Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

tak jak aśka, polecam ciuchacze. Tak do roczku można dziecko ubrać naprawdę pięknie - ciuszki są angielskie, dobrych firm, nie to co polskie badziewia co sie po 2 praniach mechacą. Ja np. chwalę sobie Next - te bodziaki są niezniszczalne. Dla synka czasem coś mi się trafi, ale z większymi rozmiarami juz nie tak łatwo o prawie nową rzecz. dajcie znać mamusie co z tabelką, czy zostawić tak jak jest, a każda wpisze imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek moim zdaniem może faktycznie pogrupować tą tabelę. Wkońcu te dziewczyny nie odzywają się dłuższy czas a jak wrócą to się je dopisze. Inaczej gdyby to był tydzień ale ich niesłychać już od dłuższego czasu. I jestem za imieniem chyba że ktoś jeszcze nie wybrał :) NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.....S- Szymon......Wrocław malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław Olinek moja córa miała taką sukienkę i do tego buciki :) Strasznie mi się podobała:) http://allegro.pl/sliczna-sukieneczka-hm-56-chinka-i2809233532.html Miała ją chyba ze 2 razy do zdjęcia :P Tą co kupiłaś też jest słodka :) Dziewczyny zaraziłyście mnie tygryskową manią :P Teraz oglądam rzeczy z tygryskiem i poluje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostatnia tabelka jest po zmianach. Sprawdźcie, czy wszystkie mamy są:) Jakby się któraś nowa pojawiła lub stara reaktywowała, to dopiszemy moment, więc proszę się nie obrażać, bo nikomu nie chcemy przykrości sprawiać. Każdą mamę witamy z otwartymi rękami. I dopisujcie imiona:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pszczółka pszczółka - ja juz wszystko pisałam. Premie sie wliczają bo sa podstawą ZUS. Co do premi świątecznej nie wiem, bo to zależy jak jest zapisana w regulaminie zakładu - ale moim zdaniem nie wliczy sie. gdybym na macierzyńskim poszla na chorobowe, to czy ono bedzie wtedy takie samo jak macierzyńskie?? Bo przecież nie minie te 90dni na wyliczenie nowych składek? - nie rozumiem o co Ci chodzi??? Dopóki jestes w ciąży możesz być na zwolnieniu chorobowym, tak jak każdy inny pracownik. Róznica polega na tym, że Tobie jako kobiecie w ciazy płaca 100% podstawy zasiłku (nie mylić ze 100% wynagrodzenia), a innym pracownikom 80%. Po urodzeniu dziecka przechodzich automatycznie na URLOP MACIERZYŃSKI i za okres tego uropu należy Ci się ZASIŁEK MACIERZYŃSKI. Jest on naliczany w ten sam sposób jak zwolnienie chorobowe, więc bedzie w takiej samej wysokości. Bedąc na macierzyńskim nie możesz pójść na zwolnienie chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec.....C-Małgorzata . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie wykorzystasz? Masz prawo bezpośrednio po macierzyńskim wykorzystać urlop wypoczynkowy. Jeśli tego nie zrobisz to nie przepada. Możesz go wykorzystac w ciągyu trzech lat od końca roku za który urlop był wymagany (tj w tym przypadku do końca 2015 roku). Zaplacic Ci nie mogą, bo to sprzeczne z prawem. Choc spotkałam się z kombinowaniem w tym temacie (ewe wnioski o urlop, uzupełnianie listy obecności). Zapłaca Ci za to na pewno, gdybyś odchodziła z pracy - wtedy muszą wypłacić ekwiwalent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodzić nie mam zamiaru :) Nie wiedziałam ile mam czasu aby wykorzystać ten urlop dlatego się martwiłam. Bo nie wiem czy nie wróce do pracy od razu po macierzyńskim a urlop sobie wykorzystam stopniowo jak np mały zachoruje czy coś zamiast zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek82 dziekuje 🌼 NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec.....C-Małgorza ta . