Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość paparołcz
Wcale nie mnóstwo,nie oszukuj.Mnóstwo to jest osób zarabiających 300-500zł.Kilka tysięcy i więcej zarabia garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM to jest shit jakich mało
Nie mówiąc już, że większość do tego biznesu dokłada... przecież za te spotkania (wyjazdy) Ci ludzie sami płacą!!! Pracując na etacie miałam w pokoju 3 (pracujące również na etacie) koleżanki - fanatyczki fm = mlm i wiem, że te wszystkie wyjazdy na jakieś tam idiotyczne spotkania to był duży koszt. Jarały się tym jak głupie, ciągle tylko kto by nie przyszedł gadały o tym jak nawiedzone a jeżeli ktoś śmiał skrytykować cały ten FM to oburzenie sięgało zenitu. Ale skoro tak świetnie zarabiają w tym fm (one już tam ponad rok działały a jedna 2 lata) - to czemu nie zwolniły etatu za 1200 zł/mc dla kogoś innego (bezrobotnego)? Odpowiedź jest prosta!!! - bo z mlmu by nie wyżyły!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym żeby tam działać trzeba być człowiekiem bez skrupułów! Kilkakrotnie zdobywały numery telefonów od przypadkowo spotkanych znajomych do innych znajomych i dzwoniły do nich z ciekawą propozycją biznesową (hahahaha)... a tłumczą to ludziom tak - że można odnowić kontakty towarzyskie... Gdyby do mnie zadzwoniła koleżanka z którą się nie widziałam 5 lat tylko po to, żeby mi takie mlmowskie bzdury wygadywać - wyśmiałabym ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Paparołcz: wcale nie oszukuje - takie są realia. Dałem przedział kilkaset-kilka tysięcy i takich osób jest dużo. Sam działam 2 miesiące i mam prawie 100zł. Osoba nade mna ma 400zł, a działa koło 4 miesięcy. Inna osoba, która znam działa 2 lata i ma kolo 3000 i odbiera mercedesa we wrzesniu. Inna osoba, ktora tez znam dziala 2,5 roku i ma kolo 10000. To jest tylko kilka przykladow i tylko z jednej firmy - firm mlm w Polsce jest ponad 100. MLM to jest shit jakich mało: nie wiem o jakich spotkaniach mowa. Jesli masz na mysli szkolenia, to oczywiscie, dojazd jest na wlasny koszt. Jakos nie wyobrazam sobie zeby mieli sie dopytywac skad jade, zbierac bilety i zwracac ludziom. Wiekszosc spotkan jest we Wroclawiu wiec ktos z okolicy nie ponosi zadnych kosztow. Chyba ze mowa o szkoleniach trenerskich organizowanych prywatnie - wyobrazasz sobie zeby ktos robil tydzien szkolenia po 8 godzin dziennie nie zbierajac nawet od uczestnikow kosztow na wynajecie sali i inne rzeczy? To ze zarabia nie znaczy ze ma wszystko wszystkim sponsorowac. Ale skoro tak świetnie zarabiają w tym fm (one już tam ponad rok działały a jedna 2 lata) - to czemu nie zwolniły etatu za 1200 zł/mc dla kogoś innego (bezrobotnego)? Odpowiedź jest prosta!!! - bo z mlmu by nie wyżyły!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widocznie nie zarabiaja - proste. Ja nie mowie ze wszyscy zarabiaja tylko duzo osob. Trzeba posiadac lub nabyc wiele waznych cech zeby cokolwiek osiagnac w mlmie. Bez tego ani rusz chocbys nie wiem na ile szkolen jezdzila. Samo sie nie zrobi. Poza tym żeby tam działać trzeba być człowiekiem bez skrupułów! Calkowicie sie nie zgodze. Trzeba byc czlowiekiem, ktory w ten biznes wierzy i chce innym pomagac. Jesli bedziesz rozmawiac z innymi na zasadzie - "wejdzie to bede wiecej zarabiac..." nigdy nic sie nie osiagnie. Ja wpisuje kazdego z zasada wejdz to bedziesz zarabial. Niby nie duza roznica a jaka znaczaca. Dzownilem ostatnio do kolezanki, ktorej nie widzialem 7 lat i wcale mnie nie wysmiala, a co wiecej dzialamy juz razem. Tobie mlm nie jest biznesem i nigdy nie bedzie - trafilas niestety na 3 osoby, ktore nic w tym nie osiagnely i nigdy pewnie nie osiagna. Gdyby im sie udalo mialabys calkiem inne zdanie o tym. Uwazasz, ze warto cala swoja oinie opierac na niepowodzeniu jakichs 3 osob? Ja bym poszukal kogos komu sie udalo i z nim porozmawial, a nie z tym kto do niczego nie doszedl. Chcac zalozyc wlasna firme porozmawiasz z kolega, ktory nigdy