Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

mea współczuję ci przeziębienia. próbuj wszystkiego, żeby szybko ci przeszło. ja odpukać zdrowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak minął Wam wczorajszy dzień?? zmarzłyście?bo ja tak;/ pogoda beznadziejna, mam nadzieje, że żadna się nie przeziębiła wczoraj! Olinek szczerze to jestem w szoku;/ nie myć miejsc intymnych przez 3-4dni dla mnie to nie do przejścia, ja mam żel do higieny intymnej i stosuje go codziennie tak jak i przed ciążą, tylko żeby nie było, że kogoś atakuję - po prostu jestem mega zdziwiona. Jeśli chodzi o foteliki to ktoś tu pisał dlaczego nie warto kupować używanych z nie sprawdzonych zródeł i się z tym zgadzam, bezpieczeństwo naszych maluszków jest najważniejsze! i takie pytanie do Was, jak z waszą wagą??czy lekarz jakoś Was kontroluje?zwraca Wam uwagę czy za dużo czy za mało przybrałyście? Ja jestem +3kg i gin nic się nie odzywał a ja zapomniałam zapytać czy to w normach jest Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka86 ja jestem wciąż -3,5kg od wagi wyjściowej, ale przytyło mi się 2g, lekarz zawsze mnie waży i pytał czy się przypadkiem nie odchudzam :) a co do fotelika to fakt ja się zastawiałam, żeby upić od znajomych maxi cosi cabrio z bazą, niewypadkowy i mało używany, ale jeszcze się biję z myślami. Bazy nie kupię nowej bo cena jest masakryczna ponad 600zł!! a z fotelikiem poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka ja dzis równo 24 tydz, a na wadze dopiero +1,5 kg, lekarka w sróde mówiła że dobrze że tak powoli ide do przodu, a na brzuch to nawet ona sie śmiała że jest wielki. No mi wyszły te bakterie w moczu, dzis ide do apteki wykupic cały arsenał, miejmy nadzieje że pomoże, ale ja również nie wyobrażam sobie nie myć sie tam kilka dni. I nawet infekacja mnie nie przekonuje o tym żeby robic to rzadziej. No ale każdy inaczej patrzy... A wczoraj dzień zleciał bardzo szybko, troche chłodnawo było ,ale niewymarzłam, także nie jest źle.Wieczorem pojechalismy jeszcze do restauracji na kolacyjke i było bardzo miło:) Dzis mężul też miał wolne więc poranek miluutki że śniadankeim do łóżka mmm... tak to się moge budzic codziennie:)) Troche dziś załatwień mamy także zmykam i miłego dzionka wszytskim życze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam dzis dzien urlopu wiec wypoczywamy maluch cos dzisiaj cichutki a ja wole jak skacze od rana do wieczora! Za to starsza skacze od rana do wieczora my fotelik mamy po starszej corci Dzieczyny niech to ile sie ktora razy i gdzie myje nie bedzie przedmiotem dyskusji. Dziwnie to brzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszynianka same bakterie są niegrozne jesli nie masz leukocytow w polu widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ja 29ego miałam USG połówkowe. I po nim cieszę się i nie. Robiłam w Medicoverze na Wiktorii Wiedeńskiej. Robił dr. Sołowiej, USG 4G. Parametry ok, ale...stwierdził w prawej komorze serca cos takiego jak ognisko hyperehogenne. Niby kazał się nie przejmować, ale ja się martwię i to bardzo. Pozostałe parametry ok, łożysko, macica tez ok. Filmik sobie nagrałam, a Pan Dr powiedział, że Piotruś wygląda jak Mały Książę, że ma śliczne usteczka i zgrabny nosek:-) Powiedział, że to nie wada serca i, że powinno zniknąć. Tak czytałam w necie na ten temat i to ognisko powstało najprawdopodobniej w wyniku mojego przyziębienia w 14tyg, i, że tylko dobry specjalista na dobrym sprzęcie to zauważy. Cóż, myślę w środę zwalić się mojej ginekolog na głowę i pytać co i jak. Może echo serca coś pomoże?? Ale, dr. Sołowiej powiedział, że nic nie trzeba robić i się, nie martwić. Ze na USG w 30 tyg już nie powinno tego być. Ale teraz czas się będzie wlókł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek nie obraź się, ja dobrze doczytałam, że się myjesz tylko omijasz okolice intymne. Mi właśnie chodziło o higienę tych miejsc. Ja bym nie wytrzymała przez 3-4 dni się tam nie umyć. Ale to Twoja sprawa. Po prostu jestem zdziwiona. Hania jeśli masz gwarancje od znajomych, że fotelik był mało używany, bezwypadkowy i masz do nich pełne zaufanie że mówią prawdę to ja bym kupiła. Ja bym nie kupiła w komisie bo nie wiadomo co się dzieje z tymi rzeczami, ale jak masz kogoś zaufanego to myślę, że