Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

oj Iftar, sądzisz, że jak nie nazwiemy rzeczy po imieniu, to ta rzecz - sprawa zmieni się na lepsze? Za przeproszeniem, jak to mówią: gówno zawinięte w sreberko dalej będzie gównem. Twierdzisz inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jej wypowiedziach, przeanalizuj je ciab i pomyśl....kobiety tak piszą??? jak czytam jej wypowiedzi czuję że pisze je jakiś starszy, wesoły mężczyzna tak od 50 do 60....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Nadziejo, bo gorączkujesz się straszliwie. Brak zgody na jakieś zło, brak jego akceptacji to jedno. Histeria i wyzwiska to zupełnie inna para kaloszy. Znam dwie osoby z kafe, które potrafiły się o innych użytkownikach wyrażać per gówno. Chcesz być trzecią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:41 [zgłoś do usunięcia] goska287 Poczatek rozmowy byl stosunkowo normalny. Czy ten początek?: 15:08 [zgłoś do usunięcia] goska287 . Badz jak najwiecej w jego zyciu, pisz, dzwon. Na poczatku spokojnie. Po jakims czasie mozesz sie z nim gdzies umowic. Jeden, drugi raz. Pozniej zapros go do siebie. Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci. to już jest chore.....nawet początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, czyta j ze zrozumieniem to się odnosi do określonej sytuacji, a nie konkretnego człowieka nie znam ani tej gosi, ani innym - mówię o ich postępowaniu.. same trzymają faceta ze wszystkich sił, co ja mówię ... wyrywają... a potem się dziwią,że żony też walczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:50 [zgłoś do usunięcia] goska287 ciab- Autorka prosila o rade. O radę???? To się daje małolacie radę: spadaj na drzewo prostować banany albo poczekać aż dojrzeją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab co się tak przejmujesz takimi Gośkami?? one zawsze były i zawsze będą jak świat światem, tak samo jak prostytutki były i zawsze będą, nie zmienisz tego tu na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty czytaj ze zrozumieniem moje pytanie. Bo ciągle nie potrafisz mi wyjaśnić, co Tobie daje wyzywanie zupełnie nieznanej Ci kobiety. gośka - jeśli Twoja historia jest prawdziwa to faktycznie zachowałaś się obrzydliwie. Jeśli jesteś projektem to gratuluje udanego pokazania, iż dulszczyzna jest wiecznie żywa. Niczym Lenin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Moze Ty dajesz takie "rady", dla mnie to chamstwo i brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzia wyzywa ludzi ? naprawdę? ojej:P jakie to przykre :P przecież tak dba o kulturę innych kafeteriuszy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to co piszesz, to właśnie to o czym teraz piszesz poczekajmy co powiesz, jak twojego facetowi wśliźnie się niepostrzeżenie taka małolata do wyra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Dlaczego tak atakujecie Gośkę? Nie ważne kim Gośka jest!! Takich sytuacji jest tysiące!! Dlaczego nikt nie nagabuje mężów, że to świnie!! Chcecie zachować ich wierność przez to, że mają się opierać każdemu zaobrączkowanemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:57 [zgłoś do usunięcia] ike nadzia wyzywa ludzi ? naprawdę? Gdzie? co ? jak ? nie widzę .... ale miło Cię widzieć ;) P.S. Poza tym to nie są ludzie, to hieny, co żerują na padlinę, chociaż ona jeszcze żywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajmy co powiesz, jak twojego facetowi wśliźnie się niepostrzeżenie taka małolata do wyra czyżby nadzia przerobiła temat na własnej żoninej skórze?:P w sumie między wierszami od dawna dało się to wyczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Krotka pilka: zostalas kiedys zdradzona, albo Twoja matka, ze tak sie angazujesz emocjonalnie w ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
a trolgoska dalej siedzi....co ty tu chcesz pokazac?udowodnic?masakra,co za poziom?ponizej normy,goska ma bogate zycie......na cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to nie są ludzie, to hieny, dobra wymówka nie jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem właśnie kiedy ona mu dogadza, ale faktycznie siedzi na kafe non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj- Ja? Nic. Ja tylko odpwiedzialam autorce tematu:) Nie sadzilam, ze az tak sie rozmowa potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, temat mnie też dotyczy masz 100 proc rację bardziej są winni mężowie co zdradzają a nie Gośki, bo nimi ci mężowie się tylko wysługują i je wykorzystują....tak naprawdę te Gośki są kolejnymi ofiarami zdradzaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka wszyscy Cię tu zaatakowaliśmy ale tak naprawdę wszyscy popełnili błąd, bo Ty jesteś tylko ofiarą manipulanta, to mąż jest winien że zdradza rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż się w kieszeni otwiera
Mnie nie dotyczy - kochana, czy Ty tez nie nalezych do zdradzonych? Zapomniałaś o tym? Jesli to według Ciebie normalka to czemu strzeliłaś focha i się rozwiodłaś? Czy związek z zonatym nie wynika przypadkiem ze strachu przed powtórką z rozrywki? Zonaty cię nie zdradzi- on zdradza inna kobietę. Zawsze tak mozesz sobie powiedzieć, jakie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Poza tym to nie są ludzie, to hieny,... Jesteś już Nadziejo na tyle dużą dziewczynką, iż wiesz (a przynajmniej wiedzieć powinnaś), że w życiu nic nie jest zero jedynkowe. A już na pewno nie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar - już kiedyś poruszałaś temat o szarościach życia i znasz moje zdanie :)nie zgadzam się :) nie można stać jedną nogą po jednej stronie rzeki, a drugą - zahaczać o drugi brzeg, bo w pewnym momencie.... się nogi rozjadą i bęc więc zejdź z tematu szarości, bo znasz moje zdanie... a tak w ogóle, to idę na rower .... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo danych
gośka nie dawaj tylu danych bo już znam nazwisko tego Twojego i nawet wiem kiedy i gdzie przyjmuje :( uważaj co piszesz bo net niestety nie jest anonimowy az tak Pozdrów T....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo ale o czym Ty do mnie piszesz??? Wg Ciebie szczytem szczerości jest napisanie obcej kobiecie, że jest hieną i kvrwą??? Ło matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
goska ma ptasi mózg:) i jest ciekawym przypadkiem pana doktorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Ptasi mózg co najwyżej mają zdradzane żony, które na te kochanowanie się godzą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×