Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

czesc dziewczyny, u nas w koncu slonce! wrocilismy ze spaceru, zmarzlam w uszy i nie slysze na jedno ;p dzis w nocy corka dala czadu, plakala przez sen, wstalam jak obita, no ale spacer postawil nas na nogi. do salatki z zupek chinskich dodalabym czerwona fasole. koralowa mi podoba sie zestaw ten w pomaranczu, zobacz na mebliku odnosnie mebli tez maja fajne. a ja wczoraj zakochalam sie w pajacach ciuszkach ogolnie nexta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.sudenis czyli jestes za moim mezem :D on tez uwaza ze te sa duzo ladniejsze :) z serem? nie jadlam... bardzo lubie nalesniki z lososiem, usmazonym porem na masle i camembert :p do tego pomidorowy pikantny sos pomidorowy i salatka z pomidora i salaty :) jakby ktos chcial gotowca to w Manekinie takie maja, mniam :p ;) :D papierówka22 nie strasz mnie :o ja jestem spiochem, mam nadzieje ze po urodzeniu synka sie zmienie :) zaraz zerkne na ten meblik, choc nie ukrywam ze cena nie jest zla na voxie i to mnie skusilo tez :) zgadzam sie next ma bardzo ladne ciuszki i tez mam takie z ciucholandu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka22 faktycznie mebelki ladne, spodobala mi sie kolekcja Dakar, ale komoda z przewijakiem, szafa 90 i lozeczko wyszlo - z rabatem juz ponad 4000 zł :( troche za duzo a teraz akurat przygotowujemy gore do zamieszkania, zaraz przyjda schody, bedzie lazienka robiona, szafy przesuwne... wiec to za drogo, zostaje przy voxie, ale mebelki sa niektore bardzo ladne - to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........płec /imię ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ ........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec......Szymon.... ...Wrocław meaaa...................29..........5marzec...........C.. . ... ...Sosnowiec kami1809...............26...........5marzec.......Gabrysia ......Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec....... Julia.......Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ...Gdańsk Ann8912................23.........10marzec..........S.... ...Częstochowa wica.....................33.........10marzec...........C. .. .......Warszawa Pszczolkamajaa.......27.........10marzec...........S..... . ....Warszawa kejtii....................21.........11marzec...........Z uzia........Radom Madzikkgg..............25.........12marzec..........S.... . ......śląskie Hania_85_05...........27........14marzec......Małgorzata ...Lublin megan990..............30.........6 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27.........16 marzec.........C..........Anglia Patra24................25.........18marzec.........Michal ......Gdynia nelma...................27.........18 marca.........S...........małopolska B@ siek.................28..........20marzec........ ..C.........Łódź classic..................29........24marzec........S....b iałystok/bruxells agbr....................35..........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31........24 marzec.......Helena......Gdynia KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31.........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec.......-Laura. ......Warszawa Karolowa..............26.........30marzec........S....... .......Kuj-pom Wikunia83.............29.........31marzec..........?..... .....Śląsk Little_Ann.............26.........31marzec..........C.... ......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety meble są drogie, chyba nawet te dziecięce są droższe, nam za cały komplet (szafa, 2 komody, 2 duże półki, łóżko 105x210+ materac+ stelaż) wyszło nam 3tys. http://www.fortestyle.pl/meble/kolekcje/vivo.html ale łóżko już będzie w komplecie jak mała wyrośnie z łóżeczka. I mi się podobają bardziej te z pomarańczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralowa a patrzylas w black red white? ja mialam szukac gotowej szafy do sypialni i toaletki ale stwierdzilam ze zrobie projekt i dam do zrobienia, moj ojciec jest stolarzem. A nad pokojem dla corki myslimy, jest jeden pokoj wolny w domu na razie maz ma tam graciarnie sprzetowa komputer i sprzet grajacy ale planuje jakos rozporzadzic tam