Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Rozumiem, ze fajnie jest sobie znalezc kozla ofiarnego i dac na kims upust swoim emocjom, ale wybacz, to nie ja bede ta osoba. Sama sobie jedz i tlumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ludzie zachowuja irracjonalnie przez to glupie uczucie zwane miloscia w/g mnie to milosc wogole nie powinna istniec bo jest to uczucie tylko oglupiajace ktore prowadzi do lez patologii i bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
nie bo ja to wszystko rozumiem, a ty nie. teraz jej jeszcze napisz, że jest nienormalna tak jak tu. przypomnij też że wybrał lepszą bo może już zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku- Co to znaczy nie oszczedzila? Ja nigdy zadnemu dziecku nie wyrzadzilam krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
tylko jednemu zabrałaś tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co tkwic w zwiazku ktory ci nie daje radosci czasy ascezy dawno sie skonczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tamtym temacie juz sie nie udzielam. Jesli ktos nie chce sluchac rad, to jego sprawa i jego zycie. Czyli wg Ciebie zdradzana kobieta, ktorej maz zostawil ja z dziecmi i w ciazy, pojechal za granice, zrobil tam z inna dziecko, "zerwal" z zona przez sms, ktora chce, aby maz do niej wrocil, jest normalna i wszystko z nia w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu przebrnęłam przez 49 stron topiku! Były łzy, szok, śmiech itepe itede. Teraz do pełni szczęścia brakuje mi jedynie odpowiedzi gosi287 na jedno nieskomplikowane pytanie! Najpierw cytat, czyli znana już wszystkim i słynna wypowiedź: "Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci." A teraz pytanie, które odnosi sie do cytatu powyżej: Gosiu287, czego dotyczy Twoja wypowiedź??? Proszę o odpowiedź w jednym zdaniu. p.s. Umiem czytać i wiem, czego dotyczy ten fragment Twoich porad. Po prostu chciałabym przeczytać, jak Ty nazywasz rzeczy po imieniu. Ot, takie kafeteryjne marzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
kocha dzieci i jest zagubiona, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku- Nikomu nie zabralam tatusia. On jest nadal jego ojcem. Chcemy go nawet zabrac na poczatku sierpnia na wakacje, ale matka nie chce sie zgodzic. Jak sama widzisz, to nie ja stwarzam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
też bym nie puściła dziecka na wakacje z jakąś lafiryndą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
już się nie udzielasz, wygoniły Cię - i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kryska na Matyska czy jakos
tak... ile facetów sie juz zdradzilło? lub zostawiło dla innej? Bo piszesz jakbys była zdradzana non stop xd a może jestes zdradzaną zoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majencia- Ale co mam Ci napisac? Jak to u mnie wygldalo chyba ogolnie napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku- Po pierwsze nie jestem zadna lafirynda. Po drugie, no to zdecyduj sie, czy puszczasz dziecko na wspaniale wakacje z ojcem, czy zla pani zabrala tatusia. Bo widze tu pewna sprzecznosc. Ojciec bedzie ojcem, niezaleznie czy zyje z matka dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszytskich kobiet
które zyczą Gośce źle:) pamietajcie zło powraca ze zdwojoną siłą. Przestancie pieprzyć jaka to ona niemoralna bo same jestescie jeszczew gorsze. Hipokrytki. Kto bezgrzechu niech pirwszy rzuci kamień. Widze że tutaj siedzą świętsze od samej Maryji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, proszę żebyś opisała, w jednym zdaniu, czego dotyczy Twoja, zacytowana przeze mnie, wypowiedź. Tylko tyle. dzieki z góry za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 co ty bredzisz,masz niespełna 30 lat i napracwoał sie za 2. Moze i prawdę piszesz .CZyzbys pochodziła z ubogiej rodziny,ze pieniądze nad miłośc stawiasz? goska287 gdyby twój teraźniejszy odbity przezciebie facet nie