zadnej nie zakladal i rypie na etacie od 20 lat, czy z kims kto ma 2 swoje rentowne firmy? Na pewno lepiej wyjdziesz rozmawiajac z tym drugim, ale czy Twoja zalozona firma sie utrzyma nikt Ci nie powie - to zalezy tylko od Ciebie i wielu innych czynnikow od Ciebie niezaleznych. Tak samo jest w mlm, ale wszyscy dalej rozmawiaja/ radza sie i pytaja osob, ktore nie dosc ze nigdy nic w mlm nie osiagnely to w zadnym nawet nie dzialaly. Ile firm dziennie bankrutuje? I jakos nikt nie krzyczy ze zakladanie firm to gowno i nikt nie zarabia, a fakt ze 1 osobie nie udalo sie w mlm przekresla caly system. Kwestia czy sluchasz siebie czy innych. Jesli sluchasz innych to gwarantuje ze nie bedziesz zarabiac wiecej niz obecnie, bo nawet Twoi najblizsi nie pozwola Ci na jakakolwiek wieksza inwestycje odejscie od utartych sciezek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemysektyMLM
Nieźle wam piorą mózgi na tych szkoleniach.Mam znajomą która właśnie zaczęła "pracę" w MLM.Cała tablica fejsbukowa u niej od góry do dołu naszpikowana albo jakimiś "mądrymi" cytatami albo opisami jak wspaniały jest MLM. Boje sie o nią,wcześniej była całkiem normalna a teraz wpadła w tą sekte i może przez to podupaść na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...wcześniej była całkiem normalna..." Czyli co, pracowała za marne grosze na etacie, albo jeszcze gorzej - była bezrobotną? Rodzice ją utrzymywali, albo mąż? Czy TO wg ciebie jest normalne? A co powiesz, jeśli ona za kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt miesięcy osiągnie sukces i będzie zarabiała 3 może 5 czy nawet 10 średnich krajowych, pracując kilka godzin tygodniowo? Czy dalej te "jakieś "mądre" cytaty albo opisy jak wspaniały jest MLM" będą dla ciebie nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemysektyMLM
Najgorszejest to że jeszcze nie zarobiła ani grosza a już sie zachowuje jakby była w sekcie.Jka sie okaże że w MLM zarabia sie marne grosze może poważnie podupaść na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
I co, zrobicie w Ranking MLM artykuł o Apolandii?:)Jak nie to chociaż o Just Been Paid napiszcie bo to jedna z kilkuset najpopularniejszych stron na świecie,na pewno wielu czytelników Rankingu tam inwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Nie zarobiła i nie zarobi ! MLM = mało lub mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
A ja pytam uo Jezu o artykuł na temat Apolandii w Ranking MLM,liczę na to że napiszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja pytam uo Jezu o artykuł na temat Apolandii w Ranking MLM,liczę na to że napiszecie" Ja nie jestem redaktorem naczelnym Rankingu! On chyba z waszymi rozmawiał i wie o co tam chodzi. Jeśli uzna, że taki artykuł powinien być, to on niewątpliwie się pojawi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zarobiła i nie zarobi !" Nie możesz tego wiedzieć. Bo to od niej, jej sponsorów i firmy, w której działa, zależy. Wiem, że ty i tak swoje będziesz tłukł, ale fakty mogą być absolutnie inne niż tu przedstawiasz. Co wówczas powiesz? "MLM = mało lub mniej" Jeśli chodzi o ilość pracy, to MASZ ABSOLUTNĄ RACJĘ! W MLM, przy prawidłowym działaniu, z biegiem czasu rzeczywiście pracy jest mało lub mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Komuś kto za wzór bierze osobę, której się nie udało nigdy nie przekona się do jakiegokolwiek mlmu. A takie właśnie osoby tylko tu przedstawiacie. A co z tymi, którzy zarabiają bardzo duże pieniądze? Np. co z Jarkiem Łuczakiem, który zaczął od zera, a teraz po 6 latach zarabia kilkadziesiąt średnich krajowych nie będąc zmuszonym do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Zero kosztów?? A wpłacenie kasy nie wiadomo gdzie żeby rosły procenty to wg Ciebie żaden koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony8000
