Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość gość
Facet po 40ce z zamojskiego szuka w stosownym wieku kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z Zamojskiego, ale odpowiedz mi proszę co to według Ciebie- stosowny wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jesteś z zamojskiego to ciebie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Pomorskiego 27 lat mogę nawiązać kontakt z jakąś zaniedbana w seksie się dyskretnie spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z pomorskiego,naucz się najpierw dobrze "po polskiemu"pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy mam kochanka to nie umiem osiągnąć orgazmu z mężem i w ogóle seks z nim nie daje już żadnej satysfakcji, jestem zmuszona udawać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Pomorskiego. W to przez t9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesnaLilia
Witajcie. Jestem dwa lata po ślubie i z każdym dniem coraz bardziej żałuje tego kroku. Maz i tesciowa chcieli mnie zdominować i zrobic ze mnie kopciucha. Ale ja sie nie dałam, wzięłam sie za siebie, zaczęłam sie rozwijać i spotkałam cudownego mężczyznę. Wreszcie ktoś traktuje mnie jak kobietę, pożąda, pięści moje ciało tak czule i delikatnie, ze nie chce mi sie z łóżka wychodzić a nie tak jak maz- zero delikatności. Z kochankiem pierwszy raz od lat mam orgazm. Coś niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17,28, popieram tak trzymaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Warszawa. Mam 39 lat. Od 6 lat z partnerką ale seks kilka razy w roku. Porażka... Jako zdrowy facet mam potrzeby. Może jakaś pani pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pele13177
Warszawa. Mam 39 lat. Od 6 lat w związku partnerskim ale seks kilka razy w roku. Porażka. Może jakaś pani pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu nowy jestem żonaty 25 lat moje małżeństwo jest udane nigdy nie myślałem że mi się może coś takiego przydarzyć , mam piękną zgrabną żonę dwóch dorosłych synów.Nigdy nie zdradziłem żony,a miałem nie raz taką możliwość,a gdy spotkałem na swej drodze tą kobietę to jak by piorun uderzył w nas byliśmy sobą tak zauroczeni że na pierwszym spotkaniu wylądowałem z nią w łóżku nie wiem jak to nazwać czy to jest taka silna chemia, nigdy czegoś takiego nie przeżyłem.Ona jest młodsza o 15 lat jest też żonata,, Moja żona niczego nie podejrzewa ufa mi, nigdy nie dałem jej ku temu powodu.Strasznie się źle z tym czuje nie mogę sobie z tym poradzić, aje jej też nie chcę stracić iż jej strony jest tak samo.Nasze Spodkania są cudowne nie chodzi tylko o sex.Co mam zrobić, jak z tego wybrnąć, rodzina jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Skoro Ci niczego nie brakowało a małżeństwo było udane, to dlaczego zdradziłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo rodzina jest na pierwszym miejscu hehe. Jak tak jest ci cudownie to wez nową kobietę do domu i żyjcie wszyscy razem szczesliwie ,podziel sie z rodziną tym "szczęściem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytacie czego mi brakowało w moim związku to właśnie ciepła, czułości,a nie rutyny w łóżku jest kochaną żoną Ale brakowało mi tych rozmów, pieszczot,a sex u nas wygląda tak zero gry wstępnej po ciemku zero miłości francuskiej tam się nawet nie zbliżaj,w ciągu 3 minut ma orgazm i mówi jak chcesz kończ.Więc takie komentarze zachowajcie dla siebie, ja chce porozmawiać z poważnymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to że jeśli będę miał wybrać to na pewno będzie to rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak czegoś brakowało. Nawet Cię rozumiem bo sama jestem w takiej sytuacji. W moje małżeństwo wkradła się rutyna i brak zrozumienia na potrzeby drugiej osoby.No i stało się. Zdradziłam, zdradzam i będę zdradzać. Tylko mój mąż nigdy nie był kochany, ale to już iinna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wiadomo czy rodzina ciebie zechce gdy to wyjdzie na jaw. Albo rzuci cię ta kobieta nad którą tak tu piejesz z zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w
