Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamusiaKubusia;)

Jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Ja pamiętam jak może z 2 (lub 3) mc temu top pralką do1000 zl została Amica AWN 610D. Bardzo pojemna, 15 programów, cicha i oczywiście enegrooszczędnej klasy A+. Ogólnie Amica według mnie jest bardzo dobrą marką sprzętów AGD. Posiadam kilka produktów tej marki i jestem bardzo zadowolona. Wracając jednak do dobrej pralki to możesz poczytać o porównaniach, rankinagach i wybranych modelach tutaj : http://najlepsze-pralki.pl/ (jest też tu artykuł o tej Amice AWN 610 D). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjags
Inzynierze serwisowy, dzięki za dobre rady i za to, że Ci się chciało napisać :) Dzięki Twojej opinii mój wybór padł na LG model F1292QD i nic już mej decyzji nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfen
Najlepsze urzadzenie domowe robi firma MIELE. To zakup na wile wiele lat. Niektore modele jakie sprzedaja maja 8 lat gwarancji. To swiadczy samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellfinana
Kiedyś kupując odkurzacz zastanawiałam sie nad MIELE, ale sprzedawca stwierdził, że płacę za markę, bo podobne parametry mają inni, tańsi producenci. Pralkę kupiłam niedrogą, bo wyrobiłam się w 1100 zł, a mam sporo opcji, które są teraz praktycznie niezbędne, do tego jest też nowoczesna http://www.zadowolenie.pl/lg-f1091ld-58455?prt=66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssonia
Ale miele nie ma silnika Direct Drive, na który jest 10 lat gwarancji, także pralka LG jest nie do zdarcia i na takie trzeba zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfen
Wy kupujcie sobie LG, ja sobie kupie MIele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojeju......
a ja mam pralke samsunga juz trzeci rok i za nic w swiecie bym jej nie zamienila!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfen
Ja mialem wiele pralek. electriclux tez jest okej. Kiedys mialem wynajmowane mieszkanie i tam bylo wszystko od BEKO, jedno wielekie dno, omija ta z dalek, tele ciuchow mi pralka zniszczyla ze szok. teraz mam jakiegos Boscha, jest okej, ale te pralki nadal niszcza ciuchy. Powiem wam ,ze naprawde ogromna jest roznica przy pralkach Miele. Ciuchy zawsze z niej wychodza jak nowe, super czyste , dobrze odwirowane, kolory jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabika34
Ja miałam podobnie, w końcu kupiłam pralkę z funkcją 6 Motion i teraz mogę prać w niej nawet delikatne rzeczy, koronkowe i takie tam i nic się nie niszczy, ubrania wyjmuje jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinnnka
Teraz warto też się rozejrzeć za jakąś lepsza pralką, bo będą promocje przed - i poświąteczne. Będzie można taniej kupić pralkę wzbogaconą o nowoczesne funkcje. Ja poluję na LG F1480TDS, Już wypatrzyłam w Media Markt, ale poczekam jak opuszczą VAT itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryszkienda
My mamy od 6 lat Amikę i jesteśmy zadowoleni, byłą tania a pracuje naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana 78-908
W sumie to na forum jest już jeden bardzo podobny watek,możesz tam zajrzeć i poczytać. Amica,Beko czy Whirpool- to dobre i godne uwagi firmy. Pozdrawiam www.MojMarket24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozbita
KTO SPONSORUJE TE FORUM???? CZYTAJĄC STWIERDZAM ŻE PRYM WIEDZIE FIRMA LG, straszą was że pasek klinowy się zerwie dlatego trzeba kupić pralkę LG ze specjalnym silnikiem, że silnik ma w LG gwarancję 10 lat!!!!, ja mogę dać każdemu silnikowi elektrycznemu w pralce 20lat gwarancji jak go woda nie zaleje lub kobieta nie przeciąży, pasek klinowy ??? co to za awaria?? KUPUJE SIĘ PRALKĘ FIRMY KTÓRA MA W DANYM MIEJSCU ZAMIESZKANIA SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE ŁATWO I TANIO DOSTĘPNE (niech będzie że tylko łatwo, bo tanie to nic nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarazietak
Zwróciłam uwagę na pralkę Samsung WF0602WKE ponieważ ma wiele nowoczesnych funkcji, między innymi technologię Eco Bubble, ochronę przed zgnieceniem, i klasa energetyczna A++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka83
Ja mam Amice od 10 lat i działa bez problemu. Części łatwo dostępne, każdy serwisant umie je naprawić, nie są specjalnie drogie, tak że mogę śmiało polecić tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia8899
Mam już wybrany model Whirpool AWSP 61212P, mała ale pojemna pralka z serii pralek kompaktowych. Pytanie do użytkowników tej marki: Jakie macie doświadczenie z pralkami tej firmy, ile czasu użytkujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karyzeusz
Prowadzę bloga http://jaka-pralke-kupic.pl/ na co dzień moja praca to agd od bardzo dawna piszę tam to co nie zawsze mówi się w pracy :) tak jak pisałaś różnie to jest w handlu bezpośrednim :) może coś wyczytasz i się zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