Jak to nie wiadomo gdzie?Przecież wiadomo kto jest właścicielem Just Been Paid i w jaki sposób zarabia ta firma.Zobacz sobie na Alexa.com i Wolfram jak jest popularna jest ta strona, miliony ludzi z całego świata inwestują i jakoś sie nie boją. Ciekawe czemu żadna ze stron MLM nie ma nawet ćwierci takiej oglądalności jak JBP skoro taki wspaniały ten wasz MLM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Ciekawe czemu żadna ze stron MLM nie ma nawet ćwierci takiej oglądalności jak JBP skoro taki wspaniały ten wasz MLM... Może dlatego, że mlm robi się bazując na prostych międzyludzkich relacjach. I nie wiem czemu uważasz, że mlm do jbp należałoby porównywać, a tym bardziej, że osoby w mlm negują justbeenpaid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
A po drugie mlm nie ma takiej oglądalności bo tutaj się pracuje, poświęca czas itp. Ludzi bardziej interesuje praca gdzie nie muszą myśleć, a tym bardziej nic robić - dlatego takie większe jest zainteresowanie jbp i dlatego wy (będący w jbp) tak to wywyższacie ponad mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torento9
Just Been Paid istnieje 10 lat a od roku umożliwia inwestowanie według opracowanego przez siebie systemu.Przez ten rok JBP zgromadził więcej ludzi niż MLM przez 50 lat swojego istnienia.... Macie sie czego bać emelemowcy bo takich systemów jak JBP będzie przybywać i coraz trudnej będzie wam nagabywać ludzi do swojego emelemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torento9
Widze że już macie sraczke ja też bo wpłaciłem w JBP 100 tys. a w każdej chwili mogą to zlikwidować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torento9
oho,ktoś sie podszywa:)nie zainwestowałem 10 000 ani nie jest prawdą że to może zostać zlikwidowane,odsyłam do Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutrikosmetyki - Hit światowy
Rozszerz swoją ofertę Nutrikosmetyki - Hit światowy w Polsce. Naukowe dowody skuteczności działania na skórę, rozwiązują problem skalpela, produkty anti-aging, sprawdzone w współleczeniu łuszczycy, grzybicy, tradziku. Sama natura daje najlepsze i najprostsze rozwiązania. Pełen pakiet szkoleń + materiały multimedialne w j. polskim i angielskim , możliwość działania w różnych krajach Europy. Każda kobieta zapragnie ich używać, a ty pomagając im dostaniesz 30 % zysku plus zarobki z innych portfeli do 73% dochodu. Po więcej info zgłoś się na skyp: ika_phu. Zapraszam do kontaktu Paweł Ilnicki tel: 531025987 skype: ika_phu mail: ikaphu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katemimo
Niestety zakładanie takich postów jak ten psuje renomę firmy i żadna z osób dobrze prowadzonych przez swoich liderów by tego nie zrobiła.... MLM to żadna piramida finansowa - to system. Sama prowadzę klasyczny biznes i od pewnego czasu aktywnie działam w MLM i wiem, że klasyczny biznes może upaść w każdej chwili, a w MLM raz włożona praca daje efekty na długo. Fakt na początku szału nie ma, prowizja niska, ale trzeba nauczyć się "pracować za darmo", bo skoro na początku nasza wypłata to 9 zł, 60 zł czy nawet 200 zł to na pewno z tego się nie utrzymamy, jednak po tym czasie następują chwile gdzie na twoim koncie pojawiają się pieniądze rzędu 2, 3, 5 a nawet kilkudziesięciu tysięcy. Zasada jest prosta: trzeba tylko chcieć i się nie poddawać. Wolę i chcę pracować w branży MLM, dlatego, że sama jestem dla siebie szefem, sama ustalam sobie godziny pracy i sama sobie daję podwyżkę i to jest najlepsze. Praca na etacie wcale nie jest taka pewna, bo jest się zależnym od tych co są nad Tobą, a oni mają władzę i mogą cię zwolnić. Wielu myśli, że współpraca w FM polega na sprzedawaniu produktów - nic bardziej mylnego! Zasada jest taka, że to my korzystamy z produktów i pokazujemy możliwości firmy innym osobom. Oczywiście możemy sprzedawać by uzyskać szybko dochód aktywny ale nie robimy tego na siłę. Ja nie biegam za ludźmi i nie proponuje im produktów, po prostu sama ich używam i pokazuje możliwości firmy moim znajomym. Możliwości jest wiele i to sami decydujemy z których chcemy skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie to? oby nie
