Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Zresztą, on jak każdy typowy niedorozwój umysłowy, wszystkich osądza według siebie!!! Sam pisze pod kilkoma nickami i w inych to "widzi"... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
ty nieudaczniku życiowy zero intelektualne zero finansowe zero w piramidzie mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolenniku! Widziałeś? Inspektor podatkowy się znalazł!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
mlm to sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem pisz do kogo kierujesz pytanie debilu. pamietaj szmato, jeszcze 5 dni i koniec. A toba zajmie sie prokurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze czuje sie lepszy. Nawet bez wyzwisk czulbym sie lepszy bo dla mnie osobiscie jestes nikim, zerem i dnem. Rozumiesz szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście używam brzydkich wyrazów w stosunku do tego zwyrodnialca, bo przez ileś tam lat przekonałem się, że on po prostu nie rozumie zdań, które takich wyrazów nie zawierają!!! Jak pisałem normalne teksty, to on tylko wyzwiskami odpowiadał. A jak zacząłem tak samo mu odpowiadać, to w jego wypocinach czasem można było wyłapać jakiś sens. Durny bo durny, ale jednak sens!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właśnie tych informacji udzielasz...no tak jak potrafisz" Znowu bełkocze.... Do czego niby ma się odnosić ten zestaw wyrazów? Jak myślisz Zwolenniku? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sam nie wiem. Widac ze gosc lubi prowokowac. Pisze wszystko zeby tylko ktos mu odpisal. Ciagle zmienia nicki. Rodzice go nie kochaja, brak znajomych, dziewczyny i oto jest nasz uposledzony zjeb. Ja tutaj bede jeszcze 5 dni i znikam i tobie kolego uo Jezzuuuuu radze to samo. Szkoda czasu na takich ludzi. Takich ludzi najlepiej IGNOROWAC. Jebac frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.... Może i zniknę stąd... Ale tak czy owak chyba będę tu się pojawiał. Interesuje mnie trochę psychologia, a tutaj można takie egzemplarze spotkać, że aż hej!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolenniku! Mam prośbę! Jeśli możesz, to wyszlij mi na maila - studiorem@gmail.com jakiś szybki kontakt do ciebie. Rozmawiałem z policjantem prowadzącym śledztwo w sprawie tego imbecyla i zasygnalizował mi, że w sprawie tych pogróżek może być potrzebny świadek. Ty widziałeś te jego teksty. Ja zrzuty ekranu zrobiłem, ale sąd może to nie uznać za wystarczający dowód. Pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Sam nie wiem. Nie sadze zeby jakissiwadek byl potrzebny. Wystarcza zrzuty ekranu i dane od adminow kafe. To powinno wystarczyc. Mam nadzieje. Ide spac. Dobrej nocy zycze. Pewnie jutro sie odezwe lub pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_kozak
:D ...jak wam sie pracuje białe_murzynki ? kto dzisiaj nie wyrobi normy nie dostanie miski ryżu . SŁYSZELIŚCIE GŁUPIE PEDAŁY Z MC DONALDSA, KFC, LIDLA, PIZZA HUT, CARRFOURA, REALA I INNYCH TESCACZY ?!!!! tak więc zakładać uprzęże i do roboty lenie ! nieroby śmierdzące ! cooooo odpoczywało się na świętach, ale to już przeszłość ! zaraz zaraz a Gdzie jest moja lejca k.urwa ! bo mnie aż ręka swędzi żeby wam przyp.ierdolić ! do roboty lenie ! ŚWIĘTA SIĘ SKOŃCZYŁY, TERAZ BEDZIECIE ZAP.IERDALAĆ O 5 RANO NA PRZYSTANEK HA HA! A JA SE BEDE SPAŁ I CH.UJ WAM W D.UPE I KAMYCZEK NA DROGĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
powtarzam robią pranie mózgu pisałam o tym referat a studiach. w mojej rodzinie byli kiedyś ludzie w to zaangażowanie całe szczęście nie dali się pochłonąć i obiecywanych kokosów też nie zarobili. Jak zwykle dorobić ma się"guru" na górze drabiny a małe robaczki mają na niego pracować i było by standardowo gdyby nie wmawialc ludziom że mogą być bogaci fakt że nie są to ich wina... w taki sposób że ludzie popełniają samobójstwa... są materiały nt. na stronach o sektach, warto poczytać relacje ludzi którym udało się odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
