Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

A jeśli chodzi o kasę, to będzie tylko do czasu :) sama się przekonasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Rozumiem, ze sytuacja porzuconej kobiety w ciazy z 2 dzieci bez srodkow do zycia, to nie jest masakra? To jest dla Ciebie wzor do nasladowania jak powinna ukladac sobie zycie kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska jestes atrakcyjna kobieta? jak siebie oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 ale ty nie jego charakter widziałas najpierw,tylko jego zawód i jego kasę. Przeceiz wiadomo,ze najpierw nie charakter jegfo poznałaś,a to czym sie zajmuje,potem zarzuciłas siec,bo dowiedziaąłs sie,ze faceta ma dom,jest nieźle sytuowany etc i potoczyło sie jak potoczyło. Gdyby było na odwrót,ze spotykałabys sie z facetem nei wiedząc czym sie on zajmuje,ale charakter by miał OK.i jakbys sie dowiedziaął,ze facet 1 tys.na produkcji zarabia,to bys pogoniłą go jak tamtego gołodupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goska- No dobrze i co z tego? Jakie to ma znaczenie np dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
bo jezeli jestes to moglas sobie wybierac,przebierac wiec dlaczego padlo na niego? bardziej polecialas na to ze lekarz czy kase? a moze podnieca ciebie niszczenie komus zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287,wiem,ze zanudzam pisząc w kółko to samo,ale myśle,ze okłąmujszesz nawet samą siebie,ze go kochasz prawdziwą miłoscią. Ty po prostu zakochana jestes w jego zawodzie i perspektywach,a potem dopiero w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
i jeszcze jedno. to ty zalozylas ten temat. ta niby autorka to nikt inny jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuu- Nie zniszczylam nikomu zycia i tego sie trzymajmy. Spodobal mi sie jako czlowiek, to ze jest lekarzem ma drugorzedne znaczenie akurat, bo jak napisalas, facetow, ktorzy zarabiaja jest wiecej. Niestety zazwyczaj nie sa wolni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra..........
tamta kobieta pisała, że ma pieniądze, ale ciężko utrzymać z tego 3 dzieci... to byłaś ty wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuu- Przysiegam na moje przyszle dziecko, ze nie zalozylam tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- I rowniez przysiegam na moje przyszle dziecko, ze ten ktos tam wczoraj wieczorem, to rowniez nie bylam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka.....jak długo znałyście się z żoną twojego faceta? To twoja koleżanka ,przyjaciółka! Co ja piszę była koleżanka! Jakim trzeba być typem,żeby rozbić rodzinę swojej koleżanki,odebrać męża ,ojca....Ich 3 letni synek uważał cię pewnie za dobrą ciocię. Ciebie nawet człowiekiem nie można nazwać! A po drugie ....wczoraj o czym już wszyscy wiedzą bezczelnie i nie ludzko "dokopałaś" dziewczynie w ciąży (tuż przed porodem) z dwójką małych dzieci!!! Tu przesadziłaś... Biedna ,aż napisała że musi się iść położyć i pewnie sobie popłacze!!! Ty gnomie,dowaliłaś jeszcze że "taki i porycz sobie jeszcze do poduszki","wybrał lepszą"....itp. Kto Cię wychował! Nie nie będę obrażać twoich rodziców ,bo sama napisałaś,że nie masz z nimi większego kontaktu.... Biedna matka i ojciec....może nie mieli większego wpływu na ciebie. Kobieto ogarnij się.....może jeszcze nie jest za późno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goska- Chce zapewnic swojemu dziecku (moze dzieciom) dobre wychowanie i start zyciowy, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:48 [zgłoś do usunięcia] goska287 ciab- Rozumiem, ze sytuacja porzuconej kobiety w ciazy z 2 dzieci bez srodkow do zycia, to nie jest masakra? To jest dla Ciebie wzor do nasladowania jak powinna ukladac sobie zycie kobieta? Aha,... więc rozumiem, że Ty teraz od razu zakładasz, że będzie ci z nim jak rodzynce w cieście? Że