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa karolowa...............26.........30 marca............S............kuj-pom Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka_Wrocław_89 no i widzisz a ten x-lander z gondola podobno roznie bywa, bo spotkalam opinie ze narzekali ze dzieci zaraz z gondoli wyrosly, o tych kolach duzych i pompowanych myslelismy i zeby mial amortyzacje na sprezyny, zeby Malemu wygodnie bylo :) Olinek ja tez jestem za ciuchaczami :) pierwszy raz spotykam sie z taka nazwa :) slyszalam czesciej ciucholandy :) ja tam lubie grzebac, a w razie gdyby sie jednak z jakiegos powodu nie przydalo to mniej zal tych paru groszy, pozatym jakosc bywa najczesciej duzo lepsza niz w zwyklych sklepach dla dzieci :) ech, pochlonelam juz paczke laysow, wstyd 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to spokojnie dasz radę. Tylko że 5,5 miesiąca to taki maluszek jest.... Mam pytanie do dziewczyn, które juz mają dzieci. Pisałyscie o termometrach. Czy w ogóle macie jakiś elektroniczny (chodzi o markę) godny polecenia. Albo ten na podczerwień. Cena nieistotna aż tak bardzo. Ja mam termometr elektroniczny TopOne - cos koło 100 zł kosztował i miał być boski. Zraziłam sie do niego juz przy pierwszej gorączce małego, przykładałam po lewej stronie skroni 37,8, po prawej 37,2, w uchu 38,4, w drugim uchu 37,9, na ciemiączku 37,6 - no i kto mi powie, czy to gorączka, czy stanpodgoraczkowy. W końcu jedynym termometrem któremu wierzę został termoemetr rtęciowy i tradycyjna metoda mierzenia w pupie. Ale wczoraj mały mi się zrobił goracy, a że zwiercony jest strasznie, to juz w pupie boję sie mierzyć, a żyby pod pachę to nie wysiedzi. I musze coś wymyslić lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieluch wielorazowych to nawet się zastanawiałam przy pierwszym. ale wtedy nie mieliśmy jeszcze kanalizacji ( w Warszawie mieszkam, żeby było smieszniej) i nie dałabym rady prać. A potem okazało się, że mój pierworodny robi po 15 kup dziennie. Praktycznie przez pierwsze 3 miesiąc enie miałam okazji przewinąć pieluszki, bez kolorowej zawartości. Więc na tym etapie to nie zdałoby wgzaminu. Ale może przy malutkiej rozważę po tym pierwszym etapie. Zresztą każde dziecko jest inne, a ja obawiam się, że czeka mnie jeszcze podwójne pieluchowanie. Co prawda mój mały siusu woła pięknie, ale nie zawsze pamięta no i z kupą to zawsze po fakcie. Ajeszcze robi 2-3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pomoge z tym termometrem bo mam elektroniczny taki najtańszy. Eh dlatego własnie pytam o zdanie bo tak mnie kusi spróbować ale czy dam rade przy dwójce dzieciaków... Mimo że moja to już duża pannica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mąż posiedzi to czemu nie. Ja liczę po cichu, że załapiemy się na ten roczny macierzyński i własnie męża bym wysłała. Rozwiązałoby to nam problem, bo takiego mniej niż rok maluszka do żłobka mi żal posyłac, a mama moja nie da rady jeździć codziennie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale ja sobie dzisiaj pospałam, az miło :) wlasnie wstalam i zaraz szykuje sobie sniadanko. Z tą tabelka to dobrze ze pogrupowana jest bo nie ma balaganu a na pewno jak ktoras chce sie dopisac to przeciez nie ma problemu. Karolowa, proponuje wejsc Ci na strone bangla.pl i tam wpisac nazwe wozka i poczytac opinie, a jak jakiegos modelu nie ma to malopopularny pewnie, a sporo mam sie tam wypowiada. dla mnie najwazniejsze to to zeby gondola byla duza i wygodna i nie byla do max 9 kg tylko do 13 kg. i spacerowka tez. ten jedo co wybralam ma gondole dluga na 82 cm i spoko, to malutki cale lato pojeździ. spacerowka ma byc w miare szeroka, ja mieszkam w miescie wiec nie patrze tak na amortyzacje itp, ma sie dobrze prowadzic i miescic w bagazniku ale auto mam dosc spore. fotelik wybralismy be safe ze wzgledu na dobre opinie bezpieczenstwa i sztywny daszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec.....C-Małgorza ta . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec.......S-Michał. .......Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa karolowa...............26.........30 marca............S............kuj-pom Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... Julia....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj olinek...