śmiało możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamaja nie strasz mnie, ja byłam non stop przeziębiona począwczy od 11 tc do 16tc. Czy to zawsze wystepuje przy przeziebieniach. w koncu poszlas do solowieja a nie pietrasika na polowkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolka, ja się teraz na usg zapisałam właśnie do pietrasika. Czytałam o tym co piszesz i rzeczywiście nie ma powodu do zmartwień, to się wchlania. Więc się nie denerwuj. Dobrze, że cała reszta jest w normie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Tak sobie Was podczytuje i postanowil am sie przylaczyc:-) Mam 27 lat,mieszkam w Anglii i to moja pierwsza ciaza.Jestem w 21 tygodniu ciazy,ktora jak na szczescie rozwija sie bez zadnych problemow :-) Pare dni temu,mialam usg polowkowe i okazalo sie,ze bedziemy mieli coreczke:-D Jak na razie to nadal pracuje,bo w sumie czuje sie bardzo dobrze(czasami zapominam,ze jestem w ciazy ;-) )Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok do konca ciazy.Ruchy dzidzi poczulam dosyc wczesnie,bo ok 17tygodnia a teraz to juz sa powazne kopniaczki hehe.Wiadomo,ze jedna kobieta odczuwa wczensiej a inna pozniej najwazniejsze,zeby dziecko bylo zdrowe!Moja waga wyjsciowa to 52 przy wzroscie 1,60,teraz mam 4,5 kg na plusie.Martwi mnie troche,ze tak rzadko sie tutaj wykonuje badanie krwi(mialam tylko raz)ale polozna zapewnila mnie,ze w kazdejj chwili moge przyjsc i z miejsca wykonwac jakiekolwiek badania gdybym poczula sie gorzej.Troszke sie rozpisalam:) Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niestety skrócił się urlop w Olsztynie. Musiałam z powrotem przyjechać do Gdańska bo coś tam musiałam podpisać eh :/ I teraz cały weekend nie wiadomo co robić. Wczoraj z R. byliśmy u jego rodziny (groby,na kawke i obiad). I cóż wróciliśmy z pełnym plecakiem i wielką reklamówką ubranek dla małej. Tak do 3 miesiąca z ubranek mam już praktycznie wszystko ( nawet czapeczki,skarpetki i szlafroczek).Musze tylko kupić coś na wyjście ze szpitala. Co do zachcianek ja ostatnio mam na warzywa i kwaśne. Króluje bigos,kapusta kiszona,ogórki kiszone i (uwaga dla ludzi o silnych nerwach) kanapki z masłem i ztarkowaną marchewką xD Ci do lodów z grycana ja uwielbiam sorbet grejfrutowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja po wczorajszym dniu zupełnie opadłam z sił. Dzisiaj dokończyłam chodzenie na cmentarze (mimo że nie mam daleko ani dużo grobów) bo wczoraj nie dałam rady. Kancia, nie dostałam na razie nic od lekarza, powiedział że teraz ciśnienie będzie się podnosić (tak się podobno dzieje w ciąży) ale gdyby coś mnie niepokoiło albo zdarzały się zasłabnięcia to mam do niego dzwonić. Ja weekend od jutra spędzam sama bo mój m jedzie do swojej rodziny na groby. Ja uznałam, że dla mnie to za daleka wyprawa i nie mam na to siły wiec jedzie sam. Idę dokończyć obiad a potem muszę się zmobilizować do jakiś porządków. Sterta prania, nowe meble (jeszcze puste w środku), rzeczy w kartonach. Mam nadzieję że do marca zdążymy;) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986ana fajnie, że się dołączasz. Im nas więcej tym lepiej. I kolejna dziewczynka do tabelki nam wskoczy:) zaraz cię dopiszę do naszej tabeli:) lusesita, zapomniałam dopisać, że mycie tej strefy u mnie akurat to co 2 dzień, bo się z mężusiem kochamy co 2 dni, więc po tym to mus. Poza tym to nie jest moj wymysł, tylko lekarz mi tak zalecił w poprzedniej ciąży, bo ja mylam się po 2-3 razy dziennie ostrymi plynami myśląc, że im częściej, tym lepiej, że będzie higieniczniej i sterylniej. Lekarz mnie za to okrzyczał. Powiedział, że rzadziej co 3 dni i będzie ok. I przeszło mi jak przestałam przesadnie tak o siebie dbać tam na dole. Nie rób ze mnie brudasa, bo akurat jestem jego przeciwieństwem:) to tak żartem. