Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość żałosne....
Tego nie mozna było tak zostawić. ktoś musiał zareagować - inaczej na tamtym forum robiło sie piekło. Moze teraz bedzie można normalnie rozmawiać , bez gosiek i ich chamskich zachowań. To był najbardziej drastyczny przypadek ale takie mądre rady dawała wszytskim. Ja też mam gdzieś z kim ktos taki sypia i za co bierze kasę - ale tymi radami podniosła mi ciśnienie. Jestem kobietą , matką i cos takiego nie mieści mi sie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
Tego nie mozna było tak zostawić. ktoś musiał zareagować - inaczej na tamtym forum robiło sie piekło. Moze teraz bedzie można normalnie rozmawiać , bez gosiek i ich chamskich zachowań. To był najbardziej drastyczny przypadek ale takie mądre rady dawała wszytskim. Ja też mam gdzieś z kim ktos taki sypia i za co bierze kasę - ale tymi radami podniosła mi ciśnienie. Jestem kobietą , matką i cos takiego nie mieści mi sie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryska na Matyska- Jesli nie uwazalby mnie za lepsza od swojej bylej zony, to by nie byl ze mna tylko nadal z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
ty bylas dla niego swieza,nowa a nie lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuu- Jak sie ogarne po sniadaniu i wykapie, to jade do miasta:) Jeszcze chcesz cos wiedziec na temat mojego zycia? Numer buta? Kiedy mam urodziny? Albo jaka potrawa mi najbardziej smakuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuu- Moj facet nie jest idiota, zeby dokonywac dosyc istotnych zmian w swoim zyciu, z powodu "nowosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia- już 2 godziny się zbierasz dziecko biedny chłop uschnie z tęsknoty albo nie daj Bóg zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
tak,chce wiedziec kiedy masz urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryska na Matyska
Goska, Nie pochlebiaj sobie. Lepiej na tym wyjdziesz jak bedziesz szczera ze soba sama. Faceci lubia roznorodnosc, to wszytko. Dla jednego smierdzacy ser dla drugiego delikatesy. Zreszta, guzik mnie obchodzi kto kogo zostawil i dlaczego. To jest sprawa miedzy toba, facetem i jego zona. Ale widze cie jak na dloni jako niezlego skurwysyna po prostu jako czlowieka, bez wzgledu na to z kim tam spisz i w jaki sposob komus dupa glowe zawrocilas. Tez mi wielka sztuka. Do matek z mlodymi nawet mysliwi nie strzelaja! Mozna czlowieka wyjac z gowna ale nie wyjmiesz gowna z czlowieka a ty Goska jestes tego pelna. Klatwa dalej stoi :) Nie zaznasz radosci macierzynstwa. Jestem czarownica amatorsko i czesto sie splenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska na twoje urodziny - niewazne kiedy one sa zycze tobie rogów tak wielkich zebys mogla nimi mieszac w gwiazdach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do matek z mlodymi nawet mysliwi nie strzelaja! NIE ZNAM CIĘ ALE BARDZO PODOBA MI SIĘ TO ZDANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryska na Matyska
Smiej sie dopoki sie nie spelni :) Nie jestem ani matka ani opuszczona zona ale jestem czlowiekiem czego o tobie sie nie da powiedziec. To co o sobie piszesz pstryka mi i powiewa. Ale pokazalas swoja zwykla bezinteresowna podlosc w sposob nie ulegajacy dyskusji. Lezacego sie nie kopie! A ty rozdzielasz kopniaki jakims sponiewieranym zyciem matkom, ktore musza jakos wiazac koniec z koncem i radzic sobie w codziennym zyciu zdane wylacznie na siebie :O To jest audiencja przed ktora koniecznie musisz blyszczec? Masz klase...faktycznie...jedyna w samej sobie. Rzygi na ciebie i tyle. Idz..gowno do gowna, my Polacy chlubimy sie byciem czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
