Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamapooodluszka

odpowiedzcie szczerze - jecie slodycze w ciazy?

Polecane posty

Gość mamapooodluszka
i nie jem za dwoje, jem tyle co przed ciaza, tylko czasem zjem cos slodkiego. Np na sniadanie - 2 kromki pieczywa razowego z jakas wedlina albo serem, do tego pomidor Potem jakis owoc - np truskawki, jablko Obiad - chuda zupa i np kasza z chudym miesem + surowka albo maslanka Pozniej przewaznie kawa zbozowa i wlasnie cos slodkiego i kolacja podobna do sniadania. Czassem jeszcze jakis owoc albo jogurt pitny. Czy to sa jakies gigantyczne ilosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Jagoda Nie jest prawdą, że po 30 tc tyje się 1kg/tydzień. Powinno się tyć od 2. trymestru po ok. 0,5 kg/tydz i tak do końca ciąży. Poza tym większość kobiet tyje najwięcej w 2. trymestrze. Moje koleżanki też równomiernie tyły, a nie nagle takie skoki wagi. Ja codziennie jem coś słodkiego, ale ograniczam sobie, nawet jak mam ochotę na więcej. Ale nie uważam, żebym musiała odmawiać sobie lodów raz w tygodniu, 4 kostek czekolady czy kilku ciasteczek owsianych. Przez ostatnie 4 tygodnie przytylam 1,2 kg, z czego 0,5 kg na dziecko. W sumie mam na plusie 7-8 kg, a jestem w 27 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się że dużo przytyłaś. raczej w normie. I słodyczy też nie jesz na potęgę tylko normalnie (przynajmniej w mojej ocenie). Jagoda ma trochę racji. Ja w ostatnim miesiacu przytyłam 4 kg. Waga idzie w górę głównie przez wodę. A odpowiadając na Twoje pytanie nie jadłam słodyczy i nie jem ich bo nie lubię. Ale za to kocham węglowodany, ryże, kasze, pieczywo, makarony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
jagoda, to ze z Toba bylo tak jak bylo, to nie znaczy ze kazda z nas bedziemiala dokladnie jak Ty. Wiec ponowie pytanie - ile przytylas w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiem czytałam artykuły na ten temat m, ale bez jaj ja nie wypijam butelki wina codziennie tylko raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamapooodluszka jagoda, amoge zapytac ile Ty przytylas w ciazy? " pO 2 CIAZACH bylam 13kg na + ale juz 8 schudlam :) wiec niewiele mi zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
czyli w ciazy przez 9 miesiecy ile przytylas? Bo to ze napisalas,z e po ciazach mialas +13 to nic mi nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak co za ułom
angel.. to na zdrowie "mamusiu".................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne.. bo ci co wymyslaja diety stosuja je i sa super zdrowi i mąrzy :D wcale nie jest powiedziane że jak bedzie jadła to co przeczyta w necie to dziecko bedzie super... moje jest zdrowe, lubi jesc.. i nie znam zadnej ciezarnej ktora mysli o tym ze urodzi chore dziecko bo zje frytki czy czekolade ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsa
ja jadlam slodycze ale dopiero w drugim trymestrze, w pierwszym nie mialam na nie ochoty. jadlam tez chipsy od czasu do czasu- przed ciaza nie jadlam ich w ogole i uwaga- pila, cole! :D jakos nigdy za cola nie przepadalam a w ciazy to az mna telepalo jak akurat miala ochote a jej nie wypilam. nie bylo tego duzo- jakos 2 razy w tygodniu jedna puszka :D przytylam jakies 20 kg :D ale nie bylo po mnie az tak jakos widac- wielorybem nie bylam. przed ciaza wazylm 52kg przy wzroscie 168cm, dwa miesiace po porodzie ta sama waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez wiesz
Juz sie nie posrajcie z tymi slodyczami w ciazy. Wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiednich ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffifi
Ja jem słodycze i wszystko inne - nie piję alkoholu i nie jem surowego mięsa. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest o lekarzach