tia robie w LG i Lenovo jak nic :) że tak tylko przytoczę "miałam dużo pralek" U mnie w domu przez 25 lat były 3. polar, ładowany od góry indesit działał do końca aż pokrywa wyszła całkowicie potem też działała ale w końcu pompa siadła i LG. Więc wybacz.. Napisałem ci wyraźnie beko = to co reszta za 1/2 ceny. Tyle że łożyska są niewymienne i jak się zepsuje to albo wymieniają cały moduł jak masz gwaranację albo pralka w kosz. JEDYNĄ wadą tej pralki jest czas oczekiwania na serwisanta który w przypadku dzieci ją dyskwalifikuje. Będziesz 2 tygodnie dziecku nie prać? Bosh = siemens= cena taka sama jak LG czy SAMSUNGA konstrukcja jak w beko. Jeśli ktoś nie ma 2 lewych rąk Po gwarancji dolutowuje do lg kable do laminatu czy wymienia przekaźnik i chodzi puki się nie rozleci. Samsung jest dobrą pralką ale dość drogą. Za to masz NAJLEPSZE JAKOŚCIOWO PRANIE. Wadą LG która też ja dyskwalifikuje dla niektórych jest to ŻE NIE MA SAMEGO WIROWANIA. Musi być nalanie wody poruszanie z 4 razy i wirowanie. I tyle filozofii. Bosh WAE WAS i ariston zostaje ci jak nie masz 2 lewych rąk i wyrwiesz na promocji za 800- 900pln Z tym że części do Aristona tańsze. I ważniejsze jest to co napisałem wyżej. Problem polskich łazienek. I kupowanie pralki na styk. A jw cena między 5KG a 7KG to 100 -150pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka5
Pół roku zastanawialiśmy się jaką pralkę kupić i w końcu trzeba było jechać i kupić, bo stara padła, a naprawa nie była warta zachodu. LG były w dobrej cenie bo trafiliśmy na promocję. Wzięliśmy na 8 kilo, bo jest nas 5, więc powinno wystarczyć. Klasa jak na razie najwyższa, A+++ i 1400 obrotów. Na obecną chwilę w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaknkaaaa
Ariston może niezły jest, ale ja postawiłam na LG ze względu na silnik Direct Drive i nie żałuję bo mam funkcję do prania delikatnych ubrań, serwetek itp , bluzek z cekinami. Mam też pranie parowe,z którego też często korzystam, super odświeża czyste, ale długo nie noszone ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie pralkę LG kupiłam ze względu na ten silnik, bo teraz mogę prać nawet późnym wieczorem, pralka jest cicha i nie przeszkadzam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodziszka88
Myślałam o LG. Zależy mi na opcji opóźnionego startu i programach prania parowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylka87
Bardzo dobre pralki robi Whirlpool, mają sensownie zrobione programy, a kosztują bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar001
Polecacie pralkę LG WD-12391TDK. Jest w nielicznych sklepach, bo produkt wycofano z produkcji. Ktoś wie, dlaczego? Czy bezpiecznie jest kupować taką pralkę, choć ma bardzo dobre opinie? Co potem z naprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie serwis LG jest w porządku, można śmiało kupować taka pralkę. Nie wiem którą wycofano z produkcji, ale może dlatego , że weszły inne modele bardziej energooszczędne z programem smart diagnosis i w razie awarii masz bezpośredni kontakt z serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku tygodni użytkuję pralko-suszarkę AEG. Kupiłam na 40 rat 0%, dlatego było mnie stać na drogi model (3400zł). Warta swojej ceny: cicha, nie wędruje po łazience. Pierze dobrze i dużo na raz (9kg). Ubranie czyściutkie i pachnące. Aż chce się je rozwieszać i składać. Suszy bardzo dobrze (do 7kg na raz), tylko trzeba wiedzieć jak, żeby nie zajechać się z prasowaniem. Ubranie przed suszeniem trzeba najpierw wyjąć, wytrzepać i delikatnie poskładać. Po suszeniu ponownie strzepnąć i rozwiesić do wystygnięcia (ja wieszam na brzegu wanny, jedno na drugim). Jeżeli tak się postępuje, to pranie nie jest wygniecione i większość nadaje się prosto do szafy. Do suszenia nie nadają się syntetyki - robi się z nich harmonijka nie do wyprasowania. Poprzednio przez 5 lat użytkowałam pralkę Samsung (kupiona za 1500zł). Pralka była do bani: brudziła białe pranie na szaro (żadne oczyszczacze i odkamieniacze nie zmieniały stanu rzeczy), czasem darła rzeczy, a wyjmowane pranie zalatywało stęchlizną (pomimo używania drogich środków). Kiedyś w filtrze znalazłam skarpetkę (jak to możliwe???). Jak wirowała - wyskakiwała na środek łazienki. Prała niby 6kg, ale wirowała zazwyczaj połowę z tego. Stawała i tyle. Trzeba było wyjąć połowę i wirować na raty. Jak byłam nad morzem w tym roku, Samsung miał "swoje dni" i były promowane pralki "eco bubble". Uśmiałam się - z tych bubli. Co racja to racja. A ta promocja zakiełkowała we mnie myśl o zmianie pralki i stało się. I jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdanka
No to moja pralko suszarka LG pierze aż 12 kilogramów, a suszy 8, do tego ma do wyboru dwie opcje suszenia, parą lub powietrzem, także mam pewność, że nic się nie zniszczy. Pralko suszarka jest stabilna nie skacze po łazience ani nie hałasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruvitka
Ja jakoś nie jestem przekonana do takich sprzętów 2w1, chyba bym wolała mieć oddzielnie pralkę, a oddzielnie suszarkę. Z miejscem problemu nie ma, bo np Whirlpoola można postawić w słupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×