Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Wiecie co a mi jakoś rośnięcie brzuszka przystopowało. Jakoś 1,5 tygodnia temu mierzyłam się w obwodzie i miałam 88 cm. Dzisiaj z ciekawości się zmierzyłam i jest tyle samo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek widzę, że teraz dopiero Ci apetyt dopisuje;) Twój synuś to faktycznie drobinka. Słodkie masz ten pierwszy komplet, chętnie bym wzięła ale już mam coś podobnego. U mnie też dziś początek 23 tc. agbr widzę, że wiedzę masz porządną jeśli chodzi o sprawy zus itp;) Hania dzięki za linki, przesłodkie są te czapeczki. Myślałam o tym komplecie z rękawiczkami i skarpetkami ale on jest taki cieplejszy z polaru a ja bym chciała coś cieńszego, żeby w domu czasem nacieszyć oczy małego w takiej czapeczce;) papierówka na tablicy.pl właśnie często pojawiają się tygryskowe rzeczy ale ja się bardzo zniechęciłam do kupowania tam rzeczy bo 2 razy zostałam porządnie oszukana na ponad 300 zł ;/ allegro jest dla mnie bardziej pewne. Heh ależ to radości z tymi ciuszkami jest, buhahaha śmieje się, że dorosłe baby jesteśmy a tak nam bije czasem na punkcie dzieciaczkowych rzeczy, ale to jest też piękne chyba w tym wszystkim bo kiedy mamy stroić te nasze maluchy jak nie wtedy kiedy takie małe i słodkie? ;p potem taki czterolatek czy pięciolatek już powie nam mamo daj spokój nie założę tego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie obiecywałam, że ja będzie dziewczynka to nie będzie różowa, a teraz wystarczy komodę otworzyć a tam róż :) wariatki jesteśmy i tyle, ale nie umiem się oprzeć, mój mąż to się ze mnie śmieje jak siedzę na allegro, pyta czy coś mi brakuje z ubranek, ja mówię że nie więc ten się dziwi po co czas marnuję i oglądam te rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania ja mam podobnie niby już prawie wszystko mam, a i tak mi ciągle mało i mało;p Ja znowusz założyłam, że mało rzeczy w błękicie będę mieć i na razie tego się trzymam. W garderobie Olusia jest bardzo dużo żywej zieleni, czerwonego, żółtego, popielatego no i oczywiście pomarańczowy rządzi;p Poza tym to strasznie wciągające takie przeglądanie tych rzeczy na necie, ja nie raz zdaje sobie sprawę, że spędziłam na tym pół dnia, a wydaje mi się jakby dopiero 2 godziny minęły. heh rodzinka się już ze mnie śmieje, że mam tego fioła na punkcie koloru zielonego, pomarańczowego i tygryskowy szał. Siostra jak wchodzi do sklepu dziecięcego to pyta od razu czy mają coś pomarańczowego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio w pepco kupiłam 15 wieszaków dzieciowych, takich pokrytych materiałem, powiesiłam na próbę jedną kiecę i tak wisi w pustej szafie :) już się nie mogę doczekać kiedy to będę prała, prasowała a potem nakładała małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agbr ja mam dokładnie tak jak Ty to obliczyłaś jeśli chodzi o zasiłek. Kwota brutto to 4200 zł, a biorę 3090 zł. U mnie wypłaca mi pracodawca w terminie wypłaty a sam rozlicza się z ZUS-em.Też mam obiecany powrót po macierzyńskim, teraz tez trochę w domu pracuję na kompie i przesyłam Prezesowi na mail różne rzeczy to troszkę mi coś dopłaci od siebie.Dużo pomagam też mojemu Partnerowi w firmie, ale nie chciałabym go mieć za szefa na codzień hehe strasznie ostry i wymagający w stosunku do pracowników.Może po prostu taka branża. Ale czas mi strasznie leci i boje się, że nie wyrobię z zakupami itp. bo jeszcze nic nie mamy (oprócz tego co siorka mi w UK kupuje). Ale w sumie w styczniu mam dostać paczkę od niej to zobaczę czego mi brakuje i dokupię. Co do brzucha to ja mam w obwodzie 74 cm, ważę 47,5 kg czyli 3 kg od początku ciąży. Jestem w 22 tygodniu ciąży. Olinek i tu mam pytanie do Ciebie. Bo piszesz, że zaczynasz 23 tydzień, ale ostatnia miesiączkę miałaś 22 czerwca tak? Więc to chyba jest 22 tydz i 1 dzień. Ja