Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość Dystrybutor FM
"Tak, ja mam Pana ! Jednego i wszechmogącego. A ty ?" Szkoda ze twoj wszechmogacy Pan pozalowal ci logicznego myslenia. I ty miales czelnosc mowic (i nadal ja masz) o fanatyzmie. Od ciebie bije fanatyzmem na kilometr i to najgorszym - religijnym. Wracaj do swojego Pana i niech da ci na chleb, pieluchy i inne rzeczy. Na tym chyba polega "wszechmoc" prawda? Nie wyskakuj tu ze swoimi fanatycznymi haslami religijnymi bo nie o tym jest temat. Z takimi tekstami to na ambone, albo do zapewne twojego Ojca Rydzyka sie udaj. Poparcie znajdziesz wsrod moherowych babci i takich samych obludnych grzesznikow jak ty, ale nie tutaj. Tak ci dopomoz Bog - i aby nie mi! W zyciu trzeba umiec sobie radzic samemu, ty wyraznie zostales pozbawiony takich umiejetnosci i twoja jedyna recepta na zycie jest podporzadkowywanie sie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Nie wyskakuję z żadnymi hasłami !. Pytają ?, to grzecznie odpowiadam. Nie zamierzam cię przecież nawracać :). Natomiast co tych darów, tego logicznego myślenia ?, to hmmm, mógłbym podyskutować. No nie z tobą raczej.....a innych dyskutantów coś brak niestety :(. Co do radzenia sobie w życiu to zawsze byłem tego samego zdania ale czy ty robisz cokolwiek samodzielnie ??? Przecież ty walisz cytat za cytatem ? Czy jakiekolwiek zdanie było twego autorstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
"Przecież ty walisz cytat za cytatem ? Czy jakiekolwiek zdanie było twego autorstwa ?" O jakich cytatach mowa? Pisze wszystko to co sam uwazam ze tak jest. Pisales o zaprogramowaniu w stosunku do nas, a sam piszesz jak zaprogramowany. Nie bylem jeszcze na zadnym szkoleniu zwiazanym z mlm, wiec nie bardzo wiem skad mialbym sypac wyuczonymii cytatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
No to mnie zastrzeliłeś :O. Ale skoro tak, to kariera przed tobą ! Jako jasnowidz !!!, rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaznikKafe
" Po co ktos ma sie angazowac w robote skoro dostanie taka sama wyplate?" dlatego w swojej firmie mam system premiowy :) i w wielu firmach taki system jest, masz pensje + możliwą premię jeśli się starasz. Proste, prawda? Mam biznes, tworzę programy, które wrzucam na m.in. platformę apple store i samo się sprzedaje - nie potrzebuję handlowców, biznes bardzo dobrze się rozrasta i nie mam żadnych kredytów :) i buduję dom na Wilanowie nie mam nic do handlowców, jak ktoś chce to niech idzie w taki mlm, ale ja mam wyższe aspiracje i śmieszy mnie jak ktoś sobie wmawia, że bycie handlowcem w mlm to szczyt możliwości współczesnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Coś wam emelemki opowiem: Miałem ci ja kolegę, kierownika w dużej spółce skarbu państwa. Dużego, szanowanego tak jak i nie lubianego ale miał on duuużo ludzi pod sobą. Słyszeliście o zależności służbowej ?. No i pana kierownika ktoś zwerbował do jednego z emelemów. No i co ?, same sukcesy, brawa, wycieczki, tytuły diamentowych nocników i kryształowych vagin. Bo jak to nie kupić u pana kierownika, bo jak to się nie zapisać do pana kierownika ?. Bo jak przyjdę do roboty na kacu ?, albo zechcę urlop w lecie a nie w listopadzie ?, prawda ? No i rosły dyplomy, tytuły i brawa :). Aż tu nagle kolega kierownik.....przestał być kierownikiem :(. Jak myślicie ?, ile czasu było trzeba aby cały "dochód pasywny" poszedł w piiizzzduu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkalkaka
mlm jest dobre dla inwalidow. jak ktos nie ma nogi albo reki i go nie wezma do pracy to mlm jest dobre. albo jak ktos glowy nie ma. tez sie nada w mlm. wazne zegi nogi mial co by na nich lazil i rece co by ludzi naganial :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
