Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość A gdzieś ty się tej ekonomii ?
Folo zaraz będzie naganiał, tak jak do intway :D No dobra folo, oszuście i żebraku, dziś masz ze mną spokój, idę świętować, etatowcowi wolno, a ty WARUJ !!!! Jutro wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Słyszeliście o BannersBroker?" Słyszałem. Jeśli mam być szczery - nie podoba mi się. Coś mi tam zajeżdża piramidą. Może jestem za stary i pewne rzeczy nie dostrzegam, ale w takie coś nie wszedłbym. Szkoda czasu i sił... Sorry, jeśli jakoś cię uraziłem. Nie o to mi chodziło. Po prostu otwarcie wyraziłęm swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM2
Słyszałem. Jeśli mam być szczery - nie podoba mi się. Coś mi tam zajeżdża piramidą. Może jestem za stary i pewne rzeczy nie dostrzegam, ale w takie coś nie wszedłbym. Szkoda czasu i sił... Sorry, jeśli jakoś cię uraziłem. Nie o to mi chodziło. Po prostu otwarcie wyraziłęm swoje zdanie. Uo Jezu: Działam w mlmie, więc szczere opinie traktuje jako opinie jakiegoś programu, a nie mnie także spokojnie:) nie uraziłeś. Sam jestem w Banners od niedawna i bardzo ciekawie się zapowiada. Nie jest to ani mlm ani hyip. Zwolennik: Banners jeśli do tej pory nie poczytałeś gdzieś u wujka google jest banerem reklamowym w internecie. Nie wszedł z własnym kapitałem na rynek, tylko pozyskuje go od użytkowników (czyli nas) za co potem dzieli się zyskami. Wykupuje miejsca reklamowe w internecie za Twoje włożone fundusze, a następnie oddaje z nadwyżką gdy ukazywana reklama osiągnie daną ilość wejść i dostanie kasę od klienta. W poniedziałki są prowadzone webinary, więc jeśli chcielibyście posłuchać przez około 60 minut jak to wygląda to podeślijcie mi maile na: diablos666@op.pl (odpiszę z prywatnego, bo ten to taki śmieciowy) Sam wykupiłem pakiet za 600$ i ruszyłem 6 grudnia. Dziś mam wypracowane już prawie 500$ (ale jeszcze nie do wyjęcia). Wyjąć będę mógł za około 2 tygodnie ponad 200$, ale na pewno je zreinwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM2
Żeby zarabiać nie trzeba żadnych poleconych, więc nie ma ryzyka trafienia na trolli jak ten powyżej:) A tak na marginesie to jestem założycielem tego tematu;) dałem 2 bo wyskoczyło mi, że tamtego nicku nie mogę użyć. Kiedyś sporo przedyskutowaliśmy z Uo Jezuuu:) jeszcze byłem świeżakiem w mlm, teraz już wiedza dużo bogatsza i działanie efektywniejsze, nie mówiąc o pewności siebie i ideału w tym systemie zarabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
tamtego nicku nie możesz użyć bo go zablokowali debilu, spamerze j.ebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek198824
Szukając opini na temat FM napotkałam taki artykuł: http://www.rzuc-etat.pl/artykul,Dlaczego_zdecydowalem_sie_na_wspolprace_z_FM_GROUP.html I teraz nie wiem co myśleć - wiele wypowiedzi w tym wątku jest pozytywnych i negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest jedna. Ogolnie system MLM jest genialny i moze przynosci calkiem pokazny dochod pasywny komus kto zaangazuje sie w ty i potraktuje to powaznie. Opinie negatywne sa od : 1 - ludzi ktorzy w tym siedzieli ale im nie wyszlo bo sami zawalili robote i wyrzucaja frustracje 2 - konkurencja 3 - ludzi ktorzy nie maja o tym pojecia ale i tak sie wypowiadaja czyli tzw hejterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegos czasu jestem w FM i juz zarabiam pieniadze i powiem jedno. Za taka prace jaka wykonuje i takie pieniadze ktory zarabiam, moge smialo powiedziec ze jest to praca moich marzen. Zgodnie z powiedzeniem "Zarobic a sie nieorobić" Polecam ten rodzaj zarabiania pieniedzy kazdemu kto marzy o dochodzie pasywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dochodzie pasywnym :D :D :D. Założę się, że nie stać cię nawet na opłacenie składki ZUS a pierdaczysz o