wystarczy wpisać mlm i wyskocza opinie, strony o tych nieudacznikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Nieźle idzie się naczytać płytkiego myślenia. Nie wiem co poniektórym daje obrażanie czyjeś pracy : - ) Jeżeli nie znacie zasady działania systemu MLM-u nie możecie wypowiadać się negatywnie, i nigdy nie znajdziecie odpowiedzi na pytanie : DLACZEGO CI LUDZIE SIEDZĄ W DOMU : - ) Tutaj chodzi o wolność finansową, o organizację siebie w czasie (sam decydujesz ile poświęcasz czasu na biznes) - nie masz żadnego nakładu. A skoro padła wypowiedź o piramidzie finansowej to dla mnie istnieje ona w pracy na etacie : - ) Pracownik znajdujący się na samym dole piramidy nigdy nie zyska takich dochodów jak kierownik nad nim. Pracujesz tylko i wyłącznie na jak największy obrót firmy, a wynagradzany jesteś tylko za swoje wysiłki. W Mlm jest zupełnie inaczej : - ) Dlatego szkoda czasu by rozdrabiać się i tłumaczyć komuś nasze działania - komuś kto nie jest wart dostać tej szansy : - ) Co do wypowiedzi dziewczyny SEKTY - Ci co znajdują się u góry również rozpoczynali tak jak każdy z nas.. jeżeli ich sposób zaczął działać to dzielą się tym z innymi, a indywidualnie zależy, czy osoba będzie się angażowała i podchodziła poważnie do zaistniałej sprawy. Polecam film na YTB : http://www.youtube.com/watch?v=1YRI9lFi_0g MLM działa już od bardzo dawna. http://www.youtube.com/watch?v=azrqAmXybxo Oglądnijcie : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
mlm ja nie obrażam ale każdy wie, że to sekta płytkie manipulacje... i co ci da, że cos napiszesz ..robienie na guru,, nie dotarło do twojego ptasiego móżdźka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Chyba do końca jesteś niepoinformowany :) Czy znalazłeś słowa naukowców, kogokolwiek kto potwierdzi, iż MLM to sekta ? Czy są to słowa ludzi, którym się nie udało ? Najgorzej mieć chwilowy zapał : - ) Sekta MLM - wyjaśnij mi jak Ty to rozumiesz : - ) Oj gdybys Ty miał taki "ptasi mózg" jak ja byłoby dobrze : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale każdy wie, że to sekta" A kto to właściwie, ten każdy? Bo ja znam co najmniej kilkanaście tysięcy ludzi, którzy NIE WIEDZĄ. Co więcej, są przekonani, że z sektą to niema nic wspólnego!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
nie da się po prostu już czytać tu niektórych bzdur i oczerniania innych ludzi, bo... "mnie nie szło, koleżankę oszukali, a od wujka nikt nie kupował .... " . " Marketing wielopoziomowy mylony jest często z konstrukcją znaną jako piramida finansowa. Różnica polega na tym, że w marketingu wielopoziomowym każdy węzeł drzewa sprzedaży może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary wg ich potrzeb, przy czym jakość przeważnie przynajmniej w pewnym stopniu odpowiada cenie[potrzebne źródło] a często cena jest niższa w porównaniu do przedmiotów podobnej jakości w sklepach ze względu na mniejszą ilość pośredników. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudotowary np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę." W takim razie dlaczego system ten tak czesto jest mylony z piramidą? Ze wzgledu na budowe? Sekta - pierwotnie określenie grupy wyznawców, których poglądy religijne są przez tradycyjne Kościoły uznane za niezgodne z oficjalną, dominującą doktryną. - To ogólne pojęcie sekty. Nie sądzę żeby firmy Sprzedaży Bezpośredniej i MLM miały coś wspólnego z RELIGIĄ.Więcej na ten temat nie muszę dodawać. Zresztą jak dorosły człowiek może mówić i nazywać ludzi, którzy zejdą się w danym pomieszczeniu sektą? Czyżby szkoła nią była? A firmy na etacie którzy wysylaja pracowników na szkolenia? Przecież branża MLM także kieruje się swoimi prawami, raczej firma która jest w tym sektorze. Kiedy stajemy sie ich przedstawicielem powinnismy duzo wiedziec o produktcie wiec gdzie mamy sie o nim dowiedziec jak nie na szkoleniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
facet wpisz w google mlm i co wyskoczy jedno wielkie gówno! wasza papka, nic nie warte slpgany, manipulacja zero treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocinnym
Dokładnie : - ) Ludzie nie wiedzą czym jest MLM, ale dzięki nam mogą poznać ten system. Poza tym nikogo na siłę nie wciągamy do biznesu. Chcą lub nie, ale jeśli nie spotkasz się, nie przedstawisz działań danej firmy nie dowiesz się. Dlatego to organizowanie czasu własnego jest bardzo ważne : - ) A może koledze wyżej sekta kojarzy się z wkładem własnym do biznesu ? Chcąc zaistnieć w czymkolwiek, chcąc wypromować swoją osobę i jeśli masz patenty do opracowania ..wymaga to wkładu wlasnego wiedzac, że Twoje wlozone pieniadze nie tylko sie zwroca, ale przyniosa zyski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×