StazbikKafe: Pewnie ze proste i chwala za takie systemy:), ale nie wszedzie je uswiadczysz. "że bycie handlowcem w mlm to szczyt możliwości współczesnego człowieka" Nikt tu nie mowil ze jest to szczyt i najlepsze co mozna sobie wymarzyc. Sam uwazam ze majac dobra firme znacznie wiecej sie zarobi niz w mlm, ale do firmy w obecnych czasach trzeba albo miec super umiejetnosci, albo super pomysl, albo super kapital. Jak tego nie masz to zostaje Ci etat, a od etatu mlm jest na pewno stokroc lepszy. Wiadomo nie rezygnuje sie z roboty zeby pracowac w mlm, robisz i jedno i drugie poki nie zaczniesz w mlmie czegos osiagac ,albo poki nie wyjdzie ze do mlm sie nie nadajesz. "Jak myślicie ?, ile czasu było trzeba aby cały "dochód pasywny" poszedł w piiizzzduu? " I jak zwykle jakis skrajny przypadek bierzesz za wzor. Nie wiem ile czasu minelo az starcil swoj dochod, ale pwood byl jeden: ludzie nie zapisywali sie bo chcieli tylko jak sam to ujales "bo jak to się nie zapisać do pana kierownika ?". Proste. Nikt tak naprawde nie wiedzial o co chodzi, na czym to polega, wiec mnie to nie dziwi ze poleciala cala struktura. Jakos obecnym "diamentom" struktury sie nie sypia, a wrecz odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Taaak ? A jakie masz wiarygodne dane ilu tych diamentów było a ilu jest ? Myślisz że jakakolwiek piramida je publikuje ? A przykład wcale nie był skrajny. Był normalny, z życia wzięty. Dobre też jest z inwalidami. Też sam widziałem jak na scenę wyjeżdża gostek na wózku, bez nogi, bez ręki, bez ucha, bez oka i jeszcze częściowo sparaliżowany i twierdzi, że po soku ze smerfojagód to oko już prawie odzyskał, noga odrasta a kasiora to taka, że ohohohohoho. Rok na Hawajach w Hiltonie to on z brakującym palcem w utraconym oku spędza zapraszając jeszcze swoich bratanków a konto w tym czasie puchnie :D Ludzieeeeeee!!!! Czy wy też jesteście bez oka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak myślicie ?, ile czasu było trzeba aby cały "dochód pasywny" poszedł w piiizzzduu? " A jak myślisz - ile przetrwałby dom zbudowany z pogwałceniem wszelkich zasad budownictwa? Albo statek, albo firma czy powiedzmy organizacja społeczna? Wszystko jedno, co by to było! Podejrzewam, że cała ta historia jest jedynie owocem twojej chorej wyobraźni, ale gdyby nawet była prawdziwa, to i tak o niczym nie świadczy. Komuś się nie udało. A czy wszystkim się udało, kto skończył szkołę i poszedł do pracy? Albo założył własną działalność? Albo zabrał się za malowanie obrazów czy komponowanie muzyki? Chyba nie jesteś w stanie tego pojąć, ale powtórzę raz jeszcze - MLM jest dla każdego, kto nie chce uzależniać się od pracodawcy i brakuje mu niezbędnych warunków do stworzenia odnoszącego sukces biznesu. Oraz tych, kto nie może znaleźć pracy, a le chce pracować i mieć godne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
A po co taki inwalida ? No bo tłum ma sobie uświadomić ! Kooorwa, jak on bez oka, nogi, fiuta, reki, itd. zarobił tyle ???? To ja nie dam rady ????????????????? No i HEEEEEEEEJJJJJJAAAAA Kupuję, głoszę, nawracam Kupuję, głoszę, nawracam Kupuję, głoszę, nawracam Kupuję, głoszę, nawracam Kupuję, głoszę, nawracam Kupuję, głoszę, nawracam A HAHARY ŻYJĄ http://www.youtube.com/watch?v=DZogBZvVSWQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"Chyba nie jesteś w stanie tego pojąć, ale powtórzę raz jeszcze - MLM jest dla każdego, kto nie chce uzależniać się od pracodawcy i brakuje mu niezbędnych warunków do stworzenia odnoszącego sukces biznesu. Oraz tych, kto nie może znaleźć pracy, a le chce pracować i mieć godne życie!" Albo jesteś tak przerażająco głupi Albo fanatycznie zakłamanym sukinsynem Wybieraj ? Innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM jest idealnym łącznikiem między niewolniczą pracą, a prawdziwym biznesem i dalej aż do inwestycji. Naprawdę nie wiele jest w tym kraju etatów, przy których można tak zarabiać, żeby i na bieżąco nie brakowało i na przyszłość solidnie odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
