Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gośko
fakty? a w czym tamta lepsza? wygląd, łóżko? w czym ty byłaś lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
i co trzeba zrobić takiego żeby porzucił ją z trójką dzieci? według ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosko- A skad mam do jasnej ciasnej wiedziec?:) To nie jest pytanie do mnie, tylko do jej meza, ewentualnie do niej. Niech zapyta sie meza: dlaczego ode mnie odszedles, co sie stalo. Ja nie jestem jasnowidzem. Mowie tylko o faktach, a fakty sa takie, ze ma nick MamaSama, co mowi samo za siebie. Aha i jeszcze raz: nie usprawiedliwiam tego fiuta. I to nie chodzi tylko o nia, tylko reszte tych babek z tamtego tematu, ktore nie potrafia zrobic nawet minimalnego rachunku sumienia, a wszystkie winy zwalaja na kochanke, a ewentualnie, w najgorszym razie - na bylego meza. Ani slowa o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosko- Umowmy sie do jednego- jej facet to prymityw, ktory pojechal na zarobek do UK. Wiemy jakie tam sie numery dzieja, prawda? Kazdy z kazdym:) Znalazl jakas panne, mozliwe, ze zaciazyli po pijaku i tak to sie skonczylo. Facet na lotnego nie wyglada, daleko od domu. Odbilo mu zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
a co nie tak z nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
dlaczego nie wygląda na ltonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosko- Nick jest ok, ale mowi sam za siebie o jej sytuacji, ze jest sama, a jej facet z inna kobieta. A dlaczego nie wyglada na lotnego? No coz, nie wiem w jakim srodowisku sie obracasz, ja sie swego czasu obracalam wsrod co tu duzo mowic nizin spolecznych, ale facet, ktory "zrywa" z zona, z ktora ma juz wlasciwie 3 dzieci, przez sms, nie nalezy do lotnych, w moim rozumieniu tego slowa. Zakladam, ze to pracownik fizyczny, ktory pojechal zarobic troche funtow, pieniadze uderzyly mu do glowy, poznal jakas znudzona Polke, mozliwe, ze tez majaca rodzine w Polsce i tak to sie konczylo. Historia jakich wiele w UK. Wiem co mowie, bo sama jakis czas pracowalam w Anglii i wiem jak to wyglada tam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
i tak łatwo oceniasz ludzi? a twój jest lotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
czyli według ciebie to tęsknota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa pytalas w czym ja bylam lepsza, a przeczytalam w czym kochanka od meza MamaSama byla lepsza:) Nie wiem, jego byla zona jest calkiem atrakcyjna i calkiem niezle zniosla ciaze, wiec raczej nie chodzilo wylacznie o wyglad. Mozliwe, ze na wiecej pozwalam w lozku. Ale generalnie chodzi raczej ogolnie o wyrozumialosc, niekonfliktowosc, mezczyzna jak wraca do domu to potrzebuje odrobiny spokoju i ja mu to dalam. Zreszta wydaje mi sie, ze pomimo, ze w porwnaniu z nia nie jestem wyksztalcona, to mozna porozmawiac ze mna na wiecej tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczepilas sie slowka lotny. Ok wycofuje w takim razie. Mozliwe, ze jest bardzo lotny, nie znam go. Tesknota to zle slowo. Bardziej inny swiat, inna rzeczywistosc. Daleko od rodziny, nikt Cie nie kontroluje, nie patrzy na rece. Mnostwo okazji do zdrady. Wszystko tam stoi na glowie, oni zyja w tych polskich srodowiskach, tworza sie nowe znajomosci, takze damsko-meskie. Sa zdrady. Nawet pary jeszcze z Polski, ktore pojechaly do UK bardzo czesto na miejscu rozstawaly sie. Potwierdzi to kazdy, kto byl w pracy w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
czyli możliwe że ona nie zawiniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
czyli tamta nie jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
jedno słowo piszesz pół godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, mialam telefon. Nie wiem czy tamta jest lepsza czy gorsza. Zapewne nie musi byc lepsza, a jej jedyny plus polega na tym, ze byla na miejscu. Jest calkiem mozliwe, a nawet wielce prawdopodobne, ze gdyby spotkal ja w Polsce, to do niczego by nie doszlo, a na pewno nie do porzucenia zony z 3 dzieci. Jesli MamaSama chce ratowac ten zwiazek (co jest dla mnie dziwne, ale ok, jej brocha), to tylko gdy on bedzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
wiesz co... ktoś cię tu obraził na wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewykluczone, ze jak przyjedzie, to sie zalamie i bedzie prosil o wybaczenie bla bla bla. Ale ja bym po takim numerze dala mu solidnego kopniaka w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
skończyłaś 8 klas podstawówki nie 6... obrazili Cię po cholerę jej pisałaś, że jest gorsza? i winna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja to pisalam akurat do niej? Hm, nie wydaje mi sie. Jesli tak, to mozliwe, ze przez pomylke. Bardziej zirytowala mnie babka od tego syna, ktora chce, zeby z nia na sile zamieszkal. Do osoby MamaSama nie mialam negatywnych emocji, mozna powiedziec, ze jest mi jej szkoda, ale nie z powodu, ze ma 3 dzieci, bo to fajnie, tylko z powodu tego, ze zwiazala sie z kims takim. Wiec jeszcze raz: jesli chce ratowac zwiazek, to musi porozmawiac z mezem na zywo w Polsce, on musi zobaczyc co sie dzieje, zobaczyc dzieci i koniecznie naklonic go do powrotu do kraju. Takich malzenstw rozbitych przez emigracje zarobkowa, glownie do UK, w ostatnich latach sa tysiace, albo wiecej. MamaSama, to zaden wyjatek. Po prostu historia jakich wiele, jak pisalamm wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
owszem napisałaś to jej plus że jest niienormalna plus że zasłania się dziećmi to może uświadom, że to pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosko- Nigdzie nie napisalam, ze jest nienormalna. O zaslanianiu sie dziecmi pisalam bardziej do temtej od syna. Jesli zostalam zle zrozumiana, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu
tego co ty gośko mam nadzieję, że odpowiesz dziewczynom, matce z trójką dzieci, w tym jednym w drodze także Pozdrawiam i powodzenia 14:19 [zgłoś do usunięcia] goska287 Odpowiem, choc nie rozumiem tego zaslaniania sie dziecmi i braniem na litosc z tego powodu. dopiero potem się wypowiedziała ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu
[zgłoś do usunięcia] MamaSama ja usłyszałam, że jestem niestabilna emcjonalnie wszystko się zgadza... oni tacy właśnie są... 00:37 [zgłoś do usunięcia] goska287 A jestescie stabilne emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu
MamaSama pytała o wysłanie dokkumentów, poradziły, że nie goska287 "jak dla niego to ja bym nie wyslala" - I potem sie dziwia, ze maz poszedl do innej, normalnej kobiety. czyli nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego chce MamaSama? Powrotu meza, czy zniszczenia meza i wyciagniecia jak najwyzszych alimentow od szmaciarza i zaczecia nowego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu
szczęścia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chcesz, zeby on do Ciebie wrocil? Dzieci moga byc szczesliwe takze jesli ojciec bedzie co jakis czas. Wiem, ze to brzmi glupio, ale takie sytuacje tez sa mozliwe. Kochasz tego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu
ja nie jestem rozwódką, nie mnie pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×