Ja nie przepadam za lodami, a jeżeli już zjem, to muszą być naprawdę dobrej jakości, bo zaraz wyczuję jakiś syf w nich. Ale w ciąży to nie mogłam dnia wytrzymać bez choćby jednego loda, jakiejkolwiek firmy i tak było prawie do końca. W ciąży byłam w zimie i mąż jeździł po okolicznych sklepach w poszukiwaniu lodów :D A jeszcze koniecznie musiały być owocowe :) Poza tym jadłam i piłam wszystko oprócz alkoholu i napojów gazowanych, bo tych ostatnich po prostu nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaaaaaa
Ja słodyczy nie lubię więc nie jem, przed ciążą też nie jadłam. Zdarza mi się zjeść pare chipsów, napić coli (ale rzadko), zjeść kawałek pizzy. Pije głównie wodę litrami bo takie mam pragnienie :p Jem smażone, pieczone, gotowane, grillowane i nie panikuję. Aczkolwiek smażone i grillowane raz na miesiąc bo osobiście nie lubię za ciężkich potraw i tłustego. Gdybym lubiła słodycze to pewnie bym sobie nie odmówiła, nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna załamka29
a ja jestem na początku 4 miesiąca i juz mam 7 kg na plusie a się wcale nie obżeram i byłam szczupła do tej pory,jestem totalnie załamana tymi 7 kg bo co bedzie potem ?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z córką
to przytyłam 7 kg w całej ciąży ale ćwiczyłam całą ciąże i trzymałam dietę waga przed ciąża 52 kg pod koniec ciąży59 a po porodzie po miesiącu wagę miałam 48 i byo super druga ciaża synek waga przed porodem 48 pod koniec ciąży 69 kg jadłam wszystko nie ćwiczyłam teraz po porodzie jestem 4 miesiące a moja waga to 59 kg masakra jak ja mogłam tam żreć;/ a teraz mam ciężko bo przy 2 dzieci nie mam czasu na ćwiczenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
No to chyba niezbyt zdrowo trzymać dietę w ciąży. A 7 kg to można przytyć, jak się ma dużą nadwagę, czego Ty przy 52 kg przed ciążą raczej nie miałaś (No chyba, że masz 140 cm wzrostu). Dla mnie to znowu przegięcie w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
czyli rozumiem, ze z moim zywieniem nie jest az tak tragicznie? Jak myslicie, jak naprawde ogranicze slodycze to jak mam na poczatku 32 tc 13 kg to jest szansa, ze skoncze na 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość week of view
ogolnie to jadlam tyle co zwykle od ponad tygodnia wierda....m bez opamietania. Czuje ze powoli zaczyna przejadac mi sie wszystko co slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
no a co odp na moje pytanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam w ciąży bardzo dużo słodyczy :D bardzo dobrze to wspominam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka ciepła
Ja jadłam wszystko i piłam wszystko:) Zdarzało się tak: zjem słoik ogórków a potem torbę wafelków i popiję mlekiem:D Jadłam wszystko na co ochota mi przyszła:D Wyniki miałam super, dziecko zdrowe 4kg. Dziś rok po porodzie ważę 44kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
Na początku niczego prawie nie jadłam, odrzucało mnie od każdego jedzenia a i tak tyłam. W drugim trym jadłam normalnie, słodycze w zwykłych ilościach. Na plusie pod koniec 2 trymestru było 10 kg. W 3 trymestrze jadłam na potęgę. Wszystko. I słodycze i słone i kwaśne... W dniu porodu miałam 11 kg na plusie. Dziecko urodzone z wagą 4 kg. Kochane i zdrowe :-) Bardzo szybko się rozwija. Myślę, że wafelki mu nie zaszkodziły hehe Dziś 3 miesiace po porodzie ważę mniej niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
to jest szansa, ze skoncze na + 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że jem słodkie. Jak z mężem otworzymy czekolade to zjemy na raz. Cole raz na jakis czas, frytki, kebab, pizza czemu nie. Staram sie tez jesć dużo owoców. Jestem w 39 tygodniu i 11 kg na plusie. Jak jestm głodna to jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów jesień
Aż zajrzałam w swoją kartę ciąży :) w 31 tyg 53,7 a w 37 tyg. 56,7 no ale nie dotrwałam do 40 tyg. i byłam spuchnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
no to czemu u mnie w 32 tc juz 13 kg na plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów jesień
a może to woda się zatrzymuje na to chyba nic nie można poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×