Dobra długo nad tym myślałem nie jadłem prawie 3 dni,i doszedłem do wniosku że trzeba to przerwać to trwa dopiero miesiąc więc nie jest jeszcze za późno, zrozumiałem że nie warto tracić rodziny.Porozmawiam z przyjacielem i powiedział mi to samo.Dziękuję za wszystkie uwagi.Fakt jest taki że kobieta potrafi omamić faceta.Jednak to jest tylko zauroczenie i trzeba z tym skończyć definitywnie.Ona do męża ja do rodziny, gdzie wiem że mnie kocha.Jednak to prawda że facetą po 40 odbija.Święta prawda., nie czegoś takiego jak przyjaźń damsko męska, bardzo żałuję tego co zrobiłem, zrozumiałem że to był bardzo duży błąd, Dzisiaj to muszę definitywnie zakończyć.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego gość w troszkę bym się śpiewał ponieważ mam 42 latka fajna żonę ale od pół roku widzę ze coś jest nie tak jak dostała awans w pracy to jej odbija na maca myśli ze pana boga za nogi chwycila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za literówki te smartfony zona przestawia wszystkich w domu aż trafiła na mnie i porażka, teraz ma foha od miesiaca kobieta myśli ze jak nie będzie spala ze swoim mężem to mu dala największą karę i tu się myli to jest tak jak będziesz sprzątać, gotowal, pomagał przy dzeciach , a żona w sobotę na fejsie a ty przy garach pytając żonę może zrób obiad ja pujde z małym na rower odp ona tu nie jest od robienia obiadu uwierzcie mi ze to facet musi być facetem a nie dupa żona fryzjer grill z niby kolezankami wyjazdy sobotnie powiedzalem dość założyłem kamerki GPS i wszystko jasne mam dowody do sądu i pozmiatalem kobietę teraz płacze i chce wrócić ale niema odwrotu a ja poszukam sobie kobietę która będzie mnie doceniają jest to trudem ponieważ na portalach randkowych niema normalnych kulturalnych kobiet mój email marekpob@o2.pl pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanek nigdy nie traktuje kochanki na poważnie do ożenku założenia rodziny tylko jako tanią panienkę. bo wie że jeśli ona jako żona zdradza męża to i jego będzie zdradzać. ma już taką naturę , ciało raz puszczone w ruch porusza się cały czas. dlatego bzykac chce ale wiązać przyszłośc nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bede w piekle
Tez miewam kochanki. Czemu? Bo chcą a ja jestem podatny na pokusy. Ostatnio się pilnuję i nie zdradzam żony. Zona w łóżku jest nieaktywna i może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede w piekle
I z tego co mówią to ich mężowie są okropni. Nad jedna znęcał sie psychicznie. Druga uwieził w ,,klatce' nawet jak do sklepu szła to ja podejrzewał o zdradę i jeszcze alkohol. Zresztą wiekszosć ich mężów piła i awantury. Dlatego koledzy grzecznie do żon proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest nuda w lozku i seks raz na jakiś czas to zdrada musi być. Nie żal mi żadnego chłopa jaki by nie był. A kobiety hmmm zależy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bede w piekle
Jak chłop by był w porządku to żal rogi przyprawiać:). Tak jak pisałem jak kobieta decyduje sie na zdradę to facet musi być nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam 36 lat, szczupły, zadbany. Chętnie poznam panią, niekoniecznie wolną w celu miłego spędzania czasu bez zobowiązań choć niczego nie wykluczam. Jestem dyskretny i otwarty na propozycje. Najchętniej z mazowieckiego ale to w sumie nie jest priorytetem :-) Szczegóły do dogadania na priw- niebieskooki-80@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam kochanki z okolic rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dostępny pod num 723998396

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRam pam pam
Kręcą mnie koleżanki z pracy, ale to tak, że głowa mała. Mnóstwo podtekstów, u kilku z nich widać, że "chciałyby, ale...". Jednak kocham już kobietę, poza tym uważam, że romans w pracy to najgorsza rzecz na świecie (zawsze coś się rozniesie, a jak dojdzie do kłótni, to pozamiatane). Tylko że nadal mnie ciągnie :( Kutfa, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×