Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

15:35 [zgłoś do usunięcia] mixowanie to zabawa no tak myslałam. Nie oceniaj innych bo ....... bo co? bo kto zabroni? Dość tego ubierania w pazłotka byle gówna, czas nazywać rzeczy po imieniu wierność to wierność lojalność to lojalność zdrada to zdrada przestał kochać?? to niech to powie żonie otwarcie i na temat, a nie przez rok kluczy, a kochanka buntuje go przeciwko rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
do mixowanie - bede sie bawic w co chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
tu sie gosia intensywnie-dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
17:53 [zgłoś do usunięcia] goska287 Scharena - Nigdy w zyciu nie mozna byc na 100% pewnym. A jestesmy razem 2 lata. no to jak,jestes z nim rok czy 2 lata :-) Jejciu,ale ta goska sie gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
do mixowanie - wez mi tu glupot nie wypisuj! ja nikomu rodziny nie rozwalilam! i nie pisz mi tu o jakims zastanowieniu sie czy kogos nie zranilam bo do tego co goska zrobila nie ma porownania! dziekuje. wszystko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowanie to zabawa
zeby zaraz was ktoś nie ocenił :) nie wiem dlaczego ale czuje że jestescie takim typem co mają cos do powiedzenia na każdy temat, kazdego pptrafią oceiać i skrytykowac, tylko nie siebie. Żal mi was! Dawno nie widziałam takich prostaczek baaaa myslałam ze juz takie nie istnieją. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowanie to zabawa
A dlaczego zadna z was jeszcze nie nasoczyła na doktorka? dlaczego piszecie że przez goske doktorek poświecał jej czas, a nie dzieciom. chyba to jest jego wolna wola komu poświeca czas, na niego jeszcze złego słowa nie usłyszałam. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
mixowanie to zabawa przyganaił kociol garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory na wszystko
Dobra lekarz ma nową i co z tego? Po co wy się tak forsujecie? Czy ktos popełnił jakies przestępstwo? NIE wiec dajcie sobie spokój dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
mixowanie to zabawa ja na doktorka nie skaczę,bo chociaz doktorek jest ch...wart,to jednak nie on,a ona zarzuciła na niego sieć i to ona zrobiła wszystko aby on sie z żoną rozwiódł i z nią był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tarmtatamtam
czytasz o rozwókach? co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowanie to zabawa
a czy on nie ma mózgu do cholery? akby nie chciał kochanki, to by zony nie zostawił. Za kogo wy mężczyzn macie? Sworzenia co nie myslą? Jak widze tak. To wy wszytskie to homoseksualne rozumiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
do mixowanie - a ty to pewnie kolejna ktora trzyma lapy na zonatym facecie i wpadla na kafe zeby powspierac te biedne kochanice. przeciez one maja tak przerabane - uzeranie sie z zona i do tego dzieci...tak kochanki nie maja latwego zycia - im trzeba wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 6
Mnie tylko zastanawia jedno : Jak to jest , ze w tak katolickim kraju jak Polska tematy o zdradzach malzenskich i kochankach sa jednymi z najczesciej zakladanych i odwiedzanych na forum , zaraz po prawiczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
mixowanie to zabawa akurat nie o doktorka chodzi. facet dupek,chciał zaruchac na lewo,wiec ruchał,a gośka wredna baba,pazerna i leniwa,wychowana w biedzie,mozliwe,ze nawet jej rodzice nie za bardzo kochali,tak faceta omotała,ze do rozwodu doprowadziła. Gdyby facet był niezbyt majetny,to dała by mu spokój. Gośka ejst gorszaod tego doktorka,bo jak kobieta moze byc aż tak wyrachowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowanie to zabawa
nie nie jestem kochanką, myslisz ze tylko kochanka moze miec takie zdanie w tym tematcie jak ja?:) Coś mnie zastanawia :) Ciab i tuuuuuu siedzicie cały czas na tym forum? DO ROBOTY!!!!! Pranie, sprzątanie i prasowanie sie samo nie zrobi! Pewnie siedzicie na utrzymaniu faceta. Uważajcie bo mężczyxni wola niezależne kobiety! Zaraz sobie pewnie znajda kochanki! Spadam z tego forum bo nie gadam z ludzmi, którzy nie grzeszą inteligencją. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
mixowanie to zabawa ja np.siedze sobie w cieniu,w ogródku :-) A to co napisałaś"Uważajcie bo mężczyxni wola niezależne kobiety! Zaraz sobie pewnie znajda kochanki!"mozesz napsiac do gośki,bo ona nie pracuje,jest na utrzymaniu doktorka,a jeszce nawet dziecka nie mają,więc utrzymanką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
do mixowanie - tak jak piszesz. rowniez PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
gosia na ,,zycie po rozwodzie,,pokazala klase. bravo gosiu! jestes wielka! kiedys wszystko sie odwroci przeciwko tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
ty jesteś pojebana.... jak mogłaś tyle powiedzieć tamtej biednej dziewczynie? co z Tobą? masz mózg? Postaw się jej sytuacji, tylko miej na uwadze, że ona nie ejst tak wyrachowana jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhugugyf
i takie wyrachowane... kurviszony jak gośka mają najlepiej zero uczuć samo wyrachowanie a jak nie ten, to inny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtaramtam- Niecaly rok oficjalnie i rok romansu, czyli lacznie prawie 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosko- Co ja powiedzialam tamtej dziewczynie? O ktore slowa dokladnie Tobie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
a jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam jak ktos odpowiada pytaniem na pytanie, albo chce, zebym czytala w jego myslach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
wszystko co jej napisałaś jest beznadziejne! wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośko
jak mogłaś jej to wszytsko co napisałaś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie uwzielas:) Wiec od poczatku. Po pierwsze nie napisalam jej niczego takiego. Po drugie, jesli chodzi Ci o to, ze jej maz w jego mniemaniu wybral lepsza, to przeciez nie ja wymyslilam, tylko takie sa fakty. Po trzecie radzac jej, aby pogodzila sie z losem i patrzyla w przyszlosc, to byla dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×