pokoj do spania i zabawki corki a kolejnego malucha miec jeszcze z nami w sypialni. Mamy mala sypialanie i my +dwojka dzieci+zabawki to duzo za duzo jak na sypialnie. Tylko nie wiem co zrobic, zawsze mi sie marzylo ze pokoj bedzie typowo dziewczecy jasne sciany i mebelki, tymczasem w 2011 malowalismy sciany na zielen mietowa i kawa z mlekiem, meble sa kawa z mlekiem i czerwien. Chcialabym wymienic mebelki pod corcie no ale zostaje ten kolor scian ktory ni jak ma sie do jasnych mebli. No i jestem w kropce! Juz wczesniej podawalam link ale nikt nie zareagowal, tak mnie urzekly te dywany przestrzenne ah.. http://www.kidstown.pl/category/305,dywany-play-dywany-3d-przestrzenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ale tych mebli jednak troche kupiliscie a nie tylko 1 szafe, 1 komode i lozeczko... mi sie tez podobaja te z pomaranczowymi wstawkami chyba bardziej, ale jak maz sie uprze na te ciemniejsze to mu ustapie, niech wygra meska wizja :D papierówka22 nie patrzylam, nie wiedzialam ze bede czekala az tyle na dostawe, maz ma klienta odwolac i mamy jechac wybrac zeby jednak przed swietami porzadkek juz zrobic :) a i black red white u mnie niestety nie ma :( a moze tapeta na sciane tam gdzie kolor ci sie nie podoba? fototapety? zeby go rozjasnic? a dywany... nie widzialam takich jeszcze na zywo :D piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizowalam cala tabele w notatniku, ale nie wiem jak to na forum wyjdzie NICK.................WIEK...... TP..........IMIE........SKĄD Muszynianka..........31........1marca.......Syn.........Kraków Aśka_Wrocław_89......23........2marca.......Szymon......Wrocław papierówka22.........21........5marca.......Piotr.......Wroclaw meaaa................29........5marca.......Córka.......Sosnowiec kami1809.............26........5marca.......Gabrysia....Wrocław megan990.............30........6marca.......Córka.......Śląsk asia.sudenis.........22........8marca.......Julia.......Jelenia Góra xNightmare...........19........9marca.......Syn.........Gdańsk Ann8912..............23........10marca......Syn.........Częstochowa wica.................33........10marca......Córka.......Warszawa Pszczolkamajaa.......27........10marca......Syn.........Warszawa kejtii...............21........11marca......Zuzanna.....Radom Madzikkgg............25........12marca......Syn.........śląskie Hania_85_05..........27........14marca......Małgorzata..Lublin 1986Ana..............27........16marca......Córka.......Anglia Patra24..............25........18marca......Michal .....Gdynia nelma................27........18 marca.....Syn.........małopolska B@siek...............28........20marca......Córka.......Łódź classic..............29........24marca......Syn.........Białystok/bruxells agbr.................35........24marca......Córka. .....Warszawa Mufinka_81...........31........24marca......Helena......Gdynia KANCIALUPKA..........25........28marca......Syn.........Kraków Lyella...............31........28marca......NZ .........wlkp Olinek...............30........30marca......Laura. .....Warszawa Karolowa.............26........30marca......Syn.........Kuj-pom Wikunia83............29........31marca......NZ..........Śląsk Little_Ann...........26........31marca......Córka.......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zeby wyszlo w miare równo a tu koslawce :P Aktualizowalam rowniez siebie. Mam nadzieje ze nikogo nie usunelam, jesli tak- z góry przepraszam. NICK...................WIEK.......TP.............IMIĘ.........SKĄD Muszynianka.........31.........1marca.........Syn..........Kraków Aśka_Wrocław_89..23.........2marca.........Szymon.....Wrocław papierówka22.......21.........5marca.........Piotr........Wrocław meaaa............... 29.........5marca..........Córka.......Sosnowiec kami1809............26.........5marca..........Gabrysia....Wrocław megan990.......... 30.........6marca..........Córka........Śląsk asia.sudenis........22.........8marca.........Julia...........Jelenia Góra xNightmare.........19.........9marca..........Syn...........Gdańsk Ann8912.............23.........10marca........Syn............Częstochowa wica..................33.........10marca........Córka........Warszawa Pszczolkamajaa....27........10marca.........Syn...........Warszawa kejtii.................21....... .11marca........Zuzanna.....Radom Madzikkgg.......... 