byłby radiologiem,a zwykłym pracownikiem na produkci tez byś odbiła go innej kobiecie Chyba nie odniosłas sie do moich pytan,wiec licze na szczera odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takiej odpowiedzi oczekiwałam i myślę, że wiesz o tym. Podaję przykład: "cukier 4 łyżki masło 2 łyżki kakao 2 łyżki śmietana 2 łyżki "Podane składniki wkładamy do małego rondelka i mieszamy (na początku najlepiej przemieszać 'na sucho', a dopiero potem postawić na gaz i mieszać. W ten sposób polewa powinna być jedwabista" To jest bardzo prosty przepis na polewę czekoladową. A to: ""Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci.", ...to jest perfidny, a ładniej ujmując - nieetyczny i niemoralny sposób, aby z nieświadomego zagrożenia człowieka zrobić wrak człowieka. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- Nie odnioslam sie, bo nie lubie jak temat zbacza na moja osobe. Nie o mnie jest ten temat, tylko o czyms innym. Ale jesli juz musisz wiedziec, to tak pochodze z ubogiej rodziny i tak napracowalam sie w swoim zyciu. Ale nie stawiam pieniedzy nad milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 chcecie syna twojego faceta zabrac na wakacje, ,tylko matka syna nie chce sie na to zgodzic. I o to własnie ci chodzi.Dobrze wiesz,ze b.zona faceta nie zgodziła by sie na wyjazd syna z jego ojcem i z toba,wiec ochoczo na taki wspolny wyjazd przystawałas. Wątpię abys chciała spedzic wakacje wspolnie z jego dzieckiem,bo przeceiz to odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem uciekam. Piszcie jesli chcecie cos powiedziec w temacie oczywiscie. Jakby co to odpowiem jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- Ja chce dobrze. Naprawde. Tym bardziej, ze jak sie pojawi nasze dziecko, to bedzie mial mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 ty idiotka jestes czy chcesz ze mnie idiotke zrobic?:-) przeceiz iles tam stron jest o tobie,wiec w czym problem? Z biedy pochodzisz czy nie? Teraźniejszego faceta odbiłabys gdyby on nie był radiologiem,tylko zwykłym robotnikiem na produkcji,zarabiajacym mało? Kochałabys takiego ? Czy kiedykolwiek byąłs zakochanaw facecie majacym mało pieniedzy Czy szanujesz facetó majacych mało pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 chrzanisz ,zaślepiona ejstes kasą,nie kochasz faceta,syn faceta jest dla ciebie wrogiem,tylko nie przyznajesz sie do tego,jak zajdziesz w ciaze i ur.swoej,to wtedy jeszcze bardziej bedziesz podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 ;-) niby uciekasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, gosia,wiem, czytałam Twoje wypowiedzi, wiem, co zrobiłaś. Chodziło mi, żebyś to sama nazwała. Ale z tego co widzę, to Twoja metoda na rozmowę, to posługiwanie się okrągłymi zdaniami, które tak naprawdę niewiele znaczą. Moim zdaniem nie masz odwagi napisać wprost, na czym polegało Twoje" budowanie" związku. I tyle:P A tak na marginesie - ciekawa jestem, jak będziesz wychowywać swoje dziecko. Będziesz uczyć dziecko, że może wszystko i ma prawo do wszystkiego. Chcesz zabawkę kolegi, to ją zdobądź! Podoba Ci się partner/partnerka -do dzieła! Po trupach co prawda ale co tam -jesteś tego warta/warty:P p.s. Nie oczekuję Twojej odpowiedzi na moje posty. Nie umiem rozmawiać z robotem. I tak na koniec...Ktoś mądry mi kiedyś powiedział: "wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" Piękne to. Tyle i aż tyle:) Spadam stąd, to nie na moje nerwy. A Tobie gosiu287, życzę szczęścia, serio piszę, będzie Ci bardzo potrzebne. paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
29.04.2012] 12:15 [zgłoś do usunięcia] goska287 Wiem, ze takiego faceta nie jest latwo znalezc, ale jestem dobrej mysli Ostatniego golodupca pogonilam 2 miesiace temu i wiecej takiego bledu nie zrobie To ty b.krótko jestes ze swoim odbitym facetem . Mamy czerwiec,a w kwietniu powyzszy post pisałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×