ostatnią miesiączkę miałam 21 czerwca. Może Twoja mała wcale nie jest młodsza tylko źle sobie policzyłaś tygodnie. No nie wiem może się mylę:P A ciuszki faktycznie unisex niektóre były, ładne i tanio. Imienia dalej nie wybraliśmy. Co do tych pomyłek to nasz znajomy nam ostatnio opowiadał jaka niespodzianka go spotkała na porodówce hehe:P Miała być kobietka a wyszedł chłopczyk:)Ale takie pomyłki zdarzają się baaaaardzo żadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie przyszła moja pościel w różowe dinozaury, słodka teraz to będę rozkładać i oglądać, ciekawe co ten mój T powie ja z pracy wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusesita właśnie 22tc1dzień to jest pocz. 23 tygodnia. Skończonych mam faktycznie 22 tygodnie. Ale piszę sobie że już 23 leci, bo mi aż przyjemniej się wymawia:) papierówka, ten kombinezonik ma na metce 0-3mc. Spokojnie jest na 56 tak do 62. Mały jest. hania, u mnie to samo -róż króluje i allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ją w domu. stwierdzili że mogę zarazić inne ciężarne a tego bym nie chciała sama fakt że potraktowali mnie okropnie tak jakby mnie wyrzucali ale już siedzialam cicho bo nie chce mieć na sumieniu innych dzieciaczkow. m przywiózł mnie do domu zjadł obiad i pojechał do krk. oczywiście od wczoraj usłyszałam tyle że lepiej jakby nie przyjechał. przecież nic mi nie jest dziecku nic nie zagraża to po co on gnal. chociaż nikt go o to nie prosił. przyjedzie w sobotę popołudnie chociaż miał pomalować wtedy pokój dla dziewczynek na różowo.. ehh. już wolę się nim nie przejmować. będę zdrowsza. na ospę dostałam puder do smarowania i tabletki heviran. swedzi że siedzieć się nie da. podobno córka ode mnie złapie bo za dużo czasu że mną będzie spędzać. gdybym dostała kaszlu albo gorączki to mam jechać do szpitala zakaznego. ufff to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami uwazaj na siebie. odpoczywaj. wiesz co az mi sie nie dobrze robi jak czytam o tym Twoim. sorry ze tak bezposrednio ale zwykly z niego dupek. ehh... moze weź sie mu jakos postaw, powiedz ze Cie rani, ze źle Cie traktuje i ze Ci zwyczajnie przykro jest, ze chyba nie na tym milosc polega. nie wiem, moze latwo sie tak radzi ale naprawde szkoda mi Ciebie i dzieci. teraz jestes najwazniejsza Ty i malutka, mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie, a jak sie córcia zarazi to dobrze, bedzie miala z glowy. tylko pamietaj, ze ospy nie mozna przeziebic, a potem uwazaj, bo jak juz masz ospe to potem latwo o półpaśca- to ten sam wirus. zycze Ci szybkiego powrotu do zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek dobrze liczysz swoje tygodnie ciąży jak masz 22w1d to znaczy, że skończyłam 22 tygodnie i zaczęłaś 23 tydzień, to jest jak z urodzinami;) kami mną aż zatrzęsło jak napisałaś o tym swoim m jak się zachował, brak słów po prostu. Wiem, że to przykre co napisze ale on się wami w ogóle nie przejmuje, co za gość...gdybym ja była w takiej sytuacji jak Ty mój m pewnie by zamartwiał się jak cholera i opiekował się mną jak tylko może, wiem, że ludzie są różni i różnie reagują, ale powiedz sama co musiało by się stać żeby twój partner zaczął się wami przejmować i interesować tak na poważnie? Współczuje Ci kochana na prawdę z całego serca, bo chociaż nie znam cię osobiście to myślałam i wczoraj i dziś o tobie co tam ci dolega i czy wszystko ok u Ciebie i dzidzi, a twój m, który jest z wami związany emocjonalnie potrafi powiedzieć, że niepotrzebnie przyjeżdzał bo przecież nic się nie dzieje. Życzę Ci zdrówka i spokoju przede wszystkim, jak już całkiem dojdziesz do siebie przemyśl czy ten związek ma jakąś przyszłość. Jeśli sprawiłam Ci przykrość tym, co napisałam to przepraszam, ale żal mi was, że tak was traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem że macie rację co do