Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

to nie ma znaczenia czy jesteś po gimnazjum, czy przeszłaś już na emeryturę, mundurowi szybciej przechodzą........bo już w wieku 45 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisz nam o specjalizacji jaką ma Twój doktor, opisz nam mniej więcej jego pracę, zorientuję się czy świrujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek, ja mam teorię,że jest to prowokator/prowokatorka, która dorabia na kafe :D odpowiadaniem na chodliwe tematy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Co chcesz wiedziec o pracy lekarza radiologa? Pomijajac kwestie medyczne moge Ci udzielic informacji na tyle na ile sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdecydujcie sie, czy gimnazjalistka, 60letni emeryt, czy ktos z zespolu kafe, bo zaczynam tracic tozsamosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjahucis
pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat doskonale znam inne specjalizaje ale radiologia to nic wielkiego, wybrałaś chyba jedną z najłatwiejszych specjalizacji żeby się nie wysilić w wymyślaniu......na pewno świrujesz jestem tego pewna, o radiologii to nawet dziecko z podstawówki coś powie moja droga lub drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Specjalizacja mojego faceta to radiologia, czyli wlasciwie trzon szpitala, bo przez radiologie przechodza wlasciwie wszystkie przypadki, on przeprwadza badania m.in. na USG, tomografie, rezonansie magnetycznym, rentgenie itd. Opisuje je, stawia diagnoze i wtedy kieruje sie pacjenta na konkretny oddzial specjalistyczny. Jest to praca w szpitalu w sredniej wielkosci miescie powiatowym, 6-7 dyzurow nocnych w miesiacu. Dodatkowo prywatna przychodnia po poludniu 3 razy w tygodiu i 2 razy w tygodniu dojezdza na 3 godziny badan do mniejszego szpitala w 15 tysiecznym miescie w naszym powiecie. Na oddziale w szpitalu 4 lekarzy radilogow, jedna pani radiolog, kilku technikow i 2 lub 3 pielegniarki. Nie wiem co jeszcze moge napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic "Gośko" i zobacz ile ludzi Ci uwierzyło że nią jesteś ha ha dobra\dobry jesteś baw się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Ja nie wybieralam zadnej specjalizacji. Nie jestem lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wpadnę tu dziś jeszcze poczytać a może coś napiszę, zobaczę ile jeszcze ludzi Ci uwierzy w bajkę o zakochanym lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Bez komentarza. Nie karz mi sie produkowac skoro masz z gory takie podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Temat nie jest o zakochanym lekarzu, tylko o tym, jak zdobyc zonatego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Mi do niczego. Ja tylko odpowiedzialam autorce tematu:) Nie sadzilam, ze tak sie rozmowa rozwinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) wszyscy obrzucili Cię tu wyzwiskami....do czego Ci sa potrzebne ich obelgi? co Ci to dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Obelgami obrzucilo mnie tu ze 3-4 osoby. Oprocz tego byla normalna dyskusja, takze bez mojego udzialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszyscy obrzucili Cię tu wyzwiskami....do czego Ci sa potrzebne ich obelgi? co Ci to dało?... a Wam co to dało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka, walnęłaś kijem w mrowisko i się dziwisz? rzadko się spotyka takie kobiety bez żadnych skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Serio w zyciu gorsze rzeczy slyszalam, zeby przejmowac sie slowami anonimowych ludzi. Jesli ktos nie potrafi normalnie rozmawiac to jego sprawa. Poczatek rozmowy byl stosunkowo normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz Nadziejo. Na kafe jest całe mnóstwo ludzi bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje iftar bo nie można spokojnie czytać jak ktoś wali po oczach ..... idąc tym tropem dziwimy się, że ludzie na ulicy nie pomogą osobie w potrzebie... znieczulica... nic się nie przejmuje kimś kto jest słabszy i może potrzebuje pomocy... jak widzisz, gośki prawda jest najjejsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Po pierwsze ja mam skrupuly, ale oczywiscie tego nie widac czytajac "nick". Po drugie pisalam juz, zebys nie byla taka naiwna, bo mozesz sie bardzo rozczarowac. Ja napatrzylam sie na wiele roznych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co Ci daje wyzywanie ludzi??? Bo, że coś daje to widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×