Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

gosiu- nie czytałam całego topicu, chodzi o poglądy na sprawę dla zdrowia psychicznego lepiej trzymać dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Mam uczucia wyzsze, nie znasz mnie wcale. Oczywiscie mozesz wierzyc w co chcesz, to Twoja sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma system wartości który czasem w zyciu pizgnie o glebę przy sprzyjających okolicznościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo- Wierz mi, ze w calej tej sprawie bylam bardzo bardzo zdystansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodka minuto
tak, to on zadał mi ból, ale czy doszłoby do tego, gdyby ona nie uknuła tej intrygi? nie. a to było tak, że był taki przybity, w ogóle do niego trafic nie mogłam, nie chciał mi poiwedziec o co chodzi, jedynie że zastanawia się, czy nasz związek ma sens i takie tam mądrości, ale mu przeszło. i po jakimś czasie dopiero wyszło na jaw, o co chodzilo. no ale kazdy jest inny, wiem, ze komus z Was może wydawac się, ze jestem naiwna, głupia itd, ale tak naprawdę każdy ma swój margines błędów wybaczalnych, i nie wybaczalnych. Ktos z Was by tego nie wybaczyl, ktoś inny juz tak, ile ludzi, tyle opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Czy to ważne czy to prawdziwy temat czy nie? ogólnie sytuacja mogłaby się wydzrzyc na prawdę. Bardziej ciekawe dla mnie są reakcje a szczególnie ciekwi mnie model zaściankowego myślenia żon o swoich mężach i ich niewinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska nie badz taka ciekawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczególnie ciekwi mnie model zaściankowego myślenia żon o swoich mężach i ich niewinności. BARDZO PODOBA MI SIĘ TO PODOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo nastapila degradacja
kochanek .Drzewiej byla sobie kochanka .Ale znala swoje miejsce .Nie wpieprzala sie przed zone a swoje robila .Krecily takie calymi panstwami z zachowaniem miejsca .Wszyscy wiedzieli o co chodzi .Nikt nie zglaszal protestow .Bo to madre kobiety byly .W iedzialy ,ze sa kochankami i prawa swoje mialy .Zabezpieczenie ,w razie przychowku wyksztalcenie dla dzieci .Pelen luz .a wspolczesne kochanki chca stac sie zonami .Zenada :( Czas zmienic nazwe .Nie kochanki a kobiety walczace o bycie z kochankiem Rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie kochanki a kobiety walczace o bycie z kochankiem Rodzina" - Ladnie napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia- ajk jesteś mężczyzną zrób coming out, wszyscy strzelimy szczękami o stoły z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodka minuto
do a bo nastąpiła degradacja- masz sporo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
a bo nastapila degradacja - zgadzam się choć każda kochanka chyba chce stać sie w końcu numerem 1 a nie życie w cieniu żony swego mężczyzny przez cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyznam że jak miałam kochanka przez moment tak właśnie pomyślałam- a jak by to było razem? na szczęście siadłam i siedzialam dopóki mi te głupoty ze łba nie wylazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Do słodko minuto - nie tlumacz go. Dla mnie zdradzajacy to skurwiele. Jesteś naiwna i naprawdę życzę powodzenia. I szczęścia. Przyda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska pare wiekow wstecz zostalaby spalona na stosie za te manewry ktore teraz wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuuu- Ktos wyzej slusznie napisal, ze nie zyjemy w sredniowieczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Tuuuuuuuuuu ty ją nawet teraz byś chętnie spaliła a właśnie Świat się trochę zmieniła i to też trzeba brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I prosty uklad
Bylam kochanka .ani on na zone nic zlego nie powiedzial ani mi na mysl nie przyszlo ja deskrydetowac w jego oczach . Uklad kochanka ,kochanek .Tyle .Kochanek i kochanka a nie maz i zona :) Nazywajcie rzeczy po imieniu albo kochanki ,albo kobiety ,ktore cha miec meza .Bo to dwie rozne sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
nie nie spalilabym ale gardze nia o ile gosia to gosia a nie jakas malolata ktora siedzi przed kompem i nudzi sie bo wkoncu wakacje sa...i ma ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Na wschodzie ukamieniują cie jak zostaniesz zgwalcona (cudzołóstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×