Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamusiaKubusia;)

Jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Napiszę jakiej pralki nie polecam -Electrolux EWS 11064 SDU jest tak głośna że w mieszkaniu ciężko wysiedzieć był serwisant i stwierdził że electrolux oszczędza na materiale i szczotki tak trą podczas wirowania, jest straszny hałas za wizytę serwisanta obciążyli mnie niesłusznie i nie chcieli na początku oddać mi kasy, w mojej gwarancji nie było mowy o kosztach a electrolux przesłał mi na emaila inną gwarancję w której były koszty, długa ciężka droga i na dodatku pralka w ostatnim czasie łomocze, piszczy ale już nie mam siły na tą firmę, oczywiście nic więcej od nich nie kupię, podczas rozmowy telefonicznej tłumaczono mi że pralka była testowana w innych warunkach i tam spełniała normy ale przecież ja na hali nie piorę, pralka powinna być dostosowana do prania w domu, Co tydzień jak piorę to denerwuję się jak słyszę jak ona piszczy i ostatnio dudni, staram się aby pranie kończyło się przed 22 ale i tak zakłóca spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam whirpoola AWOE8358 inne modele zapewne też. Po półtora roku padł programator, ale po bólach udało się go wymienić na gwarancji, bo pralka została kupiona na firmę, a wtedy gwarancja jest na rok,a nie na dwa lata. Teraz po ponad 4 latach posypało się łożysko i niestety nie można go wymienić tylko cały bęben, a ten kosztuje 650 zł. Zwracajcie więc uwagę, na takie rzeczy bo potem zamiast wymiay łożyska trzeba będzie się wykosztować na nową pralkę. Nigdy więcej WHIRPOOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangusta31
Ja dość długo szukałam, przeglądałam strony, porównywałam ceny czytałam opinie, koniec końców wybrałam electroluxa, już pomijając czas istnienia marki na rynku, dobre opinie, to patrzałam na to, że mają multum serwisów, że w razie czego nie będę wozić pralki na koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam najbardziej lubię firmę Bosh, uważam, że robią naprawdę dobre pralki. Decyduję się jednak zawsze na te tańsze. Tanie pralki wbrew pozorom wcale nie są takie złe, jakby się mogło wydawać. Polecam stronkę http://www.taniomania.pl/t/tanie-pralki, bo można ciekawą ofertę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na bieżąco jeśli chodzi o dostępne na rynku modele pralek, bo niestety niedawno zepsuła mi się stara pralka, zatarł się silnik i nic nie dało się z tym zrobić. Sporo czytałam na temat wyboru pralki oraz parametrów na jakie należy zwracać uwagę i po wielu poszukiwaniach zdecydowałam się na kupno pralki od Kernau, to ten model - http://www.kernau.com/produkt/kfwm-754122.html Do zakupu oprócz 5 letniej gwarancji przekonało mnie także kilka innych aspektów - przede wszystkim 8 kilogramowy załadunek, 15 programów prania, funkcja prania antyalergicznego oraz program prania dziecięcych ubranek baby care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i całkiem nie drogie pralki robi Amica, jak NAVI 6102. Pralka ma wszystko co powinna mieć, programy prania bardzo rozbudowane, duże okno do wkładania prania, pranie antyalergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym wyborem będą pralki Zanussi lub Amica, słyszałem że to dobre marki. Rzadko się psują i nie są drogie w zakupie, i ważne że są energooszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja też w pełni polecam pralki Amici. Mają bardzo dużą przewagę nad innymi m.in. dzięki wymiennym łożyskom bębna. O tym się nie mówi, a to bardzo istotna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Amicę z wymiennymi łożyskami i jestem zadowolona:). Praleczka śmiga aż miło, jest cicha i wydajna, a do tego ma dużo programów prania. Na prawdę dla mnie jest to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką masz tę Amicę i ile za nią zapłaciłaś? Ja to celuje tylko w te z klasą A+++. U nas znajoma wymieniła wszystko na tę klasę i różnica w prądzie znaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pralki kosztują tak od 1300-1700 zł, ale jak jest A+++ to na prawdę warto. Jak ktoś dużo pierze to na prawdę widzi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przekonałam do tej pralki Amici. Na prawdę. Kupiliśmy ją za 1500 zł a ma mnóstwo programów prania, jest cicha bo ma ten boomerang obudowę, duży i czytelny wyświetlacz. Pod tym kątem na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masy dokdnie model tej pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z doświadczenia polecam Ci panasonica :) dużo mocniejsza niż Amica, przynajmniej niektóre modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy Amicę i daje radę. Choć kiedyś marzyła się ta super ekstra buble samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest sens płacić tyle. Amica ma te pralki całkiem sensowne i w sensownych cenach. No chyba że ktoś pierze po 3 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona84