25........12marca........Syn............śląskie Hania_85_05........27........14marca........Małgorzata..Lublin 1986Ana..............27........16marca.......Córka.........Anglia Patra24..............25........18marca........Michał .......Gdynia nelma.................27........18 marca.......Syn...........małopolska B@siek...............28........20marca........Córka........Łódź classic................29.......24marca.........Syn...........Białystok/bruxells agbr..................35........24marca........Córka. .......Warszawa Mufinka_81..........31.......24marca........Helena.........Gdynia KANCIALUPKA........25.......28marca........Syn............Kraków Lyella..................31.......28marca........NZ ............wlkp Olinek.................30.......30marca........Laura.........Warszawa Karolowa.............26.......30marca........Syn............Kuj-pom Wikunia83............29.......31marca.......NZ.............Śląsk Little_Ann...........26........31marca.......Córka..........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z córka z przedszkola i po przeczytaniu tych waszych przepisów zrobiłam aż dwie saładki :P Wtym jedną z zupki chińskiej zjadłam bo zrobiłam z jednej sztuki aby spróbować :) Apetyt jak nic nam dopisuje :D Ale o 2 tygodni się nie waże więc problem z głowy hihi karolowa mi osobiście podobają się te mebelki z pomarańczem :) papierówka super te dywany :) Ostatnio oglądałam program Pani Gadżet i tam je właśnie omawiała :) Tylko przy dwójce dzieci różnej płci trzeba mieć dwa różne :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralowa, dzieki, jednak Twoje rozwiazanie odpada, Pokoj nie jest kwadratem ani prostokatem w calosci, tzn ma zalamania scian, dwie sciany sa kawowe, dwie mietowe, musialabym albo przemalowac sciany i wymienic meble co malo realne obecnie, albo kupic meble czekac na nowe malowanie, albo meble dobrac zeby mi to wszystko gralo. Ale ni jak to widze. Marzylo mi sie cos w pastelach dla corci.. Co do dziecka nie strasze ;) nasza panna dobrze sypia od urodzenia nie mamy co narzekac, jak juz miala stale pobudki to i jak przyzwyczailam sie do wstawania do niej, a pozniej zaczela przesypiac cale noce, bylo spokojnie tylko teraz budzi sie z placzem lub placze przez sen i sie budzi ze trzeba kolo niej byc tulic i mowic ze jest mamusia/tatus i nie musi sie bac..Nie wiem chyba ma zle sny bo na zeby mimo ze nie ma jeszcze kompletu to mi to nie wyglada. Po poludniu spi ladnie, wyrobila sobie jedna dluzsza drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki. ja dziś postanowiłam w końcu zrobić troszkę miejsca w półkach dla Olusia. Pochowałam do worków próżniowych swoje sukienki obcisłe i ciuchy, w których teraz przynajmniej do kwietnia nie zmieszczę się, buuuu jak przeglądałam moje małe sukienki to żal się trochę zrobiło, no ale licze na to, że w lecie odzyskam już figurkę;p pochowałam wszystkie rzeczy letnie, letnie kołdry i trochę tego miejsca się zrobiło. Zazdroszczę wam kochane, że możecie poszaleć i zrobić pokoik dla maluszka. u nas maluszek będzie spał z nami w sypialni kilka pierwszych miesięcy, potem coś pomyślimy, najwyżej wyniesiemy się do salonu;p jeśli chodzi o ciuszki, mam sporo nowych, ale też kupuje troszkę używanych i dostałam jeszcze całą reklamówkę używanych po synku koleżanki. Te używane ciuszki będę dla dzidzi po domu, a nowe do lekarza czy na wizytę jakąś. macie racje, że takie małe ciuszki, przynajmniej te do 4-5 miesiąca nie są praktycznie nic zniszczone i można kupować, ewentualnie potem mogą być poplamione jak wchodzą słoiczki i stałe obiadki;p karolowa ja też zakochana w X-landerach byłam, ale ja zmieniłam zdanie po komentarzach ludzi i rad w sklepie obsługi. te wózki, które pokazywałam, wszystkie widziałam i są duże lżejsze i łatwo się prowadzi. Mnie też zależy na kołach pompowanych. ja jeszcze zwracam uwagę na to aby gondolka nie była jakaś strasznie mała, aby siedzisko rozkładało się na płasko, był w miarę głęboki daszek w