Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamusiaKubusia;)

Jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Gość ivvonna2
Ja mam suszarkę oddzielną i też jestem zadowolona, z tym, ze moja jest hybrydowa to znaczy, ze ma do wyboru dwie opcje suszenia powietrzem lub parą. Suszarka jest oszczędna, nie pobiera dużo prądu i co ważne jest bardzo cicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elezien
Mnie nie potrzeba niczego z bajerami, najważniejsze, żeby sprzęt dobrze prał. Myślę, że w granicach kilkuset złotych dałoby radę co znaleźć. Niedługo będę kupować, więc się okaże:) Jakby ktoś chciał coś doradzić, to proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacyjka77
Elezien dobra pralka no to Whirlpool, a za te pieniądze spokojnie znajdziesz jakąś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy amikę i działa very good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanka86
A ja mam Whirlpoola i też działa very good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dar001, teraz LG robi jeszcze lepsze pralki, nie ma co się martwic bo można wybrać model na przykład F12B9QD z klasą energetyczną A+++ a tamten miał A+, także różnica jest spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Bobek
Wjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam haiera jeden z modeli z serii HW80 i tez jestem zadowolona, bo bardzo latwo sie ja oblsuguje, jest pojemna i ma najwyzsza klase energetyczna, a to bylo dla mnie wazne, bo piore bardzo czesto. no i do tego ma jakies tam systemy antybakteryjne i system prania w 15min, wiec jak trzeba odswiezyc jakies ubrfania na szybko to jest rewelacyjna do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kup najtańszą i weź 5 letnią gwarancję, a najlepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanka86
Ta gwarancja na 5 lat to fajna sprawa, ja sobie przedłużyłam przy sprzęcie Whirlpoola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pralke beko 6kg 1400 wirowania i jestem zadowolona. przy zakupie kierowalam sie programami i taki tez polecam wybor - kup taka ktora bedzie miala to czego potrzebujesz. ostatnio kupowalismy pralke tacie i chcial z gory ladowana z krotkim programem 40 stopni bo sam jest i niewiele ma prania i mimo zachwalan sprzedawcy wszystkich innych modeli znalezlismy dokladnie taka jaka tata chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam... hmm po ostatnich zakupach agd polecam jednak amike, niby tania ale naprawde porzadna, dobrze je tam robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie o candy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz lowi dorsze
mialam candy i powiem taka sobie chociaz prala u nas 16lat i wlasnie ja wymienilismy mimo,ze calkiem dobrze sobie jeszcze radzila ale miala tez dni z fochami albo nie wypuszczala wody z wirowania albo poszla guma w bebnie pekl beben i ciekla przez te kilkanascie lat z 8 razy maz ja musial pobudzac do zycia:D teraz elektolux:) sprawuje sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakkia
Tania, byle była porządna i długożywotna. Kiedyś robili takie pralki, a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amica robi takie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o pralkach LG, własnie wczoraj padła mi pralka, jak się okazało naprawa będzie kosztowała tyle co połowa nowej a stara swoje lata już ma, teraz przeszukuję sklepy, spodobała mi się jedna parowa LG, czym się parowe rożnią od zwykłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest amica. Działa naprawdę porządnie, jest bardzo fajnie wyposażona (dużo programów) a kosztowała zaledwie 760 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość a co sądzicie o pralkach LG, własnie wczoraj padła mi pralka, jak się okazało naprawa będzie kosztowała tyle co połowa nowej a stara swoje lata już ma, teraz przeszukuję sklepy, spodobała mi się jedna parowa LG, czym się parowe rożnią od zwykłych? Bardzo dobre pralki moim zdaniem, mają dobre opinie w internecie, ja kupiłam i nie żałuję. Jest świetna. Możesz więcej poczytac na niezawodnepralki.pl :). Ale jeśli myślisz o LG to z czystym sercem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurstynna
Najlepiej popytać znajomych, którzy już jakiś czas mają pralkę czy polecają. Mi siostra poleciła LG, bo od czterech lat używa, a przy dzieciach nawet często, jest zadowolona, więc też wzięliśmy tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renniii
Też uważam, ze pralki lg są warte uwagi. Maja sporo przydatnych programów i rewelacyjny silnik, który pracuje dość cicho. Co prawda ja mam pralkę z dużym wsadem bo chciałam aby zmieściły sie w niej koce i kołdry, ale też prawie nie słyszę jak pracuje, jedynie słychać jak pobiera wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilenna33
Największą lg widziałam na 12 kilo, ale mi taka duża niepotrzebna, mam na 8 kilo i jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te na 12 kilo mają funkcję 6 motion i piorą bardzo delikatne rzeczy. Ja sobie chwale tę pralkę bo robię pranie rzadziej i tym samym oszczędzam energię i wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samriona
Dziś pralka na 7-8 kg to norma, ale dla dużej rodziny to taka na 12 kg ubrań będzie dobrym rozwiązaniem. Duża ładowność to trochę wyższa cena, ale pewnie się zwróci bo jest energooszczędna no i rzadziej się pierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samsung , bosch , lg w sumie to wszystkie nowe pralki są dobre różnią się tylko funkcjami i ceną ale na pewno służą na długie lata . Jeżeli chcesz przejrzeć najlepsze pralki zapoznać się z ich opisami recenzjami użytkowników to wejdz tutaj http://zaprani.pl Jest to bardzo pomocna strona która pomaga podczas wyboru i zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatretlka
Przede wszystkim zwracałabym uwagę aby pralka była ładowana od frontu bo jest jednak wygodniejsza. Kiedyś miałam ładowaną od góry, ale nie byłam zadowolona wymieniłam ją ma parową LG, to przy okazji mam cicho jak pierze bo jest z silnikiem DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysowianka66
ja moge spokojnie polecić eco bubbles tutaj masz fajny opis http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-pralek,a-2787 ma mega fajną opcję sterowania pralką poprzez apkę na smartphone - bardzo fajny patent bo możesz sobie uruchomić pralkę jak cię nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×