Jak ktoś ma małe dzieci to konieczne jest częste pranie. My kupiliśmy Electroluxa z systemem Stream Care. Ma dosyć duży bęben. Przydatną funkcją, zwłaszcza latem, jest odświeżanie odzieży przy pomocy pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaacha
Bardzo dobry model, ja długo szukałam pralki dobrej dla alergików. Piorę pościel, koce grube raz w tygodniu, w tej pralce spokojnie wszystko mieszcze,w końcu ma ogromny bęben, mocno wiruje, więc nie czekam kilka dni aż mi wszystko wyschnie, a para dokładnie wybija wszystkie roztocza i bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika30
Ja również często piorę. Jakiś czas temu zmieniałam pralkę na nową bo stara pralka 5 kg okazała się za mala. Wybrałam jednak tą samą pralkę bo stara służyła nam prawie 10 lat ( nadal działa ale wstawiliśmy ją do domku letniskowego). Mam nadzieję,że ta obecna również będzie tyle działała. Jest to pralka marki Candy. Na stronie jest ich katalog: http://www.candy.pl/pl . Wybierając pralkę polecam zwacać uwagę przede wszystkim na to jaką ma pojemnosć, jakie programy ( czy są równiez krótkie) oraz na to jaką ma klasę energetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym, by moja pralka była też atrakcyjnie wizualnie i wybrałam SAMSUNG WF60F4E2W2X Eco Bubble w kolorze inox. Odkryłam ją przypadkiem na electro.pl, gdy przeszukiwałam sklep w poszukiwaniu pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zakupiliśy sobie Amicę TAWE7123 z tym takim nowym i lepszym silnikiem. Pierze swietnie, wygląda też i jest bardzo cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu mamy pralkę firmy beko ze sferisu (najkorzystniejsza oferta cenowa) służy już kilka lat, klasa energetyczna A+++, bęben 6kg, elektryczny wyświetlacz, który pokazuje ile czasu zostało do końca prania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17daisy
Też się właśnie zastanawiam jaką wybrać. Patrze na electro.pl bo mają fajne ceny i darmową dostawę. Na oku mam jedną Boscha i Samsunga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać na pralkę. Ja mam od grudnia pralkę z http://www.euro.com.pl/pralki-i-suszarki.bhtml Kupiłam ją za 800 złotych. Jestem z niej zadowolona. Możesz oczywiście kupić droższą jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzoss
Czekam na wejście na rynek pralek Candy smart http://candysimplyfi.com/?changelang=pl . Mieliśmy już w sumie kupować nową pralkę ale w pewnym momencie trafiłem na informacje o tych pralkach i teraz wiem ze wole kilka złotych dołożyć i cieszyć sie funkcjami, które ułatwią nam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczkowski
mysle ze kazdy poleca to co sam ma i z czego jest zadowolony co prawda mamy pralke obecna od około miesiąca Candy Smart Touch model CS4 1072D3 gdyby kogoś interesowało to wyszukaliśmy i zamówiliśmy przez Ceneo za mniej niż 1000 zł. Co mogę napisać? Świetna technolgia zarządzania pralką przez telefon, macie możliwość diagnostyki, dodawania własnych programów co jest naprawdę bardzo przydatną opcją, drzwiczki są wyżej niż na ogól w pralkach co ułatwia wrzucanie prania do bębna, pralka pracuje cicho - też duży plus. No i to takie podstawy jak macie pytania to mogę odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambink2
Wybierając pralkę automatyczną warto sprawdzić jak pracuje - wiem to, bo poprzednia, którą miałam robiła mi w domu imprezę techno, przez co wstawianie prania na noc odpadało. Dobrym wyborem są pralko suszarki - wkładasz brudne i wyjmujesz praktycznie gotowe do prasowania. LG ma dość spory wybór tego typu pralek: http://www.lg.com/pl/pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pralki marki bosch, jeszcze nigdy się na żadnej nie zawiodła. Zdecydowanie odradzam Samsunga, kiedyś wynajmowałam mieszkanie, które było już wyposażone, była w nim pralka marki Samsung, która co chwila się psuła i musiałam wzywać serwis Technikan.pl z Wrocławia, po za tym ostatnie wycofanie pralek marki Samsung też nie działa na ich korzyść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×