Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

kami, jak dobrze, że jesteś u rodziców...ci o ciebie zadbają, a nie ten.....popapraniec (przepraszam). dbaj o siebie!!! ja dziś zrobiłam: http://www.ewa-wachowicz.pl/ciasteczka-owsiane-z-zurawina-id289.html ale pycha - zapiłam mlekiem i mała już daje czadu:) ale wiecie trochę się zawiodłam na allegro. Jedna babka mnie zwyczajnie oszukała. Ze zdjęć ciuszki wyglądały ładnie, nawet wymieniałyśmy maile i napisała mi, że ciuszki są w stanie idealnym...a to co dzisiaj przyszło to jakaś masakra. Jedne śpiochy tak brudne jakby je ktos podeptał buciorami, jedno body zmechacone i ze sztucznego materiału (65% poliester), trzeci rampers dziurawy w kroku i pod paszką, a inne śpiochy sprane różowe (zapewne prane z czymś czarnym, bo szare a nie różowe). Jestem rozczarowana strasznie:( a dałam za 5 ciuszków 28zł z przesyłką:( niestety nie założe ich dziecku. nawet po wypraniu wyglądają okropnie. stwierdziłam,że kończę z allegro. Mam jeszcze kilka licytacji (aż 5) i jak je wygram, to wygram i na tym koniec. Będę biegać po ciuchaczach bo stamtąd jak wezmę ciuszka to jestem zawsze zadowolona. Mam nadzieję, że wy się nie przejedziecie na jakości ciuszków z allegro. Niektóre z nich (jak nie większość) pewnie też pochodzi z ciuchaczy ale jest też sprana bo wiadomo...i efekt końcowy jak Ty to dostajesz pozostawia wiele do życzenia, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka urodzila sie o 3.20, i bylo tak wlasnie na poczatku ze punkt 3 w nocy i pobudka, nawet na zegarek juz pozniej przestalam patrzec. Teraz za to wstaje 4.50 albo 6.50 zaleznie czy maz na 5 czy na 7 ma do pracy. Ma wyczucie czasu, nie ma to jak milosnie wrzaskiem okazywac tacie milosc, i robic za budzik. Dzis maz mial na 7, corka w pisk, a ja do meza: co za 10minut bedzie 7? Dla mnie wielorazowki odpadaja, corka jak byla malenka to kazde siku to musiala byc zmieniona pieluszka na sucha, nawet jak polecialy kropelki, kup to na poczatku bylo 10 najmniej dziennie. Teraz za to testuje pampers easy up wkladane jak majtki, myslalam ze bedzie to lepsze rozwiazanie i szybsze do zakladania ale na razie pewnosci to nie mam. Niunka to najlepiej by ganiala z gola pupa i na golaska. :) Kancia- pajace boskie! body tez, tylko jeszcze nie mam tej pewnosci czy jednak bedzie syn czy corka, jak juz bede miala to zamowie przez internet a maz w marcu przywiezie, bo np sa takie pajacyki love dad mum, czarne lub czerwone i kosztuja na alle 49zl i i tak zamawiaja z UK i czeka sie 2-3 tygodnie a tutaj sa chyba po 6f za sztuke wiec wychodzi jakies 30zl, jesli przeliczyc kurs funta po 5zl, wiadomo waha sie ale tak sobie usredniam. A no tez to slyszalam ze po tabletkach szybciej zajsc, nie mam pojecia. Przy karmieniu piersia okres pojawil mi sie w lutym, a zaszlam w ciaze pod koniec maja. Grunt to wrzucic na luz i dzialac czesto :D tak sobie tlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz siedzę przed tv i nalozylam na brzuch te wielkie słuchawki i maluszek słucha 7 symfonii Beethovena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mój lekarz też inaczej liczy i mi wychodzi zawsze tydzień do przodu niż jemu. Nie wiem czemu ale oni mają taki śmieszny "zegarek" i on im wskazuje kiedy jest termin :) Więc się nie martw :) Kami dobrze że masz pomoc w rodzicach :) Trzymaj się. Olinek czasami tak to jest. Niestety ludzie nie zawsze są uczciwi. Ja do najbliższego ciuchacza w którym się opłaca coś kupić dla malucha mam pół godziny tramwajem. Więc rzadko tam jeżdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja córka najlepiej to słucha hip hopu z wujkiem ale staram się żeby jednak za duzo tego nie było. mam naiwna nadzieję że jak dzidzius posłucha już teraz muzyki klasycznej to będzie miał inny gust niż moja starszą