spacerówce, zwrotne koła-blokowane i aby koszyk na zakupy nie był zbyt płytki, no i żeby pasowały do nich różne foteliki samochodowe;) agbr ja niestety nie mam doświadczenia jeszcze w termometrach ale Olinek kilka stron wcześniej zdaje się, że dodawała termometr ten na podczerwień chyba i bardzo go sobie chwaliła. Heh ok 15 kupek dziennie przy synku, łoj mały szybko trawił;p Ja też liczę na załapanie się na ten roczny macierzyński;) Bosiek hmmm pierwszy raz słyszę o tym, że dziecko w foteliku samochodowym do 3 miesięcy może tylko 30 minut siedzieć. Może chodzi tu o te foteliki, w których dziecko nie leży tylko siedzi? jak to jest z tymi fotelikami? heh ja też mieszkam niby w mieście ale chodniki takie, że pożal się boże;p Cieszę się, że ciśnienie ci się unormowało i nie puchniesz już. Muszę przyznać, że ja też mam takie humorki jak ty. cały dzień siedzę w domu sama i czekam z utęsknieniem na m i jak on już przyjdzie i chce odpocząć to mu tyłek zawracam, ale ma do mnie bardzo dużo cierpliwości. Coś w tym jest im większy brzuszek mam tym on coraz bardziej kochany dla nas jest. wczoraj m czytał mi i Olusiowi na wieczór Hobbita, miłe to było;) xNightmare nie martw się, że maluch czasem mało kopie. Mój ma dni kiedy dobija się, jakby chciał już wyjść, a ma dni kiedy siedzi prawie cichutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska- tez ogladalam Pani Gadzet :) i po programie wyszukalam te cuda w necie. Ah.. No wlasnie dwie plcie dwa rozne dywany i cena podwojnie :P Myslalam do pokoju corci dywan, ale sama nie wiem, jakie rozwiazanie w domu zrobic.. Czy ktoras zyje w domu bez dywanow lub z ograniczona iloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek zmienne nastroje to chyba normalne w naszym stanie :) U mnie czasem jednego dnia potrafi się zmieniać jak w kalejdoskopie :D Mój m czasami traci cierpliwość do mnie ale mu się nie dziwie :) Mój Szymcio kopie teraz cały czas dzisiaj to już przechodzi samego siebie :) Mam nadzieje że jak się urodzi to chodź trochę da odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka22 ja mam chodniczek w lazience tylko :D ale obiecujemy sobie z mezem ze jak sie wyprowadzimy do sypialni do gory do kupimy sobie taki puchowy duzy dywan zebysmy z Malym mogli na nim nawet lezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mały dywan w salonie a u córki nic. Teraz wogóle zwinełam nawet ten z salonu i szczerze jestem mega zadowolona. Co 3 dzień odkurze a tak to mopem na mokro zmywam podłoge i się nie męcze z dywanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mebelkow jeszcze to my tez bedziemy mieli lozeczko w naszej sypialni i komode z przewijakiem tez napewno, ale bedzie juz przynajmniej miejsce zeby pochowac rzeczy Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia byla spiochem od samego poczatku jeszcze w brzuchu, owszem fikala, dawala o sobie znaki w dzien w nocy czasem ale naprawde sioch z niej i to sie przelozylo, ma to po mamusi :D A teraz maluch fika mi w brzuchu ze hej, wierci sie kreci, puka i stuka jak sie poloze na lewym boku to zaraz mnie kopie zebym zmienila pozycje. :) I naprawde jest aktywny, napwet polozna podczas usg to stwierdzila, ze wspolpracuje bo wszystko pieknie pokazal ale bardzo ruchliwy. I cos mysle ze to sie przelozy na sytuacje po urodzeniu. Olaboga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam urządzania pokoików dla maluchów. Ja mam tylko mieszkanko dwupokojowe więc wyboru za dużego nie było. Córa ma swój pokój a my sypialnio salon. No i maluszek na razie z nami. Aby nie było dziwnie łóżeczko i komode dla małego dobraliśmy kolorystycznie do mebli w pokoju. Większe przemeblowanie czeka nas jak mały będzie miał tak około 1,5 roku więc jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj w Anglii rzadza wykladziny dywanowe ktorych ja osobiscie mam serdecznie dosc. W polsce mieszkamy na wsi i raz w tygodniu robilam zawsze trzepanie dywanow na trzepaku, a odkad corka sie pojawila to czasem i u nas w sypialni dwa razy w tygodniu. Utrapienie troche, dlatego mysle zeby ograniczyc to do minimum, pozbyc sie dywanow albo mniejsze. Wiem ze jak przyjedziemy zostanie mi malo czasu do