dochodach pasywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"O dochodzie pasywnym . Założę się, że nie stać cię nawet na opłacenie składki ZUS a pierdaczysz o dochodach pasywnych" x Kiedy ty idioto zrozumiesz ze ja nie place zusu. ZUS to instytucja zlodziejska i nie zamierzam zlodziejom oddawac moich pieniedzy. Ty mozesz placic zus do usranej smierci i nic z tego mial nie bedziesz. Ja zlodziejom nie zamierzam placic. zrozumiales debilu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów jak zwykle łżesz oszuście. Pisałeś że pracujesz na umowę zlecenie a w związku z tym ty nie płacisz tylko płacą za ciebie inni, z twoich pieniędzy. A jest tak, bo to co zarabiasz to są grosze i płacisz wielokrotnie więcej od kogoś kogo stać na zarejestrowanie działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierniczysz glupoty. jestes niedorozwiniety jakis czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się nie zgadza Viktor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierniczysz glupoty i to sie nie zgadza. Czegos nie zrozumiales idioto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie głupoty oszuście ?. To jak ?, zarabiasz na umowę zlecenie czy nie ?. Kłamiesz teraz, czy wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musze ci sie spowiadac leszczu. Najwazniejsze jest to ze JA ZARABIAM a ty nie. tylko to sie liczy. ja wygralem a ty przegrales. pisz co chcesz. mam to w du.pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łżesz oszuście, jeśli zarabiasz to nędzne grosze. Dlatego to ty skamlasz i żebrasz tu, a nie ja !. I dlatego to ja punktuję twoje łgarstwa punkt po punkcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci uwiezy. chyba taki sam poje.b jak ty hahahahahhahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle ta ofiara aborcji myśli, że piszę ze mną!!!! Co za imbecyl!!!! :-D Jełopie! Nie tylko ja na tym forum jestem za biznesem MLM. Musisz to wreszcie zaakceptować. Bo inaczej ci do reszty odwali i będziesz nawet we własnej matce widzieć Viktora!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT Nigdy nie miał i nie ma zarejestrowanej działalności a oferuje zatrudnienie i miliony. OSZUST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś powie tym kocim rzygowinom, żeby pokazało - gdzie ja niby oferuję czy oferowałem ZATRUDNIENIE? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee ? a co oferowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos tu cokolwiek oferowal to tylko i wylacznie mozliwosc wspolpracy z ta osoba i firma jaka ta osoba reprezentuje. to wszystko. a ten debil doszukuje sie niewiadomo jakich przekretow i oszustw. psychiczny jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niee ? a co oferowałeś ?" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Debilu! Oferowałem możliwość współpracy z firmą MLM w ramach mojej grupy partnerskiej. Czaisz różnicę między partnerstwem i zatrudnieniem, ofiaro losu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firmę może reprezentować członek zarządu. Ten tu szukał tylko głupszych od siebie aby na nich wznieść się nieco wyżej w piramidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"firmę może reprezentować członek zarządu." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Kretynie! Tu idzie mowa o firmie w systemie MLM! Jaki członek, jakiego zarządu??? Członek to ty masz zamiast mózgu. I to psi albo szczurzy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aby na nich wznieść się nieco wyżej w piramidzie" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv A w piramidzie ciebie trzeba by było pogrzebać, żebyś nie zasmradzał powietrze normalnym ludziom1 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to firma MLM nie ma zarządu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×