Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

I na tym zakoncze dyskusje z toba matołku. Takich jak ty to ja bardzo dobrze znam. Mądrzy w gębie a w zyciu jestescie zerami. W necie mozesz kozaczyc, cwaniakowac i wyzywac innych bo normalnie za takie zachowanie dostalbys w ryj i byloby po tobie frajerze. ZEGNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie ja siedzę w święta szukając głupszych od siebie tak jak ty" Jeżeli już, to siedzenie na forum w święta Zwolennika MLM można jakoś wytłumaczyć. A po kiego ty tu siedzisz niedorozwoju jeden? :-D Toczysz swoje debilne walki z wiatrakami? Na dodatek "produkując" nowe dowody dla sądu!!! To dopiero godne spędzanie czasu świąt!!!! HAHAHAHAHAHAHA!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty rzeczywiście masz nieźle zryty beret! Weź przeczytaj swoje wypociny raz jeszcze i spróbuj wytłumaczyć - co one znaczą, inbecyle? Przecież to bełkot jakiś!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezrozumiałe dla mnie jest tylko jedno - kto ciebie zwyrodnialcu dopuścił do komputera? Takich jak ty trzeba trzymać w klatcę i pokazywać w kunstkamerze jako jedyną żyjącą ofiarę aborcji! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj. Szkoda gadac z tym debilem. Jego podnieca to ze my czytamy jego posty i czasami odpisujemy mu. Pewnie wtedy wali konia i łyka wlasna sperme. Taki typ czlowieka. Gosc ciagle zmienia nicki , zaklada jakies debilne tematy i sie cieszy ze cos tym zdziala. Prawda jest taka ze gosc gowno moze zrobic. To taka walka z wiatrakami. Gosc nawet normalnego tematu nie potrafi zalozyc. Iloraz inteligencji tego osobnika to ok 60. Niedorozwoj jebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ze bez takich ludzi jak Ja i inni ktorzy ci odpisuja nie istnialbys debilu. Istniejesz tylko dzieki nam. A teraz klekaj i liz stopy frajerze. No i co internetowy kozaku co mi zrobisz co ?? Mozesz mi naskoczyc cioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytamy jego posty??? A co tam czytać???!!! Przecież on nie piszę żadnego zdania, które zawierałoby jakiś przekaż. To takie trochę bardziej swiadome od małpy klepanie w klawiaturę... :-D A to że czasami reaguję na jego wypociny, to po prostu wpada mi do głowy chęć połechatac swoje gorsze alterego i komuś dowalić. A że lubię psy i koty i nigdy bym je nie skrzywdził, to wybrałem tego oto zwierzaczka internetowo-domowego do kopania! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak to jest. Taki cymbał zwyzywa kogos przez neta i potem sobie myli "Ale jestem zajebisty, ale mu dojebalem, jestem najlepszy" prawda jest taka ze to jest zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno pisałem tu na forum, że to jest jakaś ofiara losu. Albo nie ma mamusi i tatusia albo ma, tylko że nienawidzą go. W szkole pewnie też go wszyscy gnoją, więc znalazł sobie sposób dowartościować się. Ale i tu źle trafił. Teraz ma założoną sprawę u prokuratora i wiem, że nie odpuści gnojowi. Wcześniej czy później gość usiądzie na ławie oskarżonych! I tak miał życie zrąbane, a teraz jeszcze i w rejestrze osób karalnych za przestępstwa kryminalne trafi!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa! Debil nie może nawet zrozumieć, że z wyrokiem kryminalnym jest skazany na najgorsze prace. Żadnego stanowiska nik mu nigdy nie da. Nigdy nie zarobi żadnych sensownych pieniędzy. Skończy przy śmietniku czając się na jakieś w miarę jadalne odpadki!!! Ale dobrze mu tak. W pełni sobie na to zasłużył! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze wczesniej czy pozniej ktos go dojedzie i ten frajer bedzie srał po nogach. I to wiem na 100 %. Czekam na ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Włączył właśnie cały swój potencjał inteligencji - zaczął robić to co potrafi najlepiej: Kopiuj - Wklej!!!!! Na więcej go przecież nie stać! HAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja wiem ze wczesniej czy pozniej ktos go dojedzie i ten frajer bedzie srał po nogach. I to wiem na 100 %. Czekam na ten dzien." OBIECUJE ZŁOŻYĆ TU RELACJĘ Z POSIEDZENIA SĄDOWEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Opowiesz o próbie wyłudzenia stu złotych z linka powyżej ?" Najpierw półgłówku pokaż gdzie ty tam próbę wyłudzenia znalazł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co to było ?" Wytężyj te swoje resztki mózgu, to może zrozumiesz!!! Podpowiem ci jełopie - słyszałeś coś o równoważeniu kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj sie go o takie rzeczy. Dla niego wszystko to wyludzanie, piramida, oszustwo, wszedzie pranie mozgu, sekty itp itd. Jego cale zycie to gowno i jedno wielkie nieporozumienie. I zeby nie bylo, wcale mu nie wspolczuje. Jebac frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z ciebie debil!!!! Dzięki używaniu głowy i specjalistycznej wiedzy w zakresie inżynierii finansowej, ignorancie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla niego wszystko to wyludzanie, piramida, oszustwo, wszedzie pranie mozgu, sekty itp itd." W taki właśnie sposób ma wyprany mózg!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
ostatnio głośno o mln i chyba tylko naiwniak w to wejdzie oszuśći!!!! od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze zmieniles nick. Chciales zebym ci odpisal ? teskniles frajerze. Wiec odpowiem. "ostatnio głośno o mln i chyba tylko naiwniak w to wejdzie" II W dzisiejszych czasach tylko NAIWNIAK I FRAJER taki jak ty bedzie pracowal na etacie do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj "naga prawda to jest..." - ofiaro żywności modyfikowanej! Napiszę ci jeszcze jeden raz. Mam głowę nie tylko do jedzenia i zainwestowałem kilkadziesiąt tysięcy w swoją dodatkową edukację po to żeby umieć obchodzić się z pieniędzmi w sposób inteligentny. Między innymi przekonałem się że MLM to świetny sposób na zgromadzenie kapitału inwestycyjnego. A to, o czym pisałem tam i piszę teraz do ciebie ułomny psie - to jest to, co się robi, kiedy już ten kapitał jako-tako zgromadzi. Skoro twojej inteligencji nie wystarcza zrozumieć MLM, to zrozumieć bardziej zaawansowane zagadnienia finansowe dla ciebie jest nieosiągalne z założenia!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociazbys mu tlumaczyl jak dziecku to on i tak nic nie zrozumie. Cale zycie bedzie wegetowal i nigdy nic nie osiagnie. I bardzo dobrze. Swiat nalezy do takich jak JA a nie takich frajerow jak ten. On jeszcze nie wie jakie gowniane ma zycie i ze takie zycie bedzie mial juz do konca. Rownowaga musi byc. Jeden pracuje jak wół za grosze a drugi sie opierdala i zarabia kikanascie razy wiecej. To jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
MLM to świetny sposób na zrobienie ludzi w balona w konia wykiwanie a jak katolik, to wie, że to moce szatańskie i mafia...od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On jeszcze nie wie jakie gowniane ma zycie i ze takie zycie bedzie mial juz do konca." To jest jego dobrowolny wybór! Na samym początku miał szanse ode mnie i od wielu innych ludzi na tym forum sporo ciekawego i pożytecznego się dowiedzieć. Ale on woli kozakować na forum i później iść pod sąd niż poprawić sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
lepszy moher od mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cie zmartwic frajerze. Na tym forum bede jeszcze przez 5 dni. Od nowego roku postanowilem sobie juz nigdy tutaj nie zagladac. Mysle ze wystarczajaco duzo czasu tutaj stracilem na pisanie z toba debilny trollu. Wiec jesli chcesz mi zadac jakies konkretne pytania to dawaj. Od razu mowie ze na debilne pytania nie odpowiadam. Wiem ze bedziesz tesknil. Masz mnie jeszcze przez 5 dni. Wykorzystaj je dobrze. Pozniej znikam na zawsze. Tylko nie placz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
te z mll gdybys był powaznym biznesmenem grzałbys 4 litery na Malediwacha tu szczekasz i ujadasz jak głodny pies poswiętach a w caritas po paczkę byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×