Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamusiaKubusia;)

Jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Gość gość
No ale powiedzcie tak szczerze czy marka jest ważna? Moim zdaniem jednak liczy się to jakie ma parametry. No ja przynajmniej markę odłożyłbym na dalszy plan. Jak szukałem pralki na electro.pl to pierwsze co szukałem według specyfikacji - jaka moc, wydajność, wirowanie itd. Marką zająłem się na końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z serwisami AGD? Jesteście w stanie polecić coś sprawdzonego? Ja się zastanawiam np. nad takim serwisem AGD z Wrocławia http://milenium-agd.pl Podobno zbierają sporo pozytywnych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam takie zakupy robić na avans.pl bardzo fajny sklep z AGD i bardzo profesjonalny. Mają dużo promocji i propozycji, bo mają ogromny asortyment i wiele kategorii produktów. Dostawa bardzo szybka i sprzęt dojeżdza super zapakowany, zero usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od roku mam pralkę panasonica, jestem z niej bardzo zadowolona, dopiera mi nawet man programie super krótkim czyli 15 minut, w mojej poprzedniej pralce niestety, był z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21585
My kupiliśmy Amica TAWE7123LCLDS w al.to z 2 letnia dodatkową ochroną :) w promocji możemy polecić warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ma ktoś pralkę AMica DAWD6102LCW? widziałam dzisiaj w sklepie ale na zadnych forum mi nikt nie pisze co to za "tworzywo":0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy każda pralka Amici ma wymienne łożyska bębna czy tylko niektóre????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię takie zakupy, bo można sporo pieniędzy zaoszczędzić. Przykładowo kupując pralkę zaoszczędziłam sporo na przesyłce ponieważ dostawa była gratis, a stacjonarnie pralka kosztowała nieco więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi podać konkretny model pralki Amici w której w razie co można samodzielnie wymienić łożyska bębna? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka:). Ma ktoś może praleczkę Amica TAW7123LCW i moze cosik o niej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja też mam pytanko o model Amici DAW7123DCiBT ? ma ktos i jest w stanie coś napsiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak z tym? ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na electro.pl i przeglądam pralki. Stara już od wczoraj na złomowisku a sterta prania rośnie. Zastawiam się nad Boschem a Samsungiem. Ceny mają fajne więc na to nie patrze, zastanawia mnie która się lepiej sprawdzi przy dwójce dorosłych i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czego widze ta Amica wyżej co ktoś pisał to sensowna i jesli idzie oceny i funkcje. Programów prania dużo, pojemność duża, z wyglądyu i wykonania bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto:). Jak kupujecie pralki to patrzcie na to jaki producent oferuje wymienne łożyska bebnów...może się to wydać trywialne, ale póxniej może być bardzo kosztowne. Wiem że w wielu modelach ma to Amica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, szukam jakiejś pralki z większą pojemnoscią, co sądzicie o Amice DAW8123DCiBT? Ma ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandzka1987
Myślę, że pralki z serii Bianca firmy Candy spełnią Wasze oczekiwania. Warto o nich poczytać trochę więcej. Są to nowoczesne pralki z wieloma różnymi funkcjami - chociażby z możliwością sterowania za pomocą smartfona. Do wyboru jest kilka różnych modeli z tej serii - modele o załadunku do 8 kg, powyżej 8 kg i wersja slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska...im więcej czytam to tym bardziej jestem przerażona zakupem nowej pralki...jednak to co czytam to to że najczęściej rypią się łożyska bębnów..zatem...czy Amica we wszystkich modelach ma wymienne te łożyska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to musisz już konkretnie pytać w sklepie jaki model ma a jaki nie ma. Prawdą że lepiej kupować le pralki z wymiennymi łożyskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej to mój ulubiony temat jeśli chodzi o pralki. Zobacz tą pierwszą http://www.avans.pl/produkty.html?query=pralka&szukaj=1 Mnie zawsze się arzyła pralko-suszarka. Mieszkając w bloku z małym balkonem, gdzie zwłaszcza zima jeszcze nie masz gdzie wysuszyć prania to jest to mega dobre rozwiązanie. Uważam że to pralka na którą warto jest zwrócić uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpibjam pytanie o te łożyska - czy model Amica GAW7123LCW ma wymienne łożyska czy jak to tu z nim jest? Info ważne bo jestem przed zakupem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj prawda jest taka ze jak ma ci służyć to będzie:). Amica robi całkiem niezłe te pralki więc spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×