mojego m. on dopiero pokazał swoje prawdziwe oblicze od kiedy jestem w ciąży.. jak tylko skończą się dolegliwości z ciążą będę musiała to wszystko sobie od nowa poukladac. póki co najważniejszy dzidzius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami dobrze, ze córcia się zarazi, bo ospę lepiej przejść w wieku dziecięcym.A ten Twój eh... przyjechał chyba po to, żeby Cie zdołować, bo kurde nie masz w nim oparcia w ogóle. A powiedz mi dlaczego on mieszka w Krakowie? Jak ma tam dobra pracę to nie myślałaś o tym, żeby się przeprowadzić na stałe? Może wtedy lepiej by było jakbyście byli razem, bo w Krakowie to on chyba ma samych "życzliwych" doradców, bo zachowuje się jak kretyn. Ja jestem zdrowa na szczęście, ale wystarczy, że mnie głowa zaboli czy cokolwiek:plecy, ręka, a mój Ukochany już na baczność i się przejmuję bardziej ode mnie. Ja mam nadzieję, że to takie chwilowe między Wami i będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusesita kupiliśmy nowe mieszkanie we wrocławiu. to było kwestia wyboru kraków czy wrocław. ale mieszka w krk bo jest w delegacji a zaraz budowa się kończy i pewnie będzie wrocław a jedną budowa to średnio 2 lata spokoju w tym samym miejscu więc razem będziemy jakoś przed świętami.. mi ten tryb nie przeszkadza. jakoś tak to dogrywalismy do czasu ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki kusicie tymi linkami z allegro. teraz to juz czekam na wyplate mojego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami trzymam kciuki, żeby Wam się poukładało. Życzę zdrowia i na pewno będzie dobrze. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Kami1809 - brak mi słów na tego Twojego chłopa! od dłuższego czasu jak czytam co tam się u Ciebie wyrabia to karabin mi się w kieszeni przeładowuje! No zero wsparcia i szacunku. Bardzo mi przykro i szkoda takiej fajnej dziewczyny dla tego gbura (przepraszam). Mam tylko nadzieję, że znajdziesz trochę siły w sobie i wkońcu sprowadzisz go do pionu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) madzikgg super że z maluchem wszytsko ok :) Widzę że chłopaki u nas są duże:) mój też tydzień do przodu niż wychodzi z miesiączki :) co do sterylizatora ja np mam zamiar kupić podgrzewacz z funkcją serylizacji http://allegro.pl/oryg-podgrzewacz-do-butelek-auto-dom-but-avent-i2741588534.html nelma Tobie też gratuluje zdrowego chłopczyka :) po za tym piękny brzuszek :) papierówka pytałaś o sprzedawce godnego polecenia tu masz link. Kilka z nas już u niego zamawiało i jesteśmy zadowolone http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926 Basiek trzymaj się i odpoczywaj. patra dobrze masz ze swoim m :) Mój mnie wczoraj za to całą wymasował i nasmarowłał kremem mimo że nienawidzi żadnych smarowideł :) agbr co byśmy bez Ciebie zrobiły ;) Twoje porady są bardzo przydatne. Kami dobrze że wiesz co Ci jest. Zawsze to lepiej w domu. A co do Twojego eh... Trzymaj się cieplutko i przedewszystkim mysl o sobie i dzieciaczkach :) Ja na niedobór żelaza biore sorbifer Durules. Mam nadzieje że coś pomoże. WYniki będe robić w przyszłym tygodniu więc zobaczymy. Oj dziewczyny faktycznie macie faze na tygruska :) ale faktycznie śłiczne są te rzeczy. Ja też szaleje ale znowu ja wole misie i jakieś bajery :) Dziś w ciuchlandzie za grosze kupiłam swojemu dzinsy oraz koszule z kapturem oraz polarowego tak jakby krówka. Olinek ja mam znowu worek cudnych rzeczy po córci ale szkoda mi ich sprzedać może w rodzinie sie jeszcze przydadzą... Normalnie jak otwieram te wasze linki to mam ochotę wszystko kupić :) ale niestety musze poczekać już do wypłaty.... a to jeszcze trochę :) Mam pytanko czy któraś z was ma zamiar urzyważ pieluch wielorazowych ? coś w tym stylu: http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-eco-bobolider-2-wklady-i2789580363.html Bo tak się zastanawiam