dziewucha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe powiem wam, że ta sałatka bardzo smakuje facetom, wiadomo marynowane pieczarki to oni lubią;p ja ostatnio zrobiłam z jednego słoika takiego prawie litrowego pieczarek marynowanych (polecam te z biedronki, tanie i dobre niecałe 6 zł kosztują) do tego z 6 dużych ogórków kiszonych, dałam 8 jajek gotowanych i puszkę kukurydzy. Pieczarki i ogórki pokrojone w kostce przed wymieszaniem z jajkami i kukurydzą trzeba odcisnąć w rękach z zalewy bo potem sałatka nadejdzie wodą z nich. Tą proporcję zrobiłam dla 7 osób i spokojnie starczyło dla każdego. oczywiście do wszystkiego dodajemy pieprz, sól i majonez;) Polecam wam jeszcze dobrą i szybką sałatkę z marynowanego selera: marynowany seler, jajka, szynka drobiowa pokrojona w kostkę, kukurydza, ogórki kiszone i majonez. Ja jeszcze jadłam tą sałatkę w wersji z tartym żółtym serem, obie są dobre. Ech sałatki to moja druga pasja uwielbiam je robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami bardzo dobrze, że jesteś u rodziców i odpoczywasz, tam masz dobrą opiekę i nikt Cię nie stresuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy puszczalam niuni rozne melodie, od eskowej to samo przez to samo do klasykow i powaznej, co z tego jak juz wyrobila gust i slucha programu muzycznego w tv, ma swoje ulubione piosenki jak jej nie pasuje to podaje pilota zeby przerzucic na inna, za to kocha tanczyc taka nasza mala tancereczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam sałatkę z ananasem i kurczakiem mniam :) 1 podwójna pierś kurczaka ugotowana i pokrojona w kosteczkę ( gotuje z niewielką ilością vegety) puszka ananasa w kostce lub plastrach i wtedy je kroimy - odsączamy najlepiej na ręcznikach papierowych słoik selera naciowego ( kupuje taki z ananasem jest lepszy ) - trzeba odsączyć rodzynki sułtańskie pół szklanki - moczymy we wrzątku puszka kukurydzy słodkiej do smaku sól, pieprz i majonez. A druga sałatka jaką uwielbia moja córa 10 jajek na twardo - drobno kroimy 1 biała część od pora - przygotowujemy na początku - kroimy drobno i lekko solimy i przygotowujemy resztę składników 1 puszka kukurydzy majonez sól i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też lubię takie sałatki na słodko czasem zjeść;) Taką z kurczakiem i ananasem robię z ryżem, kukurydzą i ogórkiem zielonym świeżym. A tą drugą z jajkami, porem i kukurydzą, tyle, że ja ten por jeszcze zalewam wrzątkiem żeby za bardzo nie palił, mój teść bardzo lubi tą sałatkę;) Ja jutro jadę w odwiedziny do Sandomierza do babci. Biorę się dziś za robienie Kawowej Stefanki na zimno i drożdzowego zwijanego makowca, uwielbiam makowce;p Ja na ostatniej imprezie rodzinnej zachwyciłam wszystkich takimi jajeczkami: http://bronislawa70.blox.pl/2012/02/Grzyby-Borowiki.html Polecam, fajny blog ma babeczka i ciekawe przepisy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to lubie placki z piersi kurczaka, z serem zoltym, papryka czerwona pieczarkami smazone jak placki ziemniaczane. A chodzi za mna salatka warzywna ale maz zjadl ostatnia zawartosc sloika z ogorkami kiszonymi i musze poczekac do kolejnych zakupow w polskim sklepie.. Ale w planie za to bigos meksykanski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kupujecie coś najbliższym na Mikołaja? Macie jakieś pomysły? My zawsze z m robiliśmy co roku na Mikołaja takie łakociowe paczki z ich ulubionymi słodyczami, upominek nie drogi a cieszył:0 Uwielbiam ten nastrój świąteczny, kupowanie prezentów pichcenie w kuchni, zapach choinki echh. W tym roku myślę czy nie zrobić dla rodziców i teściów takie bomboniery z ozdobnego pergaminu, widziałam takie w empiku i do środka wsadzić ciasteczka własnej roboty: ciasteczka francuskie z różą, orzeszki, pierniczki i ciasteczka owsiane. Co myślicie? Taki prezent od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia my z mężem robimy sobie zawsze symbolicznie Mikołajki. Też ogólnie uwielbiam szał kupowania prezentów, pakowania ich. Co do pichcenia, to nie gotuję na święta, bo i tak jesteśmy w rozjazdach. Ale powiem Wam szczerze,że od paru lat Święta jakoś nie mają dla mnie takiej magii jak wcześniej. Teraz to wszystko przereklamowane, gdzie się nie pójdzie to miesiąc wcześniej już ozdoby, wystawy, choinki świąteczne, dlatego później nie ma tej magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatkę z pieczarami wypróbuję bo pieczarki zawsze robię swoje to i reszta się znajdzie. święta chyba w tym roku wypadają u nas, ale i tak nie mogę się doczekać następnych kiedy to już będziemy we troje, wyobraźcie sobie ubierzemy maluchy na czerwono a one będą się uśmiechać do migocącej choinki!! bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek ja też raz nacięłam się na allegro, bo ubranka były śmierdzące wilgocią i zmechacone, na szczęście dużo nie wydałam, teraz jak widzę, że ktoś ma dużo aukcji to odpuszczam bo wiadomo, że z ciucha, a do ciuchlandu wolę pójść sama i poszukać. My mieszkamy na osiedlu pod miastem ale jak jadę na badania czy do lekarza to wstępuję to takiego ulubionego i za grosze są fajne rzeczy w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1986Ana ooo
Czesc dziewczyny! Od dwoch godzin probuje wyslac wiadomosc z mojego zaczernionego nicku i nic!!wiec bede musiala chyba wymyslec nowy i zaczernic :/ Szalejecie juz z urzadzaniem pokoi,swietna sprawa:-)Ja dopiero kompetuje ciuszki i calkiem sporo sie ich juz uzbieralo:-D Olinek82 z tymi zakupami na allegro masz troszke racji,ja tez zamawiajam ubranka (ale na ebay) i chociaz czasami bylo napisane,ze cos jest nowe to wcale tak nie wygladalo,raz nawet przyszla mi paczka w ktorej ciuchy smierdzialy stechlizna:/Wiec stwierdzilam dosc.Nie powiem,ze kazdy zakup byl nie udany,bo zdarzaly sie tez ok. Kami,to dobrze ze masz wsparcie w rodzicach,trzymam za Ciebie kciuki,mam nadzieje,ze Twoj facet wreszcie zmadrzeje. Ja tez czasami mam swojego M dosyc,momentami mam wrazenie,ze malo interesuje sie ciaza i dzieckiem.Moze to dlatego,ze faceci troszke inaczej to odczuwaja?nie wiem. Staram sie Was czytac na bierzaco,chociaz moze troszke malo sie udzielam.Po prostu nie znam sie na wielu sprawach dotyczacych babasow,wiec sie ucze od Was:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, a no własnie ja tez już nic na allegro dla małej nie kupię, bo wolę połazić do ciuszka i sama perełki wynajdować, a tak to ze zdjęcia to nigdy nie wiadomo. Ale wiesz jaka jestem wściekła...jeszcze specjalnie pytałam o stan ubranek przez maila. I tej kasy mi szkoda strasznie, bo nie mam ogólnie za dużo, a i dla synka muszę ciuszki kupować, bo rośnie mi kawaler:) Ale do marca kupę czasu, to nawet jakbym po 1-2 sztuki brała za każdym razem z ciucholandu, to się mi uzbiera. Ja mam w okolicy domu (5 minut spacerkiem) 3 fajne ciuchacze, gdzie są markowe, nowe i dość tanie rzeczy. Mam jeszcze 2 inne, ale tam drożyzna, że szokkkkkkkk - śpiochy wycenia po 14zł, no jakas z kosmosu ta babka. Ja wolę ciuszki gdzie jest towar na wagę. A w okolicy mojego lekarza też mam super ciuchacz, muszę się tam przejść zanim nas śnieg zasypie, bo wtedy to już mi sie nie będzie chciało z dużym brzuchem przez śniegi i chlapy przebijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1986Ana ooo
I mnie tez ogarnela salatkomania,bo juz na jutro zaplanowalam z gyrosem:-P. Mamy pare pomyslow na imie,ale w sumie jeszcze nie zdecydowalismy. Mala kopie dosyc czesto w ciagu dnia i wieczorami to juz masakra,ale ma tez ciche dni.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana, to witaj w klubie:) ja też z niektórych rzeczy jestem zadowolona, ale ta paczka dzisiaj mnie zastrzeliła, eh. Już podziękuję, bo szkoda mi kasy na ewentualne wpadki:) Ja bym w życiu nie sprzedała czegoś tak brzydkiego. Rzeczy które sama wystawiam są porządne, w stanie bardzo dobrym, wyprane i pachnące. Nie rozumiem niektórych ludzi. Jutro sałatkomania i u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta367
