo to troche zagadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest najeżony. Wypalil od razy kim jestem tylko szczerze. Potem na jakiej stopie sie znalismy. Napisalam ze przyjacielskiej. Powiedzial ze tata nigdy mu o tym nie mowil a wiedzialby o tym. Poza tym napisal ze znalazl u niego w telefonie ten kontakt na gg jeko jedyny i chce wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie powiedziała bym mu co was łączyło. Przecież zawsze możesz powiedzieć, ze to była luzna znajomość a ten kontakt to dlatego bo lubiliscie ze sobą pogadac. Mozesz mu napisać ,że Robert mówił o nim, że był dumny że ma takiego syna. Aniu, to naprawde trudne, tak trudno cos doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz go wyczuc jak jest w stosunku do ciebie nastawiony.Bo jak jest zly to musisz unikac szczerych odpowiedzi.Nie dokladaj mu Aniu,bo stracil ojca niedawno i musi sobie to poukladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak sie traktuje ta trzecia.jak sie przyzna to jeszcze znienawidzi pamiec o ojcu a wiadomo ze pisze sam?moze ktos z nim jest i czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chlopa postac ojca jest czesto bardzo wyidealizowana, ja w tym wieku pytalem mame dlaczego ojca do tej pory nie zostawila ale to jeszcze nie musi nic znaczyc. Ale moze bylo tak, ze on pytal ojca, czemu nie chce ulozyc sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mam czerwone poliki i ręce mi się trzęsą. Strasznie inteligentny chłopak Napisal ze czuje ze bylismy w bardziej zarzlych stosunkach i chce znac prawde> spytalam go czy jest do mnie wrogo nastawiony. Napisal ze nie ale koniecznie chce to wiedzieć. Wymijam jak mogę, ale dłużej się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, chyba nie bedziesz miala innego wyjscia ale to trzeba zrobic bardzo delikatnie ... latwo sie mowi ...nie mozesz urazic jego uczuc do i do matki, wiesz jaki uklad mial Robert z zona, pewnie o tym juz pisalas ale jakos mi ucieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie malujcie diabla na scianie, moze nie jest zle, moze na prawde chce wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×