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja też mieszkam w Angli a dokładnie w londynie. A Ty gdzie? Byłam w poniedziałek na połowkowym usg i prawdopodobnie bedzie chłopiec:) Mój zachwycony bo marzył o chłopcu a mi wszystko jedno bo to moje pierwsze dziecko. Przy drugim wiadomo chciałoby sie już odmiennej płci;) Co do mycia pipki, to skoro Olinkowi to nie przeszkadza a w dodatku nawet pomaga to po co drążyć temat? Ja nie używam żadnego specjalistycznego płynu do higieny intymnej tylko myje się żelem tym co całe ciało. jak do tej pory żadnych infekcji i ph jest b. dobre. Czytałam gdzieś że jak sie zacznie uzywać te wszystki plyny to dopiero problemy mogą sie zacząć bo zatraca sie swoje własne ph wytwatzane naturalnie przez pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - a przed nie mus? :D to tak żartem a ja zasmarkana na maksa... nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D moje dziecko właśnie w złości przeklnęło :D uwaga: JASNA KREWETKA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie placila i jestem w szoku że za takie info można pobierać opłate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niestety mozna ;/ dlatego ja znam plec z wlasnych obserwacji usg, choc lekarzem nie jestem to wydaje mi sie ze widzialam :) i z przeczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co sie stało z prawie_ruda.... przez pewien czas udzielała sie systematycznie a potem znikneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek popieram i tez
Nie jestem brudasem,co wiecej mam wyksztalcenie medyczne i wiem,ze przesadna higiena na dobre nie wychodzi. Ja codziennie sie myje,biore prysznic ale w miejscach intymnych podmywam sie woda. Tzn odbyt myje mydlem, tak samo pachwiny i uzyje tu terminologii medycznej-wargi sromowe wieksze,natomiast blony sluzowe woda, a czesem woda z mydlem,ale nie zywym mydlem. I nigdy w zyciu nie mialam zadnej infekcji. Kiedys kupilam z ciekawosci taki plyn do higieny intymnej i wyladowal w koszu.po prostu po uzyciu mnie pieklo. Nasz organizm sam wytwarza ochrone,lepiej wspomoc go probiotykami,a plyn to tylko chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa, przed to nie ma czasu, bo zwykle bardzo szybko wszystko się rozkręca, a dzieje się to w różnych miejscach:) to też tak żartem:) dzięki za poparcie pomarańczko, ja tylko powtarzam slowa lekarza i to mi pomogło. Oczywiście sama woda zawsze, chodzi o te płyny - to rzadziej niż dzień w dzień. Dobra koniec tematu i drążenia. Każdy robi tak jak chce, aby tylko infekcji nie było. U mnie nie ma. Jestem zdrowa jak rydz, moja cytologia to grupa I więc chyba najlepsiejsza. Ja mam dziś urodzinki, więc idę dalej świętować z rodzinką. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek wszystkiego najlepszego babo kochana. Dużo szczęścia i zdrowej pięknej ślicznej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najnajlepszego Olinek:-) Ja tez jesli chodzi o miejsca intymne to nie codziennie i jak juz, to specjalnym płynem dla kobiet w ciąży. Słyszałam, że w czasie ciąży kobiety mają specjalną wydzielinę-taka białawą, ktora naturalnie chroni przed infekcjami. Nie, ja nie mam zamiaru nikogo straszyć. Sama sie tylko przestraszyłam i idę w środe dopytać moja panią gin. USG w 12tyg było robione na tym samym sprzęcie i nic nie było. Wad genetycznych w rodzinie tez nie, ze strony taty dziecka tez nie. Niby lekarz mowi, żeby sie nie martwić i nic nigdzie nie czytać,ale wiecie jak to jest. Mam nadzieje, że się wchlonie, bo poza tym to wszystko w normie. Olinek, mówilaś, że Solowiej lakoniczny, a mnie opowiadal sam co i jak. Zapytał sie najpierw, czy chcę wiedziec kto jest lokatorem. A potem tylko Maly Książę ma to i tamto, gdzie co ma itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber- ktora jestes wlasciwa, bo widze ze raz jestes z wielkiej raz z malej litery. Owa przyjemnosc 50f, dlatego zrezygnowalismy. Wolalam przeznaczyc te pieniadze na pozniejsze wydatki dla dziecka. Niby duzo nie jest, ale malo tez nie. Na badanie znow trzeba bylo sie umawiac i zaplacic. Poza tym usg bylo bardzo dokladne i wyrazne, i mam dobre przeczucia wiec na tym sie opieram. A jesli sie pomylilam, coz.. najwazniejsze ze dzieciatko zdrowe. Olinek- sto lat! wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolka, moaj corka miala powiekszona komore serca, cos bylo nie tak fachowych nazw nie pamietam, to bylo w 13tyg po czym na badaniu polowkowym wszystko zniknelo. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowka, obie wersje Amberr są moje. To zależy czy przy logowaniu wpisze z małej czy dużej literki. 50 to dużo jak za informacje o płci. A Ty mieszkasz w Londynie? I pytanie czy chodzisz na wizyty do szpitala czy prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×