Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość pomocinnym
Koleżko wyskoczą opinie ludzi, którym się nie udało..lub którzy uslyszeli od znajomego o tym systemie negatywne opinie : - ) Większość opinii, stron jest pozytywnych : - ) Zapraszam do rozmowy tych, którzy byliby zainteresowani poszerzeniem swoich usług o kolejny MLM : - ) Współpracuje ze mną wiele osób z Fm Group itp. U nas świadczymy usługę : - ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
nie chce mi sie tu juz pisac gdyby głupota mogła śpiewac każdy wie,że naciągacie! >Twoje wlozone pieniadze nie tylko sie zwroca, ale przyniosa zyski < tak przyniosą zyski , alle twojemu guru moge po nazwisku wymienić tych , co na was żerują i na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Wpisałem w Google mlm i co? Wyszło mi tak: Marketing wielopoziomowy Wikipedia, wolna encyklopedia MLM sekrety sprzedaży i marketingu sieciowego, czyli sprzedaż i ... Ranking MLM Klub Top Liderów MLM - Network Magazyn - MLM, Multi Level ... Biznes MLM Marketing Sieciowy CaliVita : Multilevel Marketing Daytab | Aplikacja do zarządzania czasem | MLM, system MLM ... Extra MLM - Strona główna - Multi Level Marketing, FM group ... Suportio - społeczność MLM, Multi Level Marketing, marketing ... InSee Oprogramowanie MLM vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Poza pseudomlmowym czasopisemkiem pod tytułem Network Marketing żadne goooowna mi nie wyszły! Chyba masz jakieś specjalne goooowniane Google, skoro u ciebie same goooowna wychodzą!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Ja po 2 tygodniach pracy zarobiłam 1600 zł : - ) I ile razy mam Ci powtarzać, że CI u GÓRY TEŻ OD CZEGOŚ ZACZYNALI ?! Tak samo jak inni. Zależy w czym czujesz się dobrze. W pracy związanej z MLM musisz znaleźć swój dom : - ) Porządne pieniądze inwestowałam dopiero wtedy, kiedy miałam zyski z MLM : - ) Jeżeli jesteś ambitny, masz wyznaczone cele to poddasz się jak tchórz ? Trzeba nie raz uruchomić szare komórki co robić kiedy nie mamy stałego dochodu, a chcemy działać jeszcze lepiej : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
pomocinnym Ja po 2 tygodniach pracy zarobiłam 1600 zł problem w tym ,że ściemnasz inni sie przekonali,że nic nie zarobią bo kto chce kupić calivite, etc może moherowy beret mii znajomi powchodzili do tych firm, i ani jedna nie dała im zysku, zapłacili za startery, opłacili sobie szkolenia, przejazdy na nie.. nie siej kitu, bo nie wzrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mii znajomi powchodzili do tych firm, i ani jedna nie dała im zysku" A oni tam coś robili czy tylko powchodzili? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Nie zajmuje się sprzedażą. Pracuje w branży związanej z odszkodowaniami. W kosmetykach - nie widzę siebie do dnia dzisiejszego : - ) Wybrałam dla siebie tą opcję, która wiem, ze jest potrzebna dla całego społeczeństwa. Dodatkowo nie działamy na samym MLM.. tutaj uruchamiamy szare komórki w tej sposób, iż na szkoleniach uczą nas jak rozmawiać z lekarzami (ortopedzi, rehabilitanci, laweciarze, mechanicy) i wiele innych : - ) Mam swoich partnerów - rekomenduje ich swoim klientom , a od nich również napływają osoby, które chcą walczyć o wiarygodne pieniądze. Przykładowy Kowalski nieznający podstawowych zagadnień prawa nie wie o jaką kwotę ma się starać i bez pośrednika nigdy jej nie wywalczy : - ) A MLM buduje, ponieważ każdy w rodzinie, u znajomych utarł się o wypadki : - ) Zawsze można pomóc, uświadamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
tak..jak sie okazało później byli mrówkami... i robili na rubina, który nawet podstawówki nie skończył, ale wszedł na początku i ci wszyscy póxniej robili na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
moja koleżanka własnie zajmuje sie odszkodowaniami to jej praca dodatkowa za pare groszy bo ma etat za 3 tys . i dorabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
zajmuje sie odszkodowaniami i ubezpieczeniami ma tam jakis mały procent zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Nie możesz pakować każdej firmy do jednego wora : - ) Wynagrodzenie II Etapowe : po podpisaniu umowy roszczeniowej do 7 dni na konto wpływa do 800 zł. Plus prowizja - zaczynasz od 10 %.. ja po 4 miesiącach ciężkiej pracy, naprawdę ciężkiej znajduję się na 25 %. Po 5 zgłoszonych sprawach idzie się o stopień wyżej. Mozna dojść do 50 % : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinna
ja wiem, że płace za starter i nie ma wpływu jest jedynie moja strata podam konto wpłac mi 1000 pl , to uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Nie robię na kogoś , lecz na siebie : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA PROSZE O DOWODY II 1 - DLACZEGO MLM TO SEKTA 2 - DLACZEGO W MLM ZARABIAJA TYLKO CI NA GORZE 3 - DLACZEGO NIKETORYM W MLM SIE NIE UDAJE. II PROSZE MI ODPOWIEDZIEC NA PYTANIA. PRZEDSTAWIC DOWODY CZEMU TO SEKTA. PRZESTAWCIE MI OSOBY KTORE ZOSTALY OSZUKANE. NO DALEJ. DAWAJCIE. CZEKAM. II JESZCZERAZ PRZPOMINAM. OCZEKUJE DOWODOW A NIE BELKOTU DEBILI NA TYM FORUM II DOWODY, DOWODY, DOWODY, DOWODY. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzieś ty się tej ekonomii ?