:) Zauważyłam dyskusję. Tu wszyscy się chwalą, że kasę mają. A Ci co nie mają, mówią że mieć będą. Takich KOZAKÓW szukam. Zapraszam do sklepu. Tu się kupuje jak w każdym innym, można nawet rabat do 90% złapać. Zaproś innych do kupowania, a sowita prowizja Cię nie ominie. Etatowców zapraszam do robienia zakupów, a MLMowcy niech budują grupy klientów i zgarniają prowizję. Proste i w dobrej cenie zakupy/od września/. Jeden haczyk, zakupy mogą robić tylko osoby zarejestrowane/ bez opłat/ z czyjegoś polecenia. Proponuję wybrać mój link: http://familo.com/r/jagoda1956 Kontakt przez email, jest na stronie do rejestracji. P.S. Szanuje wszystkich którzy uczciwie zarabiają na chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrazam8900
Odradzam korzystanie z usług firm znajdujących sie na top liście Network Magazyn.Ten portal prowadzony jest przez faceta który ma 3 prawomocne wyroki na koncie. http://networkmagazyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor fmfmfm
Katemimo: a jakie tu widzisz psucie renomy firmy? Dalem zwykle ogloszenie dla zainteresowanych (daje takie do gazet/portali z praca itp.). Tylko jest jedna roznica: w gazecie ten co nie jest zainteresowany sie nie odzywa, a tutaj wszyscy niezainteresowani zaczeli wypisywac swoje zale i smutki odnosnie mlmu. Nir moja wina, ze tylu bezmozgow jest na tym forum - mam po prostu teraz wiedze zeby zadnych ogloszen nie dawac gdzie ktos moze sie pod nim wypowiedziec:) Odrazam8900 - a co ma ranking w networkmagazyn do wlasciciela tej gazety? Myslisz ze on sam pisze wszystkie wywiady, reportaze i rankingi osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Pracuję w całkiem innej branży, ale również związanej z biznesem MLM. Wiele osób myśli, że sukces to ciężka praca. Nawet nie wiedzą w jakim błędzie są i jakimi konsekwencjami jest obarczony taki właśnie tok myślenia. Nie chodzi nawet o osoby, które pracując u kogoś, wykonują zawód bez przyszłości i perspektyw, ale przede wszystkim o tych którzy z wykonywaniem takiego zawodu wiążą swoją przyszłość. Kiedy pracuje się tylko na siebie udaje się połączyć koniec z końcem. Natomiast kiedy chcemy założyć rodzinę, kupić samochód, czy zainwestować w realizację marzeń zaczynają się schodki. Więc by zarabiać więcej tacy ludzie najczęściej pracują dłużej i ciężej bywając co raz rzadziej w domu i wracając do niego coraz bardziej zmęczonym. Mając często wrażenie, że bywa się w nim tylko jako gość. Do czego to prowadzi? Określenie takiego stanu rzeczy jest bardzo proste, może się nawet już z nim spotkałeś(aś), mowa o "wyścigu szczurów". Ludzie którzy w nim uczestniczą zwykle po kilkunastu latach takiej pracy są wypaleni zawodowo i "mają już dosyć", na pewno spotkałeś w swoim życiu takich ludzi. Ludzi którzy po mimo wielu lat ciężkiej pracy, braku życia prywatnego nie osiągnęli praktycznie nic! Często na dodatek mają zniszczone zdrowie fizyczne, lub psychiczne i nie posiadają żadnego zabezpieczenia finansowego na jesień życia. Pracując w ten sposób nigdy nie zrozumiesz znaczenia "niezależność finansowa". Jak się wydostać z codziennego wstawania, porannych nerwów, wyścigiem ze wskazówkami zegara, pracy dla kogoś i ciągłego wrażenia, że szef Cię obserwuje? Jak stać się Panem własnego życia? Jest wiele sposobów, ale najprostszym jest znalezienie sobie osoby która osiągnęła już sukces i współpraca z nią. W ten sposób będziesz przybierać cechy ludzi sukcesu, zaczniesz myśleć jak ludzie sukcesu i robić te wszystkie rzeczy które robią ludzie sukcesu. Bo zapewne spotkałeś(aś) się z powiedzeniem "z jakim przystajesz, takim się stajesz". Poza tym jeśli masz prace na etacie nikt nie każe Ci z niej zrezygnować ! Przeznaczaj czas na biznes kiedy chcesz i ile chcesz. Nie osiągniesz sukcesu jeśli będziesz budował struktury na pół gwizdka. Ty musisz pokazać, że wykonywana praca daje Ci satysfakcje, bo jak masz wyszkolić kogoś innego na lidera