Dziewczyny, 3 grudnia jest dzień darmowej dostawy. Za zakupy zrobione tego dnia w sklepach biorących udział w tej akcji nie płaci się za przesyłkę. Na liście znalazłam coś na ciążę: http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie ciuch u moich tesciow, maja mase rzeczy dla dzieci a jakich slicznych, w dodatku w soboty maja 50%, ostatnio za jeansowe sukienki placilam po 3-4 zl :D ale z allegro dalej korzystam choc mniej, pomagam nim sobie jak szukam czegos konkretnego, ale fakt wiecej radochy daje kupowanie na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mogłam nigdzie znaleźć tego przepisu na sałatkę z awokado ale jeszcze poszukam. Dzisiaj na obiad zrobiłam zapiekankę z kurczakiem z przepisu pyszne25: http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/kurczak-na-cztery-sposoby-wedlug-ani-starmach,67088.html Wyszła pyszna! I nie mam po niej zgagi:D Papierówka, jeśli chodzi o dywany to my w domu mamy tylko jeden mały w salonie i to od niedawna. Wcześniej mieliśmy sporo i muszę powiedzieć, że bez dywanów jest duuużo lepiej. Mniej się kurzy i łatwiej sprząta. No i pokoje wyglądają na większe. Ja początkowo nie byłam zachwycona tym pomysłem, bo wydawało mi się, że będzie mało przytulnie ale myliłam się. Planuje w pokoju Małej też jakiś nieiwelki dywanik pod łóżeczko, bo to, które dostaliśmy ma skrzynię pod spodem na kółeczkach i nie chcę żeby zniszczyła podłogę. Co do mebelków to dla maluszka chcemy raczej najniższym kosztem skompletować to, co potrzebne czyli raczej nie będzie to komplet mebelków. A takie porządniejsze dostanie jak podrośnie już z "dorosłym" łóżeczkiem. Postaram się nadrobić dodatkami, żeby trochę oko cieszyło;). Ja jakoś nie mam przekonania do aukcji na allegro, generalnie już tak mam, że wolę wziać coś do ręki i zobaczyć na żywo zanim kupię. Nie lubię niespodzianek. Póki co nic nie kupuję bo wyprawka, którą mamy od kuzynki jest naprawdę pokaźna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, mnie się bardziej podoba ta kolekcja Romeo i Julia. Też myślałam o takim łóżeczku z którego później tapczanik będzie, ale pomyślałam, że potem synkowi kupię coś takiego: http://allegro.pl/sofa-rozkladana-kanapa-tapczan-lozko-raty-i2787993978.html http://allegro.pl/mala-sofa-piotrus-dla-ciebie-i2799203892.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko... bo sie spiesze :) bylismy wczoraj i wygral zestaw Romeo i Julia jednak :D zamowilismy zestaw, chociaz przygotowujac ta gore chyba zbankrutujemy :( wczoraj jak sobie policzylam te wydatki to myslalam ze sie rozplacze wracajac samochodem, moj K* probowal mnie pocieszyc pozniej, bo sam zaczal temat ze to wszystko nas strasznie duzo kosztuje, a ja wpadlam w dola, myslalam juz po jaka cholere kupowalam zestaw, moglam poczekac na komandory i tam wlozyc ciuszki Malego, K* zaczal tlumaczyc ze mebelki nie zgina, ze przydadza sie i jakos sie ogarnelam w koncu... a a teraz kolejny dylemat: jakie macie materacyki do lozeczek? podobno lateksowe sa najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia i Aska Wro, ja mam wg miesiączki termin na 02.03. Dziś kończę 26tydzień. Jutro 26w1d, czyli zaczynam 27 tydzień. U lekarza wychodzi, że ciąża młodsza, bo później doszło do zapłodnienia. U nich jest tak, że jak w 14 dniu cyklu, to terminy się zgadzają, a jak później, to tyle ile dni póżniej, taka rozbieżność. Dlatego wg USG termin mam na 10.03. Tak mi lekarz w dużym uproszczeniu wyjaśnial:-) Oni to upraszczają do cyklów 28 dniowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×