powiedziałaś tak tej kobiecie! masz w d że ona ma dzieci, nawet określiłaś to: zasłanianie się dziećmi! wczoraj pod innym nickiem też ktoś tej matce dwalił, pewnie ty jesteś podłą żmiją może by go przyjęła, bo kobieta w rozpaczy zrobi wiele rzeczy dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciagacie z kontekstu jakies pojedyncze moje wypowiedzi. Zaslanianie sie dziecmi pisalam bardziej w kontekscie tego, ze po kazdym krytycznym slowie na tamtym temacie, wyciagacie ta kobiete w ciazy przed szereg i szantazujecie moralnie kazdego kto tam cos negatywnie pisze. Tak to niestety wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna kobieta z tamtego tematu z kolei nie moze zrozumiec, ze jej syn chce mieszkac z ojcem, bo ma blizej do dziewczyny, a ona chce go zmusic nakazem sadu, zeby zamieszkal z nia. Jak to oceniac? Niech kazdy sobie sam na zdrowy rozum odpowie. Ja chcialam na tamtym temacie wprowadzic po prostu odrobine zdroworozsadkwosci. Bo poki co to co tam sie odbywa, to jest taki jeden wielki zbiorowy lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
Nie chodzi o to, czy go przyjmie czy nie, o tym będzie decydowała póżniej. Na razie musi zajać się sobą , porodem i całą 3 dzieci , w tym niemowlęciem. To bardzo duże wyzwanie dla samotnej matki i pozostawienie w takim momencie kobiety z tym wszsykim to podłość. No i w takim stanie emocjonalnym, po tych wszstkich rewelacjach i pytaniach dzieci, kiedy tatuś przyjedzie. Tam wiele kobiet podkreśla, że mimo iż ich mężowie okazali sie nic nie warci to mąż tej akurat kobiety przebił wszystkich. Szczerze ją podziwiam , radzi sobie z tym wszyskim, w dodatku w tym upale- a tu taka gośka wyskakuje z czymś takim, i to wiele razy. A potem dodaje- idz i popłacz sobie, tulko to ci pozostaje. Po prostu nie mogę, zabiłabym własnymi rękoma. co za cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
Nie chodzi o to, czy go przyjmie czy nie, o tym będzie decydowała póżniej. Na razie musi zajać się sobą , porodem i całą 3 dzieci , w tym niemowlęciem. To bardzo duże wyzwanie dla samotnej matki i pozostawienie w takim momencie kobiety z tym wszsykim to podłość. No i w takim stanie emocjonalnym, po tych wszstkich rewelacjach i pytaniach dzieci, kiedy tatuś przyjedzie. Tam wiele kobiet podkreśla, że mimo iż ich mężowie okazali sie nic nie warci to mąż tej akurat kobiety przebił wszystkich. Szczerze ją podziwiam , radzi sobie z tym wszyskim, w dodatku w tym upale- a tu taka gośka wyskakuje z czymś takim, i to wiele razy. A potem dodaje- idz i popłacz sobie, tulko to ci pozostaje. Po prostu nie mogę, zabiłabym własnymi rękoma. co za cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie napisalam "idz, poplacz sobie, tylko to ci pozostaje". A zachowanie jej meza oceniam rownie krytycznie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
to co piszesz: zasłaniasz się dziećmi, wybrał lepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
Tym , ze napisałaś WYBRAŁ LEPSZĄ? To krytyka zachowania tego ojca i męża? A co kobieta i dzieci to para butów czy aparat telefoniczny , który jak sie znudzi lub zniszczy lub opatrzy wymienia sie na nowy, lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie. Ten facet zachowal sie ponizej krytyki, dlatego dziwie sie, ze ta kobieta w ogole tyle o nim pisze. Ona pisze o nim w ten sposob, ze jakby on powiedzial jedno slowo, to ona przyjelaby go z otwartymi ramionami. To dla mnie niepojete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
a myślisz że są ludzie którzy przestają kochać z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
a ty przeszłaś hahahah fakt, ja nikomu nie rozpierdzieliłam rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
a ty przeszłaś hahahah fakt, ja nikomu nie rozpierdzieliłam rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zostawil ja w zaawansowanej ciazy z 2 dzieci. Pojechal za granice, znalazl tam kobiete i zrobil jej dziecko. A ona go kocha i przyjelaby z powrotem jakby miala okazje? I kto tu jest nienormalny, bo chyba nie ja. Jakby mnie jakis fiut tak porobil, to moim glownym zajeciem w tej chwili byloby rozrysowywanie tabelki w jaki sposob moge mu najbardziej uprzykrzyc zycie i jak najwiecej pieniedzy wyciagnac z alimentow. A nie jakies szlochy, placze, wroci, nie wroci. Niedobrze sie robi. Wezcie sie w garsc dziewczyny, bo wstyd mi czasem za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
a nie rozumiesz, że ma dzieci? jesteś taka cudowna, jedź tam i ty powidz to dzieciom, które go wyczekują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczku
gdyby twój miał 3 dzieci też byś ich nie oszczędziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×