Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Jeżeli uważasz że nie ma po co do mnie się odzywać to cóż pozdrawiam Ciebie, nie będę ciebie przecież trzymał na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczkammm
A po co wgl założyłeś ten topik? Skoro nie umiesz rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniały chłop
Oj Michaś Michaś nudny jak flaki z olejem, kolejna panna się przekonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie dokładnie przeczytałaś to co napisałem w swoim topiku więc przytoczę tobie końcówkę tego co napisałem więc może teraz to pojmiesz :) A piszę dlatego bo inni się do mnie odezwali tak jak i ty się odezwałaś. Czemu to piszę?? bo nie mam komu o tym powiedzieć, wiem że się spotkam z negatywnymi odpowiedziami jak również opiniami i krytyką którzy potrafią tylko komuś łatkę przypiąć, ale tu jest to na dziennym użytku więc z tym się liczę. ps. nie szukam związku lecz przyjaźni i koleżeństwa jak również zrozumienia ... DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
A ja mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyneczka nie dziwie się teraz czemu ciebie facet zostawił bo z taką kulturą jaką posiadasz to samo bym ja zrobił. Więcej już tego nie komentuję bo szkoda słów dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczkammm
hahahahahaha dałeś się na to nabrać,,,,ehhhh debilizm totalny. Dla twojej wiadomości ja mam 20 lat a nie 28 a facet mnie nie rzucił tylko ja jego, a ty idioto dalej bujaj w obłokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
ja mam 18 lat nie przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest forum publiczne koteczeek więc nie mam prawa komuś zabraniać w rozmowach choć nawet to jest mój topik więc każdy ma prawo na nim się wypowiadać ewentualnie ja mogę komuś nie odpisać jeżeli mi to nie będzie odpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
To dobrze., ja lubie starszych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Ciebie w domu koteczeek też jest tak gorąco??:) He u mnie już nie mogę wytrzymać z tej duchoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha we mnie nie ma nic do polubienia :) jak czytałaś co inni o mnie piszą i ja o sobie piszę to nie mam czym komuś zaimponować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
U mnie się błyska cały czas boję się trochę bo sama w domu jestem, kurdee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz pogodę podobną jak ja:) już kilka razy dziś była u mnie burza i też w tej chwili gdzieś w oddali się błyska i grzmi, oby do mnie nie doszła ta burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
a czemu Ty jesteś takim pesymistą, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
Noo i oby to mnie nie doszła bo chyba umrę ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy ludzie mogą być idealni na tym świecie bo wtedy świat by stał się nudny:) ja do tych drugich należę i widocznie nie mam na to wpływu by było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
ale ja się strasznie boję burzy w nocy kurdeee. Ale to chyba nie twoja wina że ta justynka jakaś dziwna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem po czyjej stronie leży prawda kto jest winien a kto nie jest winien:) Odezwała się do mnie więc i ja jej odpisałem ale nie musiała tego robić gdy miała inne zdanie na ten temat o mnie wiec nie wiem czemu później ma do mnie pretensję a wcześniej jej nie miała. pisałem już wcześniej z innymi osobami więc mogła się zastanowić czy warto do mnie się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
Oj a dużo już miałeś podobnych sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He na forum to co byś nie napisała to za każdym razem się z tym podkasz więc czy często się z tym spotykam?? Jeżeli dużo się odzywasz to sama wiesz po sobie co może ciebie spotkać, czyż nie tak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
No ja musiałam z kimś pogadać bo boję się być sama a to mnie tak trochę uspokaja... nie przejmuj się nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czyż byś nie miała nikogo w swym życiu ze jesteś sama?? Nie martw się to tylko burza która i pioruny które nie trafiają w grzeczne dziewczynki więc jeżeli taka jesteś to nic ci nie grozi ale jeżeli jesteś inna to bądź ostrożna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
Ale już jest coraz bliżej... ja mieszkam z mamą ale ona teraz jest w Paryżu dopiero wraca w poniedziałek, a w sensie partnera to nie mam, nie miałam jeszcze wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm może to ta sama burza co u mnie gdzieś krąży i u ciebie, z daleka w ogóle jesteś?? ja 60 km od wawki mieszkam. He to mówisz że chata wolna jak mamy nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×