Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamusiaKubusia;)

Jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Jak c***asuje to pwenie nie ma co kombinować. Ważne żeby bezawaryjnie służyła latami i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną amicowską pralkę jest GAW7123 - taka normalna, to w pełni "normalnych" czynności z ymiennymi łożyskami ile sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy prawdą jest że wszystkie czy prawie wszytskie pralki Amici mają możłiwość samodzielnego wymiany łożysk? czytam że to we wszystkich pralkach sie najczęśćiej psuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinska
Niestety całkowicie padła nam pralka. Znając to forum z dobrych podpowiedzi pisze z prośbą o polecenie jakieś pralki do 2 tyś zł najlepiej, takiej co to wypierze dobrze. Mieszkamy we troje, wiec nie ma jakoś dużo prania ale przydałoby się, żeby pralka nie siadła za szybko. Słyszałam że marka Candy mają dobre pralki. Ktoś może ma taką pralkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych łożysk Amici, to nie wiem czy wszytskie. Ja mam pralkę Amica Tawe 7 kg i u mnie wiem że można je wymieniać. Kwestia sprawdzenia co do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i w tym przypadku trzeba zawsze zaglądać do specyfikacji pralki Amici czy ma te wymienne czy nie...choć jak my szukalismy to nie bło pralki w której nie można było wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeFowabiznesu
jeżeli masz dużą rodzinę to taką na 10 kg wsadu, ja jestem zakochana w takiej pralce od Candy oni mają świetne sprzęty, tylko czekam aż znajdzie się w moim domu. Mam 4 dzieci w tym dwoje nastolatków i bliźniaki lat 7 , można sobie wyobrazić tą górę prania. Codziennie dwie pralki. Przy wyborze kieruj się też programem "szybkie pranie" w sensie odświeżenie, przydaje się to w przypadku jednodniowych koszulek czy spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ma któraś z was do polecenia pralko-suszarkę? W sklepie oglądałam Amice AWDG7512CL ktoś coś może napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskka
U nie wiedziałam że Candy ma tak duże wsady. Zawsze spotykam się do 8 kg a najczęściej 6kg. Muszę zobaczyć te ich pralki. 3 dzieci robi swoje i prania nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi w stanie ktoś podesłać model pralki Amici ale taki który ma możliwosć samodzielnej wymiany tych nieszczęsnych łożysk w razie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadając na pytanie dotyczące pralek Amici z wymienymi łożyskami. Pamiętaj, że zawsze samemu najlepiej sprawdzić co jest grane i czy faktycznie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kiedyś jak szukałam pralki to czytałam, że w Amice można je wymieniać. I taka tez kupiliśmy ale to juz mójo mąż ogarniał temat do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Bianca marki Candy. Ta pralka skradła moje serducho i zastanawiam sie nad zamówieniem jej. Jest energooszczędna i bardzo pojemna. Czesto robię pranie i nie chcę małej pralki. Bianca pomieści 8 kg prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do pani co pisała o Amice..jaki masz model tej pralki bo ja szukam i szukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bawię się w samodzielną naprawę pralki, wolę do tego wezwać mechanika, np. z www.technikan.pl są w Warszawie i wielu innych miastach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej co do pytania o Amicę - bardzo dobra pralka o większej niż standard pojemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duddene
Sama rownież mam pralkę firmy Amica i jestem zadowolona.Moja mama jednak ma indesit i nie narzeka :) Moim zdaniem warto jest przy wyborze zwracać uwagę na kilka funkcji na pojemnosć - dobra pralka powinna mieć minimum 6 kilogramów wsadu tak aby zmieściło nam się w niej wszystko co chcemy w niej uprać na klasę energetyczna - powinna mieć klasę minimum A + z uwagi na to, że będzie zużywała mniej prądu oraz najlepiej jakby miała wiele programów prania Kilka podpowiedzi jest tutaj: https://gadzetomania.pl/60108,wyposazenie-domu-na-jaki-sprzet-warto-wydac-pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Słuchajcie wszystkie pralki Amici mają wymienne te łożyska bębna/bębnów czy tylko niektóre modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro obsługi

Musisz sprawdzać to na stronie Amici albo bezpośrednio pewnie dzownić do nich do serwisu czy obsługi klienta żeby ci powiedzieli. Najbezpieczniejsza droga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
Dnia 14.07.2018 o 12:41, Gość gość napisał:

Kurcze ma któraś z was do polecenia pralko-suszarkę? W sklepie oglądałam Amice AWDG7512CL ktoś coś może napisać?

A po necie i bardziej specjalistycznych szukalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okej jest

No to jak ci sie ta Amica podoba to ją kup. każdy ma inne wymagania tak na prawdę i szukaj pod siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak?

Ktoś może się wypowiedzieć na temat piekarnika Amica AMICA ED37219X X-TYPE? To jest nowość ale urzekła mnie jakoś....coś możecie napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama zastnawiam sie nad pralko suszarką. Dodam, ze początkowo chciałam kupic sobie osobno pralkę i suszarkę jednak z tego pomysłu jednak zrezygnuję z uwagi na to, ze po pierwsze taki zestaw jest o wiele droższy niż pralko suszarka. Po drugie mam niewielka łazienkę i miałbym problemy z ustawieniem obu urządzeń. Niby miejsce by się znalazło, ale nie chce go aż tyle przeznaczać na sprzęt.
Biorę pod uwagę ten model:
https://sklep.gkpge.pl/pralko-suszarka-aqd1070d-49-eub
Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to przekonałam sie ze warto kupować sprzęt w Komisie Technicznym Wrocław Jest w bardzo dobrym stanie i fajnie służy a tańszy niż nowy sprzęt, więc za jednym zamachem kupiłam sobie pralkę, suszarkę i lodówkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×