czy nie używać takich w domu. A jednorazowe zostawić na spacery czy do kogoś na wizyte... A Szymuś właśnie zaczął gimnastykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Agbr, to już rozumiem, 3 pełne miesiące kalendarzowe, czyli w moim przypadku pażdz, list i grudz. Może się przemęczę. Poza tym, wtedy w grudniu i w styczniu bym miała ubezpieczenie medicover-pakiet specjalistyczny, a tak to tylko grudzień. Co do premii na Boze Narodzenie to podobno tym na zwolnieniach też dają. Teraz mam pytanko dotyczące zasiłku macierzyńskiego. Będę dostawała tyle ile mam na umowie podstawy, czy wypracowana przeze mnie premia miesięczna też będzie sie wliczała do średnie, i ten dodatek świąteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra babki a co z zabawkami dla malucha? ja polecam ksiazeczke taf toys, sama polowalam na stara ktorej juz nie ma dostepnej tzn jak sie trafi to uzywana z lamaze ale taf toys tez fajna http://allegro.pl/taf-toys-ksiazeczka-klipsy-do-wozka-nowosc-0m-i2813903589.html a stara kolekcja lamaze to http://allegro.pl/ksiazeczka-lamaze-i2809144666.html mi z kolei podobaja sie kolekcje I love dad/daddy love mam/mummy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie liczę, że jak popracuję jeszcze w grudniu i ta premia mi się wliczy, to bedzie korzystniej niż teraz. I moje ostatnie pytania w tej kwestii do Ciebie Agbr: czy macierzyński będzie takiej samej wysokości jak wynagrodzenie na zwolnieniu w ciąży? Tak się jeszcze zastanawiam: gdybym na macierzyńskim poszla na chorobowe, to czy ono bedzie wtedy takie samo jak macierzyńskie?? Bo przecież nie minie te 90dni na wyliczenie nowych składek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku zabawki mało się przydadzą a ktoś z rodziny bądź znajomych na pewno coś kupi. na początek karuzela to jest to. a moja dzidzia waży 750g;-) ale ile ma wzrostu to nie potrafię odczytać z tego wypisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się karuzelka na początek wystarczy i coś do wózka. Kami to też jest spora :) Udało mi się wylicytować dresik z tygryskiem za 1,25 :) http://allegro.pl/dresik-z-tygryskiem-0-3-miesiace-i2796311637.html oraz 3 rampersy w tym jeden też z tygryskiem :) http://allegro.pl/rampersy-niemowlece-3-szt-od-0-do-3-miesiecy-i2796285884.html Jestem z siebie dumna :P :P Mąż będzie znowu gderał ale co tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 chcialabym do Was dolaczyc jesli mozna... :) na innym temacie przeczytalam ze podobno sa kobiety, w tym ja, ktore rodza laleczki tylko do tego zeby je stroic aby pochwalic sie przed znajomymi... nie skomentuje bo brak mi nawet odpowiednich slow, mimo ze polubilam bardzo inne osoby to jednak po tym postanowilam odejsc stamtad... mam termin na koniec marca :) i urodze synka :) ciesze sie, choc tez boje sie porodu, dla mnie to pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka_Wrocław_89 sliczny ten dresik :) ja ostatnio kupilam dwie pary dresow spodni granatowe i siwe, jak dla doroslego faceta :D ale dla noworodka zupelnie :) jak sie duzy urodzi to niewiem czy sie zmiesci w nie nawet :D czy macie wybrane imiona dla swoich dzieci? ja tocze walke z mezem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy u nas karolowa :) Co w tym dziwnego że chcemy ładnie ubierać nasze maluszki :) Moja starsza córka już nie da się ubrać więc czasmi chodzi ubrana strasznie :P ale nie moge jej wytłumaczyć że to do siebie nie pasuje... WIęc chodziaż synka poubieram póki się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie rzeczy jak dla dorosłych tylko w miniaturze :P Część już ma imiona a częś jescze nie :) U nas będzie Szymon chyba że uda mi się przekonać męża do imienia Gabriel ale to chyba uda się tylko przy porodzie jak bedzie widział jak cierpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×