To jak tam emelemki ? słupki wam skoczyły po tej dyskusji ? jak myślicie ? od kiedy to pieniactwo reklamie służy ? ale.....dawajcie chłopaki, dawajcie..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo jesteś tak przerażająco głupi Albo fanatycznie zakłamanym sukinsynem Wybieraj ? Innej opcji nie ma " Jest jeszcze trzecia opcja... Masz takie klapki na oczach, że nie widzisz rzeczy oczywistych. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"uO, Jezuuuuuu MLM jest idealnym łącznikiem między niewolniczą pracą, a prawdziwym biznesem i dalej aż do inwestycji. Naprawdę nie wiele jest w tym kraju etatów, przy których można tak zarabiać, żeby i na bieżąco nie brakowało i na przyszłość solidnie odłożyć." NOOOOOOOOOOOOO, oczywiście Jak się zasiłek z MOPS-a weźmie po MLM-a karierze "byznesowej".......to można odłożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Wronko: obrazanie i ujmowanie inwalidom faktycznie jest bardzo na miejscu. No ale co zrobic jak koncza sie wszelkie idiotyczne pomysly na podwazanie sensownych argumentow... Tez mam dla Ciebie nagranie, wsluchaj sie dobrze w teskt (choc jak patrze na twoje rozumowanie naszych wypowiedzi to i tu mozesz miec problem) http://www.youtube.com/watch?v=Vk5Y6lHgepQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale.....dawajcie chłopaki, dawajcie....." Za bardzo cię nosi synu! Polecam mieszankę: mięta, melisa, kozłek lekarski i szyszki chmielu. Zaparzaj na 1 litr wody i wypijaj w wciągu dnia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
""Albo jesteś tak przerażająco głupi Albo fanatycznie zakłamanym sukinsynem Wybieraj ? Innej opcji nie ma " Jest jeszcze trzecia opcja... Masz takie klapki na oczach, że nie widzisz rzeczy oczywistych." Oj widzę, widzę......niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"Wronko: obrazanie i ujmowanie inwalidom faktycznie jest bardzo na miejscu." Nikogo nie obrażam ! Piszę o tym co widziałem ! A że inwalida był operatywny i zrobił karierę aktora, to już wasza zasługa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
No ale jak emelemki ? Wzrosły wam notowania ? warto było ? no jak chłopaki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"uO, Jezuuuuuu "ale.....dawajcie chłopaki, dawajcie....." Za bardzo cię nosi synu!" Czy ja mówiłem już ?, czy nie mówiłem ? że to "per synu" rozbawia mnie do łez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj widzę, widzę......niestety" Podobno psychopaci pod czas obostrzenia choroby też coś tam niestety widzą i nawet niestety słyszą. Pozostaje tylko pytanie - CO? Z reguły bardzo źle to się dla nich i ich otoczenia kończy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Nooo :D I znów masz rację :) A jak myślisz ? notowania piramid wzrosną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Mów mi "dzidzi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to "per synu" rozbawia mnie do łez" Tak z reguły zwraca się do nierozumnych dzieci, które z całym przekonaniem udowadniają, że pudło po lodówce to statek kosmiczny i potrafi latać do gwiazd. :-D A tak poważnie... Nie wiem ile masz naprawdę lat, ale zatrzymałeś się w rozwoju emocjonalnym gdzieś w 3-ciej klasie podstawówki. Podajesz życzenia za rzeczywistość. Z ogniem bronisz swoje racje mimo że przeczą podstawowym zasadom logiki i kiedy z tobą się nie zgadzają zaczynasz tupać nogami i wyzywać od wszystkich niedobrych! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak myślisz ? notowania piramid wzrosną ?" Myślę że spadną, bo w Egipcie w wyborach zwyciężyli bracia muzulmanie. Kto przy zdrowych zmysłach teraz tam pojedzie na urlop??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Ja wyzywam od niedobrych ? Kiedy ??? Z całym szacunkiem ale ja was uważam po prostu i zwyczajnie za OBŁĄKANYCH :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"Myślę że spadną, bo w Egipcie w wyborach zwyciężyli bracia muzulmanie. Kto przy zdrowych zmysłach teraz tam pojedzie na urlop???" Ty i tak masz to z głowy :D Jako "byznesmen emelem" to możesz co najwyżej pojechać do rodziny na wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×