porodu, wymiana mebli co za tym idzie pozbycie sie wszelkich gratow, mam fajna wizje tego wszystkiego ale obawiam sie ze moze nie wystarczyc mi czasu albo cos nawali wiecie jak to jest czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka miałam to samo przy córci :) jak się urodziła to położne przychodziły sprawdzać czy oddycha bo nie płakała wogóle. Mówiły o niej królewna :) Więc chłopaki dadzą nam popalić podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa ja też bardzo długo brałam tabletki anty, ogólnie panuje opinia, że zaraz jak się odstawi tabletki to łatwo zajść w ciąże, w moim przypadku niestety było odwrotnie, hormony spowodowały u mnie straszne rozlegulowanie cyklów i brak owulacji, na szczęście po 5 miesiącach się udało dzięki luteinie i bromergonie;) Co do zestawu mebelków i bardzo podoba się ten: http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby/sevilla-ivory/pw/pokoj-sevilla-ivory,2624/ Ale mi smaka zrobiłyście tymi sałatkami. ja uwielbiam robić załatki i generalnie jakie tylko przepisy znałam i słyszałam to wypróbowałam;) Polecam sałatkę z marynowanych pieczarek, ogórków kiszonych, jajek, kukurydzy i majonezu. Bardzo smaczna i szybka. Albo sałatka z makaronem ryżowym, szynką drobiową, bączkami, ogórkiem kiszonym , kukurydzą i majonezem;) Te z tortellini lub ravioli też są bardzo smaczne;) To tak podaje przepis na przyszłość bo pewnie już zdecydowałaś się co do sałatki;) papierówka Next ma śliczne ciuszki, zwłaszcza pajacyki, też na nie choruje, tylko troszkę kosztują ;/ Co do pokoiku dla maluchów, może zmienić kolor ścian tak aby mebelki pasowały do reszty? Prześliczne są te dywany przestrzenne, które dodałaś, maluch jak podrośnie może sobie uliczkami autkami jeździć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak patrzę na tabelkę i w sumie po równo chłopców i dziewczynek, a myślałam,że kobitki będą miały przewagę:) Kancia ja gdzieś kiedyś w jakiejś gazecie czytałam,że dziecko w takim foteliku może być do dwóch godzin. Ile w tym prawdy, to nie wiem. Papierówka22 ja nie mam w domu w ogóle dywanów , no pomijając jeden włochaty w salonie pod stolikiem. Jak dla mnie dywany, to zbiorowisko kurzu. Nie mam dywanów i jestem mega zadowolona:) Coś się wyleje na podłogę, to mop idzie w ruch i spokój, a z dywanami to zaraz jakieś palmy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nie straszcie dziewczyny, że dziecko zwykle po porodzie jest w takim samych porach aktywne jak w brzuszku bo Oluś często budzi się do życia ok 18 i tak potrafi fikać do 2 w nocy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowka ją też nie mam dywanów wykładzin ani nic w tym stylu. tak jest wygodniej szczególnie przy dziecku. coś się pokruszy wyleje moment i czysto. co do pokoju to ka myślę perspektywicznie i jestem na etapie zamawiania na allegro łóżka piętrowego bo i tak do nowego mieszkania chciałam corci kupić nowe łóżko a tak będzie na przyszłość. maluszek po urodzeni będzie spał z nami w sypialni w kolysce która ma ponad 26 lat;-) tato dla mnie zrobił. wykolysala ok 17 dzieci.. potem lozeczko mam po córce tylko przemalowac chce.. bo jest kolor sosna a ją będę miała w sypialni wenge ale na pewno są jakieś takie bezpieczne farby.. ją mam smaka na zwykła salatke jarzynowa dlatego warzywa i jajka już się gotują i zaraz smigam po kiszone do studni. mieszkam teraz z rodzicami bardzo mi pomagają przy tej ospie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanciu, ja chcę tą sałatkę zrobić: "marynowanych pieczarek, ogórków kiszonych, jajek, kukurydzy i majonezu". Czy mam po prostu zmieszać pokrojone warzywa które podałaś i dodać majonez? i to wszystko? podaj szczegóły. Jutro robię:) super papierówka poprawiłas tabelkę. Teraz jest przejrzysta i równiutka. To bazujmy się na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka Wro pytanko mam. Bo Ty masz termin na 5 marca, ja na 8. Który masz tydzień? Ja teraz tak sobie zaczęłam liczyć i mi wychodzi,że jestem w 26 tygodniu. Jak jestem na wizycie, to u Dr prawie tydzień tak jakbym była do tyłu w sensie tygodni. Nie wiem, czy moja lekarka czasem czegoś źle nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×