a po co płec piszecie jak po imieniu chyba wiadomo czy to chłopiec czy dziewczynka. taka mało rozgranieta sie wydajesz, niby dwojka dzieci, a naiwno -przygłupawa, choc chyba dobra dusza.... ale tak czasem do zżygania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... Julia....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec...........S Michal....Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mi też skasowałaś, najlepiej używać najnowszej tabeli, NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec.......S - Szymon.....Wrocław meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... Julia....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec......Małgorzata. . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Patra24................25.........18marzec...........S Michal....Gdynia nelma...................27...........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec......C-Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec........C-Laur a.....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta zyczliwa pomaranczka
a nie da sie tak pisać zeby było równo?? a nie kazde imie w inna strone?? eh nie drazni was to? przeciez możecie pisać i w miare wyrównywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr, ja już zakupiłam pieluszki wielorazowe. Na razie 6 sztuk. Do tego wkładki bambusowo-węglowe. Po tej glukozie mój Piotruś wczoraj około 23ej tak się rozszalał, że nie wiem. Fikal caly czas. Jak mała małpeczka:-) Wczoraj się dowiedziałam od koleżanki co i jak. Więc u mnie jest tak: premia świąteczna jest wypłacana z Funduszu Świadczeń Socjalnych i to potem nie będzie się wliczało do sredniej. Poza tym teraz w listopadzie dostanę gołą podstawę, a listopadową premię w grudniu. Za grudzień bym dostała w styczniu itd. Za miesiąc w którym byłam na zwolnieniu-wrzesień, dostalam 1681zł. A teraz licząc od nowa byłoby około 1700+1500+1700-za grudzień premii do średniej mi nie wliczą. Więc wyszło by około 1633zł. Chyba lepiej juz w grudniu nie pracować i mieć te około 1681zl. Co do tego czego nie rozumiesz, już wyjaśniam:-) Na roczny macierzyński się nie załapię. A nawet jak macierzyński przedluże, to skończy się w sierpniu. Umowę mam do 1.11.2013r. Po urlopie nie chcę juz wracać do tej pracy, bo dalej i tak umowy nie przedłużą. I kolezanka poradziła, żebym te ostatnie msce po macierzynskim pociągnęła na chorobowym, do końca umowy. I tak się zastastanawiam ile wtedy mi by płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta zyczliwa pomaranczka
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ ........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S............Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec......Szymon.......Wrocław meaaa...................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809...............26...........5marzec..........C.... ......Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec....... Julia.......Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ...Gdańsk Ann8912................23.........10marzec..........S.......Częstochowa wica.....................33.........10marzec...........C... .......Warszawa Pszczolkamajaa.......27.........10marzec...........S...... ....Warszawa kejtii....................21.........11marzec...........C? . ........Radom Madzikkgg..............25.........12marzec..........S..... ......śląskie Hania_85_05...........27........14marzec......Małgorzata...Lublin megan990..............30.........6 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27.........16 marzec.........C..........Anglia Patra24................25.........18marzec.........Michal......Gdynia nelma...................27.........18 marca.........S...........małopolska B@siek.................28..........20marzec..........C.........Łódź classic..................29........24marzec........S....białystok/bruxells agbr....................35..........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31........24 marzec.......Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31.........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec.......-Laura.......Warszawa Wikunia83.............29.........31marzec..........?..........Śląsk Little_Ann.............26.........31marzec..........C..........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×