Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość gość
z Rybnika a dziekujemy zapomnisz nas zabrac z auta i pojdziesz do pracy nie z nami te nr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że mężatki-kochanki gdy i kochanek jest w związku jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wpadki....bo zdradzać to trzeba umieć, i nie ma regóły z kim bezpieczniej zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno że trzeba umieć - dlatego nie każda mężatka chętna na skok w bok może zostać kochanką - kwestia dopasowania i umiejętności kamuflarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka12345
ZdradZam meza od roku. To najcudowniejszy rok w moim zyciu. Z jednej strony ogromne wyrzuty sumienia, ale z drugiej sptokania, spacery, rozmowy i codzienne maile...a od czasu do czasu i seks taki, ze zapiera dech. Nie mialam nigdy lepszego seksu-moj maz to len w lozku. Odechciewa mi sie seksu w momemncie, jak mi wlozy pen...bez gry wstepnej. On w nerwach pwoiedzial mi, ze jestem jak kloda, ale jak jie byc klodą jesli facet cie wcale nie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i bardzo dobrze, Roszpunka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roszpunka a mąż wie o romansie? Ile lat macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka25
Maz wie ale ma g..do gadania, bo k***il sie wiele lat ;) a mamy powyzej 30tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne, zeby było dobrze w łozku. A kochanek to skarb na codzienność.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołek pierdziołek
Tłumaczcie się jak chcecie ale bycie z kimś w związku małżeńskim i rypanie na boku to po prostu ku****wo. I jesteście ku***mi. A że mąż taki a nie inny to nie jest tłumaczenie. Jego grzechy są jego grzechami a Wasze Waszymi i nic tego nie zmieni. PS. a poza tym widziały gały co brały (z kim się rypały - dla tych z wpadki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie jestem mężatką ale jestem żonaty. Też po kilkunastu latach małżeństwa nie mamy praktycznie wspólnych tematów, zainteresowań. Spędzamy wspólnie wakacje i tyle. Chodzimy do pracy, wracamy i każde zajmuje się swoimi rzeczami. Poważnie biorę pod uwagę dyskretne znalezienie sobie przyjaciółki, kochanki żeby oderwać się choćby na chwile od codziennej szarości. Jeśli któraś z Was ma tak samo to możemy porozmawiać.. jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćli
Jakbym czytała o sobie i swoim malzenstwie :-( Szkoda,ze.jesteś z Karakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Krakowa ale jeśli nie mieszkasz daleko to możemy się zawsze umówić po środku drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki przedział wiekowy cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego ..z tego co pamiętam ,to do 55 roku życia, Ogłosił się juz na erotycznym,dojrzałym,dyskusji ogolnej..hahahaha..zdesperowany mocno,Tylko tutaj bardziej koloryzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat pomylilas mnie z kimś innym :) Jeśli można tak to ująć interesuje mnie przedział wiekowy między 20 a 4o lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolwielki
może jakaś zdesperowana ja ja mężatka po 30tce napisze do mnie. Chętnie z jakąś panią pomailuję karolwielki150@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad Karol jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Pcimcia Dolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolwielki
okolice gorzowawielkopolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemida25_pawdziwa
Macie racje z tym k*******m. Po zerwaniu z kochankiem, zrozumiałam ze to bylo złe. I choć czuję w końcu równowagę to żaluję, że sprobowalam czegos lepszego niz z mezem, bo teraz zawsze bede za tym tesknic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo już nigdy nie będzie jak przed zdradą, przekroczyło się te drzwi i żadne myśli tego kroku nie cofną Ja nie żałuję, nie zrobiłam tego pod wpływem impulsu to było raczej zamierzone szukanie odrobiny czyjejś uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, kto decyduje o takich rzeczach i na jakiej podstawie,ale gdy chciałam tu zamieścić tekst o moich relacjach z kochankiem, to uznano to za spam. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia Czasami mam ochotę wykrzyczeć wszystko a czasami słowem nie pisnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przekór wszystkim chciałam opisać swoje relacje z kochankiem i swoją radość, że mogę z nim mieć wspaniały seks a widocznie komuś z redakcji żyłka pękła z zazdrości i zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arolwielki
Bzykam mężatkę. Zawsze chodziłem do burdelu ale ta stateczna zamężna pani jest lepsza od pań z agencji. Tak jak ona dobrze nie zrobiła i żadna inna. Nie krępująca, zawsze spieszy się do domu, zawsze mi da kiedy mam ochotę. Nie kłopotliwa, nie uciążliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas kochanka ze slaska moze tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Nie jestem co prawda mężatką ale żonaty z Poznania lat 41- 17 lat stażu małzeńskiego.... nie bede sie tu rozpisywał ale nie jest kolorowo...przestałem się prosic o sex... Jeszcze jakis czas temu bardzo zabiegałem o to..teraz juz przestałem, przestał mnie bawić wyproszony sex.... Teraz przy dobrym układize raz na 3-4 tygodnie..dla mnie to za mało...ale coz ..jest jakis wybór....jak na razie nie poznałem żadnej kobiety którą miałaby podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×