Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

może to nie upał, może to podświadomość?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest gosia to zaraz porządneżoneczki przylecą cześć Gosiu kochanko potępiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska a ty juz tu siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzooo- Czesc:) Ja tylko na troche:) Obudze sie do konca i lece na zakupy, jutro wypad nad jezioro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci dobrze... mnie też były kochanek zapraszał na wspólny weekend ale ja jestem twarda zawodniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozum wie że dobrze, gorzej z innymi częściami ciała ale wspieraj mnie, wspieraj, nie wchodzę w to znowu a ty pisałaś że nie jesteś już kochanką a nad jezioro together?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzooo- Tak, do Przyjezierza. Jak jest pogoda to czesto tam jezdzimy. Minus- duzo ludzi. W kazdym razie lepsze to niz siedzenie w miescie:) Ale na przelomie lipca/sierpnia jedziemy nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesteś z nim na stałe a-ha bo się pogubiłam a to jedźcie i niech wam słonko dupska wysmaży a- nie pisz na kafe nazwy miejscowości, ciocia dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak masz dziecko i faceta to rzeczywiscie lepiej nie bawic sie w kochankow, bo mozesz zostac z niczym jak sie polapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też, ale głównie to aj sobie nie radzę ze stresem i z czasem w domu chcę do kochanka z kochankiem do domu nie mogę się ogarnąć dlatego koniec pierdolenia głupot, mam dom i rodzinę i tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prawidlowo. Samo bycie kochanka dla bycia kochanka jest dla mnie troche niezrozumiale, ale kazdy ma prawo do wlasnych wyborow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 A ty uwazaj żeby sie twój facet nie połapał,ze gdyby był gołodupcem to byś na niego nawet nie spojrzała,że tylko czekasz aby zajść w ciażę,wziać ślub i miec życie zabezpieczone. Taka cwana jestes,to daj mu do poczytania swoje wypowiedzi na różnych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goska- Zajmij sie wlasnym, zyciem, mysle ze lepiej na tym wyjdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi, no jak mogę pisać,jak muszę was czytać?:) a mi było może i się nawet podobało kochankowanie dla samego kochankowania, pod warunkiem,że nie krzywdziłabym osób trzecich, typu mąż... itd.. itp. kiedyś ktoś napisał tu o facecie, który uległ paraliżowi i nie mógł normalnie współżyć z żoną - dał jej po cichu zgodę na to, żeby sobie znalazła kochanka - nawet był o tym kiedyś film ...... można i tak, w sumie kobieta 35 lat itd.... itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 przyganiał kocioł garnkowi. Zajmuje sie swoim zyciem,ale jakbys swojego zycia nie opisywała,to bym nie kometowała. Cwana jestes tutaj,a jakbys miała pokazac swojemu facetowi wszystko co tutaj wypisujesz,to byś sie zesrała ze strachu,ze jakby on to przeczytał,to by ci w mordę szczelił i wywalił na zbity pysk. Qźwa,zebys ty jeszce była tak zakochana w nim,jak w jego forsie. Ja jestem materialistką,ale ty przebijasz mnie milon razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goska- Ale jak ja opisuje swoje zycie niby dziewczyno? Ze rozmawiam sobie z kims o planach na weekend? No prosze Cie. To jest forum, tu ludzie ze soba rozmwiaja. Nie znasz mnie i mojej sytuacji zyciowej, ani mojej przeszlosci, zeby glosic tak jednostronne osady. Skad Ty mozesz wiedziec takie rzeczy co ja do niego czuje. A chec zabezpieczenia sobie przyszlosci nie jest w moim przekonaniu niczym nagannym. Zakladam, ze w Twoim tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne.......
A co gośce zostało- facet ciągle na dyżurach a ona lata jak oszalała po forum, tworząc nowe nicki, Brak seksu czy co ale nieżle jej wali na mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne.......
gosienko innych oceniasz nie znajac ich i próbujesz dowalać aż niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 kobieto,nie badz smieszna,wiele rzeczy na swój temat napisałaś.Z twoich wypowiedzi na róznych tematachj mozna wywnioskowac jakie ty głowne uczucie do swego odbitego innej kobiecie faceta odczuwasz.Moze i go kochasz,ale jakby on był zwykłym robotnikiem ,przynoszącym 1100 zł na wypłatę,to byś miała go w nosie. Zabezpeiczenie przyszłosci jest OK,ale ty po prostu jestes i chcesz pozostac pasożytem. NIe pracujesz,nie masz zamiaru pracowac,a zabezpieczona finansowo chcesz byc. W tej chwili to nawet mozna cie nazawać utrzymanką. Oj,módl sie kobieto,módl usilnie aby twoj facet niegdy sie nie dowiedział,ze on bez kasy nic by dla cioebie nie znaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 Chociaz z drugiej strony patrzac,to moze i ten twoj facet tez cie nie kocha za bardzo,a tylko ciało i seks dla niego sie liczy i wtedy sie uzupełniacie w tym ,że zadne z was nie spojrzałóo by na siebie,gdyby nie kasa jego,a uroda twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne.......
Zyby dowalać kobiecie porzuconej przez męza tuż przed terminem porodu trzeba być chamem, świnią i złym, podłym ....- trudno nawet nazwać człowiekem- takim byle kim jak jesteś ty. Wiem , że co nieco pisze się z dużych liter ale nie w tym przypadku. Rzadko kiedy używam takich słów i określen ale ty na to w pełni zasługujesz. I nalezy potępiać takie zachowanie, niezaleznie czy ktoś jest kochanką czy żona czy kurtyzaną. Bycie kochanką nie obliguje do bycia takim prostakiem i chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×