Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50505505050

50 kg do zrzucenia, czy to realne ? jak wytrwać?

Polecane posty

Hej :) u mnie w miare ok, nie robie juz dwoch osobnych obiadow, jem przwaznie to co moje chlopaki tylko brz zuemniakow czy makaronu, jakies mieso w miare chude i surowka do tego, zup nie jem, czasem rovie sobie cukinie duszona z pieczRkami, ale najbardziej lubie leczo vo jem ja i moje chlopaki, polecam Wczoraj robilam sobie mAsaz bankami , oj bolalo dziz tez vede robic, ja sie nue wazylam dzis moze hutro sie zwaze, ja w tym miesiacu mialam tylko plamienia zamiast okresu normAlnego, to tez mysle jakos blokuje moje chudniecie.. Co do Kamilki to moze sprubuj zqbrac ja czesciej do kolezanki lub kogos z rodziny co ma dzieci i moze wspolnie wybierzcie sie na plac i sie wtedy przelamie, a moze ja kiedys uderzylo jakes dziecko i sie zrazila, no nie wiem, nie przejmuj sie zA bArdzo, mysle ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja dzis dietowo nie najlepiej. Na obiad miałam makaron z brokułami , szpinakiem i porem , ale niestety biały. mężowi nie smakuje brązowy więc nie przekonałam go. poza tym to spacer z córką przed pracą. Jutro przyjedzie mojej mamy koleżanka z 2 letnią wnuczką i razem pójdą na plac zabaw. Zobaczymy czy w ogóle będzie się z nią bawiła. Poza tym mam bratanka 2,5 letniego i bratanicę roczną ale Kamila ich nie lubi. Jak była młodsza to ich biła. W ogóle z tego co sobie przypominam to ona w piaskownicy reagowała agresją wobec dzieci. Np. potrafiła dziecko ugryźć. Zresztą nas też gryzła. To jej minęło , a teraz sama się boi dzieci. Jutro idę z nia do psychologa to przedstawię problem. Waże się teraz co drugi dzień i dzisiaj na wadzę było 94,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Postaw sobie przede wszystkim nieco lżejszy cel.. Np. ,,schudnę 15 kg", później, kiedy schudniesz, znowu ,,schudnę 10 kg" i tak cały czas.. łatwiej jest tak się odchudzać. A wszystko jest do zrobienia, tylko oczywiście nie w 2 miesiące. Ja schudłam dużo biegając. Ty też wybierz sobie jakiś sport i bądź wytrwała. Jeśli będą to biegi, zaopatrz się w sól bocheńską, która super działa na zakwasy i regeneruje stawy. Dasz radę:) Ja w Ciebie wierzę. Musisz tylko być systematyczna i zdyscyplinowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegi przy takiej nadwadze? Żartujesz chyba? Rower/pływanie, spacery - w to raczej trzeba celować. Bieganie dla kobiety ponad 90-kilogramowej to zabójstwo dla stawów i żadna sól bocheńska nie pomoże. Biegać można zacząć dopiero po zgubieniu chociaż części nadwagi, jeśli jest ona zaawansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szkoda ,że topik upadł. U mnie z dietą różnie. Udało mi sie jeszcze schudnąć dwa kilo bo mam wiecej ruchu zwłaszcza w pracy. Jestem ciekawa co u Ciebie 505050505050? Czy nadal jesteś na diecie, tylko nie piszesz? Problemy z Kamilką są poważniejsze niż myślałam. Robiłam jej różne badania bo miała podejrzenie spektrum autyzmu. W poniedziałek odbieram wynik EEG głowy. Wracam z powrotem do diety. Zdarzało mi się zjeść całą paczkę biszkoptów , lody i batona. Ale nie poddaję się. Życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adipexret
mam do sprzedania 20 tabl adipexu retard oryginalny ważny do 2014 więcej info na maila mint76@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia44Gdynia
Hej dziewczyny, ja od trzech tygodni masuje się bańkami co drugi dzień po około 30minut. (15minut na każdą nogę). Po dwóch tygodniach zaczęłam widzieć efekty i powiem Wam szczerze, że to działa. Wiadomo, na początku był ból ale z każdym zabiegiem staje się on mniejszy. Co ciekawe, polecam Wam bańki chińskie silikonowe, są delikatniejsze, nie śmierdzą gumą i w dodatku są miększe. Mam też zwykle gumowe tańsze ale bardziej polecam Wam silikonowe. Kupiłam je w tym sklepie: http://www.medimas.pl/pl/p/Chinskie-Banki-Sil ikonowe-Na-Cellulit-Antycellulitowe/126 Polecam, warto Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Zrzucanie 50 kg to mega trudne, ale ja puki co straciłam już 5 kg z diecą cambridge i zmieniłam swoje przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

Ja również jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie Slimunox.18 kg w 4 miesiące, bo tyle czasu brałem ten środek. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja zdecydowałam się na tabletki Foreversli jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomóc to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×