Durniu, znów razgawarywajesz sam ze sobą ? "Bo ja po wielu latach doswadczenia wole MLM od etatu." Ty durniu, coś ci doradzę. Zawiń nogę i idź pod kościół żebrać, albo na skrzyżowanie ze światłami. Albo pod Cerkiew, może twoi się nad tobą bardziej ulitują, nędzny, podły oszuście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzieś ty się tej ekonomii ?
Żeby nikt nie miał wątpliwości co do ilości rozmówców. Jest tylko jeden "zwolennik" Nazywa się on FOLO MEYEV VIKTOR. Wystarczy wpisać w Google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Ps. Co do Twojej koleżanki pracującej w ubezpieczeniach - nie dziwię się, że podjęła się również odszkodowań. By komuś wcisnąć usługę za pieniądze jest ciężej.. Miałam podobną propozycję : - ) By działać w tym i tym.. Spróbowałam , czemu nie ? :) Na 5 spisanych spraw z odszkodowaniami, raz na jakiś czas udało się spisać jakieś ubezpieczenie : - ) Jeżeli koleżanka ma dostęp do klientów i nie musi ich sama szukać - ubezpieczenia niektóre podsyłają klientów (własna baza), to może wykorzystać wtedy to, że działa rownież w odszkodowaniach zostawiajac swoja wizytowke : - ) Jak ktoś jest komunikatywny - poradzi sobie : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK DOBRZE ZE BEDE TUTAJ DO KONCA TEGO ROKU . BO CHYBA BYM NIEWYTRZYMAL TYCH IDIOTOW. II ZAWSZE SIE ZASTANAWIALEM JAKI ONI MAJA W TYM CEL. JAKI UDZIAL. ZARABIAJA NA TYM ZE ZAKLADAJA TE DURNE TAMTY I PIERDOLA GLUPOTY NT/ MLM ?? BO JESLI ROBIA TO ZA DARMO I TRACA CZAS TO MASAKRA JAKAS. TAK CZY INACZEJ PO NOWYM ROKU NIE MAM ZAMIARU UCZESTNICZYC W TYM GOWNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest tylko jeden "zwolennik" Nazywa się on FOLO MEYEV VIKTOR." :-D OJ TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYTRZYMIĘ!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzieś ty się tej ekonomii ?
znów łżesz oszuście ! Pisałeś to już jakieś miesiąc temu. GDZIE BĘDZIESZ SKAMLAŁ JAK ZBITY PIES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzieś ty się tej ekonomii ?
"OJ TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYTRZYMIĘ!!!!!" a SZTO ? Wieko zatkali ? to denko puści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COS JESZCZE CHCESZ DODAC LESZCZU. ?? PAMIETAJ ZE BEDE TU DO KONCA TEGO ROKU. POZNIEJ STRACISZ ZE MNA KONTAKT MATOLE. JAK SIE Z TYM CZUJESZ. Z KIM BEDZIESZ ROZMAWIAL NA FORUM. PEWNIE ZNOWU SAM ZE SOBA. HAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się komuś dwoi w oczach to rozumiem. Ale żeby kilka ludzi w jedną łączyły się?! Pierwsze w życiu widzę!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wieko zatkali ? to denko puści" Nadstawiaj pyska, żeby jak puści nie poszło na marne!!! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzieś ty się tej ekonomii ?
Ty durniu, coś ci doradzę. Zawiń nogę i idź pod kościół żebrać, albo na skrzyżowanie ze światłami. Albo pod Cerkiew, może twoi się nad tobą bardziej ulitują, nędzny, podły oszuście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę w ludzkość i ciągle mam nadzieję że on zrozumie jakiego durnia z siebie zrobił. Dlatego czasem odpisuję. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM2
Uo Jezu i zwolennik: Słyszeliście o BannersBroker? Pewnie już jesteście, albo macie swoje zdania na ten temat, ale co szkodzi zapytać:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×