będzie.... i żyli sobie długo i szczęśliwie? Nie dopuszczasz możliwości, że i Ty mu się wkrótce znudzisz? Że Cię wykorzysta i zostawi? Z góry zakładasz, że nie ma opcji,że Ci się z nim nie uda, że Ty nie przeżyjesz wkrótce masakry z jego udziałem? No no ... :D nie dość, że bezczelna, to jeszcze bez wyobraźni i bez instynktu samozachowawczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka-nowa- To nie ja wczoraj pisalam. Z jego byla zona znalam sie troche czasu, ale to bardziej znajoma niz kolezanka, troche inne kregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:04 [zgłoś do usunięcia] goska287 Tuuuuu- Nie zniszczylam nikomu zycia i tego sie trzymajmy. Tak, widać,że się kurczowo chcesz tego trzymać, chociaż sumienie Ci w środku krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
06.07.2012] 15:07 [zgłoś do usunięcia] goska287 ojjj goska- Chce zapewnic swojemu dziecku (moze dzieciom) dobre wychowanie i start zyciowy, to wszystko. Ty jakaś nie teges jestes czy co? Przeciez ty zapoiznajac sie z teraźniejszym nie maiąłś pojęcia ,ze bedziesz planowac z nim jakąkolwiek przyszłosc,to co Ty piszesz o zapewnieniu swojemu przyszłemu dziecku dobre zycie.On był zonaty. Widocznie nie obracałas sie w towarzystwie samotnych,bogatych facetów i szukałaś bogatego wśród żonatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
nie,oczywiscie nie zniszczylas nikomu zycia...bez komentarza. bronisz sie jak tylko mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtaramtam- Jak to zpoznajac sie nie mialam pojecia, ze bede planowac z nim przyszlosc? Ja wiedzialam co to za czlowiek i bez powodu sie z nim nie spotykalam. Ty jak poznajesz faceta, to ani przez chwile nie zastanawiasz sie czy to wlasciwy partner dla ciebie i twoich potencjalnych dzieci? Jesli tak, to gratuluje. Nie wiem, gdzie Ty widzisz "samotnych, bogatych facetow", ale widocznie zyjemy na innych planetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece, bo mi przez was sklepy zamkna:) Bede za 3 godziny jakby ktos cos do mnie pisal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
dziewczyny jaki tytul ma to forum na ktorym super gosia dawala swoje swietne rady?moze ktoras z was napisac?chetnie poczytam jej puste wywody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarmtatamtam
goska287 jak mogłaś planowac przyszłosc z zonatym facetem?Jak mogłąś od razu nastawic sie na rozbicie związku?Jakże egoistyczną,podłą kobietą jesteś.Los ci się pięknym za nadobne pewnego razu odpłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
lec lec bo doktorek kase zostawil na zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowanie to zabawa
a tobie Tuuuuuu żal dupcie ściska czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
do mix - dokladnie,w te slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowanie to zabawa
no tak myslałam. Nie oceniaj innych bo sie bawisz w kogoś, kogo nie powinnaś, tyle mam ci do powiedzenia. Spojrz na swoje zycie ( i nie mówie tego tylko do ciebie, a także do wszytskich innych kobiet które uważaja że mają prawo oceniac innych) i zastanow sie czy zawsze postepowałaś dobrze, czy zawsze robiłaś to co inni od ciebie wymagali, czy nigdy nikogo nie zraniłas, a dopiero potem baw się w "rozgrzesznika". Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:23 [zgłoś do usunięcia] tarmtatamtam goska287 jak mogłaś planowac przyszłosc z zonatym facetem?Jak mogłąś od razu nastawic sie na rozbicie związku?Jakże egoistyczną,podłą kobietą jesteś.Los ci się pięknym za nadobne pewnego razu odpłaci. A ja ośmielę się pójść dalej tym tropem. Jak można zaufać facetowi, który przez rok emocjonalnie /a może i fizycznie/ zdradzał żonę i kradł czas przeznaczony dla dziecka i oddawał go kochance. Jak można ufać takiemu facetowi, tego nie jestem w stanie pojąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×