nie dając nic od siebie ? Zauważmy, że teraz wiele uczelni otwiera kierunki PRZEDSTAWICIELI Handlowych, gdzie marketing staje się bardzo popularny. Patrząc na prognozy na najbliższe lata, takich ludzi rynek będzie również pochłaniał. Jeżeli komuś daje satysfakcję praca na etacie za 1200 zł - będzie pracował. Jeśli ktoś swoje ambicje ceni i wie, że stać go na więcej spróbuje szansy, którą my oferujemy. Dodatkowo, czy któryś z pracodawców na etacie wynagradza Cię samochodami, wczasami ? Oczywiście by osiągnąć cokolwiek musisz dać wiele od siebie. Jeżeli lubisz ludzi, jeżeli lubisz z nimi rozmawiać co stoi na przeszkodzie ? Skoro są wykwalifikowani LEKARZE, PRAWNICY..to dlaczego osoba działająca w MLM nie może być świetnym SPECJALISTĄ w tej dziedzinie ? - ZA CZYJE WYSILKI Ci placa ? Odpowiedz rzecz jasna - ZA Twoje. Mnie płacą za wysiłek 100 osób. Ludzie często MLM porównują do piramidy finansowej. Wyobraźcie sobie taką piramidę. Na samym szczycie znajduje się dyrektor, niżej kierownik, jakieś jeszcze jednostki. W pracy na etacie pracownik znajduję się na miejscu ostatnim. Czy jest możliwość by pracownik uzyskał taki dochód jak kierownik, czy też dyrektor ? Jasne, że nie. W MLM obróć tą piramidę - awansujesz i zarabiasz więcej ! I nie wtykamy ludziom czegoś co jest nieprawdziwe. Nie zarabiamy na tym, że kogoś wciągniemy do współpracy. Tutaj wszyscy odnosimy korzyści. Liczy się dobro wspólne, nie każdego z osobna. Szkolenia, miła atmosfera, pomoc z każdej strony zawsze gwarantowana ! Przynajmniej u mnie to działa - pomagam dotąd dopóki mój pracownik nie stanie na własnych nogach by iść sam. Co mi z tego, że z kimś podpisze umowę, a pozostawię pracownika spisanego na siebie samego ? Wtedy wiadomo, że osoba wykruszy się ! Docieram w każdy zakątek Polski - szkole, szkole, szkole i pomagam. Korzyści jego pracowników są również korzyściami dla mnie :)) "Jeżeli nie możesz biec w stronę sukcesu to idź w stronę sukcesu, jeżeli nie możesz iść w stronę sukcesu to czołgaj się w stronę sukcesu, a zawsze znajdzie się ktoś kto przepcha Cię dalej". Jeżeli będzie ktoś chętny podjąć współpracę / lub działa w biznesie MLM ale chciałby poszerzyć wachlarz swoich usług zapraszam do kontaktu drbkrakow@gmail.com a odpowiem na każde pytanie, oraz czym się zajmujemy :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Padło tutaj wiele razy w wypowiedziach - tylko nieliczni zarabiają. Ale czy Ci nieliczni nie zaczynali w ten sam sposób ? : - ) Jeżeli w swoją pracę wkładali chęć, zapał, organizacje, - praca nie poszła na marne. Rób to samo przez rok, przez dwa lata.. zawsze znajdą się osoby, które będą chciały z Tobą działać. Jeżeli Marian nie nadał się do pracy razem z Zośką trzecia osoba będzie cennym diamentem. Znajdź produkt, który będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości. W tej pracy musisz znaleźć swój dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Co to znaczy ze na szkoleniach robi sie uczestnikom "pranie mozgu" ?? W jaki sposob sie to odbywa i dlaczego uczestnicy pozwalaja na to, oczywiscie jesli to cale pranie mozgu jest prawda. II A jesli chodzi o jakiekolwiek pranie mozgu to uwazam ze najwieksze pranie mozgu robia wam wasi rodzice, szkola i czasami znajomi. Teraz dochodzi jeszcze internet. Ludzie wszystko łykaja jak pelikany. To widac szczegolnie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cie zmartwic ale to ty przeszedles taki zabieg. Jeszcze o tym nie wiesz ale jak dorosniesz i pojdziesz na swoje to moze zrozumiesz, no chyab ze jestes kompletnym debilem to umrzesz nie poznajac prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz kim jestem bo na tym forum jestem ANONIMOWY. Ale jak jestes takim "hakerem" haha to powiedz jak mam na imie , nazwisko i gdzie mieszkam. Jesli ci sie to uda zaplace ci 3000 zl. Masz moje słowo. Podpowiem ci ze mieszkam na podkarpaciu. No dawaj leszczu. Czekam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×